صندلی داغ محسن ( mohsen_24 )( موصن )( موزن ) !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو بردار اخوی محسن سرعت پاسخگویی بهتر شده ولی بازم پایینه !!!!! حـــــــــــــــــــــــــــــــــــــمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد
چقدر آدم خوش قولی هستم بهت گفتم روزی 2 تا پستت با من میبینی که زیرش نزدم
1- تو هم مثل من خوش قولی ؟؟؟؟؟؟
2- دوییدنت چطوره؟؟؟
3- تا حالا حیوونی دنبالت کرده ؟؟؟
4- تا حالا دنبال حیوونی کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟
5- چرا اسم کابریتو گذاشتی محسن 24 ؟؟؟؟؟؟ چرا نذاشتی محسن 25 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه تکراریم بود جواب بده من حال و حوصله خونده سوالاتو ندارم ، جواب ندی دیگه ازت سوال نمیپرسم :D
6- هواپیما بوق داره یا نه ؟
7- فوتبالت خوبه یا نه ؟؟؟؟؟
8- تو مدرسه ، الان دانشجویی از این خبرا نیست ، تو مدرسه جزو کدوم یک از دسته های زیر بودی ؟؟؟؟؟؟
الف) بزن بهادر ب ) کتک خور ج ) دارای دوست بزن بهادر د ) سات و منظم ( اگه اینو بگی یعنی دروغ میگی )
9- هر کردوم از دسته های بالا رو توضیح بده ؟؟؟؟؟؟؟
10- یکی چند وقت پیش اومد توی سایت بیشتر توی زنگ تفریح بود ، هی پست چرت و پرت میذاشت هی اخراجش میکردن هی یه اکانت دیگه میذاشت خلاصه این هی هی تکرار میشد ؟؟؟؟؟ بگذریم که اومد تو تاپیک معروف من ( به نظرت نفر بعدی چجور آدمیه ) و در یک حرکت گازانبری آبروشو بردم دیگه نیومد ( این اصلا تعریف نبودا :D ) نظرت در مورد این آدم چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-به هرکدوم اعتقاد داری بگو
الف ) روح ب) جن ج) بختک د) آل
فکر کنم یه صدایی داره از تو حیاط میاد:D من به همشون اعتقاد دارم :cry:
2- بیشترین سرعتی که باهاش رانندگی کردی چی بوده
3- ماشینتون چیه ؟؟؟
4- چند بار سعی کردی پاخور ماشینتونو امتحان کنی ؟؟؟؟؟؟( نگو نمیدونم پاخور چیه که بلاگت میکنم :D ، من خودم به شخصه هیچ وخت امتحان نکردم )
5- اوضاع بینیت چطوره ( دماغ ) سایزش خوبه یا باید بره صافکاری ؟؟؟؟ شایدم رفته صافکاری !!!
6- با این سری سوالم 120 تا سوال ازت پرسیدم تاحالا تو عمرت به کسی انقدر جواب پس دادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
7- یه جمله بنویس که توش نقطه نداشته باشه ( ننویسی میگم حمید مزینت کنه ) در ضمن باید به فارسی باشه نمیتونی خطبه حضرت علی رو بنویسی :D
8- چندبار با ماشین تصادف کردی ؟؟؟؟؟؟؟
9- چندبارشو مقصر بودی و چقدر خسارت دادی ؟؟؟؟؟؟ چند بار مقصر نبودی و خسارت ندادی ؟
10 یه نگاهی به امضام بنداز هم جدیده هم قدیمیه هر دوتاش هست نظرتو هرچقدر که دوست داری ( هر چند کلمه ) در موردشون بنویس

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
-بهترین روز سال۱۳۹۱برای شما چه روزی بوده است؟

2-روز بد هم داشتید؟اگر داشته اید چه روزی بوده است؟

-امسال و در نوروز۱۳۹۲جای چه کسی سر سفره هفت سین شما خالی است؟

۴-اگر بخواهید به يكى از بچز باشگاه عیدی بدهید چه کسی است؟از چه کسی عیدی می گیرید؟

۵-در سال۱۳۹۲چه اهدافی را دنبال می کنی و در واقع آرزوی شما در این سال چه چیزی خواهد بود؟

۶-بی مزه و بامزه ترين بچز باشگاه از نظر شما کیست؟با ما رو راست باشید

۷-خوش تیپ و بد تیپ ترین استقلالی از نظر شما کیست؟

۸-لطفا یک دروغ سیزده بگویید!

۹-اگر اجازه وفرصت این را داشته باشید كاربرى را با دست های خودتان خفه کنید او چه کسی است؟علت این امر چیست که شما را وا داشته تا مرتکب قتل شوید؟!

۱۰-اگر به زندگیتان به شکل یک فیلم سینمایی نگاه کنید اسم این فیلم را چه خواهید گذاشت؟

پ.ن: از جايي كپي نكردمـــــا:biggrin:

آخرین ویرایش:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
1.اگه من بخوام نام کاربری ام رو عوض کنم به نظرت چی بذام خوبه ؟؟؟؟؟؟؟

2.اگه تو بخوای نام کاربری ات رو عوض کنی چی بذاری بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3.اگه یه روز عقل رو بفروشن خریداری یا فروشنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(البت در مورد تو هیچ کدام گزینه مناسب تری است ... :biggrin:)

4.اگه یه روز بگن از باشگاه برو ... واقعا می ری یا گاهی هم شده به عنوان مهمان سر می زنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5.چرا میگی آدم صبوری هستی؟ازکجا فهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6.یه سوال که تا حالا هیس ازت نپرسیده و دلت خواسته همه بدونن چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7.اگه یه روز یه شغل مهم رو به عهده بگیری قیافه می گیری واسه زیردستات یا روند همیشگی ات رو ادامه می دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد مُخسِـــــــــــن
واقعا خسته نباشید بهت میگم،میدونم چه زجری میکشی عمو
(خفت بالاتر از اینکه اوا 40 تا پرسیده من سی تا؟) اره ديگ تو هم ك كم نذاشتي ك
:D

بریم سراغ سوالا
1.اینارو واسه من توضیح بده: (کامل)

*عادت ندارم درد دلم را ،
به همه کس بگویم ..! ! !
پس خاکش میکنم زیر چهره ی خندانم.. ،
تا همه فکر کنند . . .
نه دردی دارم و نه قلبی
خو اون هممون حس سكوتيه ك دوس داره همه چيز بمونه تو خودش

*یه احساس صمیمی توی خونس که پاهامو تا به اینجا میکشونه
مثه امنیت آغوش مادر که قد آرزوی هردومونه
خدا اینجاست توی خونه ما اگه آینده رو روشن ببینیم
اگه قسمت کنی دنیاتو با من اگه از قاب چشم من ببینی
اين چقده سخته من ك سر در نياوردم خخخخخ
خانواده!
:redface:

2.به نظرت میشه یه روز دستگاهی اختراع شه که بعد 5 یعنی زمان رو تغییر بده؟؟؟ببره اینده،گذشته،یه چیزی تو مایه های ماشین زمان؟؟؟؟چرا؟؟؟میخوام قانعم کنی(یه دو ساعت پیش روش کلی بحث کردیم به نتیجه نرسیدم)
خو چرا ك نشه؟
شايد الان (در حال حاضر) اين كار خيلي عجيب باشه براي بشر اما در اينده چرا ك نه
مگه تو صده هاي قبل ادما فكر ميكردن يه روز برن به خارج از جو!:ا
خو قانع بشو ميشه به اين فك كن ك كار نشد نداره بچه:ا

3.مُخسِـــن سوال انتخاب کردم همش بر میگیرده به استعداد خودت:Dباید بعد جوابش بدی به نظرت چه سوالیه؟؟؟(نمیدونم و اینا نداره باید بگی چه سوالیه)

4.قبول داری که موجوداتی دیگه توی سیارات دیه زندگی میکنن یا نه؟؟؟چرا؟؟؟حیات هس اصن تو سیارات دیه؟؟؟آب هس؟؟؟این اب مایع حیاته
چرا نباشه!
يني خداي به اين بزرگي ك ما داريم وقتشو گذاشته واسه ما هفت ميليارد؟
اينجوري ك اوقات فراغتش زياد ميشه حوصلش سر ميره ك:redface:
با اين وسعتي ك تو اين دينا هست بله ك هست! نديدن ما دليل خوبي واسه نبودن نيست :ا
اب ك اره خو بنزين ك نميخورن اونام خو!:ا
با اين اب لامصب خيلي لازمه!نه ميشه وضو گرفت نه اوه دوش گرفت اصن هيچي! صوبت نباشه اب مايع حياته ديگ :ا

5.میایی بریم مریخ؟؟؟؟به نظرت اونجا چه امکاناتی داره؟؟؟چیا باید با خودمون ببریم؟؟؟با چی بریم اصن؟؟؟اون تاپیک که راه به جایی نبرد:|
بيكارم برم مريخ ك نه اب داره نه نت ؟:ا
افتابه و اب ببر خخخخخ:D
رفتنو ك ميريم با يه چيزي اونش حله حله :ا
نه ديگ حرفا به انرژي هسته اي و اينا كشيد تاپيك سياسي شد تركيد :ا

6.کف دستتو ببین!چه عددیه؟؟؟(مثلا18 -81 )به نظرت اونایی که از روی این خطوط فال میگیرن راسته؟؟؟یعنی طول عمر ما به اندازه ی این خطوط ربط داره؟؟؟نظر شخصیت راجع به کف بینی چیه ؟؟؟
چرت و پرت محض:ا
من يه نفرو ميشناختم ك كف دستش خط نداشت :ا
به كوري چشم فال بين عزيز طول عمر داره اندازه دايناسور خخخخ

7.اول کدوم بوجود اومده؟؟؟

مرغ یا تخم مرغ؟؟؟ خو حالا اينا هيچي نقش خروس در اين سوال ناديده گرفته شده خخخخ
اول خروس بوده:ا

اسمان یا زمین؟؟؟ اسمان
درخت گردو یا تخم گردو؟؟؟ گردو ك تخم نداره بذر داره خخخخخ فك كنم خدا اول درختشو درست كرده ديده خشگل شده بذرشم در اختيار ملت گذاشته :ا
فرشتگان یا جنیان؟؟؟ فرشتگان خخخخ

8.چرا مدیر راهنمای سایت(افشینی) به لینکی که بهش دادم توجه ننمود؟؟؟مرا مورد بی توجهی قرار داده آیا؟؟چرا به من عیدی نداده هنوز؟؟؟خجالت نمیکشه آیا؟؟؟
افشين كلا ضد لينكه! به هيچ لينكي ك ميدي دقت نميكنه :ا
ول كن اين صوبتا رو تو وايستادي افشين خجالت بكشه:ا
برو بچه عيديتو ازش بگير:ا

9.مُخسِـــــــــــن بی شخصیت من الان یادم اومده تو به من عیدی ندادی.چرا به من عیدی ندادی؟؟؟ایا قبول نداری بزرگتر باید به کوچیکتر عیدی بده؟؟؟اقا به خانم عیدی بده؟؟؟عمو به برادر زاده؟؟؟مُخسِـن:|حالا چی میخوای بهم عیدی بدی؟؟؟
هوم من ك عيدي دادم بهت يه مشت پسته په واسه چيت بود:ا

10.برام آهنگ طناز رو اینجا بنویس که روح منو اوا و نیلو شاد شه

اهنگ طناز ك من گوش نكردم تا حالا :ا
باز میــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگردم

بازبگرد:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام موصن جان میبینم که خعلی سوختتتی اوخ اوخ نگاش کن سالمم من هنوز خخخ:D
چون قوانین نمیدونستم پست قبلیم سوالام از 5تا کمتر بود دوباره اومدم. اخطارو گرفتي بچه خخخخخ:D
خدا خودش از سر تخصیرات مسئولین و قوانین بگذره. آمين يا رب العالمين:d
1-خودتو تو یه جمله تعریف کن؟تكراري:ا
عاغا مودب مرتب اصن همه چي تموم خخخخخ:w01:

2- داداش کوچولوت چند سالشونه که انقد دوسشون داری؟خو چرا بین داداشات فرق میذاری؟بچه چندمی؟:D
خو اينو ك خودت پرسيدي ك تو سري قبلت :ا
3-دوس داری بعد از سربازی تحصیلو ادامه بدی یا بری دنبال کار ؟ هردوش:w12:
4-مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چی بوده؟بشين بچه درستو بخون واسه خودت كسي بشي:D
5-هیجان انگیز ترین كاری كه كردی چی بوده؟ سقوط از ارتفاع.. مسابقه اتومیبل رانی یا.....:w29: سرعت :ا
6-اگر قرار باشه یه مسافرت بری دلت میخواد کدوم کشور باشه؟ هوم كشورش مهم نيست شايد رفتم پاكستان يا هند :ا
7-چرا جزوه هاتو از دخترا می گرفتی؟:huh: چون به قرض داده بودم بهشون:ا خودم لازمشون داشتم :اخخخخخ
8-اگر بخوای به هوش خودت یه نمره بدی چه نمره ای میدی ؟ تو چند ميدي بهم؟:redface:
9-وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟ ..........................همين:redface:
10-توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی؟ هر كاري ك بشه انجام داد :ا
تو چارچوب خاصي نيستم ك بگم فلان كار :ابستگي به شرايط داره:D

خسته نباشی داداش بزرگه .:love: شبيه لبو شدي:D

ممنونم ك امدي:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محسن جان سلام مهشيد جان

خو من چی بگم!!! همه سوالاتو که پرسیدین.........:) :redface:
داداش محسن خدا قوت خواهش:D

فقط 5 تا سوال....

1.در این لحظه چی تو فکرته؟ چيز خاصي نيست الان امروز سر كار خراب كاري كردم تو فكر جمع كردنشم خخخ:D

2.نظرت درمورد گل نرگس؟ قشنگه
3.نظرت درمورد هم حسی با آدما؟ خيلي زيبا و دوست داشتنه ك حتي يه نفر هم حس با خودت پيدا كني:redface:
4.نظرت درمورد کمک به آدما؟ كمك كن تا بهت كمك كنن :ا
5.نظرت درمورد آدمای کم حرف چیه؟ دوست داشتنين و ناشناخته:redface:
6.یه شکلک برا من بذار

مهشید ::redface:

ممنونم مهشيد جان:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر موحصن خان گل و گلاب،داداش خودم سلام محمد جان خوبي گل پسر؟
واقعا ببخشین که دیر اومدم،آخه قول داده بودم که هیزم کش صندلیت باشم،منو ببخش داداشی بخشيدمت :cry:

خوب بریم سر اصل مطلب،یکی نیس به من بگه بیکاری نشستی از اول همه تاپیک رو خوندی؟

1- با این لغات جمله بساز،چوب-دیوار-ناصر-یه هفته(لغت نیس،دل که داره)-تاب بازی(همینه که هس،لغته)
به مدت يه هفته ناصر يه چوب زده بود به ديوار و داشت تاب بازي ميكرد :D

2-یه نامه چند خطی بنویس واسه دختر آینده ات،اسمش نازنینه و 17 سالشه،هرچی دوس داری بهش بگو.(فکر پیچوندنو کنی-حمیییییییییییییییید)
دختر عزيزم ، نازنينم ، سلام

اين چند خط را هميشه از پدرت به ياد داشته باش

دخترم ! بگذار بگويند مغرور است! تا اينكه بگويند خودش را ارزان فروخت!
دخترم!
مراقب باش تا عشقت رنگ عادت نگیره که عادی شدن حس خوشبختی رو کمرنگ میکنه!
دخترم!
دوست داشتن حس عجیب و خوبیه
آرزو میکنم که روزی از ته قلبت کسی رو دوست داشته باشی! اما راستش تازگی ها فهمیدم کسی که باورت داره از کسی که دوستت داره یه قدم جلوتره!
این باورها هستند که زندگی رو میسازن!
مردی که جلوی پیشرفتتو نگیره و با هرصعودت لبخند روی صورتش حتی بزرگتر از شادی تو قلب - تو باشه میتونه به معنی واقعی کلمه تو رو خوشبخت کنه!
مردی که به تو افتخار کنه و تکیه گاهت باشه!مردی که بلد باشه وقتایی که بریدی و میخوای عقب بکشی ببوستت و هلت بده جلوتر یه قدم از مردی که تنها به گفتن:دوستت دارم اکتفا میکنه جلوتره!
نازنينم!
زندگی شوخی نیست!
اگه مراقب عشقت، احساست و رابطه ات نباشی...
مرز بین خوشبختی و بدبختی اونقدرها هم زیاد نیست!

3-رفتی خواستگاری-کلی از دختره واست تعریف کردن-با یه نگاه حالت ازش بهم میخوره-واکنشت چیه؟فکر کن جلوی همه ملت بهت میگن همه چی درسته،مونده نظر تو!

چرا منو تو اين شرايط قرار ميدي؟
هي عذاب وجدان ميگيره ادمو بدجور:ا
اما خو نميشه ميزنم زيرش:D

4-سرکاری،یکی بهت زنگ میزنه و میگه داداشت حالش خیلی خرابه و تو بیمارستانه،3 شماره مرخصی میگیری و با همون لباس کار سریع میری بیمارستان،میرسی میبینی پارمهر و ناصر و بهنام و بقیه بچه ها اونجا وایسادن و دارن بهت میخندن،دقیقا واکنشت چیه؟
هوم خو اولش شايد از ترسي ك برام بوجود مياد اعصابم خرد بشه اما به رو خودم نميارم و منم ميخندم:redface:

5-داری یه شعر رو تو یه جمع میخونی و یقیه تحسین میکنن،یهو ادامه اش یادت میره،همه بهت نیگا میکنن،چیکار میکنی؟

شده خو هيچي سكوت ميكنم ميگم چيه منتظر بقيشي؟همون كافيه ديگ :ا:D

6-اگر یه روزی بفهمی که ناصر 4 تا رأی ازت جلو بود و یکی رفتش ملت رو بسیج کرد واسه اینکه تو رأی بیاری،چه بلایی سرش میاری؟
خبر دارم :ا
هيچي به زوديم مينشونمش رو صندلي:ا

7-اگر یه روز بیای اینجا و هرچی پسوردتو بزنی،باز نشه،چیکار میکنی؟
با مديريت سايت تماس ميگيرم اونا پسورد جديدو بهم ميدن خخخخخ:D

8-تبریک عید واسه همه بچه ها گذاشتی،عکس باز نشده،خودتم نفهمیدی،صبح میای 90 تا اعتراض کردن،چی میگی بهشون؟فوشت هم دادن!

پروفمو ميندم خخخخخخ:D
فکر کن،بعد این با اون یکی یوزرت باید دوباره بشینی رو صندلی،امیدوارم خداوند متعال خنکت کنه الان خو تجربه كسب ميكنم خخخ

شاید بازم اومدم،اصلا مگه بیکارم بیام،اینارم کلی فکر کردم!!!
مرسي محمد ساوه جان عزيزم:gol::D

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم از این ورا رد میشدم،گفتم حالتو بپرسم داداشی؟داغی؟ نه خوبم خخخخ

چند تا سوال ناقابل هم پیشکش

1 - یه بیت شعر قشنگ بخون و دو جور معنی براش کن (دوتا برداشت متفاوت،ترجیحا متضاد).
تو نت چند روز پيش داشتم ميچرخيدم يه يه چيز جالب برخوردم تو هم ببينش محمد جان:redface:
يك شعر با سه معني!!
اصل شعر

,... any man’s death diminishes me
;because I am involved in Mankind
And therefore never send to know
;for whom the bell tolls
. ... It tolls for thee
ترجمه هاش
(ترجمه مسعود توفان: )
چون شنیدی مرگ آوای جرس،
پیک را مفرست تا پرسی سپس:
«می‌درآید مرگ‌-‌ناقوس چه کس؟».
چون، تویی آن کس که میرد! ... هر نفس!

(ترجمه پیمان ابراهیمی: )

بس می آزارد مرا مرگ کسان

چون به دل دارم من عشق مردمان؛

می‌نشاید پیک را ارسال بهر پرسمان،

تا بیابد کیست را افسرده بانگ مرگسان.

ورنه بینی این تویی آن کس که میرد ... هان بدان!

و ترجمه نفر سوم

مرگِ هر انسان بسی می‌کاهدم از جان و تن،
چون مرا اندیشه و پروای نوعِ آدمی است.
پس، همی دان و مخواه هرگز که واپُرسی زِ من:
"بهرِ که سرداده ناقوسِ عزا...؛ آوای کیست؟"
هان! بدان کاین بار دارد با تو می‌گوید سخن.
[ دست‌چینِ بوفِ کور است و بسا نادیدنی است.

2-چه وسیله ای از بچگی واست عزیزه و دوسش داری؛اگه بقیه بفهمن شاید بهت بخندن؟:d
هوم جامدادي اول دبستانم دارمش هنو:redface:

3- ایده آلسیت هستی؟چرا خیلی ها میگن که نیستن،اما تو عمل هستن؟اصلا یعنی چی؟ايده اليست! خو الان ك شمشيرمون ابرا رو ميبره اره اما چند وقت ديگ فك نكنم:D
سرت بخوره به سنگ زمونه و بشكنه ديگ واقع بين ميشي و قيد ايده الو ميزني خخخخ

4- نظرت راجع به این همه تعطیلات رسمی تو طول سال چیه؟میشه اینو به عنوان یکی از موانع پیشرفت ایران دونست؟
خو اون ك بله
اما تو به من بگو كشور ك تو 365 روز سالش چقد پيشرفت ميكنه ك اگ اين چند روز تعطيل نباشه بهش ضربه ميخوره؟:ا
شرايط عدم پيشرفت واسه تعطيلات زياد براي كشوريه ك تو روزاي عادي بازده فوق العاده بالايي داره اما تو اينجا تو روزاي كاري....بيخيال
:gol:

5-منو دوس داری؟اگر پیشنهاد دوستی بدم،رد میکنی؟ نه قبول ميكنم تو بده:d

6. چرا همه دوست دارن از این کشور برن؟بیخود کلاس نذار!!(من وطن فروش نیستم-من میخوام به وطنم خدمت کنم:razz:)
هوم نه من نميخوام برم اينجا راحت ترم ديدي ادماي ك كم ميارن ميگن تخصير فلانيه ،تخصير فلان چيزه!
الان همين ادما هم دوس دارن برن:razz:

7. چرا زنها با اینکه قلبا زن زلیلیسم رو قبول ندارن ازش دفاع میکنن؟ سود داره واسشون:ا

8. چرا تو مهمونی اگه موز بخورن بی کلاسیه ولی سیب و پرتغال نه؟ كي گفته!نه تو عزيزم هر چي دوس داري بخور تعارفم نكن عزيزم:D

9. چرا مردها فرق آرایش 5 هزارتومنی با آرایش 1.5 میلیون تومنی رو نمیفهمن؟ جواب اصلي اينه ك مرد ها اكثرا كلي نگاه ميكنن و ريز بين نيستن
اما خو خو ارايش ارايشه ديگ فرقي ندارن ك خخخخ

10. چرا قسمت مردانه اتوبوس بزرگتر از قسمت زنانه است؟ چون وقتي قسمت خانومها پر شد جا باشه واسه بقيه خانوما بيان جلو هم بشينن :ا

داداشی شاید بازم اومدم،نرسیدم بیام،برات آرزوی موفقیت میکنم

ممنونم محمد جان مرسي عزيز:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباره:D سلام مجدد:D
1- امسال آجیل خریدین؟؟ هوم خير
2- به نظرت هدف از صندلی داغ چیه؟ خو اصن ب چ دردی میخوره آخه؟ نميدونم يه نفر بسوزه ديگ همه هم دور هم بخندن! البته اينجا واسه من گلستانه ها الان:D
3- چرا تو تعطیلات نمیشه درس خوند؟ چون خو مخ ادمم تعطيل ميشه:ا
خو شلوغ پلوغه همه جا نميشه خوند:ا
البته يه ضرب المثل هست ك ميگه چوپان اگ ني زن باشي....بقيش يادم رفت:D

4- چرا با اینکه من سوال خاصی ندارم ولی بازم میام سوال میپرسم؟ اين بيماري هنوز كشف نشده ايشالا خوب ميشي خخخخ:D
خواهش خو از لطفته عزيز:gol:

5-حالا واخعا تو ناصر یکیییییییییین؟ چیطوریه که تو هستی اون نیس؟:surprised: خو من مگه ميتونم دو تا يورزو هم زمان هدايت كنم؟دفه بعدي با اون ان ميشم

ممنونم

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به سلام دادا محسن احوالات
زودی بگو بینم
1.منو میشناسی؟:biggrin:
2.چرا نمیشناسی؟:mad:
3.باشگا مهندسان رو بیشتر دوست دار یا باشگاه بدنسازی؟
4.الان داری چیکار میکنی؟
5.نظرت رو در مورد این کلمات بگو
اوباما
امریکا
استقلال
بارسلونا
محسن24
ابگوشت
alone.eng
موفق باشی فعلا:neutral::w18:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محسن جان....... بلي:D
ایشاالله ک تا اینجا خوب بوده باشه... خوب بوده مرسي خخخخ
سری چهارم....
.
.
.
ببین من ب خدا زیاد تو صندلی های داغ شرکت نمیکنم ولی چون ارادت خاصی به محسن نامها دارم.... يلي بلي ميدونم ميدونم اره تو راس ميگي:D
دوست دارم بیام بسوزونمت..... تا دم در امدي ديگ بيا تو راحت باش:D
.
.
1)چرا همه محسن ها اینجورین؟؟؟؟؟نگو چه جوری ک خودت میدونی منظورم چیه........جواب بده فقط.. اها خو نميدونم چرا اين همه گل و دوست داشتني و عاغا و اينجور چيزا هستن !:D
2)بهترین ؛ بد ترین ؛ بی ربط ترین و باحالترین سوالایی که تا حالا ازت شده چیا بوده؟؟؟ باحالترين سوال سوال امير حسينه يكي از سوالاش
بدترين سوال يه سوال بود ك از صندلي داغ ي دختره كپي شده بود خخخخ

3)چه سوالایی دوست داشتی ازت بپرسن ک تا حالا کسی نپرسیده؟؟؟
والا ذهنم ديگ به جاي نميرسه همه چيو پرسيدن بچه ها ديگ:D
4)2*4 8
5)9*8 72:D
6)بزرگترین درسی ک تا حالا از زندگی گرفتی؟؟میدونم هنوز بچه ای.....ولی بچه ها هم عالمی دارن واسه خودشون دیگه...
درسي ك گرفتم اينه ك از كسي توقع نداشته باشم و ....جدي اگ از كسي توقع نداشته باشي خيلي لذت بخشه زندگي:gol:
7)بهترین تجربه؟؟؟که بهاشو داده باشی....بهاشو دادم!
اعتماد كردن به ديگران و اينكه فك كني همه ادماي خوبين:gol:اعتماد كردم و بهاشو پرداختم :دي
8)اگه قرار باشه ب خودت تا الان ی نمره بدی؛بابت همه کارایی ک کردی چند میدی؟؟؟
به خودم 20 بقيم همه تجديد برن شهريور بيان خخخخخ:D
به خودم ك نمره بدم! 17 يا خيلي ارفاق كنم 18:redface:البته 16 هم شايد:D
9)حال کردی با سوال 4 و 5 ؟؟؟ ها حرف نداشتن خخخخ:D
10)این یکی رو میبخشم بهت....:D
ممنونم عزيز عالي بود:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام موسن جان هر چند که این فقط اسم کاربریتونه نه اسم واقعیتون!!، اسم واقعيمه:)
ممنون از دعوتتون! خواهش
:gol:
سری اول سوالا رو می دم خدمتتون!!بپرس خو:D
  1. بزرگترین فرق شما با بچه های هم سن و سال فامیل؟ عقل :Dنه خو اونا ارومن و اينكه غير اين فرق زيادي با هم نداريم :ا
  2. بهترین دوستتونو آخرین بار کی دیدین؟دو هفته پيش:surprised: رفته شهرشون :ا
  3. اگه یه خانومی که قبلا با شما راحت بوده، الان پوشش خودشو پیش شما رعایت کنه، عکس العملتون چی می شه؟ حس ميكنم ناخود اگاه ك دلگيره خخخخ اصن شايد متوجه نشم اين موضوعو:ا
  4. تا حالا نوشیدنی الکلی مصرف کردی؟ آخرین بار کِی؟ نع :ا
  5. محبوب ترین فوتبالیست شما از باشگاه بارسلونا که فکر کنم بیشتر از رئال مادرید دوسش دارین؟ اينيستا
  6. نظرتون درباره نامگذاری امسال؟ راستی چی بود؟ حماسه سياسي و حماسه اقتصادي راجع به سياستش ك كاري ندارم :ا اما خو اقتصاديش هم ادامه راه سال قبله خو خخخخ:D
  7. به بچه های کنار خیابون یا توی چراغ قرمز که به نحوی با اسپند دود کردن یا دست فروشی پول می خوان، چه عکس العملی نشون می دی؟ خيلي از اين بچه ها ميان در كارگاهي ك من مشغولم توش بهشون كمك ميكنم بيشتر خوراكي ميدم بهشون:gol:
  8. اگر یه وختی خدای نکرده، کل مدارک رسمی و شخصی شما رو بدزدن، چی کار می کنین؟ هيچي ميرم ثبت احوال اونا بهم ميگن چيكار كنم المثني بگيرم:ا ادم استرسي نيستم من متاسفانه :ا
  9. همراه خونواده عیددیدنی رفتین؟ وا اين چ سواليه :ا خو ها :ا
  10. برا احترام به بزرگتر ها یا اشخاص خاص بلند می شین؟ چرا؟ اري:ا خو اين يه جور احترام گذاشتنه
  11. اگه سوالی علمی رو بلد نباشین (که بعضیا پرسیدن)، چرا نمی گین بلد نیستم؟ اگه بگین بلد نیستم، پیچوندن به حساب می آد؟خو به نظر خودم نع ولي به نظر مديريت محترم معظم مكرم تالار علمي فرهنگي هنري ورزشي (دنس خخخ)زنگ تفريح بعله پيچوندنه :ا
  12. به آمدن آخر الزمان از ته دل اعتقادی دارین؟ از ته قلب ..... نميدونم:gol:
  13. تا حالا شده از کسی که خیلی بهتون نزدیکه و همراهتونه، بی توضیح و بحث، آروم آروم فاصله بگیریو حتی یه سلام بهش ندی؟تو لحظات نادر شده خو اره:redface:
  14. نمره عینک طبی شما چنده؟ :D زياد نميزنم ولي خو .5 .75

بترکی نترکی، اینا رو فعلا جواب بده... ممنون.
جوابا رو
با فونت 2 و رنگ سبز تایپ بفرمایین. دستتون درد نکنه!!

بتركي:D
ممنونم ازت دوست گلم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.... شاید بعدا نتونم بیام و وقت تموم بشه!! نقد نقد سوالا رو می پرسم!باشه خو بپرس :دي:D
سری دوم:

1. تا حالا تقلب کردین؟ به چه روش/روش هایی؟تقلب ك اره خو برگه عوض كرديم :ا كتاب و جزوه اصن همه چي :ا يه بار يادمه استاتيك از رو دست جلويم تقلب كردم من نمرم خوب شد اون افتاد :ا:D
  2. متابولیسم بدنتون فکر کنم سریع کار می کنه نه؟ زیاد می خورین و کم تر وزنتون عوض می شه!! تا حالا چاقی رو تجربه کردین؟ زياد ميخورم ولي چاخ نميشم خخخخخ هوم چاغي نع وزن من تو يه رنج خاصه نه كمتر ميشه نه بيشتر تلرانسي در حدود دو كيلو داره :ا:D
  3. تیرماهی ها زیاد گریه می کنن، لطیف و حساسن، آره؟ لطيف و حساس:D خو من نميتونم راج به همه نظر بدم فقط ميتونم بگم تير ماهي ها همشون گلن خخخخخخ
  4. تا حالا از کلاس انداختنتون بیرون؟ خو راهنمايي و دبيرستان خيلي شلوغ بودم خو:redface:
  5. آزاد خوندین؟ نع :ا:surprised:
  6. کچلی واقعا؟ یعنی از نوع دائمی یا خودتون این طوری دوست دارین نشون بدین که کچلین؟:biggrin: خدا بگم چيكار نكنه بچه هاي اينجا رو :ا به قول مريم خرمن خرمن موه دارم من :ا
  7. برای ارشد بخونی، می تونی تا 3 سال نری سربازی! نمی خوای ادامه تحصیل بدی؟ می خوای زن بگیری که عجله داری؟:surprised: ارشدم خوندم اخرش چي؟
  8. بايد ك برم خدمت
  9. اون موقع از خدمت بيام كلي سنم رفته بالا و چه بسا خيلي موقعيت هاي خوب شغلي رو به خاطر نداشتن كارت پايان خدمت از دست بدم ك تا حالاشم يه دونشو از دست دادم :ا برم خدمت اگ بعدش خيلي طالب درس خودن بودم ادامه مديم ولي اونجوري ميدونم در طول تحصيل اگ موقعيت شغلي خوبي به پستم خورد ديگ به سبب نداشتن كارت پايان خدمت حسرتشو نميخورم :ا
  10. کدوم دانشگاه ها خوندی؟ یکییش مشهده اما اسم دانشگاه رو می پرسم !درسم تموم شده:D
  11. مامان و بابا چی کاره هستن؟ زیاد که خصوصی نیست! :surprised:اگ بگم خصوصيه؟:D
  12. اگه فکر کنی وقتت تلف میشه، چی کار می کنی؟:D خو يه كاري ميكنم ديگ :ا البته اين روزا ك واقعا تلف ميشه و طول خدمتم همچنين اما خو چاره اي نيست بايد تن داد ديگ :ا
این دفعه هم با رنگ سیاه جواب بدین.
ممنونم دوست عزيزم:gol:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر محسن جانه گل و گلاب و با صفا،ببخشین خو موحصن

دیگه داری راحت میشی ها،تموم شد،دیگه شتر صندلی داغ داره از روت بلند میشه کم کم:biggrin:

سوالام دیگه کلیه.

1- از صندلیت و سوالای بچه ها راضی بودی؟کسی بود که دوس داشتی بیاد و نیستش؟
(البته گرامی میداریم یاد و خاطره پارمهر بانو رو که نرسید به اینجا)

2-سخت ترین سوال این صندلی چی بود؟از کی؟همینجا حال سوال کننده رو بگیر!!

3-چندتا سوال جمعا ازت پرسیدن؟کی از همه بیشتر پرسید؟چه بلایی سرش میاری؟

4-اگه یه بار دیگه بگن بیا،حاضری بیای؟اصلا یه هفته حمید تمدید کنه،قبول میکنی؟

5-منو دوس داری؟
این شوخی بود دیگه،مگه نه؟خو گناه داره این بنده خدا..........

6-اگر یه روزی بفهمی که ناصر 4 تا رأی ازت جلو بود و یکی رفتش ملت رو بسیج کرد واسه اینکه تو رأی بیاری،چه بلایی سرش میاری؟
خبر دارم :ا
هيچي به زوديم مينشونمش رو صندلي:ا

6-اسم همه حاضرین تو صندلیت رو بنویس و براشون یه شکلک و یه جمله بذار.

7-اسم همه غایب ها رو بنویس و براشون یه شکلک و یه جمله بذار.

8-دوس داشتی سوالات بیشتر چه جوری باشه که نبود؟یه نمونه بپرس و جواب بده.

برای تو و همه بچه های نیک اینجا،سالی پر از موفقیت و سربلندی و افتخار آرزو میکنم.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سيلاااااااااااااااااام;)
1-چرا خون توي رگ هامون قرمزه؟:smile:
2- چرا استقلال از جام حذفي خذف شد؟:redface:
3-چرا جاده زندگي پر از فراز و نشيبه ؟ چرا راه ميانبري وجود نداره؟:cry:
4- چند تا يوزر داري؟:w07:
5- چرا توي نظرسنجي شما انتخاب شدي؟:w06:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
للام مجدد خدمت اخا مخسنه سلام مجدد تر خدمت اوا خانومهههه
گفتم بیهام باز بیپرسم مماخ این مرجیو بیسوزونم....یوهاهاهاهاااااااااااااااااا
چقده ك كمم مياره اين مرجي:D
خو بیریم سراخ سوالات تخصصی مهن که خیلیم مهمن (ها جونه خوتم ) :دييييييييييييي

1.تو چیرا انخده دیر جواب سوالات ملتو میدی؟نومودونی مهن الانه خیلی برام مهمه زودتر ج سوالامو بیگیرم؟
باو من خود دارم تمام تلاشمو ميكنم اما با اين امكاناتي ك در اختيار ما قرار داده حميط خو همين ميشه ديگ :D
2.بزرگترین آرزویی که تو دوران بچگیت داشتی چی بوده؟بهش رسیدی؟اصنا وختی بزرگ شدی اون آرزوی بچگیت هنوزش برات مهم بید یا که نبید؟
برم تو تلويزيون:Dخو هنوز يادم هستن اما مهم ....نه ديگ
3.وختی بچه بودی بهت موگوفتن ایشالا دومادیت قند تو دلت آب میشد یا دادو هوار میکردی؟الانه چی؟وختی اینو بهت میگن قند تو دلت آب میشه آیا؟
هوم خو نه داد هوار نميكردمااااا ولي اخم ميكردم واسه ظاهر سازيش ك سه نشه :اخخخخخ
الان ناقلاهاا زرنگ شدن اصن نميگن

4.اهل متلک گفتن به دخمرا هستی؟شده وختی به ی دخمری متلک گفتی چینان جوابتو بیده که مماخت تا چند روز بوسوزه؟(راستشو بوگوهااااا)....به پیسمرا چی؟ به اونا تا حالا متلک انداختی؟(من به دو گروه انداختم آی حال میده )
متلك ك نه از اين متلك مسخره ها ولي خو به پسر و دختر گفتم :ا
نه نگفته خو حقيقتو ميگم خو خخخخ
ولي خو دخترم پيدا شده به من متلك گفته:redface: ادم مظلوم باشه همين ميشه بياح

5.فرض کن 24 ساهت دیه دنیا موپوکه ما هم همگی هم موپوکیم (دور از جونه ههممون ) اونوختا چیکا موکونی؟میشینی مثه این نی نیا آبغوره میگیری؟یا نچ میری روزه اخری کیف دنیا رو موکونی؟شرح کامل گزارشکارو رد کن بیهاد اول ميرم يه دوش ميگيرم خخخ بعد هيچي ديگ ميام پروفمو ميبندم :biggrin:
نه ولي خو گريه ك ديگ فايده نداره شايد دلم بسوزه به حال خودم نه ها ...بقيه
كار خاصي نميكنم :ا

6.مخسن اگه هه روزی از نت بیروی دلت برا کیها تنگ میشه؟کیا تو ذهنت مومونن؟اصنا مهنو هادت مومونه؟دلت برا مهن میتنگه؟(بوگوهی نه زندت نمیذارم مخسن....ی ی ی ی) خو كي الان جرات داره بگه نع :ا
خو خيليا هستن ك وقتي چند روز نميام اينجا دلم هواشونو ميكنه اما خو فراموشي بخشي از طبيعته انسانه ك من دوسش ندارم :ا

7.بزرگترین پلیدیه عمرت چی بوده؟به طور کامل توضیح بیده
پليديه عمرم يه نفرو گذاشتم بدجور سر كار ك خيلي لطمه بدي خورد نميخوام راجع بهش حرف بزنم :ا
8.اگه ی روز باز بدنیا بیهای دومس داری همین آدمی که الان هستی باشی ننی همین مخسن با همین خصوصیات؟یا که نه دومس داری اصنا ی شصخیت جدید داشته باشی کسی بدور از مخسن؟یا اینکه دومس داری فخدرا بعضی چیزا تو زندگیت عبض شه مثلا بعضی اتفاخات؟لفطا کامل توضیح بیده
خو اگ يه بار ديگ به دنيا بيام....هيچ شرايطي ايده ال نيست اما خو دوست دارم تغييرات اندكي توش صورت بگيره و
و البته خودمم يه سري اشتباهات بچه گانه رو ديگ تكرار نكنم اصن لازم نيست دوباره به دنيا بيام من ميگم كاش حداقل يه تجربه به من بدن همينجوري بگن اين تجربه يه مرد 40 ساله خو حالا برو زندگي كن :ا اينقده موفق ميشي ك نگو

9.به نظرا آخر دنیا کوجاست؟اصنا دنیا آخر داره؟
نه خو دنيا گرده هر جورم بچرخي توش به تهش نميرسي :دي
اخر دنيا اونجاست ك يه ادم از زندگي كردن خسته بشه :ا

10.خدا رو چجوری تصور میکنی؟اصنا چجوری باهاش میحرفی؟به نظرت باهدا با خدا خیلی رسمی حرفید یا نه هر جور
که راحتی باهاش میحرفی؟ باهاش راحتم :دي
خيلي كار راه اندازه كاش قدرشو بدونيم :gol:خودمو ميگم ها

باز میگردممممممممممممممممممم

ممنونم اوا جان تشكر دوست خوفم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهن آمده ام وای وای مهن آمده ام واي تو امدي هي واي تو امدي خخخ:D
تا تو باشی هوس نکنی مهنو دهوت کنی صندنیت....یوهاهاهاهااااااااااااااا :D

1.مهنو بیشتر دومس داری یا مرجان زشتو و نیلو بی ریختو رو؟اصنا مهنو از 100 تا چند تا دومس داری؟ (اگه بوگویی مرجی یا نیلو یا کمتر از 100 بوگویی ها حاله خودتو خودشو میگیرم :دی)
هوم خو ميگم 100 به شرطي ك دوتا پس گردني مرجي رو بزني قبولبه؟؟:D
2.چرا به رضا موگوهن زشتوووووووووووووو؟؟؟؟ خو لابد زشته ديگ :ا به ادم خوشگل ك نميگن زشت به ادم زشت ميگن زشت اصن تو ديدي به ادم زشت بگن خوشگل؟:ا:D
3.چرا به امیرحسین موگوهن نی نی خوااااااااااااااااال؟ خو لابد ني ني دوس داره و ميره ميخوره اونا رو:surprised:
4.چرا به ناصر موگوهن زامبیه جوراب خور؟ نه خو اين ك كذب محضه باور نكن اوا جان از اين حرفا:D
5.چرا به بهزاد موگوهن چیچلووووووووووووو و چوووووووووول؟ خو لابد كچل و داغونه! نه ولي نيستا:D
6.چرا به بهنام موگوهن شیربرنج و لوح (روح)؟ خو اين موجود كلا عجيبه خو لابد واس همونه ديگ :ا
7.چرا مهن آوا کولا میباشم؟
اين اوا كولا از دراكولا مياد الان؟:D
8.چرا مرجی زشتونک میباشد؟ خو چون دختر رضاست ديگ :D
9.چرا به نیلو موگوهن نولولولو؟ فقط مرجي بهش ميگه نولو:ا
10.چرا ناصر به شبی موگوهه شبی شِشِم؟ خو به ناصر چيزي گفته ناصرم واسش اسم گذاشته خخخخ
(پیچوندن نداریم...نمیدونمم نداریم)
نداريم خو :ا
ننی ها عاشوخ خوتمم با این سوالاتم...اصنا مهن کلا کلی استهداد میدارم...بیرو کیف کن مخسن

ها اصن خراب و داغون و ويرانه سوالاتم من اوا نني ها:D

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
محسن بچه خوبی شدی کاری بهت ندارم . ولی خب نمیشه سوال نپرسم :smile:

1- ی سوال از خودت بگو و خودت جوابشو بده
2- ی سوال دیگه از خودن بگو و خودت جوابشو بده
3- ی سوال از خودت بگو و خودت جوابشو بده
4- ی سوال از خودت بگو و خودت جوابشو بده
5- کسایی که در صندلی داغت شرکت کردن رو اسم ببر (اونایی که دلت میخواد ) و شخصیتشون رو نقد کن . خوبی و بدی ها ( بدون تعارف ):D
6- بهترین سوالاتی که ازت پرسیدن رو اینجا بنویس
7- مرجان دماغو هست یا نه؟؟؟:)
8- به نظرت شوهر برا مرجان پیدا میشه ؟؟؟:surprised:
9- ی عکس از خودت برام بفرست (خصوصی هم باشه عیب نداره):D
10-برنامت برا اینده چیه ؟؟
11- برای زندگی خودت هدفی مشخص میکنی یا همینطوری داره پیش میره ؟؟
12- چرا سر کار نمیری ؟؟
13- با این کلمات جمله بساز ..
دماغو - مرجان - شوهر - پول - کالسکه - نی نی
اوا - خاله - دماغو - مرجان - درخت - دمپایی
14- به نظرت اگر کسی دماغو باشد به ترفندی میشه شوهر گیرش بیاد ؟؟؟( در اینجا دماغو مرجان است ):D
15- چ تضمینی میدی دماغش نره تو چش شوهرش؟؟؟

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
یوهوووووووووووووووووو...مهن بازم اومدم هر چند سوالی نبدارم ولی خو دیه چیکا کنم هوم خيلي خوش امدي اوا ژران:D

1.چرا مهنو مرجیو نیلو از آهنگ طناز خوشمون میهاد؟
چون خاطره داريد باهاش :ا
2.به نظرت بهتر یا بدتر بودن تو چه چیزایی تعریف میشه؟اصنا به نظرت ادمه خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشه؟
تو چگونگي برخوردشون با بقيه
همين ك ادما از بودنه كنارش لذت ببرن همين دليل كافيه واسه خوب بودن :ا

3.به نظرت مهن چیجور آدمیم؟ (خوتمم مودونم چند روزه همو میشناسیم برا همین فخدرا خوبیهامو بوگو)
تو يه دختر خوش قلبي ك خيلي به رفيخش كمك ميكنه و البته نتشم با سخاوت در اختيار مرجي قرار داده:d

4.دومس داری چند تا زن بسونی؟اصنا به نظرت مرد باهدا هه بار عاشوخ شه یا نه دلش هتل باشه هی راه به راه عاشوخ شه؟
هوم به من باشه ك هيچي :ا
اما خو جبر روزگاره ديگ خخخخ
هتل خوب نيست شلوغه :ا

5.اگه موتونستی ملیتتو مشخص کنی بازم ایرانی میشدی؟اگه نه چه کشوریو انتخاب مینمودی؟
اره خو ايراني ميبودم چون راضيم ازش :ا
6.چرا از استهداد خودت تو شعر گفتن استفاده نمینمایی؟ننی بلت نیستی شعر بوگویی؟چرا بلت نیستی؟
متن ادبي نوشتم چند بار اتفاقا قشنگ شد ولي خو حسش نيست اغلب اوقات :ا
ميگم حسش بايد باشه ك نيست

7.چرا هر وخت مهن میهام باشگاه تو هستی؟آیا این نشون دهنده اینه که تو همش آنلاینی یا که نه چون مهنو خیلی دومس میداری هر وخت مهن میهام تونم میهای؟ كدومش الان بهتره اوا ؟؟الان همون! نه باو كجا هميشه هستم من :ا
8.الانه دومس داری مهنو بکشی آیا؟
نه تو بايد زنده بموني و فقط پس گردني بزني به مرجي خخخخ
9.سوالامو چند تا دومس داری؟مهنو بیشتر دومس داری یا سوالاتمو؟یا هر دو رو؟

من خودمو بيشتر دوس دارم خخخ
هر دو رو :ا

10.به نظرت سوالات مهن تا چه حد مفید بیدن؟فک میکنی به اطلاعات عمومی مردما اضافه شده؟ اره خو چرا ك نه تو خدمت بزرگي به بشريت كردي سوالاتو دوس داشتم اوا جان:D

خو مخسن جون خسته نباشید...احتمالا دیه نهام چون فردا نیستم ولی اگه تونستم بر میگردممممممممممم

ممنونم اوا جان ممنونم

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خوبی؟

من بالاخره اومدم:d
وقت نکردم پستارو بخونم...تکراری و پیچوندن و سایر ضمائم نداریم!کامل جواب میدی...
خب بریم سراغ سوال

1- مهم ترین هدفت تو زندگی چیه؟شعاری نگو...چیزی که واقعا بهش فکر کردی و برات ارزش داره
2- چقدر برای رسیدن بهش تلاش کردی؟
3- چقدر بهش نزدیک شدی؟
4- تا حالا شده خسته بشی و بخوای ازش بگذری؟
5- وقتی به بن بست رسیدی چیکار کردی؟
6- اصلا جزو دسته ای هستی که برای رسیدن بهش تمام تلاششونو می کنن؟
7- قراره 4 سال دیگه کجای زندگی باشی؟

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به محسن خان ، سرعت پاسخگویی افتضاحه حـــــــــــــــمیـــــــــــــــــــــــــــــــد :D
1- چرا اینقدر آروم آروم جواب میدی
2- کدوم خواننده توی ایران رو بیشتر از همه دوست میداری
3- کدوم خواننده ایرانی رو بیشتراز همه دوست میداری ؟
4- کدوم خواننده خارجی رو بیشتر از همه دوست میداری
5- توی محرم اصلا هیئت میری ؟؟ اگه میری چکار میکنی
6- تا حالا علم کشیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چلچراغ چطور ؟؟؟ ( خواستی بکشیبیا یادت بدم )
7- این جمله ای رو که مینویسم تند تند بگو بیانت خوب میشه ( ابته خیلیه ولی این یه دونه شه ) بعد بگو چند بار ریپ زدی تا سه بار درست بخونی
دو دزد رفتند پی دزدیدن بز یک دزد دو بز دزدید و دگر دزد یک بز دزد دو بزی گفت به دزد یک بز که من دزد دو بز دزدیدم و توی دزد یک بز
8- آیا تا حالا با سر رفتی توی در یا دیوار ؟؟؟
9- منظور از بزن به چاک چیه ؟؟؟؟؟؟
10- موهات کوتاهه ؟؟ بلنده ؟؟؟؟ تیره ست ؟؟ بلونده ؟؟؟؟؟؟ وزوزیه ؟؟ لخت ؟؟؟؟؟

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه
1- ریش داری ؟؟؟؟؟؟ نداری ؟؟؟؟؟؟ تیره ست ؟؟؟؟ بوره ؟؟؟؟؟؟؟ کمه ؟؟؟؟؟ زیاده ؟؟؟؟ مدل داره ؟؟؟؟؟ نداره ؟؟؟؟؟؟؟
2- اسم تمام فرنداتو بنویس ( آخ این سوال آتیشت میزنه )
3- تمام بچه محله هاتو با نام مستعار بگو و درموردشون یک خط توضیح بده
4- نمیدونم چرا دلم نمیاد آتیشت بزنم :w19:؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی دلم اومد :D اسم تمام فرندای ادمینو بنویس
دلم نمیاد واگر نه میگفتم اسم تمام کاربرای اخراجی رو بنویس
5- چرا هر گردی گردو نیست اما هر گردویی گرده ؟؟
6- اگه یه روز احتیاج پیدا کنی بری پیش یه روانشناس و وقتی رفتی ببینی طرف آشناست آیا میگی ببخشید اشتباهی اومدم یا میری و باهاش حرف میزنی؟؟؟؟؟
7- فوتبالت خوبه ؟؟؟؟؟
8- حالت خوبه ؟؟؟؟؟؟:D
9- قاشق داری ؟؟؟؟؟؟؟؟ ( تیکه پسر عمه زا تو کلاه قرمزی و بچه ننه )
10- از چه ورزشی بیشتر از تمام ورزشهای خوشت می آید ؟؟؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..سپاس از دعوتت ..سوالام با سوالای بچه ها زیاد نیست و نمیخوام بسوزونمت چون میدونی من کی هستم..:redface:
خوبی؟ تعطیلات بهت خوش میگذره؟جای شما اینجا سبزه......امیدوارم سوالاتم تکراری نباشه... ممنونم باران جان مرسي
1- اگه اسمت محسن نبود دوست داشتی چی باشه؟ محسنو دوس دا
رم اما از امير خيلي خوشم مياد:gol:
2-تو این خانواده ای که به دنیا اومدی راضی هستی؟ به شدت:gol:
3- از پدر و مادرت اینجا تشکر کن و یه متن زیبا از خودت براشون بنویس..؟

سپاس من از آن مادریست که همیشه دستان پر مهرش بدرقه ی رزوهای سختم بود

و پدری که که گرمای نگاهش امیدی بلند برای فتح قله های زندگی بود
4-آدم پول پولکی هستی؟ ادم پولكي ك نه ولي خو پول مايه حيات است
5-قبل اینکه بیای باشگاه داشتی چیکار میکردی؟ زندگي:D
6-مهربونترین و با معرفترین دوستت تو باشگاه کیه؟ بگو یه نفره دو نفره کلا بگو چند نفره ..شاید دوست نداشته باشی
اسمشو بگی منم اصرار نمیکنم خو همه دوستام ك نه ولي خيلياشون مهربونن و با من خوبن سخته انتخاب كردنش
7-بزرگترین لذت و سرگرمیت در زندگیت چیه؟ در حال حاضر همين كاري ك انجام ميدم روزا :ا
8-امروز نهار چی خوردی؟ قرمه سبزي :ا
9-13 بدر کجای شهرت میری؟ یه عکسم اگه داشتی بذار ما هم تماشا کنیم...
عكس خودم نداشتم از تو نته اين عكسا اما اينجا مكانيه ك ما باغ داريم :ا

اينم رودخونشه :ا

اينم ابشارشه :ا

10-دوست داری کجا زندگی کنی در آینده؟ هوم نيشابور البته مشهدم بد نيستا :ا

فعلا کافیه...من برم مهمون داریم...

راستی یه یادگاری در سال 92 هم برام بفرست...

13 بدر یادت نره برام سبزه گره بزنی و دعا کنی...

ممنونم باران جان با پست قشنگت:gol:

آخرین ویرایش:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بعدی

1- نظرت درمورد آشپزی آقایون چیه؟
2- نظرت درمورد خرید لوازم آشپزخونه چیه؟

3- تا حالا فکر کردی اگر چند سال از زمان خرید وسایل گذشته باشه،چقدر پیدا کردن مشابهش سخت میشه؟عکس العمل خود را در این موقعیت شرح دهید
4- یه قابلمه بعد از چند دقیقه روی اجاق گاز می سوزه؟(استفاده از تجربیات برای پاسخگویی به سوال بلامانع می باشد)

5- حالا که انقد زحمت کشیدی رفتی بازار ظرف نو خریدی طرز تهیه فسنجون رو هم کامل بگو...پیاز رو در چه مرحله ای اضافه می کنی؟

6- نظرت در مورد کاربرفعالی چیه؟

7- تو چنتا فروم عضوی؟
8- اسماشون رو بوگو
9- نام کاربری در هر انجمن و تاریخ دقیق عضویت و سمت؟
10- خب دیدم حیفه نپرسم چرا تو هر کدوم عضو شدی!چرا؟

وای به حالت اگه بپیچونی

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این پست، سوالای بیسیار راحتی داره....فقط باید یه مقدار حواستو جمع کنی!متوجهی که؟!
خب بریم سراغ سوالای آسون!

1- نظرت در مورد آرام چیه؟در 3 خط کامل شرح بده
2- 3 تا از خصوصیتای بدش رو بگو.3 تا از خصوصیتای خوبش رو بگو
3- نظرت در مورد ستایش چیه؟در 3 خط کامل شرح بده
4- 3 تا از خصوصیتای بدش رو بگو.3 تا از خصوصیتای خوبش رو بگو
5- نظرت در مورد من چیه؟در 3 خط کامل شرح بده
6- 3 تا از خصوصیتای بدم رو بگو.3 تا از خصوصیتای خوبم رو بگو
7- نظرت در مورد معصومه چیه؟در 3 خط کامل شرح بده
8- 3 تا از خصوصیتای بدش رو بگو.3 تا از خصوصیتای خوبش رو بگو
9- نظرت در مورد وحید چیه؟در 3 خط کامل شرح بده
10- 8 تا از خصوصیتای بدش رو بگو!3 تا از خصوصیتای خوبش رو بگو

همچنان وای به حالت اگه بپیچونی

پ.ن:حواست جمعه دیگه؟!

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ادامه پست بالا!

1- نظرت در مورد مرجان(کورال) چیه؟در 3 خط کامل شرح بده(مرجان جون خودم حواسم بهش هست...خیالت تخت:دی)
2- 3 تا از خصوصیتای بدش رو بگو!3 تا از خصوصیتای خوبش رو بگو
3- نظرت در مورد آوا چیه؟در 3 خط کامل شرح بده
4- 3 تا از خصوصیتای بدش رو بگو.3 تا از خصوصیتای خوبش رو بگو
5- نظرت در مورد رزا چیه؟در 3 خط کامل شرح بده
6- 3 تا از خصوصیتای بدش رو بگو.3 تا از خصوصیتای خوبش رو بگو
7- با کدوم یکی از بچه های باشگاه صمیمی تری؟
8- اگه می تونستی جاتو با یکی از بچه ها عوض کنی کی بود؟دلیلش؟(با همین شناختی که تا حالا داشتی بگو این که رابطه مجازی شناخت نمیاره و اینا نداریم!)
9- تو دنیای واقعی چی؟دوست داری جاتو با کسی عوض کنی؟کی؟دلیل؟

احتمالا دیگه وقت نمیشه سوال بپرسم ولیییییییییی
این چه وقت صندلی داغ بود آخه؟!
از قصد این زمان رو انتخاب کردی که فرصت سوزوندن نداشته باشیم؟هان؟هان؟
انگیزه ت چی بود؟
...بدم اون اخطار قشنگه رو؟نه!بدم؟!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w00.gif
به سوال بالا هم باید کامل جواب بدی...دهمین سوالم بود!

پ.ن1:خسته نباشی محسن جان....امیدوارم در همه کارهات موفق باشی:gol:
پ.ن2:از همه دوستان که در امر خطیر سوزوندن این کچل همراهی کردن هم کمال تشکر رو دارم:دی:gol:

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.بهترین فرد برای زندگی چه خصوصیاتی باید داشته باشه؟ هوم خوب باشه مهربون باشه يني اخلاق داشته باشه اين اخلاق صرفا حسن خلق نيستا ...نه درست باشه اخلاقش با اخلاق باشه
و اينكه فعالم باشه :اوخيلي چيزاي خوب ديگه :ا
2.زندگی رو با چه دیدی نگاه میکنی؟ مثبت ..همه چيز زيباست :ا
جنبه مثبتشو نگاه ميكنم من هميشه :ا
3.یه توصیف ظاهری از خودت خو ظاهري چي بگم من الان :ا
خوبه بد نيست :ا
موهام لخته و بچه ها ميگن شبيه خورسه البته الكي ميگن

4.به حقوق برابر اعتقاد داری عایا؟
بلي حقوق برابرو واقعا بهش اعتقاد دارم قبلا هم گفتم جنسيت برتري نمياره ...شايدم بياره خخخخخخ:D
5.مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه بهت کردن چی بوده ؟؟ بشين درستو بخون :ا
يكم اروم باش :ا

6.نظرت راجع به :

- من ..
دختر بابات خخخخ دختر خوبي هستي و البته خوش اخلاق :ا
- زندگی ..
زيباست:ا
- دانشگاه ..
محيط خوبيه :ا
-سایت ..
اينجام خوبه:D
- مدیرش .. پسر خوبيه :ا
- امتیازات
چرك كف دست خخخخ
-ریاضیات ..
من ازش زياد خوشم نمياد:redface:
- شب ..
خيلي ارامش خوبي داره :ا
- طلا سفید یا زرد ..
خوشم نمياد گرونه:biggrin:
- درس تاریخ ..
عبرت :ا
-8 فروردین ..
هيچي!:ا تولدته خخخخ
-آمپول ..
امروز زدم خوبه بد نيست :ا
-سبزی پلو ماهی شب عید ..
خوشمزست :ا

7.یکی از فانتزی هات ..

يكي از فانتزيام هم اينه كه ..
با يه دختر فقير دوست شم
بعد دو سه ماه كه فهميد عاشقشم بگه كه دختر بزرگترين تاجر ايرانه
و داشته عشق منو امتحان ميكرده!
.
.
بعد منم ناراحت شم باهاش كات كنم :|

و برم توی افق محو بشم ..

ممنونم دخترم:D

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
خب علی رغم اینکه نمیخواستم تحت هیچ شرایطی هیزم بیار معرکه باشم
اما خب چه کنم که نَمیشه
یعنی اساسا و ذاتا یَک چیزی به نام خباثت در دُرون ما هست که نمی گذارد همینطور بگذاریم و برویم :D

خب از سوال کلیشه ای و معروف خودم شروع کنم
نمره بده صادقانه و از صمیم قلب از 10 به :
1- سلامتیت؟
2- تیپ؟
3- قیافه؟
4- اخلاق؟
4 - ب - اعتماد به نفس؟
4 - ج - سلیقه؟
5- یه خاطره از همون اوایلی که اومدی تعریف کن ؟
6- چرا همون اول لو ندادی جریانو؟ همون جریانو ! :D
7- سه تا از نصایح منو در اون اوایل کارت بگو؟
8- چرا به هیچکدوم عمل نکردی؟ واقعا چرا؟
9- سه تا پماد سوختگی نام ببر؟
10- جوجه ی احسانو چیکار کردی ؟ عکسشو بذار همینجا! ( این سوال خیلی مهمه جوابش! اصن کلهم تاپیک یه طرف جوجه ی احسان یه طرف ! درسته خودش نیست ولی بالاخره یکی باید این سوالو میپرسید. خخخخخخخخخخ )

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
سیلام موسون..خوبی؟
تیمتونم که برد ..
- قبول داری تیمت خعلی خوش شانسه؟
- اسدقلال این همه شانسو از کجا میاره؟
- بنظرت چرا پرسپولیس امسال خوب نتیجه نگرفت ؟
- چرا اسدقلال سدرنشینه ولی اصلا خوب بازی نمیکنه و برداش همه ابدوخیارین؟
- چرا قله نوعی فکر میکنه همه دشمنشن؟ یه روز دستای پشت پرده یه روز عادل یه روز روزنامه نگارا یه روز کی روش ....
- چرا تو جواب مریم ترکیب بارسا رو بدون مسی نوشتی ؟ اصلا مگه میشه بارسا بدون مسی ؟
- چرا تیتو زیاد از ویا استفاده نمیکرد ولی رورا استفاده کرد و دید چه زوج خوبیه واسه مسی؟
- چند سال دیگه تیمای ایرانی به پای بارسا و ریال میرسن؟ (به عمر منو تو قد میده؟)
- چند سال دیگه 6 تا میخورید از ما؟ آخه میگن تاریخ تکرار میشه ..
- چه حسی داری وقتی فکر میکنی طرفدار تیمی هستی که پرسپولیس سرورشه ..:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.