سوال از بچه‌های شبانه ارشد

ghdaneshi

عضو جدید
سلام
می‌خواستم بدونم که بچه‌های شبانه که باید از دروس کارشناسی به صورت جبرانی پاس کنند، آیا باید هزینه این دروس رو بپردازند یا چون توی شمارش واحدها حساب نمی‌شه دیگه لازم نیست؟ اگر باید بپردازند آیا هم قیمت دورهٔ ارشد یا هم قیمت لیسانس. لطفا تجربیات مختلف رو بگید، چون شاید دانشگاه‌های مختلف با هم فرق کنند.

پیشاپیش از لطفتون ممنونم

ghdaneshi

عضو جدید
نمیدونم چرا کسی‌ جواب من رو نمیده. حالا بگذریم. کسی‌ میدونه بایو مواد علم و صنعت تا چند میاره؟ روزانه و شبانه؟

فرهنگ

مدیر بازنشسته
نمیدونم چرا کسی‌ جواب من رو نمیده. حالا بگذریم. کسی‌ میدونه بایو مواد علم و صنعت تا چند میاره؟ روزانه و شبانه؟

والا من خیلی مطمئن نیستم اما هر دانشگاهی هم بحث پیش و اینا رو نداره .. و فکر میکنم هزینه داره و اگه باشه مطابق با ارشده نه لیسانس
فکرک نم بیو 500 بوده تهش

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما كه پرداختيم هزينه فوق رو هم پرداختيم تازه حاضر بوديم پولو بديم ولي كلاسارو نريم (چون تو ليسانس همشون رو پاس كرده بوديم) ولي نامردا هم پولو گرفتن هم مجبور كردن سر كلاسا حاضر بشيم
اصوليش اينه كه اگه كسي هم رشته باشه و اون درسو پاس كرده باشه نيازي به پاس كردن نيست و يا اونايي كه تو ارشد پيش خوردن يا واحد جبراني دارن ميرن سر كلاس ليسانس ميشينن هزينه ليسانسم ميدن ولي اصول كجا بود

ghdaneshi

عضو جدید
والا ما كه پرداختيم هزينه فوق رو هم پرداختيم تازه حاضر بوديم پولو بديم ولي كلاسارو نريم (چون تو ليسانس همشون رو پاس كرده بوديم) ولي نامردا هم پولو گرفتن هم مجبور كردن سر كلاسا حاضر بشيم
اصوليش اينه كه اگه كسي هم رشته باشه و اون درسو پاس كرده باشه نيازي به پاس كردن نيست و يا اونايي كه تو ارشد پيش خوردن يا واحد جبراني دارن ميرن سر كلاس ليسانس ميشينن هزينه ليسانسم ميدن ولي اصول كجا بود

کدوم دانشگاه؟