سی و هشتمین اعدام در امریکا در سال جاری

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز

با دستور تلفنی و مستقیم فرماندار واشنگتن قاتل عینکی با تزریق مواد کشنده جانش گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ساعت 12:56 جمعه به وقت محلی زندان والاوالا پس از 9 سال بار دیگر محکومی را روی صندلی اعدام قرار داد و با تزریق ماده سمی کشت. وکلای کال کوبورن براون بیش از 16 سال با حکم اعدام مبارزه نمودند اما سرانجام حربه های بکار رفته ناکارامد شده و رای اعدام بدون گذشت صادر شد. اعدامی قرار بود ماه مارس روی صندلی مرگ برود که وکلایش آن را به تعویق انداختند.

کال کوبورن براون سال 1991 با ربودن دختری با نام "هالی واشا" وی را به مکان دور افتاده ای در حومه واشنگتن برده و بمدت دو روز وی را مورد تجاوز و شکنجه قرار می دهد. سپس با دستان وحشتناکش گلوی دخترک بیچاره را آنقدر فشار داد تا جانش در امد.

از سال 1976 که قانون اعدام در واشنگتن تصویب شد وی پنجمین اعدامی بشمار می رود. اعدام وی ساعاتی پس از اعدام براون50 ساله در آلاباما صورت گرفت که به جرم قتل نامزدش در سال 1993 بدار مجازات آویخته شد. (براون با اعدامی واشنگتن نسبتی نداشت.)

در مجموع این سی و هشتمین اعدام در امریکاست که در سال جاری صورت می گیرد.

http://www.tabnak.com/nbody.php?id=66308

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایران... ببخشید .... رژیم حاکم بر ایران مقام اول را در جهان دارد
الان برو بزن تو گوگل
یکی نوشته دوم
یکی نوشته شوم
یکی نوشته چهارم
یکی نوشته 5
حرف کدومو باور کنیم؟
همشونم *****ه و غیرمجاز
آمارو از یه سایت معتبر بیار

devil may cry

عضو جدید

با دستور تلفنی و مستقیم فرماندار واشنگتن قاتل عینکی با تزریق مواد کشنده جانش گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ساعت 12:56 جمعه به وقت محلی زندان والاوالا پس از 9 سال بار دیگر محکومی را روی صندلی اعدام قرار داد و با تزریق ماده سمی کشت. وکلای کال کوبورن براون بیش از 16 سال با حکم اعدام مبارزه نمودند اما سرانجام حربه های بکار رفته ناکارامد شده و رای اعدام بدون گذشت صادر شد. اعدامی قرار بود ماه مارس روی صندلی مرگ برود که وکلایش آن را به تعویق انداختند.

کال کوبورن براون سال 1991 با ربودن دختری با نام "هالی واشا" وی را به مکان دور افتاده ای در حومه واشنگتن برده و بمدت دو روز وی را مورد تجاوز و شکنجه قرار می دهد. سپس با دستان وحشتناکش گلوی دخترک بیچاره را آنقدر فشار داد تا جانش در امد.

از سال 1976 که قانون اعدام در واشنگتن تصویب شد وی پنجمین اعدامی بشمار می رود. اعدام وی ساعاتی پس از اعدام براون50 ساله در آلاباما صورت گرفت که به جرم قتل نامزدش در سال 1993 بدار مجازات آویخته شد. (براون با اعدامی واشنگتن نسبتی نداشت.)

در مجموع این سی و هشتمین اعدام در امریکاست که در سال جاری صورت می گیرد.

http://www.tabnak.com/nbody.php?id=66308

خدا رو شکر سنگسارش نکردند و نگفتند اونقدر با سنگ بزنید تو سر و .... تا بمیره

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمریکا اعدام داره..ما هم داریم
آمریکا با سر میره تو چاه خلاء....ما هم میریم

سنگر

عضو جدید
یک قاچاقچی ادم کش باید اعدام بشه!!!
چون جامعه رو به گند میکشه.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
بابی جان میشه یه آمار دقیق هم از ایران بدی.

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان برو بزن تو گوگل
یکی نوشته دوم
یکی نوشته شوم
یکی نوشته چهارم
یکی نوشته 5
حرف کدومو باور کنیم؟
همشونم *****ه و غیرمجاز
آمارو از یه سایت معتبر بیار

:biggrin::biggrin::biggrin:

کسی که ضد شما حرف بزنه مگه میزارین صداش هم در بیاد !!؟

من آمار 2 هفته پیش رو دارم که یکی از اعضای سازمان کفر آمیز حقوق بشر گفت اوله !!

اگه میبینی در حرفها تناقض هست واسه اینه که ایران آمار درستی منتشر نمیکنه و بیشتر اعدامی ها رو مخفیانه اعدام میکنه !!!

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک قاچاقچی ادم کش باید اعدام بشه!!!
چون جامعه رو به گند میکشه.

بله بله ...

خمینی سال 54 اونورا بود که به شاه گیر داد ... چرا با قاچاق چی ها اینکارو میکنه !!؟؟ و اینکه کی گفته حکمشون اعدامه ؟

بعد تو سال 58 .....:confused::confused:.....

gagas

عضو جدید
خدا رو شکر سنگسارش نکردند و نگفتند اونقدر با سنگ بزنید تو سر و .... تا بمیره
اتفاقا باید سنگسارش می کردن!!!!
سنگسار واسه این آدم حکم بخشش و رحمت داره!!!
آدمی که تا این حد روحش آلوده است بد ترین مجازات های دنیا هم کمشه.:cry::cry::cry:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:

کسی که ضد شما حرف بزنه مگه میزارین صداش هم در بیاد !!؟

من آمار 2 هفته پیش رو دارم که یکی از اعضای سازمان کفر آمیز حقوق بشر گفت اوله !!

اگه میبینی در حرفها تناقض هست واسه اینه که ایران آمار درستی منتشر نمیکنه و بیشتر اعدامی ها رو مخفیانه اعدام میکنه !!!
فعلا که صدای شما داره در میاد :biggrin:
کدوم یکی از سازمانای کفر آمیز حقوق بشر رو میگی؟
احیانن همونی نیست که از ایران درفت

اون فعاله حقوق بشر از فلسطین حمایت نمیکرد که شما بشون میگین تروریست؟
درضمن اینا چقدر زرنگن که اعدامای مخفیه ایراو رو هوا دارن میزنن

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بله ...

خمینی سال 54 اونورا بود که به شاه گیر داد ... چرا با قاچاق چی ها اینکارو میکنه !!؟؟ و اینکه کی گفته حکمشون اعدامه ؟

بعد تو سال 58 .....:confused::confused:.....
لطفاً منبع صحبتهای آقای خمینی رو بگذارید.

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایران... ببخشید .... رژیم حاکم بر ایران مقام اول را در جهان دارد
عجب !مثل آب خوردن تو روز روشن دروغ میگن.
فقط متجاوزان و قاچقاقچیان و قاتلان اعدام میشن تو ایران و البته جاسوسان که تو بیشتر کشورها اعدام میشن.

devil may cry

عضو جدید
اتفاقا باید سنگسارش می کردن!!!!
سنگسار واسه این آدم حکم بخشش و رحمت داره!!!
آدمی که تا این حد روحش آلوده است بد ترین مجازات های دنیا هم کمشه.:cry::cry::cry:

روحش الودست چه ارتباطی به جسمش داره;از چه زمانی پاکسازی روح با اسیب زدن به جسم همراه شده؟

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا که صدای شما داره در میاد :biggrin:
کدوم یکی از سازمانای کفر آمیز حقوق بشر رو میگی؟
احیانن همونی نیست که از ایران درفت

اون فعاله حقوق بشر از فلسطین حمایت نمیکرد که شما بشون میگین تروریست؟
درضمن اینا چقدر زرنگن که اعدامای مخفیه ایراو رو هوا دارن میزنن

صدای ما داره در میاد !!؟؟

صدای ما تو بخش اخبار بود ;)

در ضمن الان بیشتر اطلاعات جهان روی پیش بینی و برآورد های محاسباتی هست و هیچ جا اطلاعات کاملی در این باره بدست نمی آری .... البته بایدم برات عجیب باشه .... چون ایران فقط یه ابر رایانه ی نسبتا ضعیف داره که اونم از هزار تا دست گشته تا بهش رسیده و با پیش بینی و این چیزا زیاد سرو کاری نداره ... اما دلیل نمی شه که چیزی رو که نداریم منکر بشیم

من نگفتم فلستین تروریسته!!! اما حزب الله ..........

لطفاً منبع صحبتهای آقای خمینی رو بگذارید.

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب !مثل آب خوردن تو روز روشن دروغ میگن.
فقط متجاوزان و قاچقاقچیان و قاتلان اعدام میشن تو ایران و البته جاسوسان که تو بیشتر کشورها اعدام میشن.

بله عزیز همیناست که شما میگی ... ولی ببین فساد در این مملکت به کجا رسیده !!

آخه چقدر دزد و قاتل و قاچاق چی ؟؟؟ واسه چی اینا اینقدر زیاد شدن ؟؟ خوشی زده زیر دلشون ؟

قرار بود تو جهان نمونه باشیم ..........

gagas

عضو جدید
نه فقط با سنگ کشتنش روحش رو پاک میکنه;اگر اعدامش کنند ممکنه با روح الوده بره اون دنیا اون دنیا رو الوده کنه:smile:
این آدم انقدر کثیفه که اگه با آب تمام اقیانوس های جهان غسلش بدن بازم پاک نمیشه، چه برسه به اینکه بخواد با سنگسار کردن پاک بشه!!!!!
سنگساریا هر نوع حدی فقط می تونه کمی از رنج خوانواده اون دختر رو کم کنه!!!! نه چیزی بیشتر....

gagas

عضو جدید
روحش الودست چه ارتباطی به جسمش داره;از چه زمانی پاکسازی روح با اسیب زدن به جسم همراه شده؟
آخه وقتی که روحش از قید جسمش آزاد بشه اونوقت خدا یه حال حسابی به روحش میده
حالا فهمیدی چرا روح گناهکار رو با جسم تنبیه می کنن :biggrin::biggrin:

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله عزیز همیناست که شما میگی ... ولی ببین فساد در این مملکت به کجا رسیده !!

آخه چقدر دزد و قاتل و قاچاق چی ؟؟؟ واسه چی اینا اینقدر زیاد شدن ؟؟ خوشی زده زیر دلشون ؟

قرار بود تو جهان نمونه باشیم ..........
الان هم تو جهان نمونه هستیم
اگه قاچاق چی یا معتاد هم هست بخاطر وجود پر برکت دوستان شما یعنی امریکایی ها در منطقه هست و اگه اینا از صفحه روزگار محو بشن همه چی درست میشه.

devil may cry

عضو جدید
این آدم انقدر کثیفه که اگه با آب تمام اقیانوس های جهان غسلش بدن بازم پاک نمیشه، چه برسه به اینکه بخواد با سنگسار کردن پاک بشه!!!!!
سنگساریا هر نوع حدی فقط می تونه کمی از رنج خوانواده اون دختر رو کم کنه!!!! نه چیزی بیشتر....

آخه وقتی که روحش از قید جسمش آزاد بشه اونوقت خدا یه حال حسابی به روحش میده
حالا فهمیدی چرا روح گناهکار رو با جسم تنبیه می کنن :biggrin::biggrin:

دوست من;من نگفتم اعدامش نکنند;منم دارم میگم اعدامش کنند ولی نه مثل با با روشهای هزار سال پیش;یه نفر رو میشه دار زد;میشه با اسلحه کشد;میشه با صندلی الکتریکی و ..... کشد ولی به صلیب کشیدن و سنگسار کردن و .... خلاف اصول انسانی هست;امیدوارم ابهامات شما برطرف شده باشه

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان هم تو جهان نمونه هستیم
اگه قاچاق چی یا معتاد هم هست بخاطر وجود پر برکت دوستان شما یعنی امریکایی ها در منطقه هست و اگه اینا از صفحه روزگار محو بشن همه چی درست میشه.
آخه نه اینکه قبل از اومدن آمریکاییا هیچ معتاد و هیچ نوع مواد مخدری تو این منطقه نبود..
یه کم انصاف داشته باش..
فقط یه کم....

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هفته پیش ایران با چین بازی داشت...ما بردیمشون با اختلاف دوگل...اونم تو خونه چین....:biggrin::biggrin:
این فینالش بود:D

gagas

عضو جدید
دوست من;من نگفتم اعدامش نکنند;منم دارم میگم اعدامش کنند ولی نه مثل با با روشهای هزار سال پیش;یه نفر رو میشه دار زد;میشه با اسلحه کشد;میشه با صندلی الکتریکی و ..... کشد ولی به صلیب کشیدن و سنگسار کردن و .... خلاف اصول انسانی هست;امیدوارم ابهامات شما برطرف شده باشه
فکر نمی کنم مرگ با صندلی الکتریکی انسانی تر از سنگسار باشه!!!!!:surprised::surprised::surprised:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همون زمانی که روح آلوده و آشغالش دستور داد تا با جسم انسانی و لطیف یه انسان مثل یه حیوون رفتار کنه :mad::mad::mad::mad:
دلم می خواست بدونم اگه اون دختر بچه خواهرت بود بازم از این حیوون طرفداری می کردی ؟؟؟

devil may cry

عضو جدید
فکر نمی کنم مرگ با صندلی الکتریکی انسانی تر از سنگسار باشه!!!!!:surprised::surprised::surprised:
خیلی بهتره از این نظر که سریع تموم میشه و خون و ..... راه نمیفته

از همون زمانی که روح آلوده و آشغالش دستور داد تا با جسم انسانی و لطیف یه انسان مثل یه حیوون رفتار کنه :mad::mad::mad::mad:
دلم می خواست بدونم اگه اون دختر بچه خواهرت بود بازم از این حیوون طرفداری می کردی ؟؟؟

دوست عزیز;من گفتم خدا رو شکر مثل ما سنگسارش نکردند;بعد دوستان داشتند از فواید سنگسار روی روح صحبت میکردند و من گفتم سنگسار کردن یه روش غیر انسانی اعدام هست و میشه با روشهای دیگه هم یک نفر رو اعدام کرد;امیدوارم ابهامات شما هم برطرف شده باشه

بالا