سوخت و احتراق

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.آیا شما درس سوخت و احتراق رو گذروندین؟نظرتون در موردش چیه؟چه کتابهایی رو توصیه میکنید و میشه واسه دانلود در اختیار بقیه هم قرار بدید؟:gol::gol::)

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام.آیا شما درس سوخت و احتراق رو گذروندین؟نظرتون در موردش چیه؟چه کتابهایی رو توصیه میکنید و میشه واسه دانلود در اختیار بقیه هم قرار بدید؟:gol::gol::)
فقط به درد پاس کردن میخوره

ahmad8800

عضو جدید
دوستان جزوه ای,کتابی چیزی برای دانلود یا معرفی سراغ ندارید!!!!!!!!!!!!!!!؟
ممنون میشم!

mehdibande

عضو جدید
خیلی هم درس جالبیه. کتاب سوخت و احتراق دکتر کامران مبینی. من درس سوخت رو با خودش گذروندم

کاملا به استاد و علاقه دانشجو به مبحث احتراق بستگی داره،یه استاد ممکنه بیاد فقط فصل سوخت و احتراق ترمو2 رو عینا بگه یکی هم میتونه خیلی تخصصی به بررسی مطالبش بپردازه یا کنارش یه نرم افزار راجع به احتراق یاد بده،پیشنهاد میکنم راجع به اساتیدی که تو دانشگاهتون ارائه میدن تحقیق کنید!

maghsodlo

عضو جدید
دوستان جزوه ای,کتابی چیزی برای دانلود یا معرفی سراغ ندارید!!!!!!!!!!!!!!!؟
ممنون میشم!

درس جالبیه کتاب سوخت و احتراق دکتر ممبینی و در ترمودینامیک ون وایلن فصلی رو به این موضوع اختصاص داده

afshin2003

عضو جدید
كتاب هاي مرجع:
1- introduction to combustion, Turns
2- Combustion, Glassman
اين دو كتاب مرجع و بسيار مفيد در اين زمينه مي باشد و درس سوخت و احتراق براي تمامي مهندسان مكانيك به نظر الزامي مي باشد. مباحث مطرح شده مي توان شامل:
1- مقدمات احتراق
2- تعادل هاي احتراق
3- مفاهيم سرعت شعله و ضخامت شعله
4- آلاينده هاي احتراق
5- انواع شعله ها (آرام و درهم و ...)
6- معادلات بقا، مومنتوم و انرژي و گونه
7- حدود اشتعال پذيري و.... باشد

golden-user

عضو جدید
خیلی هم درس جالبیه. کتاب سوخت و احتراق دکتر کامران مبینی. من درس سوخت رو با خودش گذروندم

عههههههه؟ چه خووووب

دیدیش حتما از طرف من بهش سلام برسون

راستی یه چیز دیگه هم بگو بهش!

بگو موقعی که ویرایش اول و دوم و سوم کتابتو درست میکردی سرت با کجات بازی می کرد که حالا ویرایش چهارم میدی بیرون و مطلب جدید هم توش اضافه میکنی!!!!!!!

فکرشو کردی که دیگه کتابای قدیمیتو نمیشه خوند و دانشجوهای ترم جدیدتر نمیتونن کتاب دیگران رو امانت بگیرن و باید دوباره برن کتاب جدید رو بخرن؟؟؟!!!!!!

شایدم فکرشو کردی!!!!!! از همین راه برا خودت کیسه دوختی؟

بهش بگو خجالت بکش مرتیکه ی الاغ

واقعا متاسفُم!