شما تو راهپیمایی 22 بهمن شرکت میکنید؟

شما تو راهپیمایی 22 بهمن شرکت میکنید؟

• بله

رای: 25 59.5%
  • نه

رای: 17 40.5%

• مجموع رای دهندگان
    42
  • نظرسنجی بسته .

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تو راهپیمایی 22 بهمن شرکت میکنید؟چرا؟

• Like
واکنش ها: elma

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه شرکت نمیکنم حتی اگه ساندیسم بدن:biggrin:
تا حالا تو هیچ کدوم از راهپیماییها شرکت نکردم اینکه دیگه جای خود داره
اینم شرکت نمیکنم.یه ماهه خودشونو پاره کردن همش دارن تبلیغ میکنن

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم تا حالا توی هیچ راهپیمایی شرکت نکردم.ولی واسه فردا شرایطی پیش اومد که در یک رودربایستی گیر کردم.حالا نمیدونم برم یا نه؟میخوام بدونم اگه میرم چرا؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم تا حالا توی هیچ راهپیمایی شرکت نکردم.ولی واسه فردا شرایطی پیش اومد که در یک رودربایستی گیر کردم.حالا نمیدونم برم یا نه؟میخوام بدونم اگه میرم چرا؟
نرو ...حتما کارمند جایی هستی گفتن باید همتون بیایین...درسته؟

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یک جهت میگم واسه همین انقلاب هم ما خیلی شهید دادیم اینجوری از اونها هم یادی میشه ولی از طرف دیگه خیلی جریانات در کشور بهم ریخته و هر حرکتی سیاسی محسوب میشه.در صورتیکه من اصلا قصد سیاسی ندارم

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
با نماد سبز که حتما،به نفعشم که نکردم،نمیکنم،نخواهم کرد.
کاشکی میگفتی منظورت دولتیه یا ضد دولتی.نزدیک بود اول بزنم آره.

آخرین ویرایش:

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

his name

عضو جدید
خوب معلومه حرفی واسه گفتن ندارن:D:D
اگه شرکت نکنن حقوقشون قطع میشه:D

تا وقتی شما در رویا های خود به سر میبرید و واقعیت ملت را درک نمی کنید ... هیچ اصلاحی صورت نمی گیرد ...
آخه پسر خوب.دانشجو دیگه از کجا حقوق می گیره؟...... ببخشید حواسم نبود به دانشجو ها ساندیس میدن با یک کیسه سیب زمینی ... تو نمیای بگیری :eek:

کاش میومدید و حال وهوای مردم رو میدیدید ...
دلیل اینکه بچه ها رای میدن . اما تو بحث شرکت نمی کنن . به خاطر توهین هایی
که شما می کنید .....
پست های بعدی در مورد این پست که فقط یک نظر مخالف خودتون هست
رو بخونید می فهمید چی می گم....

nazilovelorn

عضو جدید
نه

ولی به اطلاع کسانی که میخوان شرکت کنند برسونم که نگران چیزی نباشند ایستگاه های صلواتی خواهران و برادران برای رفع نیازهای شما تعبیه شده.

فکر کنم سلف سرویسم باشه اخه خیلی ها ساندیس دوست ندارن.

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خواهشا بحث ساندیس رو پیش نکشید چون واقعا یه جور توهین به عقیده حساب میشه.ما نباید به خاطر اشتباه یه گروه به بقیه توهین کنیم. بحث ساندیس نکنید که نسبت به این کلمه دارم آلرژی میگیرم و اجازه بدید از بحث نتیجه منطقی گرفته بشه

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یک جهت میگم واسه همین انقلاب هم ما خیلی شهید دادیم اینجوری از اونها هم یادی میشه ولی از طرف دیگه خیلی جریانات در کشور بهم ریخته و هر حرکتی سیاسی محسوب میشه.در صورتیکه من اصلا قصد سیاسی ندارم

اشتباه نکن،اتفاقا برای اینکه خونشون پایمال نشه باید بری.نمیگم کدوم وری ولی حتما برو یا طرفدارای جنبش سبز راست میگن یا ولایی ها دیگه تحقیق کن حق و بشناس و حتما برو.

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه جون ؛ جوك مي گويي با اين دست نوشته هاي خود سبز فروش ها

فردا خواهيد ديد كه ميليون ها مسلمان ايراني وارد صحنه خواهند شد ونه بزرگ خواهند گفت به .........

از دیدگاه اون عقل ناقصت آره جوکه........................

آره میلیونها به همراه فتوشاپ.

:biggrin::biggrin::biggrin:

titanium833

عضو جدید
امروز رجا نیوز نوشته بود تعداد شرکت کنندگان در حماسه ی کیک و ساندیس (9 دی) 35 میلیون نفر بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@spacechild@

عضو جدید
من نه به خاطر باورای سیاسی خودم میرم...نه به خاطر کیک وساندیس(آخه ازاین فهش بدتر...این یعنی مردم ایران چه قدربدبخت وگداگشنن که واسه یه ساندیس اعتقاداتشونو...باورهاشونو...فراموش میکنن!!!)
من میرم چون احساس میکنم اتحاد الان تنها چیزیه که لازم داریم واسه پیشرفت.

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب معلومه حرفی واسه گفتن ندارن:D:D
اگه شرکت نکنن حقوقشون قطع میشه:D
نکنه حقوق تو رو قطع کردن، که خبر داری
البته من طرف دار هیچ کس نیستم. ولی بهتر نیست مودب تر بحث کنی.
واقعاً از یه مهندس بعیده
یه آدم بی سوادهم این جوری حرف نمی زنه. اول فکر می کنه

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبحی خسته بودم.نرفتم.اصلا کلا باید یه بحثی شروع بشه به نام شور و حال در جوانان امروز .چرا ما حوصله هیچ کاری رو نداریم.الان من مدتیه کاملا منزوی شدم.

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی نتیجه نظر سنجی نشان داد.درصد شرکت کنندگان بیشتر است.پس نمیتوان گفت کسی نمیره

maverick

عضو جدید
با سلام :smile:

تا زمانی که دانشجو بودم و وارد جامعه و بازار کار نشده بودم همیشه شرکت میکردم ولی وقتی دیدم واقعیتهای جامعه با اون چیزهایی که بشدت براش تبلیع میشه کا ملاً متفاوته به تدریج عقیده ام عوض شد . انشا ا... طیف طرفدار نطام هم که اکثریت قریب به اتفاقشون دانشجو و دانش آموز هستند تا چند سال اینده که به طور رسمی وارد جامعه میشن همین طور مکتبی و انقلابی باقی بمونند ...

شاد باشید

nomber_van

عضو جدید
من نه طرفدار اینوریم نه اونوری
ولی واقعا ایرانیا واسه ساندیس و کیک میرن راه پیمایی ؟! ادم باید خیلیییییییییییییی کند ذهن باشه که اینجور فکر کنه !!! هم اسم ایران بد میشه هم اسم اونایی که این حرف رو میزنن !!

از طرف دیگه اینقدر تو اداره ها زدوبند میشه که ... خیلی وضع خرابه !!

titanium833

عضو جدید
من نه طرفدار اینوریم نه اونوری
ولی واقعا ایرانیا واسه ساندیس و کیک میرن راه پیمایی ؟! ادم باید خیلیییییییییییییی کند ذهن باشه که اینجور فکر کنه !!! هم اسم ایران بد میشه هم اسم اونایی که این حرف رو میزنن !!

از طرف دیگه اینقدر تو اداره ها زدوبند میشه که ... خیلی وضع خرابه !!

دوست عزیز
ادم باید خیل کند ذهن باشه که منظور واقعی ما رو از کیک و ساندیس نفهمه !!!!
قضیه ی کیک و ساندیس فقط برای تمسخر راهپیمایی 9 دی به وجود امد
چون واقعا هم حرکت تمسخر امیزی بود
قصد ما فقط مقایسه ی تظاهرات مردمی و تظاهرات دولتی بود !
تو یکدومشون ساندیس پخش می کنن
تو یکی دیگه خون تو کف خیابونا جاری میشه !!!!