صندلی داغ : Niima

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نیمایی فعلا اینا رو داشته باش:
1- تو پستای اولت گفتی که متولد 64 هستی ولی قبلا گفته بودی 63،بوی پیچوندن میادا.درسته؟
2- قبلا بچه ها بهت گفته بودن اعتماد به نفسه کاملی ولی خودت گفتی نه این جور نیستم.چرا در مورد خودت این طور فکر می کنی؟
8 تا طلبت:biggrin:
شوخی کردم.همین دوتا خوبه.
فردا هم وقته;)
1) من کی گفتم 63 ؟؟؟؟ یادم نمیاد . 64 هستم . هر جا گفتم 63 اشتباه شده . ولی نگفتم
2)خوب چون خودم خودمو بیشتر میشناسم. کمی خجالتیم ولی اینجوری نیستم که دیگه اعتماد بنفس نداشته باشم . دارم ولی نه اونجوری که کامل و 100% باشه

منتظریم همچنان :biggrin:

بازم سلام شازده
خوبی؟
خسته شدی؟
خسته نباشی.بیام کمک؟
1.روزی چندتا پیام خصوصی داری؟
2.چندتاش پیشنهاد دوستیه؟
3.به همشون جواب میدی؟:thumbsup2:
5.اواتارم چطوره؟(این بهتره یا خانوم سیگاریه یا همون دختر اخموئه یا هیچ کدوم؟):smoke:
4.اگه مزاحم تلفنی داشته باشی و بدونی کیه و خودشم بدونه که میشناسیش با این وجود از رو نره چیکارش میکنی؟:wallbash::w00::w06:
6.اگه بفهمی صمیمی ترین دوستت از خواهرت خوشش میاد مقدمات ازدواجشونو فراهم میکنی یا رابطتو با دوستت قطع میکنی؟
7.اگه خانوادت اجازه ندن که با دختر مورد علاقت ازدواج کنی چی میشه؟
8.اگه به عشقت نرسی تا اخر عمر مجرد میمونی؟
9.به نظرت ارشد تاریخ بخونم خوبه؟
10.فلسفه عدد 10؟:w20:

سلام گلپری !! نه خسته کجا بود . یه مرد که خسته نمیشه :)
1)اگه این سایت منظورته میانگین 4 تا . ولی بستگی داره که قبلش چی شده باشه . اگه پستی توی تالار خودمون داده باشم که درخواست کننده داشته باشه پیغام میدن . و چون چند تا پست دارم تو تالارمون که گزارش کار آپلود کردم واسه همین بعضیا هم واسه تشکر و هم سوالاشون پیغام میدن . خیلیا هم از تالارای دیگه پیغام میدن و چون میبینن امتیازم زیاده فک میکنن چیزی حالیمه از درسای اونا ! آخه چندتا تاپیکم توی بقیه رشته دارم .
2)اولا بود ولی هر کی بخواد دوست شه آیدیمو ور میداره که زیر اواتارام هست ;) بعد توی چشت میاد .
3) اره دیگه مجبورم وگرنه دلخور میشن
5) سیگاریه اگه دودشو پاک کنی بهتره ;) آواتار بچه که همه میذارن تکراریه . چرا اینقدر دخترا بچه دوست دارن ؟؟؟
4)حرف میزنه یا نه ؟ اگه حرف نزنه اینقدر گوشیو میگیرم دستم تا حرف بزنه ولی اگه حرف بزنه چجوری مثلا مزاحم میشه ؟ اگه چرت وپرت میگه میتونی محلش نذاری . به همین راحتی خودش ادم میشه ... :biggrin:
6)بستگی به سن خواهرم داره . اگه مناسب باشه و اونم خوشش بیاد خوبه .
7) من معمولا در این موارد کم نمیارم . یه جوری بالاخره راضیشون میکنم . البته خونواده اگه حرفشون حق باشه و واقعا راست بگن شاید حرفشونو گوش کنم . ولی اگه بهونه بیارن و یه دختر دیگه رو واسم مد نظر دارن خوب راضیشون میکنم که حرف خودم شه
8) نه . دلیل نداره . بالاخره اونم میره یه روز ازدواج میکنه . اون بره دنبال زندگیش بعد من مجرد بمونمو عذاب بکشم ؟ به چه قیمتی ؟ همه این حرفا ( تا آخر عمر مجرد میمونم و... ) واسه همون 3 ماه اول طلاقه ! بعدش همه چی درست میشه ;)
9)رشته الانت چیه ؟ اگه خودت دوست داری بخون . ولی بنظر من میتونی باستان شناسی ادامه بدی . خیلی خوبه
10) همینجوری . چون مارادونا 10 بود منم دوسش داشتم . بازیمم مث خودش بود ;)ولی کلا عدد 10 عدیده که شانس آدم تو نمره روش میچرخه! من یه بار 10 بردم و واقعا سر مرز افتادن بودم !

سلام نيمايي
خب همه سوالا رو پرسيدن!
دير رسيدم نه؟:cry:

آره . ولی هنوز وقت هست . تو چرا اخراج شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا دیروز که سالم بودی صدف جان :surprised:
حتما واسه اینه که تو صندلیم شرکت نکردی ;)
درست میشه بر میگردی . نباید کاری میکری که اخراج شی ....

سلام نیمایی:w23:
خوبی؟
1 چرا تو بوشهر از هر خیابونی که میری اخرش به میدون میگو می رسی؟:surprised:
2 بگو ببینم ادمین چرا نمیاد صندلی داغ؟
3 نظرت راجع به من چیه؟{پاچه خواری نکن که نگات نمی کنم}:biggrin:
4 با گرد و خاک چه کار می کنی؟شنیدم عذاب الهی اونجا هم اومده:redface:
5 ادمین داره دکترا می خونه؟اصفهانیه؟
6 من میخوام بیام بوشهر دعوتم می کنی به یه پیاده روی دوستانه؟:cap:
7 شیمی یا مهندسی شیمی؟ پزشکی یا مهندسی پزشکی؟:evil:
8 چرا هومن با من دعوا می کنه چیزی بهش نمی گی اما تا من حرفی می زنم دعوام می کنی؟کیته؟:crying:
9 عزیز فامیل هستی مثل من؟:w12:
10 اگه میشد مامان باباتو خودت انتخاب کنی همینا رو انتخاب می کنی
سلام فائزه خانم
ممنون
1) چون بوشهر یه حالت دایره داره . اگه رو نقشه نیگاه کنین کاملا شبه جزیرست و فقط توسط یه جاده به اطراف وصل میشه واسه همین توی یه دایره از هر طرف که بری به مرکزش میرسی ;)
2) به کلاسشون نمیخوره .حتما واسش افت کلاس داره بیاد ازمون سوال کنه . ولی یه دلیلیم داره چون کسی از بچه ها رو نمیشناسه . ضمنا نباید به بچه ها رو بده :biggrin:
3) هنوز شمارو نمیشناسم کامل متاسفانه . فقط یه چند تا پست ازتون توی همین تالار دیدم . توی تاپیکای آواتار و امضا و....
اینجوری که نمیشه آدمو شناخت ;) پاچه خواری بود ؟ :w12:
4) نه به اون شدت ! چند روزی بود هوا خاکی بود ولی دیگه اونقدر تاریک نبود که چراغا روشن شه ! اونجا وحشتناک بود . خدا به بوشهریا خشم نمیکنه :biggrin:
5)نه شوخی کردم وقط شنیدم که بچه اصفهانه ... :w05:
6)اگه خانمم اجازه بده چرا که نه :w16: ;)
7) مهندسی شیمی نسبت به شیمی بهرته و مهندسی پزشکی هم نسبت به پزشکی .
چیزی که زیاده این روزا پزشکه ولی مهندسی پزشکی خوب کم هست ;)
8) کی دعوا کرد هومن باهات ؟ ندیدم . اگه ببینم حتما بهش میگم . با شما هم که دعوا نکردم فقط گفتم اسم رشتتون رو پایین نیارین ;) هیچ نسبتی نداره باهام
9) آره ! معمولا افتخار نمیدم خونه فامیل زیاد برم :biggrin:
10) بله حتما . مامان بابا هرچقدرم بد باشن بازم به گردنمون حق دارن ;)

نیمایی واقعا خسته نباشی:gol:
گمون کنم بعده صندلیت تا چند روز چشمه دیدنه مارو نداری نیای باشگاه:razz:
ببخشید دیشب موقع خوابیدن اینا یادم اومد وگرنه سوالام تموم بود:biggrin:
1- نظرت در مورد مریم حیدرزاده چیه؟
2- شعراشو دوست داری؟(جدا از شعرای کامران و هومن)
3- کتاباشو داری یا نه؟
4- اهله معذرت خواهی هستی یا نه؟
5- اگه بدونی تقصیره خودته حاضری بری معذرت خواهی از هر کسی؟
6- اگه با عشقت بحثت بشه و بدونی که اون مقصره حاضری تو پا پیش بزاری؟(منظورم اینه که تو حاضری با یه معذرت همه چیو تموم کنی)
7- آدم پولکی هستی؟
8- بینه پتروشیمی شیراز یا عسلویه یا ماهشهر کدومشو انتخاب می کنی؟(هم کار هم زندگی)
9- جای بهتر با حقوقه کمتر یا جای بدتر با حقوقه بیشتر؟(هم مجردی بگو هم متاهلی)
10- گمون کنم تو این مدت یه نموره منو شناخته باشی!!!!!!!!! به نظرت اسم من با شخصیتم جوره؟(اگه معنیشو نمی دونی افسون یعنی سحر،جادو،مکر،حیله،نیرنگ و ...):cry:
من بازم سوال دیگه دارم باید یه پسته دیگه بدم:w19:
از دسته تو:w06::w00:

:w18:
1)از وقتی دیدم کامران و هومن ازش ترانه میخرن خوشم اومده ازش ;) قبلا شعراشو گوش نمیدادم و آشنایی نداشتم ولی الان دیگه میدونم شعرای خوشگلم میگه . ولی خوشگلیش به اینه که آهنگ و صدای کامران و هومن بیفته روش ;) ضمنا اینم بگم که اولین باری که ترانه مریم حیدر زاده انور آب استفاده شد به سبک پاپ در بین خواننده های جوون و پرطرفدار ، با کامران و هومن بود . الان دیگه همه یاد گرفتن ازش شعر میگیرن .پس مهم معروف کردنش بود که کامران و هومن کردن ;)
اولین بار یه بار منصور فقط تو ترانه فقط بخاطر تو از شعرش الهام گرفته بود نه اینکه استفاد ه کنه
2) گوش نمیدم فقط اونایی که اونور آبیا اجرا میکنن
3)نه
4) بله اگه تقصیر خودم باشه حتما .
5)بالا گفتم
6)نه :w12: کسی که کار بد کرده و مقصره خودشم باید بیاد درستش کنه . برم جلو پررو میشه :biggrin:
7) کیه که از پول بدش بیاد ؟ ولی بلدم درست خرج کنم .
8) پتروشیمی شیراز تنها مزیتش اینه که نزدیک شیرازه و میتونی بری خونه ولی عسلویه از لحاظ مزایا و حقوق بهتره . عسلویه میرم . ماهشهرم دوره .مارو شاید عسلویه بیشتر بخوان
9)خوب وقتی زن بگیری یه جورایی دستو پات بسته و باید خانومتم راضی باشه هر جا میری . مثلا اون شاید خوشش نیاد بیاد عسلویه هر چند حقوقش بهتر باشه . ولی اگه مجرد باشی اول میری همون جای بد و حقوق خوب تا یکم پول جمع کنیو سابقه دار شی بعدش ....
10)نه جادوگر که نیستی .اهل دروغم اصلا نیستی.روراستی.
یه جورایی مث بقیه دخترای شیرازی هستی دیگه ;)

ایشالا شب میام بقیشو جواب میدم . یکم خستمه بخوابم بعدش درس بخونم میام ;)

الهه_م

عضو جدید
من کامپیوتر میخونم زیر اواتارم یه چی زده ها فکر کنم اسم رشتمه :redface:ولی عشق تاریخم چه کنم:w07:
حالا اخرین سوالا اخه میدونی از فردا شب تا 12 تیر قرار نیست بیام
1.دلتون واسم تنگ میشه؟;)
2.شنیدی یکی از دانشگاهای انگلستان رشته کفن و دفن اورده نظرت چیه؟
3.به نظرت تو ایران باشه استقبال چطوره؟
4.به نظرت اگه من بشینم رو این صندلی جز خودمو خودت(مجبوری بیای:mad:)کسی شرکت میکنه؟:w46:
5.معدل ترم قبلت چند بود؟(اگه قبلا گفتی من ندیدم بازم میگی؟:()
6.راست gf چی میخونه؟
7.و اما اخرین سوال چرا...........................؟
اق نیما از الان بای و ممنون که جواب سوالای چرندمو دادی:w27:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام نیما جان من دوباره اومدم.
حسام جان حیف که صندلی نیمایی هست وگرنه می گفتم تو تو کل کل می بری یا نه؟;)
گناه داره نیما زیاد ازش نمی پرسم.:biggrin:
1- اهله تقلب هستی یا نه؟
2- تو دانشگاه تقلب می کنی یا نه؟
3- اگه تقلب کنی بیشتر تقلب میگیری یا تقلب میدی؟
4- گفتی که تریپ اسپرت می زنی.یعنی هیچ وقت تیپ رسمی نمی زنی؟
5- مثلا تو مهمونیا یا جشن عروسی با تیپه اسپرت میری؟
6- اهله کت و شلوار و کراوات هستی؟
7- اینا هستن که نصفه کراواتشون بازه.نظرت چیه در موردشون؟:biggrin:
8- تو که اینجا پستاتو خوب جواب میدی، تو چت هم که خوبی پس چه جوری میگی خجالتی هستی؟(اصلا بهت نمی یاد)
آخی من خستم شد از بس پرسیدم:confused:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به سلام آق نيماي گل
پس بالاخره تو هم نشستي رو اين صندلي :d

اميدوارم رو صندلي عروسي ببينمت :biggrin:

من اول بايد بخونم ببينم چه سوالهايي شده و چيا موندن بد ميام خدمتت ميرسم.
اما براي اينكه اين پست اسپم محسوب نشه بگو ببينم:

1_ حالت خوبه؟
2_ دماي صندلي چند درجه هست؟
3_ چند تا سوالها رو ديدم كه پيچوندي. چرا؟
4_ به ترتيب نزولي اسم بچه هايي كه بهت بيشترين امتيازات رو دادن بنويس
5_ بقيش بمونه ببينم چيا پرسيدن ازت :d

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
نظرتو راجع به اینها بگو :
یه کم صبر کن تا عکس ها کامل لود بشه

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام نیما جان ببخشید دیر اومدم به دلیل یه اشتباه دسترسی به سایت نداشتم

1-حالت که خوبه
2-چرا این قدر باحالی
3-بقیه رو یادم رفت سر اون اشتباه حواسم پرت شده حالم خیلی خوب نیست :cry:

یکم حواسم بیاد سر جاش بازم می آم

دوست دارم :gol:

mehrshad67

کاربر فعال
سلام
1)چرا هر موقع كه تو باشگاه مي يام تو هستي؟
2)رتبت تو كنكور؟
3)آخرين كتابي كه خوندي چي بود ؟
4)كدوم دانشگاهي؟
5)چه كتابي رو به من معرفي مي كني بخونم؟
6)آمل اومدي؟
7)بهترين كلمه اي كه تا الان شنيدي؟
8)بهترين تصميمي كه گرفتي؟
9)تا حالا دو قلوي همسان ديدي؟
10)ID خودتو روبهم مي دي ادت كنم؟

liliyano

عضو جدید
1.اگه یه تیکه از آسمون قرار بود واسه تو باشه کجاشو انتخاب می کردی؟
2.ماه بیشتر دوست داری یا مهر؟
3.تا حالا چندتا ستاره تونستی بشماری؟
4.اسب سواری و بیشتر دوست داری یا پیاده روی؟
5.اگه حرصتو درآرن چه شکلی میشی؟
6.تا حالا تو چشم کسی که بیشتر از همه دوست داره عمیق نگاه کردی؟
7.کدوم پرنده رو بیشتر دوست داری؟
8.دوست یه آکواریوم داشته باشی یا یه باغچه پر گل؟
9.فرق من با تو چیه؟
10.من چه طور آدمی هستم؟
خدایی نیچونیا

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نیمایی
شرمنده نبودم، حالم خوب نیست
این سه روزی که رو صندلی نشستی من همش امتحان دارم
حالا سوالا

1- معنای واقعی نا امیدی
2- خسته یعنی چی، میشه ازش فرار کنی ؟
3- شاد بودن و شاد زیستن رو تعریف کن
4- جوجو ( من) رو چطوری دوست داری
5- از خودکار خاصی استفاده میکنی ؟
6- چرا انقده نامردی ؟ من این 3 روز امتحاااان دارماااااااااا
7- ریاضیات مهندسی رو چه ترمی پاس کردی ؟
8- نظرت در مورد انتقال حرارت چیه ؟
9- نتیجه های عجیب غریب کنکور ارشد امسال مگه چی بودن ؟ توضیح بده لطفن
10- از این که دیگه سوال نپرسیدم خوسحالی ؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1- فکر میکنی الان چه حسی دارم ؟
2- ساعت 9:47 عصر! من هندونه خوردم الان، تو چی خوردی ؟
3- از مکانیکال پنسل استفاده میکنی ؟ ( همون اتد دیگه )
4- نظرت در مورد وضع مملکت امروزه
5- تو کارت سوخت ماشینتون چند لیتر دیگه مونده؟
6- اهل موتور سواری هستی ؟
7- از دروس عمومی بدت میاد ؟ ( من از همشون بجز زبان متنفرم )
8- عاشق کدوم درس تو دوران دانشگاهت بودی ؟
9- چند جلسه سر کلاس وصایای امام خمینی غیبت داشتی ؟
10- دریای گناوه رو دیدی ؟ ( خیلی خوشگله، کلن سواحل استان بوشهر ناز و خوشگل و دل نشینن )

من دیگه برم به درسام برسم
فردا هم امتحان دارم
اما خیلی نامردیه این 3 روز صندلی داغ تو هستش
اگه حالم خوب بود حتمن میومدم، مریض شدم، امتحانا هم که پشت سر هم
ناخوشیم، نمیتونیم مثه قبل فعالیت زیادی داشته باشیم

eng-rafiei

عضو جدید
چون بعد چند ماه این اولین شبی که اومدم باشگاه اول سلام به همه دوستای گلم ، یادش به خیر اون روزا چند روز نبودیم تاپیک میزدن برامون و ... ای روزگار:crying:

به به نیمای گل یه ضرب المثل چینی میگه چاه مکن بهر کسی اول خودت دوم کسی ... :D

1- در حال حاضر چند تا دوست دختر داری ؟

2- تا حالا عاشق شدی ؟ ( توضیح با مخلفات ;))

3- چرا حرمسرای ما تو باشگاه ویرونه شد و علت اصلی اینکه بعضا در مواردی رویت گردیده که همه خانم ها عاشق نگاه پر مهر ما بودن چیست :d ؟ ( تیشه خورد به ریشه این خانه امید و آرامش دخترای باشگاه )

Qomri

عضو جدید
سلام مهندس
1- یه روز از خواب پا می شی می بینی نمی تونی حرکت کنی (دور از جونت) از گردن به پایین فلج چی کار می کنی؟
2- به مرگ ، مردن ، چطوری مردن ، ...چقدر فکر می کنی ؟
3- تئوری زندگیت چیه؟
4- اگه ممکنه هدفت تو زندگی چیه؟
5- اگه مجردی چرا ازدواج نمی کنی و اگه متاهلی چی شد ازدواج کردی؟
6- در چشم شما آدما چقدر ارزش دارند؟
7- این مهمه که ما دلیلی برای دوست داشتن آدمهایی که نمیشناسیم داشته باشیم؟
خیلی ممنون از بخش جذابتون.:smile:

سلام .علی رغم اینکه فردا موازنه دارم ولی اومدم;)

1-میبینم که همه نظرتو راجع به خودشون پرسیدن.پس نظرتو راجع به منم بگو
2-دوست داری بقیه باهات چطوررفتار کنن؟
3-از چه آدمایی متنفری؟
4-اگه هومن بگه بیا با هم بخونیم به شرطی که کامران نباشه قبول می کنی؟
5-اصفهانو برا زندگی دوست داری؟چرا؟
6-نظرت راجع به اصفهانیا؟
7-چه غذایی می تونی درست کنی؟
8-چند بار تا حالا خواستگاری رفتی؟
9-افتضاح ترین معدلت و بهترینش تو دوران دانشگاه؟
10-بهترین دوستت در طول زندگیت کیه؟

حال کردی ربط سوالارو با هم؟;)
فردا بعد امتحان حتما میام
موفق باشی
سلام سحر خانم
لطف کردی . زحمت کشیدی . قدم رنجه فرمودید ;)
1) اصفهانیا که دیگه نیازی به تعریف ندارن . همشون گلن . ولی امیدوارم اون خصیصه مهمت ( مالی ) روی اصفهانیا نرفته باشه ;)غرور نداری اصلا . اهل کل کل هم نیستی . همینقدر شناختمت . البته اصفهانیا اکثرشون زن زندگینا :biggrin:
2)قبلا توضیح دادم . طبیعیه که هر کسی دوس داره باهاش خوب برخورد بشه و بهش احترام بذارن ولی اگه با کسی بد برخورد کردم اونم حق داره باهام بد برخورد کنه و اگه نکنه این دیگه بزرگواریشو میرسونه . ولی اگه خوب برخورد کردم توقع ندارم بدی ببینم ;)
3) دروغگو . اونایی که طرفشونو میخوان خر کنن و قصد دور زدن دارن . اونایی که بی معرفتی میکنن . اگه با کسی باشم و اون از من خوشش نیاد دوست دارم خودش همون اول عنوان کنه نه اینکه اواسط کار بخواد دودره بازی در بیاره . کسایی هم که رو اعصاب ادم راه میرن بدم میاد . یا حتی اگه کسی یه مسئله ای رو عنوان کنه و تا ازش سوال کنم دوباره بگو ، بگه بیخیال . ... ;)
4) بله چرا که نه . همون هومنم میاد بهم پیشنهاد میده :biggrin: شمام اگه خواستین تا بیارمتون تو گروه ...!
5) راستش زیاد نه . شهر خیلی خوبیه ولی نمیدونم چرا هر وقت میام اونجا زود خستم میشه ! فک نکنم بتونم توش زندگی کنم ..
6)مردم خوبی دارن . البته اون اصیلاش بهترن .ضمنا من تابستون قبل از کنکور ( کلاس سوم دبیرستان ) اونجا میرفتم کلاس درسی . آموزشگاه بود . اسمش یادم نیست . کلاسای خوبی بود . تو کنکورم تاثیر داشت
7) همه چیرو تقریبا! ولی نه مث زنا با نظم و حوصله !! همه چیو میریزم تو هم تازه خیلیم خوشمزه تر از اصلش در میاد :biggrin:.قرمه سبزی درست کردم . ماکارونی . خورشت قیمه ;)
8)هیچی
9)12.9 همون ترمی که یه درسمو افتادم ...
15.6 بیشترینش
البته خوبه اینم بگم که رتبه اول رشتمون که امسالم فوقشو شریف قبلول میشه معدلش 16.7 هستش
10)همین دوستایی که تا الان داشتم اگه دائم باشن خوبن .و لی ما از دوستی چیزی یاد نگرفتیم بجز رفتن بیرون و پول همو حساب کردن . باید تو دوران سخت ببینی بدردت میخورن یا نه اونوقت تصمیم بگیری خوبه یا نه که واسه منم هنوز پیش نیومده ....
ممنونم
ایشالا امتحانتو خوب بدی :gol:

تا اونجایی که منو شناختی می تونی نقطه ضعف و نقطه قوتمو بگی؟بیشتر ضعف باشه. (خواهشن همرو بگیا رک و واضح)
2- به نظرت همه (شاید خودتم باشی )چون می دونن من خواهر اشکان هستم یه جوره دیگه با من برخورد می کنن؟یکم رسمی هستن.چرا؟
(حس می کنم همه رعایتمو می کنن در صورتی که من گفتم جدا از اشکان هستم)
3- به نظرت چرا دخترا این قدر عجله دارن برای ازدواج؟(آخه دردسرش شونصد برابر میشه)
4- نظرت در مورد کار کردنه خانوما چیه؟
5- دوست داری خانومت کار کنه مثله خودت یا نه توی خونه بشینه؟
6- اگه خانومت سره کار بره حاضری نصفه کارای خونه رو انجام بدی؟
7- می تونی کلمه زی زی رو معنی کنی؟
8- فکر می کنی خودت در آینده زی زی میشی؟
9- چرا بیشتره مردا بدشون میاد حلقه ازدواجشونو دست کنن؟
10- خودت نظرت چیه در مورد حلقه ازدواج؟برا ی کلاس گذاشتنه یا یه نوع احترام به همسر؟اصلا خودت دست می کنی یا نه؟
فعلا اینا رو داشته باش.تا شب هنوز وقت دارم :biggrin:

تو صندلی داغ من همه میخوان خودشونو بشناسن . جالبه :w15:
1) آخه با چند تا پست دادن و چت کردن که نمیشه این چیزا رو گفت . چجوری بگم .
اینو چون یادم نمیومد نتونستم بنوسیم . ببخشید

2)نه . من که خودم شخصا اینجوری نیستم . بقیه رو نمیدونم . اشکان کیلو چند بابا :w12:. خواهر ادمینم بودی در امان نبودی :biggrin:
3)شاید میترسن که شوهر خوب دیگه گیرشون نیاد آخه از یکی از خانمای محترم همین سوالو پرسیدم گفتن که : آخه شاید دیگه فرصت خوب گیر نیاد واسه ازدواج
ولی بنظر من این دلیل نمیشه . باید با آگاهی کامل از همه مخاطرات و همه کم کاستیهات قدم در این راه پر خطر بذاری :biggrin:
4) خوبه . اگه زیادی نباشه . اگه تو زندگی مشترک منظورته که باید بگم هر آقایی دوست داره ظهر یا عصر که میره خونه خانمش خونه باشه و واسش همه چیو مهیا کنه . اگه هم کار میکنه بهتره پیش شوهرش باشه اگه هم نشد حداقل توی خونه واسه شوهرش چیزی کم نذاره . اگه هم در دوران مجردی بخوایم بحث کنیم که خانما آزادن میتونن واسه سرگرمی کار کنن ولی مهم نیست چون وظیفه نون آوری با اونا نیست . کارم گیرشون نیاد مهم نیست
5)تقریبا جوابشو گفتم . خانم شاغل وقتی میاد خونه حوصلتو شاید نداشته باشه ! ولی خوونه دارم اگه باشه حوصلش سر میره . بره سر یه کاری که زیاد وقتشو نگیره ..
6) آره . مطمئن باشین سر کارم نرن خانما بازم شوهرای بیچاره باید جور بکشن !
7)زی زی اول جمله زی زی گولو اسی پاسی......!
زز اگه منظورته همون زن زلیل خودمونه . اینجوری جا افتاده که احترام گذاشتن به خانمم جوری زز بحساب میاد . ولی بعضی از خانما واقعا به مرداشون شکنجه وارد میکنن :biggrin: بابا یکم شرایطو درک کنین . مرد خونه که نباید جلوتون دولاراست بشه ! مهم احترامه که حتما میذاره
8) احترام رو که باید بذاری دیگه بستگی داره مردم چی خطابت کنن . ولی خانمم باید بدونه که سر من نباید اون کارارو در بیاره :biggrin:
9) نمیدونم . توی این شرایط قرار نگرفتم . ولی الان که مجردم شاید بتونم اینجوری توجیحش کنم که میترسن خانمای دیگه که حلقشو میبینن نیان دورو برش :biggrin: منم اگه دورو برم خانمای خوشگل باشن حلقمو میذارم تو جیبم :w15:
10) خودم که ندارم . ولی نه کلاسی نداره . واسه احترامه بیشتر . زن باید بذاره و به مرد میگه چون من میذارم توهم باید داشته باشی تا یه نوع تفاهم و همسانی باشه . چون واسه زن واجبتره که کسی روش نظری نداشته باشه ;)

آخرین ویرایش:
سلام دوباره:gol::victory:
چطوری نیما خان
اگه موردی نداره یه راست بریم سر اصل مطلب:
یا ال....ما اومدیم:
1-نظرت راجب ازدواج مجدد مردان چیه؟:thumbsup2::victory::gol:
2-ایا مردان مهره مار دارند؟زنا چطور؟:victory:
3-اگه یه دختری زیاد رو اعصابت را بره چیکار میکنی؟
4-نظرت راجب خانومای افاده ای چیه؟:w15:
5-با کی تو فامیل راحتری ؟یه نمونه پسر و یه نمونه دختر نام ببر لطفا؟
6-به چیزی معروفی تو فامیل؟
7-صدات برای خوندن خوبه؟
8-دوست داری با کدوم هنر پیشه زن بازی کنی ؟:love:
9-از قیافه مهناز افشار-نیکی کریمی - لیلا حاتمی کدوم یکی بیشتر خوشت میاد؟:w01:
10-اگه قرار باشه به خواستگاری یکیشون بری کودوم رو انتخاب میکنی؟:eek:

بفرما و بذار چادرمو سرم کنم نیا تووووووو :sweatdrop:!
1) تکراری بودا !! :biggrin: ولی اگه از خانمش جدا شده باشه خیلیم خوبه حتی واسه آتیش زدن زن قبلیش :biggrin: چون زنا در این مورد خیلی حسودن . ولی اگه هنوز زنشو داره بنظر من خیلی خطرناکه . اگه زن قبلش راضی باشه که خوبه ولی به احتمال 99.99999999% ناراضیه ! پس کلا باید دورشو خط کشید اگه زندگیتو دوس داری
2)این خرافیه
3) اون روی گلمو نشونش میدم :biggrin:
4)اصلا خوشم نمیاد . درسته زن نباید گوهرخودشو براحتی در اختیار عموم بذاره ولی دیگه نه افده ای افراطی . خودشو بگیره که چی بشه ؟ خوب یه مرد بخواد بره طرفش اخلاق اینجوریشو ببینه پشیمون میشه . خودش ضرر میکنه :biggrin:
5) داییم - دختر خالم که میشه زن عموم ! ;)
6) نه ولی چون نوه اول خونواده پدریم هستم و اولین نوش بودم که رفتم دانشگاه واسشون عزیزم ! :w12:
7) خود هومنم بابا ... :biggrin:
8) اگه بردپیت بذاره با آنجلینا :biggrin:
9) نیکی کریمی
10)نیکی اگه مجرد ه :biggrin:

خوب مثل اینکه افسون دست منو از پشت بسته::w18:
طفلکی تو چون اگه قرار بشه با افسون سر تعداد سوالا کل بندازیم میخوای چیکار کنی اونوقت:w15::gol:
1-زیباترین کادویی که گرفتی از کی بوده وچی بود؟
2-اگه همسرت اهل سیگار باشه قبول میکنی؟
3-اگه دختر بودی فکر میکنی چه تیپی میشدی؟(شیطنت میکردی یا نه؟):victory::w15::w15::w12:
4-اصلا دوست داشتی دختر بودی؟:eek::w15::w15:
5-تا چه حد اگه عشقت با پسرا رابطه داشته باشه تو مشکلی نداری؟ توضیح بده..
6- چی دوست داری به عشقت بگی؟؟حرفی که تو دلت مونده و نتونستی بهش بگی؟؟
7-من را قبول دارى يا نه ؟
8- خودت را چى ؟
9-چشمات را ببند يك آرزو كن ؟ چى آرزو كردى ؟
10-از بابا کتک خوردی ؟ اگه اره برای چی؟
1) همین گردنبند طلام . از یکی از دوستای سابقم ...
2) نه . مگه نمیبینی الهه رو فعلا جواب کردم :biggrin:
3) بله خفن . دختر بودن خطرناکه . اگه حواست جم نباشه راحت ازت سو استفاده میکینن و بعدشوم یه عمر پشیمونی
4)نه :w01:
5)یعنی چی ؟ عشقم یعنی خانم آیندم ؟ نمیشه با پسرا باشه که . اگه دوست دخترمم باشه دوست ندارم با پسرا در دنیای واقعی دوست باشه
6) اگه عشقم باشه همیشه دوست دارم بهش بگم دوست دارم و این کلمه رو هم ازش بشنوم
7) نمیدونم ! هنوز شک دارم :w01: شدی مث همون کاربر رباط توی باشگاه که تاپیکای اخبارو میسازه فقط کپی :biggrin:
8) تقریبا آره ! ولی خیلی مونده تا کاملا خودمو قبول داشته باشم . این زمان و تجربه میطلبه
9)که سوالات تموم شه که نمیشه :biggrin:
10) بچه که بودم بله . از بس شیشه میشکوندم و ظهر موقع خواب توپ بازی میکردم . اونم بدش میومد کسی مزاحم خوابش بشه ;)

خوب یه 10 تایی دیگه::gol::w01::w12::w07:
1-كدوم بهتره؟
ماييم
منم
تويي
2-كدوم بهتره حالا؟
به من چه
به تو چه
به ما چه
3-مدل گوشيت چيه؟
4-از قيافه خودت راضي هستي؟اگر ميتونستي كدوم قسمت از صورتت عمل ميكردي؟
5-دوست داری اولین بچت پسر باشه یا دختر؟؟؟
6- ایا هیچ وقت به بهانه ای اینکه خودکارت افتاده روی زمین رفتی تا همکلاسی(دختر) رو نگاه کنی؟
7-قوزفیش ینی چه؟؟
8-بنظر شما من راجع به شما چه جور فکر می کنم؟(نگی نمیدونم و از این حرفا..)
9-شما راجع به من چی فکر میکنی؟
10-نظرت رو در مورد این ها بگو.
عابر بانک
رضا صادقی.
پنجره دو جداره.
سمند ال ایکس.
و قدم زدن در زیر بارون به همراه معشوقه.
1)منم
2)به ما چه !
3)تکراری
4)آره بد نیست . یکم دماغمو قلمی میکردم :biggrin:
5)هر کدوم یه بدبختی داره . اینو دیگه میسپارم دست خدا . چشم بسته هر چی در اومد !! مث برداشتم شانسی :biggrin:
6) آخه مگه دیوونم؟؟؟؟ خوب چرا از زیر میز نیگاش کنم ؟ از همون بالا میبینمش دیگه . ضمنا دخترای رشته ما نبینیشون خیلی بهرته . پس خودکارمو الکی کثیف نمیکنم
7) همون سردرگم خودمونه ..
8)جسور و پررو و سمج و بیکار و الاف و خودشیرین کن !
9) گفتم یه بار که
10) چیز بسیار مفیدیه
مشکی پوش واقعی
بهترین راه بری جلوگیری از اتلاف حرارت
چرت
اوج رمانتیک بازی !

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
:smile:سلام
الهی شما هنوز مشغولی خدا صبر بده
بابا بی خیال اینا تا 3سال دیگه هم سوال دارن
شما سخت نگیر

خوب یه سری دیگه میخوام سوال بپرسم::w15:
1-تنهایی یا جمع؟:victory:
2-سیاهی یا روشنایی؟:w01:
3-یه اسمایلی برای من بزن ؟:w12:
4-از چه اواتوری خوشتمیاد (اواتور دوستان)(فقط یکی رو بگو):w07:
5-گرگ چه چیزی به یادت میاره؟:eek:
6-چرا میگویند شر خر و به عنوان مثال نمیگویند "دردسر خواه" یا "شر گاو" :w15:
7-نام چند شر خر که الان در ذهن مبارک نقش بسته است را بفرماید.:w15:
8-اهل دود هستی؟اگه هستی از چه نوعش؟:eek:
9-تا حالا شده بخواس ثواب کنی بعد کباب شی؟چه حسی پیدا کردی؟:w16:
10-فرض کن تو یه کوچه داری قدم میزنی .داری از جفت چند تا دختر رد میشی . بعد پات میگیره به یه سنگی و میفتی .چه حسی بهت دست میده؟:w15:
1) بستگی به شرایط روحی آدم داره
2)روشنایی
3)

4)اونی که اول شد . همون دختره که درختو بغل کرده بود . به سما میاد آواتارش ;)
5) تیکه پاره کردن
6)چون وقتی شر میشه ، میشه مث خر و دیگه هیچی حالیش نیست !
7)اسمال پلنگ . رشید لره ! . حسام یه چشم ! حامد گوزن :biggrin:
8)نچ . تکراری
9) نه . یادم نمیاد
10)اوج ضایع شدن . دخترا هم که منتظرن این صحنه ها رو ببینن و بزنن زیر خنده !

خوب دیگه یه 10 تایی هم بپرسم تا ببینیم چی پیش میاد:
1-چرا اینقدر آدما به هم خیانت میکنند ؟:eek:
2-چرا اسب به حالت ايستاده مي‌خوابه؟ :w15:
3-فرق بين خر با الاغ چيه ؟:w15:
4-رنگ اینا چیه به نظرت؟:victory:
صلح
مرگ
امید
زندگی
پرنده
سوسک
خدا
5- تو هم بزغاله رو مختصر ولی فنی توضییح بده:w15::gol:
6- دوست داری کی رو روی این صندلی ببینی؟:victory:
7- یه سوال از من بپرس؟:w18:
8-اگه من رو این صندلی بشینم شرکت میکنی؟:w12:
9-بهترین سوالی که تا حالا ازت شده کودوم بوده؟:victory:
10-بازم بپرسم یا بسته؟:w01::w07:
موفق باشی
مرسی از جواب های خوبت:w27:

1) چون غیر از این زندگیشون نمیچرخه
2) هر کسی رو بذارن تو استبل نمیتونه روی کاه بخوابه !
3) خر تخم میذاره ولی الاغ کلا بچه دار نمیشه !
4)سفید
سیاه
صورتی
سبز
خاکستری
قرمز
رنگ نور
5)بچه بز ولی هنوز پیش دبستانی میره !
6)ادمین
7) چه حسی داری از این کپی پیست کردنا ؟؟
8) اگه باشم حتما ;)
9) اینقدر سوال جواب دادم که یادم نیست ! سوالای در مورد علایق شخصی خوبه . اونایی که باعث میشه آدمو خوب بشناسن
10)بپرس ;)
خواهش میشه ....:w18:

درود
1- مي دوني تا حالا چند بار با هم دعوا كرديم ؟ آخرين بار يادت سر چي بود ؟
2- نظرت در مورد ادم هاي مزاحم كه فقط تك زنگ مي زنن چي ؟
3- چرا به صندلي داغ اهميت مي دي و پي گيري مي كني ؟
ادامه دارد ............

به به درود نازی خانم
1) زیاد. یادم نیست . نه . الان آخر شبه حضور ذهن ندارم :)
2)کار بسیار خوبی میکنن مخصوصا اگه به تو میزنن . هر کی هست بگو تا بهش جایزه بدم :w07:
3)خوب آدمی که مسئولیتی رو پذیرفته نباید جا بزنه که . من کسی نیستم که فقط حرف بزنمو عمل نکنم . هر حرفی رو بزنم حتما عملیش میکنم و تا آخرشم هستم . رفاقت نیمه راهم تو کار ما نیست . هر وقت ادمین انصراف داد از مدیریتش منم انصراف میدم :biggrin:

--------------------------------------------------​

خوب ، بالاخره کوزه گر افتاد تو کوزه

من که خسته شدم ، نصف پست هاتو خوندم ، حوصلم نشد بقیشو بخونم
خدا به داد تو برسه

خوب ، سوال ها :
  1. بزرگترین بلایی که بر سر سایت نازل شده ؟
  2. این افسون و حسام خسته نمیشن اینهمه سوال میپرسن ؟
  3. دوست داری شغلت در ارتباط مستقیم با چه دستگاهی باشه ؟
  4. مارک مسواکت چیه؟
  5. ریش تراش ؟
  6. از کامران و هومن چند بابت تبلیغات گرفتی؟
  7. مگه تو سایت تبلیغات ممنوع نیست ؟
  8. خودت خوشکل تری یا دوست دخترت ؟
  9. چند بار کمیته گرفتتون ؟
  10. اگه سوال هام تکراری باشه جرئت داری بگی ؟
دیدی من چی کشیدم ؟ وقت نکردم هنوز بیام تالارمون :crying2:
مرسی از عکست
شمام 10 تا از سوالای از قبل تایپ شده افسونو آوردی ؟؟ ;) بازم زحمت کشیدی
1)همون هک شدن سایت !
2)نمیدونم والا . توکه اونجا پیش افسونی بفرستش بره یکم غذا بخوره خودشو تقویت کنه ! همش نشسته سوال تایپ میکنه ؟ :biggrin:
حسامم که همشو کپی میکنه واسه همه . کار سختی نمیکنه ...:)
3)راستش میگن لیسانسارو توی عسلویه میذارن تو کنترل روم . کسی اونجا مستقیم توی سایت نیست . راستش منم چندان اطلاعی ندارم . کسی هم مگه پای دستگاه خاصی وای میسته ؟
4)اورال بی گرفتم 1 ماهیه
5)ژیلت مچ تری توربو ;)
6)هزینه 3 بار رفتو برگشت به مکه مکرمه با جفتشون :biggrin:
7) نه اینا اشکالی نداره . ادمین راضیه :biggrin:;) تازه تبلیغات نیست که حقیقته ;) مگه کسی واسه اسلام اینروزا تبلیغ میکنه ؟ نه . خودت باید بری دنبالش کشفش کنی . اینم همینه :biggrin:
8) مامان دوست دخترم :w15:
9)هنوز سعادت نداشتم :sweatdrop:
10)چون پوستم از اخطار گرفتن کلفت شده آره :w15:
ولی ممنون سوالای خوبی پرسیدی . مرسی که اومدی ;)

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برادر نیما
1_عمو مهرداد من کو ؟
2_من و عمو مهرداد و چقد دوست داری؟
3_تو سایت غیر از من ( که می دونم خیلی باهام حال می کنی ) دیگه با کیا حال می کنی ؟
4_نظرت راجب ازدواج در 20 سالگی ؟
ممنون
:w27:

وضعیت
موضوع بسته شده است.