سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mohsen100

عضو جدید
سلام خدمت دوستان و مهندسین محترم

چند وقت پیش توی تمام درایوهام 3 تا فولدر خود به خود با این عناوین ظاهر شد: RECYCLE.BIN$ و System Volume Information و RECYCLER
و الان هیچ کدوم از فایلام باز نمیشه!!!... نه عکسا نه فیلم ها و نه هیچ کدوم از فایلای آفیس ...لازم به ذکره که هم ویروس یابی کردم و هم ویندوز رو عوض کردم ولی بازم درست نشد
به نظرتون هیچ راهی برای بازیابی اطلاعاتم وجود نداره؟؟؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید:gol:

خونسردی خودتون رو حفظ کنید .این 3 تا که نام بردید تو همه ویندوزا هست.ایا خطایی موقع باز کردن فایلها میده؟

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خونسردی خودتون رو حفظ کنید .این 3 تا که نام بردید تو همه ویندوزا هست.ایا خطایی موقع باز کردن فایلها میده؟

بله موقع باز کردن عکس این پیغامو میده:
windows photo viewer cant open this picther because the file appears to be damaged , corrupted , or is too larg

فایلای آفیسم که باز میکنم پیغام میده :
cannot be opened because there are problems with the contents

nafis...

مدیر بازنشسته
با سلام
دوست عزیز با توجه به متن نوشته شده پیغام خطا ، مشکل از شارژر است . سنسورهای شارژ باطری توان خروجی شارژ برای شارژ باطری را کمتر از حداقل میبینند و به همین دلیل احتمال اینکه باطری شارژ نشود و وجود دارد .
احتمالا شارژر ایراد دارد و یا شارژر مخصوص این سری از لپ تاپ شما نیست .
احتمالا تنظیماتی در بایوس وجود دارد که می توانید با قرار دادن در حالت درست آن مشکل را رفع کنید .
با زدن دکمه f3 پیغام خطای پاور دیده نمی شود .
با زدن f2 به تنظیمات بایوس خواهید رفت .
با زدن f1 فقط این بار از نمایش پیغام خطا صرف نظر می کنید .
پیشنهاد می کنم تنظیمات بایوس را به حالت پیش فرض قرار دهید ، مگر اینکه قصد استفاده از امکانات خاصی مانند بحث Over Clock را داشته باشید .
با تشکر - سیستم 32
ممنونم از پاسخ گویی اما
اصلا به باتری نبوده!
باتریش رو دراورده بودم! با شارزر بود!
وقتی فقط باتری زدم مشکلش حل شد! و ارور نداد!
ولی با شارزر باز ارور میده!!!
شارزرهم واسه خودش هست!

mzibast

عضو جدید
ببخشید من نمی دانم چطور باید با این سایت کار کنم جواب سوالاتم را کجا باید ببینم ؟؟؟ یا تاپیک جدید که می زنم کجا میره ؟؟؟

با سلام در بالای سایت قسمتی تحت عنوان راهنمای سایت وجود دارد آن را مطالعه نمایید

در هر بخش یا تالاری که سوال پرسیده باشید در همان جا نیز جواب خواهید گرفت البته با تنظیم نمودن مشخصات فعالیت ها به ایمیل شما ارسال خواهد گردید
در بالای هر تالار یا زیر مجموعه آن قسمتی تحت عنوان پاسخ به تاپیک وجود دارد که می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و یا به سوالات دیگران با انتخاب پاسخ با نقل قول جواب دهید
موفق باشید

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
بله موقع باز کردن عکس این پیغامو میده:
windows photo viewer cant open this picther because the file appears to be damaged , corrupted , or is too larg

فایلای آفیسم که باز میکنم پیغام میده :
cannot be opened because there are problems with the contents
ویندوز زبون بستت انقد آلوده شده که تا همینجاشم خوب اومده!
اون 3تا پوشه که گفتی پوشه های سیستمیه که تو همه ویندوزا هست و اینکه توضیح بدم برای چه کاری هستن بدرد نمیخوره.
ساده ترین راهی که هم از مشکلات بعدی پیشگیری کنه هم راحته اینه که ویندوزتو عوض کنی و بعدش یه آنتی ویروس خوب با توجه به کانفیگ سیستمت انتخاب کن و بریز و کل سیستم رو اسکن کن و از کامپیوترت لذت ببر. پیشنهاد من ویندوز 8.1 اگر کار خاصی نمیکنی مثلا برنامه های خاصی استفاده نمیکنی. هم سریعه هم نیاز چندانی به آنتی ویروس نداره. آنتی ویروس خوب هم که گفتم شامل نود32 نمیشه!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ممنونم از پاسخ گویی اما
اصلا به باتری نبوده!
باتریش رو دراورده بودم! با شارزر بود!
وقتی فقط باتری زدم مشکلش حل شد! و ارور نداد!
ولی با شارزر باز ارور میده!!!
شارزرهم واسه خودش هست!
همیشه بدون باتری به برق وصلش میکنی؟
کلا با باتری و بدون باتری وقتی به شارژ وصله این پیغامو میده؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاام.
لپتاپ من دله...یهوو صفحش دچاار پرش شد خاکستریم شده مانیتورش..
علتش چیه؟

چرا که نه

اخراجی موقت
سلاام.
لپتاپ من دله...یهوو صفحش دچاار پرش شد خاکستریم شده مانیتورش..
علتش چیه؟

یعنی تصویر نداره ؟
مانیتورت رو به خروجی مانیتور لب تاپت وصل کن ببین چجور تصویری میده اگه تصوری اونم اینجوری بود گرافیکش مشکل داره

tahura-72

عضو جدید
salam
lap tape man asuse hey safe bolopich miad
eshkal az kodom gate sakht afzaresh mitune bashe?
mohkel narm afzarisham chek kardam nadare

چرا که نه

اخراجی موقت
salam
lap tape man asuse hey safe bolopich miad
eshkal az kodom gate sakht afzaresh mitune bashe?
mohkel narm afzarisham chek kardam nadare

بلو اسکرین یه چیز کلی هست من هو وختی رم خوب جا نرفته یود و وختی سی پی یو فنش پره گرد و خاک میشه و هم وختی سی پی یو خوی جا نزده شده بود و...... این ارور رو داشتم
باید بدی یکی که بلده چک کنه

اگه پسری که هیچ ولی اگه دخدری اصلا به هیچی دست نزن

tahura-72

عضو جدید
یه صفه ابیه که میگه یا مشکله سخت افزاری داره یا نرم افزاری
وقتی ه ذره کار میکنم باهاش فنش پر صدامیشه بعد اون صفه میاد
توهین میکنین به دختراااااا؟؟؟؟؟!!!!!!!

آرزوخانوم

عضو جدید
سلام.من خواستم اینوتو تایپیک اندروید بنویسم دیدم سوت وکوره
دوستان تووایبر چرا انلاین بودن بعضیارونشون نمیده واسه ما؟این یعنی شماره من توگوشی اون سیو نیس؟

چرا که نه

اخراجی موقت
دوستان تووایبر چرا انلاین بودن بعضیارونشون نمیده واسه ما؟این یعنی شماره من توگوشی اون سیو نیس؟

شمارتو بده ببینم نشونت میده یا نه . شاید مشکل از نسخه وایبرته :biggrin:

پ.ن
این پست خوراک شکاره :biggrin:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
بلو اسکرین یه چیز کلی هست من هو وختی رم خوب جا نرفته یود و وختی سی پی یو فنش پره گرد و خاک میشه و هم وختی سی پی یو خوی جا نزده شده بود و...... این ارور رو داشتم
باید بدی یکی که بلده چک کنه

اگه پسری که هیچ ولی اگه دخدری اصلا به هیچی دست نزن
همه اینایی که گفتی هیچ ربطی به بلو اسکیرین نداش
یه صفه ابیه که میگه یا مشکله سخت افزاری داره یا نرم افزاری
وقتی ه ذره کار میکنم باهاش فنش پر صدامیشه بعد اون صفه میاد
توهین میکنین به دختراااااا؟؟؟؟؟!!!!!!!
آره این صفحه آبی بش میگن بلو اسکیرین. زمانی که ویندوزت هیچ عیب و ایرادی نداره مشکل از هارد میتونه باشه. بازم باید بیشتر بررسی کرد سیستمتو و بیشتر مواقع هارد سالمه
ینی شمارشو داری و توی لیست دوستان وایبرت جلوی اسمش نوشته وایبر یا نه؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی تصویر نداره ؟
مانیتورت رو به خروجی مانیتور لب تاپت وصل کن ببین چجور تصویری میده اگه تصوری اونم اینجوری بود گرافیکش مشکل داره
تصویر داره ولی خاکستریه یکمی هم میپره.
خروجی مانیتور لپتاپ چیه؟کجاست؟

سلام. میتونه از UIF اتصال باشه یا کارت گرافیک. ببر یجا نشون بده. فقط قبلش مطمئن شو درایوراش خوب کار میکنه
از کجا بفهمم خوب کار میکنه؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
تصویر داره ولی خاکستریه یکمی هم میپره.
خروجی مانیتور لپتاپ چیه؟کجاست؟

از کجا بفهمم خوب کار میکنه؟
دقیقا کاری که دوستمون گفتن رو انجام بده. با کابل HDMI که همه لپ تاپا دارن به تلویزیون وصلش کن ببین تصویر خوبه یا نه. در هرصورت ببر یجایی که یه متخصص تست کنه برات. اینجا بصورت تئوری هرچی بگیم حتی درست هم که باشه آخر باید ببری بیرون. سعی کن مراکز تعمیر ببری که هزینه زیادی ازت نگیرن

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا کاری که دوستمون گفتن رو انجام بده. با کابل HDMI که همه لپ تاپا دارن به تلویزیون وصلش کن ببین تصویر خوبه یا نه. در هرصورت ببر یجایی که یه متخصص تست کنه برات. اینجا بصورت تئوری هرچی بگیم حتی درست هم که باشه آخر باید ببری بیرون. سعی کن مراکز تعمیر ببری که هزینه زیادی ازت نگیرن

خب من الان این کارو انجام بدم یا نه؟

آرزوخانوم

عضو جدید
همه اینایی که گفتی هیچ ربطی به بلو اسکیرین نداش

آره این صفحه آبی بش میگن بلو اسکیرین. زمانی که ویندوزت هیچ عیب و ایرادی نداره مشکل از هارد میتونه باشه. بازم باید بیشتر بررسی کرد سیستمتو و بیشتر مواقع هارد سالمه

ینی شمارشو داری و توی لیست دوستان وایبرت جلوی اسمش نوشته وایبر یا نه؟
بله هست شمارشون تولیست هم هست اما نشون نمیده

بالا