سوال از ترفند کامپیوتری

delaram pari

عضو جدید
سلام
می خواستم بدونم چیکار کنم کامپیوترم رو وقتی روشن میکنم ویندوزش زود بالا بیاد ؟

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

از منوی shut down کلید shift رو نگه دار گزینه Standby تبدیل به گزینه Hibernet میشه روش کلیک کن سیتم خاموش میشه هنگام روشن شدن زود میاد بالا ;)

simiin

عضو جدید
سوال

سوال

خسته نباشید 2تا سوال دارم،1خواستم بدونم میشه سیستم ردیابی به کامپیوتر نصب کرد؟2نرم افزار اینویزیبل یاب وجود داره؟ یا فقط از طریق سایتهای اینویزیبل یاب و یا روش های قدیمی میشه استفاده کرد؟ ممنونم

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیستم رد یابی ؟ :que:

منظورتون همون GPS به صورت OnLine هستش ؟:)

iRokh

عضو جدید
سلام

دیر بالا آمدن ویندوز در کامپیوتر شما احتمالا به علت زیاد بودن نرم افزارهای اینستال شده میباشد، که البته این هم از نقص های ویندوز میباشد.
من پیشنهاد میکنم که با نرم افزارهای مخصوص این کار، شاخه رجیستری در کامپیوترتان را پاکسازی نمایید. (من یک نرم افزار به عنوان نمونه در اینجا ضمیمه کرده ام).
راه دیگر، اما با هزینه تَرَش اینست که ویندوز را دوباره اینستال کنید. اما به یاد داشته باشید، قبل از نصب ویندوز حتما از داده های روی هارددیسک یک کپی تهیه کنید.
به فایل ضمیمه شده به این متن توجه کنید.
با درود.​

پیوست ها

• regclean.exe.zip
    768.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

simiin

عضو جدید
سیستم رد یابی ؟ :que:

منظورتون همون GPS به صورت OnLine هستش ؟:)
نه در مورد خودرو صحبت نمی کنم! منظورم اینه که در مدتی که online نیستم می تونم بعد ار online شدنم متوجه شم که چه کسایی در 24 ساعت گذشته بودن یا نه و همین طور به جای اینکه تو سایتای مختلف دنبال اینویزیبل یاب بگردم با نصب نرم افزار افراد اینویزیبل هم برام مشخص شن؟؟؟

Clemenza

عضو جدید
سلام

شما باید نرم افزارهایی که با بالا اومدن ویندوز می خوان بالا بیان رو کم کنی. برای این کار در قسمت run عبارت regedit رو تایپ کنید. بعد در شاخه start up برنامه هایی که برای بالا آمدن ویندورز ضروری نیستند را حذف کنید. مثل یاهو مسنجر، nero و ... دقت داشته باشید اگر به فایلی شک دارین تیم کنار اون فایل رو برندارین. همچنین نرم افزار آنتی ویروس رو هم بذارین با ویندوز بالا بیاد. کارهای دیگه ای هم میشه کرد که عملاً صرف نداره بعضی از برنامه هایی که روی ویندوز نصب میشن مثل .Net هم روند بالا اومدن ویندوز رو کند می کنه

خسته نباشید 2تا سوال دارم،1خواستم بدونم میشه سیستم ردیابی به کامپیوتر نصب کرد؟2نرم افزار اینویزیبل یاب وجود داره؟ یا فقط از طریق سایتهای اینویزیبل یاب و یا روش های قدیمی میشه استفاده کرد؟ ممنونم

در مورد اول مطمئنم نرم افزاری وجود نداره

مورد دوم هم یا با سایت یا با ترفندهای یاهو مسنجر امکان پذیره و نرم افزار جانبی وجود نداره

آخرین ویرایش:

simiin

عضو جدید
شما باید نرم افزارهایی که با بالا اومدن ویندوز می خوان بالا بیان رو کم کنی. برای این کار در قسمت run عبارت regedit رو تایپ کنید. بعد در شاخه start up برنامه هایی که برای بالا آمدن ویندورز ضروری نیستند را حذف کنید. مثل یاهو مسنجر، nero و ... دقت داشته باشید اگر به فایلی شک دارین تیم کنار اون فایل رو برندارین. همچنین نرم افزار آنتی ویروس رو هم بذارین با ویندوز بالا بیاد. کارهای دیگه ای هم میشه کرد که عملاً صرف نداره بعضی از برنامه هایی که روی ویندوز نصب میشن مثل .Net هم روند بالا اومدن ویندوز رو کند می کنه

در مورد اول مطمئنم نرم افزاری وجود نداره

مورد دوم هم یا با سایت یا با ترفندهای یاهو مسنجر امکان پذیره و نرم افزار جانبی وجود نداره
خیلی ممنون

بالا