سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

hoseng

کاربر بیش فعال
بسیار ممنون، منم تا حالا با فرترن کار نکردم ولی مجبورم کار کنم، بازم اگه کسی رو میشناسین که خوب کار کرده باشه ممنون میشم واسم معرفی کنین
آخه مشکل شما هم چیزی نیست که تخصصیه فرترن باشه
اگه میتونید یه عکس با کیفیت تر و بزرگتر یا اینکه متن برناه جدید رو بفرستید من ببینم پیدا میکنم اشکال رو

mershad

عضو جدید
سلام من چند وقت پیش نرم افزار وژوال استدیو رو روی سیستمم نصب کردم و از اون موقع تمام برنامه ها و نرم افزارهای روی سیستمم با وژوال باز میشن و من نمیتونم از هیچ کدومشون استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام من چند وقت پیش نرم افزار وژوال استدیو رو روی سیستمم نصب کردم و از اون موقع تمام برنامه ها و نرم افزارهای روی سیستمم با وژوال باز میشن و من نمیتونم از هیچ کدومشون استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید
این سوال رو قبلا هم پرسیدین جوابتون رو دادم

mershad

عضو جدید
چند روز پیش من برنامه وژوال استدیو رو روی سیستمم نصب کردم ولی از همون روز تمام برنامه ها و نرم افزار های من با وژوال باز میشن و نتیجش این میشه که هیچ کدوم اجرا نمیشن حالا من باید چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید:cry:
من این کار رو بلدم انجام بدم ولی مثلا نرم افزار موزیلا رو من با چی میتونم باز کنم !

hoseng

کاربر بیش فعال
من این کار رو بلدم انجام بدم ولی مثلا نرم افزار موزیلا رو من با چی میتونم باز کنم !
:surprised: یعنی تا این حد؟
پسوندهای exe رو هم با VS باز می کنه؟
من زیاد نصب کردم این رو ولی به همچین مشکلی نخوردم تا حالا

mershad

عضو جدید
:surprised: یعنی تا این حد؟
پسوندهای exe رو هم با VS باز می کنه؟
من زیاد نصب کردم این رو ولی به همچین مشکلی نخوردم تا حالا
ممنون ولی ای کاش کسی باشه که کمکم کنه وگرنه مجبورم ویندوزم رو عوض کنم که اصلا دوست ندارم چنین کاری رو انجام بدم:cry:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ممنون ولی ای کاش کسی باشه که کمکم کنه وگرنه مجبورم ویندوزم رو عوض کنم که اصلا دوست ندارم چنین کاری رو انجام بدم:cry:
سلام
راه حلت سادس.
من هم یه مدت پیش این مشکل برام پیش اومد.
راه حل
آقا یه فایلی بود که توی یکی از پست های همین تاپیک بود تو کامپیوتر من هم بود هر چی میگردم نیست.بزار برات پیدا کنم.تا شب آپلود میکنم.

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

سلام
راه حلت سادس.
من هم یه مدت پیش این مشکل برام پیش اومد.
راه حل
آقا یه فایلی بود که توی یکی از پست های همین تاپیک بود تو کامپیوتر من هم بود هر چی میگردم نیست.بزار برات پیدا کنم.تا شب آپلود میکنم.
با سلام
فایل پیوست رمشاهده پیوست Default_LNK_(Shortcut).rarا دانلود و اجرا کنید.

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام من وقتی رو سیستمم فلش رو میزنم تمام اطلاعات داخل رو بصورت shortcut نشون میده باید چیکار کنم

alimka

عضو جدید
سلام من وقتی رو سیستمم فلش رو میزنم تمام اطلاعات داخل رو بصورت shortcut نشون میده باید چیکار کنم
ممکنه سیستم شما ویروسی باشه که احتمالش زیاده و این بلا رو سر سیستم شما میاره.
فایل های درون فلش شما ممکنه Hidden شده باشن. سه گزینه زیر گزینه Show Hidden Files قرار داره تیک هر سه مورد رو بردارید تا شاید بتونید به فایل ها دسترسی پیدا کنید.

hoseng

کاربر بیش فعال
دوستمون راهنمایی کردن فقط اگه خواستین از حالت Hidden خارج شن به صورت عادی نمیشه
باید برین توی CMD توی مسیر فلشتون برای هر فایل این عبارت رو تایپ و اینتر کنید
attrib fileName -r -h -s

farzadghazanfari

عضو جدید
با سلام. دوستمون خوب راهنمایی کرده. فایلاتون و فولدراتون توی فلش سیستمی شده و هیدن. واسه اینکه تمامی فایل و فولدرها رو یکجا از حالت سیستمی و هیدنی درارید دستور زیر رو توی CMD بزنید.
attrib -H -R -S [Drive]: /S /D
و بجای [drive] درایو مربوط به فلشتون رو بنویسید.

mkshojaei

عضو جدید
سلام دوستانئ چه جوری می تونم فایلهای بزرگ رو برای کسی از طریق اینترنت بفرستم

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ببرید روی یه کامپیوتر دیگه و چک کنید.
روی کامپیوترتون یه آنتی ویروس به روز و قوی نصب کنید.اگه از ویروس باشه و قایل هاتون مخفی شده باشن میتونید با این برنامه فایل هاتون رو بدست بیارید.
http://www.arvandrayane.blogfa.com/post/36

نرم افزار آشکار سازی فایل های مخفی به صورت گروهی -دانلود Anti Hidden

masoodxl

عضو جدید
سلام
این ارور رو موقع باز کردن etap دریافت میکنم!!!
لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنونم

mahtab30

کاربر فعال
سلام دوستان . حالتون خوبه ؟؟
میخاستم بپرسم این لپ تاپهای جدید که ویندوز اوریجینال روشه مگه سی دی درایور ندارن ؟
بعدم اینکه چطور میشه از درایورهای نصب شده بک آپ گرفت ؟؟؟
مرسی

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
میخاستم بپرسم این لپ تاپهای جدید که ویندوز اوریجینال روشه مگه سی دی درایور ندارن ؟
مرسی
سلام دوست محترم
ممنون.شما خوبید؟
لپ تاپ هایی که توی بازار هست یا سی دی درایور دارن یا اینکه خود فروشنده درایورها رو توی هارد دیسک کپی میکنه و میتونید روی دی وی دی رایت کنید.
با تشکر

alimka

عضو جدید
مرسی
چرا همراه خودشون سی دی دارن. اگه سی دی نبود بدونید که مورد داره.
برای بک آپ گرفتن هم می تونین از driver genius professional استفاده کنی.

alimka

عضو جدید
سلام دوستانئ چه جوری می تونم فایلهای بزرگ رو برای کسی از طریق اینترنت بفرستم
وابسته به حجمتون هست. اما می تونین از سایت های آپلود فایل رایگان استفاده کنین.
حتی فایل های حجیم خودتون رو به چند بخش تقسیم کنید و بعد ارسال کنید.
Mediafire.com یا 4shared.com

alimka

عضو جدید
سلام
این ارور رو موقع باز کردن etap دریافت میکنم!!!
لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنونم
قبلا که بهتون گفته بودم شما باید برنامرو فعال کنید .این برنامه رجیستر نشده شما باید اینکارو انجام بدی تا این مشکل بر طرف بشه.

flatliner

عضو جدید
سخت افزار روز و ویندوز 2000

سخت افزار روز و ویندوز 2000

با سلام
میخاستم بدونم ویندوز 2000 حرفه ای یا سرور بر روی پروسسورهای موجود در بازار
مثل core i7 یا core i5 نصب میشه؟
ا

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من به تازگی آنتی ویروس آواست رو نصب کردم،واقعا آنتی ویروس پرقدرتی هست،ولی نمیدونم چرا بعضی اوقات بخوام یه پی دی اف رو کات کنم و جابه جا کنم و روش راست کلیک کنم خیلی دیر بالا میاد.

(در کل بیشتر اوقات بخوام رو چیزی راست کلیک کنم دیر بالا میاد)ممنون میشم که راهنماییم کنین که برای رفع این مشکل باید چکار کنم.

با تشکر

alimka

عضو جدید
با سلام
میخاستم بدونم ویندوز 2000 حرفه ای یا سرور بر روی پروسسورهای موجود در بازار
مثل core i7 یا core i5 نصب میشه؟
ا
از شدنش که میشه اما ممکنه یک مقدار به مشکل بر بخورید در هنگام استفاده. سرورش که فک نمی کنم مشکل ایجاد کنه اگه باشه فقط نسخه معمولی اینطور میشه.

alimka

عضو جدید
سلام دوستان

من به تازگی آنتی ویروس آواست رو نصب کردم،واقعا آنتی ویروس پرقدرتی هست،ولی نمیدونم چرا بعضی اوقات بخوام یه پی دی اف رو کات کنم و جابه جا کنم و روش راست کلیک کنم خیلی دیر بالا میاد.

(در کل بیشتر اوقات بخوام رو چیزی راست کلیک کنم دیر بالا میاد)ممنون میشم که راهنماییم کنین که برای رفع این مشکل باید چکار کنم.

با تشکر

شاید یکم مسخره به نظر بیاد اما سیستمتون رو optimaize کنین.
از برنامه Tune Up Utility استفاده کنید. تمام کارهای درونش رو انجام بدید تا سرعت سیستمتون مثل روز اولش بشه.

farzadghazanfari

عضو جدید
سلام دوستان

با تشکر
سلام. اگه واسه فایل های پی دی اف از نرم افزار adobe acrobat استفاده می کنید نرم افزارتون رو عوض کنید و از phantom foxit استفاده کنید هم سبکتره هم از لحاظ امنیتی بهتره. چون adobe acrobat ظاهراً back door داره و از لحاظ امنیتی مشکل داره از طرفی خیلی هم سنگینه.

farzadghazanfari

عضو جدید
مرسی
سلام. حال شما خوبه؟
اصولاً باید داشته باشن ولی بیشتر فروشنده ها درایورها رو روی هارد میریزن. اگه منظورتون درایورهایی که روی هاردتون ریختن خوب میتونی روی دی وی دی رایت کنی یا تویه یه هارد اکسترنال یا فلش بریزی. اما اگه منظورتون درایورهاییه که نصب شده، چون فایل نصب درایورها توی فولدرهای مختلف سیستمی مربوط به ویندوز میشینه راهی نداری جز اینکه یک image از درایو ویندوزتون بگیری که نرم افزارهای زیادی واسه این کار هستش (symantec backup exec - norton ghost) و یه جایی نگه داری.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید یکم مسخره به نظر بیاد اما سیستمتون رو optimaize کنین.
از برنامه Tune Up Utility استفاده کنید. تمام کارهای درونش رو انجام بدید تا سرعت سیستمتون مثل روز اولش بشه.

سلام. اگه واسه فایل های پی دی اف از نرم افزار adobe acrobat استفاده می کنید نرم افزارتون رو عوض کنید و از phantom foxit استفاده کنید هم سبکتره هم از لحاظ امنیتی بهتره. چون adobe acrobat ظاهراً back door داره و از لحاظ امنیتی مشکل داره از طرفی خیلی هم سنگینه.

سلام دوستان

مشکلم حل شد.

واقعا افتخار میکنم که آدمای مثل شما اینجا هستن و بدون منتی کمک میکنند.

یاعلی

بالا