شرایط استخدام نیرو در صنعت نفت

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست من ، منم ازین حرفا زیاد شنیدم !!!!ولی تو آزمون شرکت نفت نزده بودن معافیتای غیر پزشکی!!!
سوال رو پرسیدم که کسایی که آزمون نفت شرکت کردن و شرایط استخدامی رو کامل خوندن جواب بدن....

سلام. صرف داشتن معافیت پزشکی مانعی برای شرکت در آزمون نیست. پس از پذیرفته شده قطعی در آزمون و مصاحبه علمی برای طب صنعتی دعوت خواهید شد. در اینجا نیازه که یه نامه از جایی که کارت معافی گرفتین به شرکت ارائه بدین. تو این نامه علت معافیت پزشکی قید شده. این نامه به همراه نتایج طب صنعتی به کمیته میره. اونجا تصمیم میگیرن که شما مناسب برای کار هستین یا خیر. این تطابق هم با توجه به سمت ها و درجه اهمیت اون تعیین میشه. ممکنه فرد برای یه سمت خاص مناسب نباشه ولی برای سمت های دیگه مناسب باشه.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. صرف داشتن معافیت پزشکی مانعی برای شرکت در آزمون نیست. پس از پذیرفته شده قطعی در آزمون و مصاحبه علمی برای طب صنعتی دعوت خواهید شد. در اینجا نیازه که یه نامه از جایی که کارت معافی گرفتین به شرکت ارائه بدین. تو این نامه علت معافیت پزشکی قید شده. این نامه به همراه نتایج طب صنعتی به کمیته میره. اونجا تصمیم میگیرن که شما مناسب برای کار هستین یا خیر. این تطابق هم با توجه به سمت ها و درجه اهمیت اون تعیین میشه. ممکنه فرد برای یه سمت خاص مناسب نباشه ولی برای سمت های دیگه مناسب باشه.

ممنون از جوابتون.
آخه من شنیدم کسایی که معافیت اعصاب و روان میگیرن بد هستش و ردشون میکنن.
مهم فقط اینه بشه تو آزمون شرکت کرد.بقیشو میشه یه پارتی جور کرد.
بازم ممنون.

Arbitrage

عضو جدید
معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزير نفت خبر داد:​
نحوه برگزاري آزمون استخدام در شرکت نفت يک ماه آينده از طريق شرکت ملي نفت ايران اطلاع رساني مي‌شود.

کريم سلحشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران‌، با بيان اين مطلب گفت: اخيرا مجوز به شرکت ملي نفت ايران داده شده و وزير نفت مجوز استخدام 2 هزار و 676 نفر را در شرکت ملي نفت تائيد کرده است.
وي تصريح کرد: براي استخدام اين تعداد آزمون کتبي و حضوري برگزار مي شود که نحوه برگزاري آزمون ظرف يک ماه آينده از طريق شرکت ملي نفت ايران اطلاع رساني مي شود.
سلحشور اظهار داشت: روش استخدام به اين صورت است که شرکت ها براساس نيازمندي هاي خودشان نيرو جذب مي کنند و در همين راستا شرکت گاز 700 نفر را استخدام مي کند.
وي گفت: شرکت هاي پتروشيمي و پالايش و پخش به خاطر اينکه به بخش خصوصي واگذار شده نيروي انساني را خودشان انتخاب مي کنند.
معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزير نفت اظهار داشت: بيش از 160 هزار نيروي پيمانکاري در صنعت نفت فعاليت مي کنند که در قياس با ديگر دستگاه ها و سازمان هاي کشور آمار بسيار زيادي است.
وي به امضاي قرارداد مستقيم 37 هزار نفر نيروي پيمانکاري در صنعت نفت اشاره کرد و افزود: براساس الگوي استخدامي 160 هزار نفر در بخش هاي عمومي، تخصصي و پشتيباني عمومي و تخصصي تقسيم شدند که حدود 15 تا 20 پيمان استاندارد در صنعت نفت طراحي شده که فعاليت هاي قابل برون سپاري در قالب اين قراردادها انجام مي شود.
سلحشور دانش محور بودن سازمان براي ايجاد زيرساخت ها با هدف تغيير وضعيت از صادرات نفت و گاز به صادرات خدمات فني و مهندسي، ارتقاي سطح علمي کارکنان، منطقي سازي شرايط استخدام و جلوگيري از سليقه محور شدن سازمان ها را از امر اجراي نظام جامع سازماندهي و ارزيابي مشاغل صنعت نفت اعلام کرد./ک

لینک خبر: http://www.yjc.ir/fa/news/4176183/ماه-آينده-شرايط-آزمون-استخدام-در-شرکت-نفت-اعلام-مي‌شود

تاریخ خبر: 91/09/09

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزير نفت خبر داد:
ماه آينده شرايط آزمون استخدام در شرکت نفت اعلام مي‌شود

نحوه برگزاري آزمون استخدام در شرکت نفت يک ماه آينده از طريق شرکت ملي نفت ايران اطلاع رساني مي‌شود.

کريم سلحشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران‌، با بيان اين مطلب گفت: اخيرا مجوز به شرکت ملي نفت ايران داده شده و وزير نفت مجوز استخدام 2 هزار و 676 نفر را در شرکت ملي نفت تائيد کرده است.
وي تصريح کرد: براي استخدام اين تعداد آزمون کتبي و حضوري برگزار مي شود که نحوه برگزاري آزمون ظرف يک ماه آينده از طريق شرکت ملي نفت ايران اطلاع رساني مي شود.
سلحشور اظهار داشت: روش استخدام به اين صورت است که شرکت ها براساس نيازمندي هاي خودشان نيرو جذب مي کنند و در همين راستا شرکت گاز 700 نفر را استخدام مي کند.
وي گفت: شرکت هاي پتروشيمي و پالايش و پخش به خاطر اينکه به بخش خصوصي واگذار شده نيروي انساني را خودشان انتخاب مي کنند.
معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزير نفت اظهار داشت: بيش از 160 هزار نيروي پيمانکاري در صنعت نفت فعاليت مي کنند که در قياس با ديگر دستگاه ها و سازمان هاي کشور آمار بسيار زيادي است.
وي به امضاي قرارداد مستقيم 37 هزار نفر نيروي پيمانکاري در صنعت نفت اشاره کرد و افزود: براساس الگوي استخدامي 160 هزار نفر در بخش هاي عمومي، تخصصي و پشتيباني عمومي و تخصصي تقسيم شدند که حدود 15 تا 20 پيمان استاندارد در صنعت نفت طراحي شده که فعاليت هاي قابل برون سپاري در قالب اين قراردادها انجام مي شود.
سلحشور دانش محور بودن سازمان براي ايجاد زيرساخت ها با هدف تغيير وضعيت از صادرات نفت و گاز به صادرات خدمات فني و مهندسي، ارتقاي سطح علمي کارکنان، منطقي سازي شرايط استخدام و جلوگيري از سليقه محور شدن سازمان ها را از امر اجراي نظام جامع سازماندهي و ارزيابي مشاغل صنعت نفت اعلام کرد./ک

لینک خبر: http://www.yjc.ir/fa/news/4176183/ماه-آينده-شرايط-آزمون-استخدام-در-شرکت-نفت-اعلام-مي‌شود

تاریخ خبر: 91/09/09
شرایط برای خانوم ها هم هست؟

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
کاش حداقل رشته هایی که میخواد بگیره رو اعلام میکرد...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. معمولا منطقه عسلویه با توجه به شرایط سخت کاری، وضعیت آب و هوا، و آلودگی فقط افراد ذکور رو استخدام میکنه.
من کارای سخت رو دوست دارم....
وتحقیق دارم میکنم ببینم میشه منم تو منطقه عسلویه کار کنم...
البته یه بار عسلویه رفتم منتهی مدیراستخدام اونجا نبود و حرف شما رو به من زد...
اخه ما دخترا چیمون کمتر از این پسراست به خدا من مثل یه مرد اینجا دارم کار میکنم...کارای سختی رو انجام دادم که هیچ پسری جرات نکرده.
نمیدونم اگه درمورداین قضیه اطلاعاتی کسب کردید به منم اطلاع بدید...
ممنونم از شما.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من کارای سخت رو دوست دارم....
وتحقیق دارم میکنم ببینم میشه منم تو منطقه عسلویه کار کنم...
البته یه بار عسلویه رفتم منتهی مدیراستخدام اونجا نبود و حرف شما رو به من زد...
اخه ما دخترا چیمون کمتر از این پسراست به خدا من مثل یه مرد اینجا دارم کار میکنم...کارای سختی رو انجام دادم که هیچ پسری جرات نکرده.
نمیدونم اگه درمورداین قضیه اطلاعاتی کسب کردید به منم اطلاع بدید...
ممنونم از شما.

سلام، خواهش می کنم
گرچه من هم شرایط اینجا رو برای بانوان گرامی مناسب نمی دونم، شخصا یک سال رو بدون کار گذروندم ولی عسلویه نرفتم، منتها دیگه شرکت نفت بهترین حالت کار تو عسلویه بود و بازار کار بیرون هم خراب بود! مدیران اینجا هم از تهران دستور میگیرن و چیزی دست خودشون نیست. به هرحال این علاقه، جدیت و پشتکار شما ستودنی است. شاید برای شما تو جاهای دیگه هم کار باشه ولی خب حتما دلیل خاصی پشت این اصرار اومدن به عسلویه هست.
باشه چشم اگر درباره این موضوع اطلاعاتی کسب کردم حتما شما رو مطلع می کنم.

Mo.Samady121

عضو جدید
سلام بر دوستان مخصوصا آقای صالحی.بچه ها من از جدیدالاستخدامی ها بودم یعنی با آزمون اخیر جذب شدم در هر مورد سوالی داشتین در خدمتم. ولی بهتره مرحله به مرحله جلو برین یعنی فعلا برین که فقط بوخونین طب و بقیه رو بی خیال شین.

msmshavi

عضو جدید
دوستان پاسخ تشریحی کنکورهای ارشد را ندارید ؟؟ تو نت کلید سوالات هست ولی ای کاش تشریحی هم بود

msmshavi

عضو جدید
دوستان محترم کسی اطلاعیه سال قبل آزمون رو داره ؟؟
منابع آزمون معمولا چیه ؟؟
ریاضیات هم داره ؟؟ در چه حده ؟؟؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان محترم کسی اطلاعیه سال قبل آزمون رو داره ؟؟
منابع آزمون معمولا چیه ؟؟
ریاضیات هم داره ؟؟ در چه حده ؟؟؟

سلام. لینک آزمون پارسال خدمت شما، همه سوالات شما تو این لینک پاسخ داده شده.
http://www.iranpetrotech.com/recrutement/راهنمای-آزمون-استخدامی-شرکت-ملی-نفت-ای

saraab

عضو جدید
دو سوال

دو سوال

سلام
از اونجایی که نمیدونم چرا تاپیک مصاحبه عقیدتی سیاسی باز نمیشه و با توجه به اینکه شما از نیروهای جدید الاستخدام شرکت نفت هستید فکر کنم بهتر از هر کسی بتونین به سوالای من جواب بدین.
تا اونجایی که من میدونم (اگه اشتباهه اصلاح کنید) کسایی که در آزمون شرکت نفت امسال قبول می شن صرفا برای کار در مناطق عملیاتی و بصورت اقماری استخدام میشن. حالا من دو تا سوال دارم:
1- با توجه به سختی کار، شرایط آب و هوا، دوری از خانواده و ... حقوقی که به این افراد میدن حدودا چقدره؟ (مثلا برای یک فوق لیسانس مکانیک) لطفا بصورت عددی بفرمایید تا آدم دو دو تا چار تا کنه و بتونه تصمیم بگیره که ارزشش رو داره یا نه چون برعکس گذشته که همه از حقوق نفتی ها تعریف می کردن الان برعکس شده و خیلی ها میگن کار کردن تو اون شرایط با حقوقی که میدن ارزش نداره.
2- می خوام بدونم این افراد تا کی اقماری ان؟ یعنی تا آخر بازنشستگی شون باید در رفت و آمد به شهراشون (مثلا تهران) باشن یا اینکه بعد یه مدتی محل کارشون عوض میشه؟
ممنون میشم جواب بدین.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
از اونجایی که نمیدونم چرا تاپیک مصاحبه عقیدتی سیاسی باز نمیشه و با توجه به اینکه شما از نیروهای جدید الاستخدام شرکت نفت هستید فکر کنم بهتر از هر کسی بتونین به سوالای من جواب بدین.
تا اونجایی که من میدونم (اگه اشتباهه اصلاح کنید) کسایی که در آزمون شرکت نفت امسال قبول می شن صرفا برای کار در مناطق عملیاتی و بصورت اقماری استخدام میشن. حالا من دو تا سوال دارم:
1- با توجه به سختی کار، شرایط آب و هوا، دوری از خانواده و ... حقوقی که به این افراد میدن حدودا چقدره؟ (مثلا برای یک فوق لیسانس مکانیک) لطفا بصورت عددی بفرمایید تا آدم دو دو تا چار تا کنه و بتونه تصمیم بگیره که ارزشش رو داره یا نه چون برعکس گذشته که همه از حقوق نفتی ها تعریف می کردن الان برعکس شده و خیلی ها میگن کار کردن تو اون شرایط با حقوقی که میدن ارزش نداره.
2- می خوام بدونم این افراد تا کی اقماری ان؟ یعنی تا آخر بازنشستگی شون باید در رفت و آمد به شهراشون (مثلا تهران) باشن یا اینکه بعد یه مدتی محل کارشون عوض میشه؟
ممنون میشم جواب بدین.

سلام
بله به نظر میرسه سیاست جذب نیرو مانند پارسال باشه و صرفا برای مناطق عملیاتی و به صورت اقماری

1. پی ام شد.
2. محل کار عوض نخواهد شد، همگی تا سال ها عسلویه خواهیم بود. فقط ممکنه از یه فازی بریم به فاز دیگه. البته اگه نوبت به شما برسه(کمبود مسکن) می تونین روزکار بشین و ساکن جم.

سلام
زبان انگلیسی در چه حده؟

زبان انگلسی برای آزمون در حد زبان عمومی دانشگاه هست و حتی پایین تر. برای مصاحبه علمی هم که نیازه یه مقداری مکالمه بلد باشین، در حد متوسط.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای صالحی بابت راهنمایی هاتون ممنون.
اگه واسه فارسی و کامپیوتر هم منبع مناسبی سراغ دارین لطفا بگین.
و یه سوال دیگه؟آیا ضریب همه ی درسا تو امتحان یکسانه؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آقای صالحی بابت راهنمایی هاتون ممنون.
اگه واسه فارسی و کامپیوتر هم منبع مناسبی سراغ دارین لطفا بگین.
و یه سوال دیگه؟آیا ضریب همه ی درسا تو امتحان یکسانه؟

سلام. خواهش می کنم
من خودم فارسی رو هیچ یادم نبود، حتی آرایه تشخیص که یکی از سوالات امتحانی بود رو هم بلد نبودم :D ولی در حد همون فارسی عمومی دانشگاه زیادش هم هست. واسه کامپیوتر هم می تونین رو کتاب های ICDL و یا کتاب های آزمون های استخدامی که نمونه سوالات کامپیوتر هم دارن یه مطالعه ای داشته باشین. سوالاتش مسخره است. مثلا یادم میاد یه سوالش این بود: با کدام یک از برنامه های زیر می توان ایمیل فرستاد؟
1. فایرفاکس
2. مایکروسافت ورد
3. اوت لوک
4. یادم نمیاد!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. خواهش می کنم
من خودم فارسی رو هیچ یادم نبود، حتی آرایه تشخیص که یکی از سوالات امتحانی بود رو هم بلد نبودم :D ولی در حد همون فارسی عمومی دانشگاه زیادش هم هست. واسه کامپیوتر هم می تونین رو کتاب های ICDL و یا کتاب های آزمون های استخدامی که نمونه سوالات کامپیوتر هم دارن یه مطالعه ای داشته باشین. سوالاتش مسخره است. مثلا یادم میاد یه سوالش این بود: با کدام یک از برنامه های زیر می توان ایمیل فرستاد؟
1. فایرفاکس
2. مایکروسافت ورد
3. اوت لوک
4. یادم نمیاد!

ممنون.راجب ضرایب درسا چیزی میدونین؟ضرایب باهم برابرن؟
نمره منفی چی؟داره؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون.راجب ضرایب درسا چیزی میدونین؟ضرایب باهم برابرن؟
نمره منفی چی؟داره؟

ضرایب با هم برابرن، نمره منفی هم داره. فقط تو آزمون شرکت نفت(بر خلاف شرکت گاز) میشد ماشین حساب استفاده کرد.

javad.winer

عضو جدید
سلام به دوستان و مهندس صالحی
یه سوال دارم؟
اونجا بچه های مدیریت دقیقا چیکار میکنن؟ جایگاه مدیریت صنعتی اونجا چجوریهاست؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به دوستان و مهندس صالحی
یه سوال دارم؟
اونجا بچه های مدیریت دقیقا چیکار میکنن؟ جایگاه مدیریت صنعتی اونجا چجوریهاست؟

سلام. بچه های مدیریت تو بخش اداری هستن، قبلا که از یه نفر از دوستام پرسیدم که شما اونجا چیکار می کنین، اینجور جواب داد: ما تو این دو سالی که به عنوان کار آموز هستیم تو بخش های مختلف اداری خواهیم بود و از همه کارهای جاری اون بخش ها اطلاعات کسب می کنیم تا در نهایت با هر کدوم از بخش ها که بیشتر هماهنگ باشیم، همونجا هم به کار ادامه بدیم.

خوب البته این خیلی خوشبینانه هست. و در نهایت خوذ مسئولین هستن که تصمیم میگیرن کی کجا بیوفته. یه مسئله دیگه که هست اینه که مدیریت و تئوری های اون تو ایران متاسفانه کاملا بی معنی هست! اگر لااقل مدیریت بخش های کوچیک رو به دست مدیران جوان و باسواد می سپردن الان وضعمون خیلی بهتر از این حرف ها بود!

من سعی می کنم اطلاعات دقیق تری در مورد وضعیت بچه های مدیریت کسب کنم.

nanonia

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png آموزش فناوری نانو، محصولات نانو و روش های اجرا و نیز کسب درآمد
بسته حمایتی شرکت دُر آرا شیمه
شرکت دِر آرا شیمه ( ارائه کننده محصولات نانونیا) از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی شیمی، عمران و سایر رشته های مرتبط با نانو (در تهران و شهرستان ها ) که علاقه مند به فعالیت در زمینه نانو می باشند؛ حمایت می نماید.این محصولات شامل : پوشش های ضد آب، لکه، آسان تمیز شونده و خود تمیز شونده برای انواع مصالح ساختمانی، سطوح فلزی و صیقلی ( مثل سینی های اجاق گاز، سینک ظرف شویی، شیر آلات و . . .)، محلول های آبگریز برای پوشاک و مبلمان ( انواع سطوح چوبی)، ضد یخ بتن و تقویت کننده آن، محصولات ایزولاسیون و عایق بندی بدون نیاز به ایزوگام، محلول های آنتی باکتریال و . . .
این طرح در جهت کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای علاقه مندان به حوزه فناوری نانو می باشد.
بخش نیروی انسانی -22465988: Tell
ارسال درخواست کتبیinfo@nanonia-co.com
کسب اطلاعات در زمینه محصولات نانو
www.nanonia-co.com
این بسته حمایتی شامل :
- توجیح و آموزش فناوری نانو، محصولات نانو و روش های اجرا و نیز کسب درآمد
- در اختیار قرار دادن کاتالوگ محصولات
- ساخت نمونه با استفاده از محلول های نانو
- در اختیار قرار دادن مواد و محلول های نانو

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png آموزش فناوری نانو، محصولات نانو و روش های اجرا و نیز کسب درآمد
بسته حمایتی شرکت دُر آرا شیمه
شرکت دِر آرا شیمه ( ارائه کننده محصولات نانونیا) از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی شیمی، عمران و سایر رشته های مرتبط با نانو (در تهران و شهرستان ها ) که علاقه مند به فعالیت در زمینه نانو می باشند؛ حمایت می نماید.این محصولات شامل : پوشش های ضد آب، لکه، آسان تمیز شونده و خود تمیز شونده برای انواع مصالح ساختمانی، سطوح فلزی و صیقلی ( مثل سینی های اجاق گاز، سینک ظرف شویی، شیر آلات و . . .)، محلول های آبگریز برای پوشاک و مبلمان ( انواع سطوح چوبی)، ضد یخ بتن و تقویت کننده آن، محصولات ایزولاسیون و عایق بندی بدون نیاز به ایزوگام، محلول های آنتی باکتریال و . . .
این طرح در جهت کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای علاقه مندان به حوزه فناوری نانو می باشد.
بخش نیروی انسانی -22465988: Tell
ارسال درخواست کتبیinfo@nanonia-co.com
کسب اطلاعات در زمینه محصولات نانو
www.nanonia-co.com
این بسته حمایتی شامل :
- توجیح و آموزش فناوری نانو، محصولات نانو و روش های اجرا و نیز کسب درآمد
- در اختیار قرار دادن کاتالوگ محصولات
- ساخت نمونه با استفاده از محلول های نانو
- در اختیار قرار دادن مواد و محلول های نانو
ممنون از شما...
اما بهتر بود یک تاپیک مجزا به این پستتون اختصاص میدادین...

بالا