سوال و مشکل با نرم افزار Primavera

mehdi_vsgh

عضو جدید
با سلام خدمت شما

یه سوال درم ورد primavera ورژن 6 دارم
چطوری میشه یه پروژه را ذخیره کرد؟؟؟

تو نسخه‌ی 3.1 که دیدم همون موقع ساخت پروژه میشد محل ذخیره را انتخاب کرد و راحت پروژه را ذخیره کرد

ولی تو نسخه 6 گزینه save نداره!!!

pooyanunited

عضو جدید
سلام
من primavera ورژن 6 را دانلود کردم و نصب کردم اما وقتی میخوام اجراش کنم login name و password میخواد و میگه باید database تعریف کنی با SQL Server و خلاصه هر کار کردم نتونستم وارد برنامه بشم. چی کار کنم؟

omid_saleh

عضو جدید
سلام!
Username وPassword اولیه پریماورا admin هست. برای تعریف data baseباید همان موقع نصب اقدام کنید.در غیر این صورت می توانید از Datebase Configuration( کلیک روی ... ,بغل databseکه در پایینUsername وPassword قرار دارد)استفاده کنید.(گزینه های پیش فرض را اگر نمی دانید چه هستند تغییر ندهید. Database Alias:pMDB_PE, Driver Type:Interbase

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام
من primavera ورژن 6 را دانلود کردم و نصب کردم اما وقتی میخوام اجراش کنم login name و password میخواد و میگه باید database تعریف کنی با SQL Server و خلاصه هر کار کردم نتونستم وارد برنامه بشم. چی کار کنم؟

با سلام:
میشه بهم بگین از کجا دانلود کردین؟
از خود سایت پریماورا؟
و اینکه الان اجرا میشه؟

amirhakimi

عضو جدید
نه بابا !
احتمالا از این سایتهای wares یا با این نرم افزار P2P دانلود کردن.

mehdi_vsgh

عضو جدید
نگا کن تو رو خدا!!! :دی

من جی پرسیدم کار به کجا کشیده شد؟!!!

نسخه 6 الان تو بازار پر شده!!! (در ضمن شباهت زیادی به نسخه 4 اینترپرایز داره)

pooyanunited

عضو جدید
سلام!
Username وPassword اولیه پریماورا admin هست. برای تعریف data baseباید همان موقع نصب اقدام کنید.در غیر این صورت می توانید از Datebase Configuration( کلیک روی ... ,بغل databseکه در پایینUsername وPassword قرار دارد)استفاده کنید.(گزینه های پیش فرض را اگر نمی دانید چه هستند تغییر ندهید. Database Alias:pMDB_PE, Driver Type:Interbase

سلام
من در Datebase Configuration این مراحل را طی می کنم اما آخرش error میده. میشه راهنمایی بکنید که چی کار کنم؟! مرسی

pooyanunited

عضو جدید
با سلام:
میشه بهم بگین از کجا دانلود کردین؟
از خود سایت پریماورا؟
و اینکه الان اجرا میشه؟

من از رپیدشیر دانلود کردم. فکر کنم حدود 700 مگ بود. اگه میخواید لینکهاش رو دوباره براتون پیدا کنم؟!

mehdi_vsgh

عضو جدید
سلام
من در Datebase Configuration این مراحل را طی می کنم اما آخرش error میده. میشه راهنمایی بکنید که چی کار کنم؟! مرسی
عزیز شما باید موقع نصب برنامه که چند حالت براتون قرار میده حالت stand alon را انتخاب کنی (دومیه!!!)

بابا جون هرکی دوست دارین مشکل منو بگین چطوری حلش کنم؟/
برنامه گزینه‌ای برا save کردن پروژه نداره باید چه کار کنم؟؟

minana

عضو جدید
از دوستان كسي لينك اين نرم افزارprimavera 6 و داره حتما قرار بده ترجيحا لينك به غير از رپيدشير باشه

mehdi_vsgh

عضو جدید
سلام خواهشا راهنمایی کنید

در نسخه اینتر پرایز 4.1 چند سوال داشتم

1- چطور میتونیم مشخص کنیم که از فلان منبع چقدر درایم؟؟ مثلا کارگر چنتا داریم؟
2- تعداد زمان اضافه کاری و هزینه اپضافه کاری منابع کاری چطور مشخص میشود
3- موقع اختصاص دادن منبع چطور باید مشخص کنیم که مثلا 4تا کارگر نیاز داریم و مثلا 3 کیلو سیمان؟؟؟

خواهش میکنم کمکم کنید.....

zahra jan

عضو جدید
سوال در مورد PRIMAVERA

سوال در مورد PRIMAVERA

سلام دوستای خوبم
می خواستم ببینم کسی یه پروژه نمونه فارسی از این نرم افزار داره ؟
واسه یکی از واحدام شدیدا بهش نیاز دارم .
ممنون میشم بهم کمک کنین .:(

mohsen155

عضو جدید
راهنمايي

راهنمايي

از دوستاني كه با نرم افزار p6 كار كرده اند خواهش مي كنم جهت نصب مرا ياري كنند. لطفا از ابتدا تا انتهاي نصب
با تشكر

pooyanunited

عضو جدید
از دوستان كسي لينك اين نرم افزارprimavera 6 و داره حتما قرار بده ترجيحا لينك به غير از رپيدشير باشه

من از اینجا دانلود کردم:

کد:
http://rapidshare.com/files/85011534/P6.part1.rar 
http://rapidshare.com/files/85011456/P6.part2.rar 
http://rapidshare.com/files/85011538/P6.part3.rar 
http://rapidshare.com/files/85011578/P6.part4.rar 
http://rapidshare.com/files/85011476/P6.part5.rar 
http://rapidshare.com/files/85011610/P6.part6.rar 
http://rapidshare.com/files/85009568/P6.part7.rar

pw: www.overleap.com

برات پور

عضو جدید
سلام

اگه میتونید برای منم بفرستین یا بهم بگین از کجا گرفتینش،ممنون

baran_gorgan

عضو جدید
سلام. خودش save میکنه. کافیه نرم افزار رو ببندی. دفعه بعد که باز کردی save شده هست

baran_gorgan

عضو جدید
عزیز شما باید موقع نصب برنامه که چند حالت براتون قرار میده حالت stand alon را انتخاب کنی (دومیه!!!)

بابا جون هرکی دوست دارین مشکل منو بگین چطوری حلش کنم؟/
برنامه گزینه‌ای برا save کردن پروژه نداره باید چه کار کنم؟؟
سلام. خودش save میکنه.

کافیه نرم افزار رو ببندی. دفعه بعد که باز کردی save شده هست

badbbadb

عضو جدید

سلام
من این کارو کردم ولی نصب نمیشه که نمیشه
همون خطایی رو میده که دوستمون گفت

آیا تا حالا کسی P6 رو روی ویندوز xp نصب نکرده؟؟؟؟؟؟

salammorteza

عضو جدید
کمک خیلی فوری

کمک خیلی فوری

با سلام به همه دوستان:

1. آقا چطور میشه تو p6 فارسی تایپ کرد و پرینت گرفت ؟

2. چطور تقویم شمسی رو به نرم افزار اعمال کنیم ؟ شما خودتون چکار میکنید واسه حل این مشکل؟

درضمن برای دریافت و ارسال یک فایل یا ذخیره آن در یک پوشه از file/ import یا file/ export باید استفاده کرد.
منتظر جواب هستم.

saeid287

عضو جدید
جواب نصب p6

جواب نصب p6

سلام دوست عزیز اول خود نرم افزار را باز کردن البته نه در حالت اتوماتیک بعدSQL Server را نصب کن و بعد خود Set Up p6 را نصب کن و وقتی هم که نصب شد خود پسورد را هم admin بزن و وارد data base بشو موفق باشید:smile::smile::smile::smile:

invention

عضو جدید
مشکلات مطرح شده

مشکلات مطرح شده

سلام
من این کارو کردم ولی نصب نمیشه که نمیشه
همون خطایی رو میده که دوستمون گفت

باسلام
دوستان من در ابتدا مشکل شما را داشتم چون سی دی نرم افزار پریماورا که با حجم حدود 700 مگابایت تو بازار موجوده برای نصب p6 کامل نیست و نصب برنامه های مورد نیاز از sql را ندارد. لطف کنید dvd برنامه پریماورا را تهیه کنید با حجم حدود 1.26 گیگا تا به سادگی نصب و راه اندازی شود.
چون برنامه تحت امتیاز شرکت اوراکل است تا امروز هیچگونه دانلودی از برنامه p6 در نت موجود نمی باشد.
در مورد سوال دوستمان از نحوه ذخیره سازی خدمتشون عرض کنم چون اطلاعات مستقیم وار دیتا بیس میشه هر گونه تغییری سریعاً خودکار ذخیره میشود.

تيام خانم

عضو جدید
راهنما

راهنما

سلام
كسي راهنماي كار با primavera 6 رو داره؟ يه چيزي مثل manual
خيلي اضطراريه. لطفا كمككككككككككككك كنييييييييد!!!!!!!!:(

mohammadreza_b

عضو جدید
سلام - آقای مهندس این نرم افزار AUTO SAVE است.پس ازواردشدن به محیط نرم افزار یه EPS تعریف کن بعد داخل اون پروژه خودت و بساز ویا میتونی در پروژه هایی که خود نرم افزار داره با دکمه ADD یه پروژه جدید بسازی و با راست کلیک و گزینه OPEN PROJECT پروژه رو باز کنی .

minerva62

عضو جدید
پاسخ به سوال پيشنيازها و مقايسه پيشرفت

پاسخ به سوال پيشنيازها و مقايسه پيشرفت

1- براي پيشنيازها بايد از طريق پنجره Activity Detail>predecessor عمل كنيد، درصورت عدم نمايش predecessor با راست كليك كردن روي نوار بالايActivity Detail و انتخاب گزينه Costomize آنرا به تب ها اضافه كنيد،
راه دوم از طريق ميل بار هاي روي گانت چارت است به اين ترتيب كه ابتدا يا انتهاي فعاليت1 را (بسته به نوع رابطه) زمانيكه علامت فلش سياه رنگ نمايان شد به سمت فعاليت پس نياز مي كشيم

2- در مورد سوال دوم اگر منظورتان مقايسه پيشرفت واقعي با برنامه اي است توضيحاتي مفصلي نياز دارد مي توانيد بين ساعت 12:30-13:30 با شماره 09360570394 تماس بگيريد.
موفق باشيد​

minerva62

عضو جدید
دوست خوبم سلام
شما بهتره ابتدا خودتون مطالعه اي روي اين نرم افزار داشته باشيد بعد اگر سوالي داشتيد در خدمتتون هستم
البته من خودم جزوه اي تهيه كردم كه اگر بخوايد مي تونم با دريافت مبلغي در اختيارتون بذارم

بالا