شبیه سازی

سلام دوستان اگه میشه بفرماییدچطوربتونیم یک مقاله ژورنال رودرمحیط متلب شبیه سازی کنیم؟به کمکتون خیلی نیازدارم ممنون

آخرین ویرایش:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
سلام دوستان اگه میشه بفرماییدچطوربتونیم یک مقاله ژورنال رودرمحیط متلب شبیه سازی کنیم؟به کمکتون خیلی نیازدارم ممنون

سلام
خب اول باید اون مقاله ژورنال رو پیدا کنید... (فکر کنم برای پروژه درسی میخواید) مقاله پیدا کردید یا استاد چیزی مشخص کرده؟
بعد مدار پیشنهادی که تو مقاله هست رو میتونید با المان های سیمولینک کار کنید... شاید زیاد آسون نباشه ولی خیلی سخت هم نیست...
سیمولینک بلدید یه چیزایی؟

سلام دوباره والله مهندس من مقاله رومشخص کردم یه چیزایی هم ازسیمولینک بلدم که وقتی کارمیکنم نتیجه ای که میگیرم فقط errorهست زبانم هم زیادخوب نیس تاازhelpمطلب کمک بگیرم برای مثال تواین مقاله من موندم چجوری و ازکجاشروکنم به شبیه سازی همش فرمول بایدبرم سراغ رفرنس ها؟ مهندس ممنون میشم اگه کمکم کنیدمن واقعا پایم ضعیفه واستادگفته اگه شبیه سازی نکنیدوخروجی نگیریدبایدبفکرترک تحصیل باشیید:(باسپاس:gol:

پیوست ها

• [elearnica.ir]-Adaptive_robust_PSS_to_enhance_stabilization_of_interconnected_power_system.pdf
    12 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
سلام دوباره والله مهندس من مقاله رومشخص کردم یه چیزایی هم ازسیمولینک بلدم که وقتی کارمیکنم نتیجه ای که میگیرم فقط errorهست زبانم هم زیادخوب نیس تاازhelpمطلب کمک بگیرم برای مثال تواین مقاله من موندم چجوری و ازکجاشروکنم به شبیه سازی همش فرمول بایدبرم سراغ رفرنس ها؟ مهندس ممنون میشم اگه کمکم کنیدمن واقعا پایم ضعیفه واستادگفته اگه شبیه سازی نکنیدوخروجی نگیریدبایدبفکرترک تحصیل باشیید:(باسپاس:gol:
خب اول شما باید مقاله رو خوب و با دقت بخونید... نه یک بار... 3-4 بار
من مقاله رو دیدم... شبیه سازی شامل 2 بخشه مثل اکثر مقالات که میشه با سیمولینک انجامش داد... یکی سیستم اصلی قدرت که قراره ایده مقاله روی این سیستم پیاده و تست بشه (شکل 1 مقاله شما) به با تولباکس simpowersystems میتونید پیاده کنید
و دیگری بحث روابط ریاضی و الگوریتم ارائه شده هست... که البته باید با control toolbox هم کار کرده باشید چون مقاله قسمتی از کارش با این تولباکس هست و همش با simpowersystems نیست...
اگر متلب بلد هستید تا حدی، میتونید انجامش بدید و از help قدرتمند متلب هم به خوبی میتونید کمک بگیرید ...

دقیقا اول سیستم قدرت رو شبیه سازی کنید... بعد که بدون ارور تونستید سیستم قدرت رو ران کنید و شکل موجهای عادی سیستم رو بدست آوردید ، میتونید به فکر بقیه کار باشید... تا حالا یک سیستم قدرت رو ران کردید تو متلب؟ کار سختی نیست... شروع کنید و اگه درباره بلوکی مشکلی داشتید بپرسید

خداقوت مهندس اون مقاله ای که واستون فرستاده بودم توشکل1دقیقاازsimpowersystemتمام شکل هاروپیاده میکنیم یابه بخش های دیگه مطلب هم بایدمراجعه کنیم؟مثلابرایpv systemبایدچه چیزی بذاریم؟مهندس ممنون میشم کمکم کنی راستش من توسطح ابتداییم هنوز:(

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
خداقوت مهندس اون مقاله ای که واستون فرستاده بودم توشکل1دقیقاازsimpowersystemتمام شکل هاروپیاده میکنیم یابه بخش های دیگه مطلب هم بایدمراجعه کنیم؟مثلابرایpv systemبایدچه چیزی بذاریم؟مهندس ممنون میشم کمکم کنی راستش من توسطح ابتداییم هنوز:(
سلام
بله دوست من شکل 1 فقط با simpowersystems قابل شبیه سازی هست...
البته متلب فعلا تا ورژن 2014 که من نصب کردم photovoltaic نداره... ورژن جدید رو نمیدونم... ولی مهم نیست... اون شکل یه نماد هست و منظورش اینه که از تمامی ظرفیت انرژی نو (هم بادی و هم خورشیدی) استفاده شده چون ژورنالش Renewable Energy هست!
میتونید به جای PV از منبع بسیار ضعیف 3 فاز استفاده کنید...
توربین بادی و بقیه ادوات هم که موجود هست و میتونید استفاده کنید...