سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

hanie db

عضو جدید
سلام دوستان ... من دانشجوی نرم افزار هستم :)
پروژه اخر ترممون سیستم مکانیزه اتوماسیون ماشین های اداری ه .. میخوام امکان سنجی اش رو بنویسم اما نمیدونم چی بنویسم . کسی هست کمک کنه ؟؟ شدیدا نیاز مند کمک ام:(:confused:

moomiyayi

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گل
من یه مشکلی دارم،ویندوزم 7 است،بعد برنامه هایی مثل آفیس 2012 و ویژوال استدیو 2012 که نصب میکنم این برنامه ها تمی مثل ویندوز 8 دارن،و روی ویندوز 7 به سختی کار میکنن،میخواستم ببینم راهی هست این مشکل درست کنم ؟؟؟؟؟
1 نکته دیگه ویژوال استدیو 2013 نصب نشد کلا،به خاطر ویندوز 7 مشکلش ؟؟؟؟؟؟؟؟ راهی برای درست کردن مشکلش هست ؟؟؟؟؟؟؟

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گل
من یه مشکلی دارم،ویندوزم 7 است،بعد برنامه هایی مثل آفیس 2012 و ویژوال استدیو 2012 که نصب میکنم این برنامه ها تمی مثل ویندوز 8 دارن،و روی ویندوز 7 به سختی کار میکنن،میخواستم ببینم راهی هست این مشکل درست کنم ؟؟؟؟؟
1 نکته دیگه ویژوال استدیو 2013 نصب نشد کلا،به خاطر ویندوز 7 مشکلش ؟؟؟؟؟؟؟؟ راهی برای درست کردن مشکلش هست ؟؟؟؟؟؟؟
اگر ویندوز 7 شما سرویس پک 1 داشته باشه باید ویژوال استودیو به راحتی نصب بشه... خطایی که رخ داده رو اینجا بنویسید تا مشخص بشه علتش چیه...
در مورد آفیس هم فقط می تونید تم اون تغییر بدید البته اونقدر ها هم که به نظر میاد بد نیست و به زودی عادت می کنید...برنامه هایی هستن که می تونید ظاهرش رو مثل آفیس های قدیمی کنید ولی من پیشنهاد می کنم با تکنولوژی پیش برید

radrad17

عضو جدید
مشکل درایور nvidia

مشکل درایور nvidia

سلام. من لپتاپم hp envy dv6 هست و گرافیکش NVidia GeForce gt 635M ولی وقتی درایورشو نصب
میکنم اونو نمیشناسه یعنی وقتی میرم تو تنظیمات مینویسه درایور نصب نشده...هرچند
بارم که نصب کنم باز همین شکل هست. البته آیکن درایور نشان داده میشه ولی وقتی بازش
میکنم این ارورو مینویسه you are not currently using a display attached to an NVidia GPU راهی هست بتونم درستش کنم؟ قبلا هم همین جا این مشکلو مطرح کردم ولی پاسخی داده نشد. اگر کسی میتونه کمکم کنه...Untitled1.jpgUntitled2.jpg

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام.
چطور میشه یک لپتاپ رو همیشه زیر نظر داشت و رد یابی کرد. ؟
ایا میشه جی پی اس درون لپ تاپ قرار داد و به گوشی ادرس داد که همیشه این لپ تاپ رو ببینه

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
بچها کسی در این مورد پروژه ای کقاله ای چیزی نداره؟

بررسی میزان وفاداری مشتریان با رویکرد داده کاور

moomiyayi

عضو جدید
اگر ویندوز 7 شما سرویس پک 1 داشته باشه باید ویژوال استودیو به راحتی نصب بشه... خطایی که رخ داده رو اینجا بنویسید تا مشخص بشه علتش چیه...
در مورد آفیس هم فقط می تونید تم اون تغییر بدید البته اونقدر ها هم که به نظر میاد بد نیست و به زودی عادت می کنید...برنامه هایی هستن که می تونید ظاهرش رو مثل آفیس های قدیمی کنید ولی من پیشنهاد می کنم با تکنولوژی پیش برید

مشکل توی نصب ندارم،برنامه نصب میشه و اجرا هم میشه،مشکلم توی اجرای برنامه است،مثلا وقتی کیلیک میکنم روی برنامه تا اجرا بشه یکم زمان میبره،اما وقتی برنامه میاد بالا کاملا اجرا میشه،البته باز گاهی مواقع lag میزنه

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
با سلام...

قبلا با اسکایپ مشکل کانکت نداشتم، اما چند روزه با هر ورژنی که کانکت میشم (چه 4 و چه 5 و چه6) ارور میده:

can not connect

پسوردش رو هم تغییر دادم مشکل یوزر و پسورد ندارم...

ممکنه راهمایی بفرمایید.

باتشکر...

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام...

قبلا با اسکایپ مشکل کانکت نداشتم، اما چند روزه با هر ورژنی که کانکت میشم (چه 4 و چه 5 و چه6) ارور میده:

can not connect

ممکنه راهمایی بفرمایید.

باتشکر...

دقیقا منم همین مشکلو دارم!:question:

SHRP

کاربر ممتاز
با سلام...

can not connect

ممکنه راهمایی بفرمایید.

باتشکر...
به نظر من یک اکانت مایکروسافت ایجاد کنید و با اون تست کنید مثل outlook.com

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان
من وقتی لپ تاپمو روشن میکنم وایبر(نسخه پی سی) سریع بالا میاد...

ممنون میشم یکی راهنمایی کنه دیگه اینطوری نشه...

باتشکر

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام دوستان ...

خسته نباشید

من امروز جیمیلمو باز کردم دیدم اینو بهم میگه:

لطف کنین راهنمایی کنین که این چیه؟...یعنی یه کسی غیر از من داره جیمیلمو باز میکنه؟؟!!!

یاعلی

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام دوستان ... خسته نباشید من امروز جیمیلمو باز کردم دیدم اینو بهم میگه:
لطف کنین راهنمایی کنین که این چیه؟...یعنی یه کسی غیر از من داره جیمیلمو باز میکنه؟؟!!! یاعلی
سلام یکی سعی کرده ایمیل شما رو باز کنه ، ولی نتونسته ، الان که شما با پسورد خودتون اومدید ، این پیغام اومده که آیا خودتون بودید یا نه . با تشکر

reza00000098

عضو جدید
با عرض سلام.روی یکی از درایوای من نوشتهNTFS و وقتی روش کلیک میکنم پیغام access is denied میده و به هیچ وجه درایو باز نمیشه مشکل از کجاست؟ یهو اینجور شده خیلی عجیبه.

SHRP

کاربر ممتاز
توی شیوه ان تی اف اس می تونیم محدودیت برای کاربر تغریف کنیم
احتمال زیاد کاربر ادمین شما رو محدود کرده
اگر ادمین خودتون هستید سعی کنید تنظیمات و خصوصیات درایو رو چک کنید اگر مشکل حل نشد ممکنه خطا به علت وجود یک برنامه مثل ویروس باشه یا شاید در نهایت خطای سخت افزاری

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان.
من گاهی اوقات شبا لپ تاب رو روشن میذارم تا صبح که دانلودامو انجام بده، میخواستم ببینم که آسیبی به لپ تابم وارد میشه؟!

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من گاهی اوقات شبا لپ تاب رو روشن میذارم تا صبح که دانلودامو انجام بده، میخواستم ببینم که آسیبی به لپ تابم وارد میشه؟!
اسیب که نه ولی به هر حال هر قطعه سخت افزاری یه عمر مفیدی داره....

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام.روی یکی از درایوای من نوشتهNTFS و وقتی روش کلیک میکنم پیغام access is denied میده و به هیچ وجه درایو باز نمیشه مشکل از کجاست؟ یهو اینجور شده خیلی عجیبه.

با سلام
دوست عزیز
اگر گفته های دوست گرامی (جناب
SHRP)
نتیجه بخش نبود به نوشته های من هم توجه کوچکی کنید .
شاید تاثیر بعضی از ویروس ها باشد .
وقتی My Computer باز هست در نوار آدرس ، آدرس درایو مربوطه را بنویسید و ENter بزنید و یا از منوی کرکره ای کنا نوارد آدرس برای دسترسی به درایو استفاده کنید . اگر ویروس مشکل ایجاد کرده باشد با بعضی از نرم افزارها مانند WinRAR می توان به درایو دسترسی پیدا کرد .
نتیجه را بنویسید تا در صورت امکان کمک بیشتری کنیم .
با تشکر - سیستم 32

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
بدجور گیر کردم لطفاً کمک کنید
متنی رو میخوام واتر مارک کنم اما وقتی که متنو تایپ کردم و در انتها واتر مارک کردم بصورت زیر در اومد .و ضمنا یکبار دیگه اول واتر مارک کردم و متنو که تایپ کرده بودم رو اون pasteکردم اماباز نشد که نشد.لطفا......ممنونUntitled0.jpg

moomiyayi

عضو جدید
سلام دوستان، من dreamweaver cc 2014 نصب کردم،میخوام از منو classic اش استفاده کنم،اما نمیتونم به classic تبدیلش کنم،توی یکی از فروم های خارجی نوشته بود از این ورژن حذف شده،آیا این درسته ؟؟؟؟ خوب الان اگه classic نیست خوب چه روشی برای طراحی بهتر و سرعت بیشتر پیشنهاد میدین ؟؟؟؟

n.r_engineer

عضو جدید
سلام
من اینترنت اکسپلوررم ارور میده که :INTERNET EXPLORER HAS STOPED WORKING
حالا باید چی کار کنم؟
IE11رو هم نصب کردم فایده نداشتCapture.PNG
تو رو خدا راهنماییم کنین...سایت دانشگام فقط از IEباز میشه

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
حالا باید چی کار کنم؟
IE11رو هم نصب کردم فایده نداشتمشاهده پیوست 219090
اگر واستون مقدوره ویندوز رو تعویض کنید و دقت کنید موقع نصب کدوم برنامه باعث آسیب به اون شده

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
حالا باید چی کار کنم؟
IE11رو هم نصب کردم فایده نداشتمشاهده پیوست 219090
اگر بتازگی این مشکل پیدا شده از طریق System restor این مشکل رفع میشه و الا از کنترل پنل Internet options رو باز کنید تو تب جنرال Delete را بزنید تا هیستوری پاک شود اگه مشکل حل نشد تو تب ادونس Reset را بزنید .

کیسا

عضو جدید
سلام. یه لپتاپ تقریبا قدیمی هست وقتی روشن میکردم خطای NTLDR is missing میداد. اومدم ویندوز 7نصب کنم واسش. درایو ویندوزشو فرمت کردم.وقتی پارتیشنو واسه نصب انتخاب میکنم خطای کد 0xc0000005 رو میده. واسه همه پارتیشنا همینجوره. همشون primary هستن جز یکی که نوعشو مشخص نکرده چون پارتیشنشو تازه ساختم. چیکار کنم ؟؟؟

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. یه لپتاپ تقریبا قدیمی هست وقتی روشن میکردم خطای NTLDR is missing میداد. اومدم ویندوز 7نصب کنم واسش. درایو ویندوزشو فرمت کردم.وقتی پارتیشنو واسه نصب انتخاب میکنم خطای کد 0xc0000005 رو میده. واسه همه پارتیشنا همینجوره. همشون primary هستن جز یکی که نوعشو مشخص نکرده چون پارتیشنشو تازه ساختم. چیکار کنم ؟؟؟

با کمک نرم افزار های یوتیلیتی مربوط به هارد دیسک مثل Acronis Disk Director و یا Partition Magic نسخه 2014 و یا نرم افزارهای مشابه درایو ها رو کلا پاک کنید و از اول پارتیشن بندی کنید بوسیله این نرم افزارها میتونید بخشی که میخواهید پرایمری باشه رو هم انتخاب کنید .
البته برای اینکه از این نرم افزارها در کامپیوترهای بدون سیستم عامل استفاده کنید اول باید اونارو روی یک کامپیوتر سالم نصب کرده و با استفاده از ابزارهایی که در اختیارتون میذارن یک سی دی Bootable که حاوی این نرم افزار هست درست کنید .

آخرین ویرایش:

کیسا

عضو جدید
مشکل پرینتر چیه وقتی نصب میشه رو دفالت قرار نمیگیره. فقط هم از فایل ورد پرینت میگیره. یعنی واسه اکسل و پی دی اف و ... وقتی دستور پرینت میخوام بدم اصلا اسم پرینتری که نصب شده نمیاد. فرقی هم نمیکنه مدل پرینتر چیه.

wolf.man

عضو جدید
سلام. دوستان من یه سری فایل دانلود کردم، ولی در بازکردنشون مشکل دارم. میشه لطف کنید و راهنمایی کنید.
file.jpg

reza00000098

عضو جدید
با عزض سلام.روی یک از درایوم نوشته NTFS و روش کلیک میکنم access is denied میزنه کسی میدونه چیکار کنم؟راه حل های قبلی اصلن جواب نداد.

بالا