صرفا جهت اطلاع !!!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زودتر اطلاع میدادین دس به کار میشدیم،اونایی که سه سال با هم دوس بودن زندگی مشترکشون به سه سال نکشیده
حالا من تو این سه ماه شوهراز کجا گیر بیارم که زندگی مشترکمون نه سال طول بکشه سالگردنهمین ازدواجمون جالب از آب در بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
زودتر اطلاع میدادین دس به کار میشدیم،اونایی که سه سال با هم دوس بودن زندگی مشترکشون به سه سال نکشیده
حالا من تو این سه ماه شوهراز کجا گیر بیارم که زندگی مشترکمون نه سال طول بکشه سالگردنهمین ازدواجمون جالب از آب در بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

شما طول زندگیه مشترک رو از طول دوران دوستی تخمین میزنی!!! با چه روشی؟؟؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما طول زندگیه مشترک رو از طول دوران دوستی تخمین میزنی!!! با چه روشی؟؟؟
نه بابا،یه موردشو دیدم
همینطوری گفتم یه چیزی گفته باشم فرمول خاصی نداره

qholi

عضو جدید
آقا قلی زورشو میزنه که تا اون تاریخ بتونه حرف استارترو عملی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شما شرایط استارتر رو بررسی کن. به هر حال جفتتون عضو باشگاه مهنندسا هستید. با چندتا پست میتونید باهم اشنا شید

:surprised:

من قصد ازدواج ندارم میخوام ادامه تحصیل بدم :surprised:

من فقط اطلاع رسانی کردم دیگه خود دانید...
خوب اینو گفتم که اگه از قبل کسی بود بذارین برا اون روز :surprised:

آقا قلی زورشو میزنه که تا اون تاریخ بتونه حرف استارترو عملی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:surprised:

چشات با نمک میبینه :surprised:

عضو جدید
ایا میدانستید اگر در 90/9/9 ازدواج کنید نهمین سالگرد ازدواجتان میشود 99/9/9 ؟؟! :d
فقط گفتم تا در اطلاع باشین که شاید دلتون خواست این کار جالب رو انجام بدین :d

آخه!!!! چه باحال!‌ 9 آذر تولد نامزدمه! اما متاسفانه تا 2 سال دیگه ازدواج بی ازدواج!‌ :(

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه دوستاني که ميگفتن نميشه
برا من حتي به 9/9 هم نرسيد همون مهر ازدواج کردم :D