سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sara_mhb

عضو جدید
با سلام
چگونه میتوان بلوتوث لپ تاب HP رو با اینکه نصب هم است استفاده کرد؟
تنظیماتش غیر فعاله !

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان عزیز

من نمیدونم چرا هر چی یوزر و پسورد در سایت های مختلف میزنم،هیچ یوزر و پسوردی ثبت نمیشه که دوباره وقتی خواستم بزنم نمایان بشه و راحت انتخاب کنم و کارم زودتر راه بیوفته....

ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.

یاحق

سلام فکر میکنم تنظیمات مرورگرتون عوض شده . از چه مرورگری استفاده می کنید؟

از مرورگر فایرفاکس،یکی کمکم کنه!!:(

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من وقتی از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنم وقتی موس رو روی صفحه نمایش حرکت میدم صفحاتی که فایلهای فلش مثل تبلیغات و لینک دارند وقتی موس روی اونا میاد صفحه هی سیاه وسفید میشه خیلی روی اعصابمه.موقع تایپ در فایر فاکس هم این مشکل رو دارم فلش پلیر رو هم نصب کردم.با اکسپلورر این مشکل رو ندارم.چگونه میتونم این مشکلو حل کنم؟

hoseng

کاربر بیش فعال
از مرورگر فایرفاکس،یکی کمکم کنه!!:(
توی قسمت option روی تب security کلیک کنید
در فیلدست پسورد یه چک باکس هست که نوشته Remember my password نگاه کن ببین تیک اون باید خورده باشه
روی Exception کلیک کنی اسم سایت هایی میاد که پسورد تو اون ها ذخیره نمیشه، این لیست هم باید خالی باشه

arc.f

عضو جدید
در هنگام نصب از شما می خواد که مسیر نصب شدنش رو مشخص کنید به تصویر زیر توجه کنید.

بر روی Browse کلیک کن و مسیر نصب رو مشخص کن.
خیلی ساده همون رو cut کن و در مسیر مورد نظر paste کن.

در ضمن برنامه روی دسکتاپ نصب نمیشه در اصل جای دیگه نصب میشه و بر روی دسکتاپ برای شما یه دسترسی سریع قرار میده.
سلام مرسی....
اخه اصلا چنین چیزی نمیاد که مسیرشو تعیین کنم.حتی وقتی چیزی میخوام دانلود کنم نمیپرسه کجا سیو شه.ویندوزم۸ هست. فک کردم شاید تو۸ یه جور دیگه باید اینا رو تنظیم کنم؟

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام مرسی....
اخه اصلا چنین چیزی نمیاد که مسیرشو تعیین کنم.حتی وقتی چیزی میخوام دانلود کنم نمیپرسه کجا سیو شه.ویندوزم۸ هست. فک کردم شاید تو۸ یه جور دیگه باید اینا رو تنظیم کنم؟
اصلا ربطی به سیستم عامل نداره ویزارد نصب هر برنامه ای فرق می کنه نمیشه یه راه نشون داد ولی مشخصه بالاخره شاید مثلا یه گزینه داشته باشه به اسم نصب برنامه به صورت Full یا Custom حالا شما اگه Custom رو بزنی میتونی مسیر نصب رو هم انتخاب کنی به هر حال آدم تا ویزارد رو نبینه نمیتونه قطعی نظر بده

alimka

عضو جدید
سلام مرسی....
فرقی نداره. شما باید بری تو تنظیمات مرورگرتون و مسیر دانلود رو مشخص کنی که کجا بریزه.
همونطوری که دوستمونم توضیح داد ویزارد داره و ویزارد هم حتما تنظیمات خاصی داره حالا ممکنه ساده یا سخت باشه.

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان محترم...
من از سیستمم بک اپ و ایمیج گرفته بودم که حدودا 50 گیگابایت میشد و توی یکی از درایوهای سیستمم ریخته بودم...
بعد از مدتی پاکش کردم....ولی از حجم درایوم کم نشده.....
یعنی درایوم حدودا 50 گیگ اضافه تر نشون میده در حالی که اطلاعات داخلش 50 گیگ کمتره...
میخواستم ببینم چجوری میشه درستش کرد؟؟؟
با تشکر:gol::gol::gol:

alimka

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان محترم...
من از سیستمم بک اپ و ایمیج گرفته بودم که حدودا 50 گیگابایت میشد و توی یکی از درایوهای سیستمم ریخته بودم...
بعد از مدتی پاکش کردم....ولی از حجم درایوم کم نشده.....
یعنی درایوم حدودا 50 گیگ اضافه تر نشون میده در حالی که اطلاعات داخلش 50 گیگ کمتره...
میخواستم ببینم چجوری میشه درستش کرد؟؟؟
با تشکر:gol::gol::gol:

حتما پاک نشده یه چک کنید. بعد اینکه روی دراو مورد نظر کلیک راست کنین و به Properties برید. در سر برگ Tools از قسمت Error Checking گزینه check now رو بزنید تا سیستم بررسی بشه اگه مشکلی بود خودش برطرف میکنه. تیک هر سه گزینرو بزارید و اگه درخواست کرد ریست کنین شمام همین کارو بکنین و بزارین خود سیستم بالا بیاد و تا ویندوز کامل جلوروتون نیومده کلیدی رو نزنید.

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
حتما پاک نشده یه چک کنید. بعد اینکه روی دراو مورد نظر کلیک راست کنین و به Properties برید. در سر برگ Tools از قسمت Error Checking گزینه check now رو بزنید تا سیستم بررسی بشه اگه مشکلی بود خودش برطرف میکنه. تیک هر سه گزینرو بزارید و اگه درخواست کرد ریست کنین شمام همین کارو بکنین و بزارین خود سیستم بالا بیاد و تا ویندوز کامل جلوروتون نیومده کلیدی رو نزنید.

بله مطمانم پاک شده.....check now رو انجام دادم هیچ اروری نداشت درستم نشد ولی...:(

آخرین ویرایش:

النازا

عضو جدید
salam harkari mikonam anti virus nasb nemishe v in payam ro mide sistemam bayad chi konam?
servis est fail to start verify that you have privilege to start sistem servis

rose_ramesh

عضو جدید
سلام یکی میتونه خیلی زود کمکم کنه لدفن
من میخام ی نرم افزار نصب کنم ولی قبلش باید انتی ویروسمو غیر فعال کنم
usb disk drive ولی برای خروج ازش یا ریمو کردنش ازم پسوورد میخاد منم هیچ پسووردی قبلن بهش ندادم.حالا چطور میتونم پاکش کنم؟؟
خاهشا کمک کنید:(

sepid_a

عضو جدید
سلام میخوام ویندوزم رو عوض کنم ویندوز 8 نصب کنم
میخواستم بدونم اگه اینکارو کنم همه ی درایوام پاک میشه یعنی اطلاعاتشون یا فقط درایوی که ویندوز اونجا نصبه پاک میشه

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام یکی میتونه خیلی زود کمکم کنه لدفن
من میخام ی نرم افزار نصب کنم ولی قبلش باید انتی ویروسمو غیر فعال کنم
usb disk drive ولی برای خروج ازش یا ریمو کردنش ازم پسوورد میخاد منم هیچ پسووردی قبلن بهش ندادم.حالا چطور میتونم پاکش کنم؟؟
خاهشا کمک کنید:(
متاسفانه من یکی که متوجه مشکل نشدم

سلام میخوام ویندوزم رو عوض کنم ویندوز 8 نصب کنم
میخواستم بدونم اگه اینکارو کنم همه ی درایوام پاک میشه یعنی اطلاعاتشون یا فقط درایوی که ویندوز اونجا نصبه پاک میشه
نه فقط درایو ویندوزتپاک میشه اونم تازه اگه اول فرمتش کنی (این یعنی اگه فرمت نکنی درایو ویندوزو توی ویندوز جدیدت یه پوشه جدید به نام Windows.old به وجود میاد که مثلا اطلاعات داخل پوشه ها هست ولی نرم افزارا دیگه کار نمیکنن. یعنی عکس های توی My Picture و این قبیل چیزا باقی میمونن اما بهتره اول درایو ویندوز رو فرمت کنی بعد ویندوز رو نصب کنی)

rose_ramesh

عضو جدید
دوباره سلام/خب الان واضح میگم .میخام ی نرم افزار نصب کنم.ولی وسط نصب ارور میده(در صورتیکه انتی ویروس و فایر وال م غیر فعال هستند)
چرا نصب نمیشه؟

hoseng

کاربر بیش فعال
دوباره سلام/خب الان واضح میگم .میخام ی نرم افزار نصب کنم.ولی وسط نصب ارور میده(در صورتیکه انتی ویروس و فایر وال م غیر فعال هستند)
چرا نصب نمیشه؟
سلام خب شاید اگه یه عکس از اسکرین بگیرید موقع خطا بیشتر کمک کنه

alimka

عضو جدید
salam harkari mikonam anti virus nasb nemishe v in payam ro mide sistemam bayad chi konam?
servis est fail to start verify that you have privilege to start sistem servis

قوانین رو رعایت کنین و فارسی تایپ کنین.
ممکنه سیستم شما ویروسی شده باشه و اجازه شروع به کار آنتی ویروس رو نمیده. بهترین پیشنهادم اینه که ویندوز رو تعویض کنید بعد پس از نصب قبل از هر کاری روش آنتی ویروس رو نصب کنید و ویروس کشی کنین.

alimka

عضو جدید
چرا نصب نمیشه؟

شما به احتمال زیاد از نود32 اتفاده می کنین و می خواین رشنال رز رو نصب کنین درسته ؟
اگه آره که باید بگم آنتی ویروس رو پاک کنین و نصبش کنین و تا موقعی که برنامه روشه بیخیالش بشید. بعد اینی که نخواستید دوباره نصبش کنید. البته شاید بعد نصب دیگه آنتی ویروس بهش گیر نده.

sanijoon

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من وقتی از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنم وقتی موس رو روی صفحه نمایش حرکت میدم صفحاتی که فایلهای فلش مثل تبلیغات و لینک دارند وقتی موس روی اونا میاد صفحه هی سیاه وسفید میشه خیلی روی اعصابمه.موقع تایپ در فایر فاکس هم این مشکل رو دارم فلش پلیر رو هم نصب کردم.با اکسپلورر این مشکل رو ندارم.چگونه میتونم این مشکلو حل کنم؟

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
سلام این سوال رو قبلا پرسیدین من چون جوابی نداشتم حرفی نزدم
اما الان دیدم دوباره پرسیدین گفتم ابراز همدردی کنم. من خودم هم فایرفاکس 25 رو نصب کردم اما با سایت هایی که فلش توشون به کار رفته مشکل دارم و البته تو فروم خود موزیلا هم گشتم و چیزی پیدا نکردم فکر کنم باید تا نسخه های بعد صبر کنیم
البته من سیستم عاملم ویندوز 8.1 هست که متاسفانه در مشکلاتم بی تاثیر نیست

salar_n

عضو جدید
آقا خیلی ممنون ، خدا اجرتون بده
سالار جان این یک تروجان هست که از بین میره اما آثارش تا تعویض ویندوز از بین نمیره.
به ترتیب زیر عمل کن.
ابتدا ویندوزت رو عوض کن.
بعد قبل از هر کاری که بخوای انجام بدی یک آنتی ویروس آپدیت شده نصب بکن رو سیستمت و بزار کل هاردت رو چک کنه و تمام ویروس هارو از بین ببره. بعد که تموم شد درایورهای سیستمت رو نصب کن و حالشو ببر.

rose_ramesh

عضو جدید
شما به احتمال زیاد از نود32 اتفاده می کنین و می خواین رشنال رز رو نصب کنین درسته ؟
اگه آره که باید بگم آنتی ویروس رو پاک کنین و نصبش کنین و تا موقعی که برنامه روشه بیخیالش بشید. بعد اینی که نخواستید دوباره نصبش کنید. البته شاید بعد نصب دیگه آنتی ویروس بهش گیر نده.

سلام انتی ویروسم رو پاک کردم..میخام نرم افزار indesign رو نصب کنم..اینو دوستم دانلود کرده نصب کرده و کار میکنه اما همونو من نمیتونم نصبش کنم..مشکل از کجاست؟

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من فلشم ویروسی شد.ویروس کشی کردم الان هیچی تو فلشم نیست ولی حجم داره.تیکای هیدنم برداشتم ولی نشد.راهی غیر از فرمت داره؟

sanijoon

کاربر ممتاز
سلام دوستان.من فلشم ویروسی شد.ویروس کشی کردم الان هیچی تو فلشم نیست ولی حجم داره.تیکای هیدنم برداشتم ولی نشد.راهی غیر از فرمت داره؟

سلام
فايهاي فلش شما سوپر هيدن شدن.در قسمت فولدر آپشن بعد ويو دو گزينه زير قسمت هيدن معمولي هست تيك اونا رو هم برداريد.

hoseng

کاربر بیش فعال
هر 4 5 تا تیک رو برداشتین؟؟؟
توی cmd دستور attrib fileName -r -h -s رو اجرا کردی؟

sanijoon

کاربر ممتاز
سلام این سوال رو قبلا پرسیدین من چون جوابی نداشتم حرفی نزدم
اما الان دیدم دوباره پرسیدین گفتم ابراز همدردی کنم. من خودم هم فایرفاکس 25 رو نصب کردم اما با سایت هایی که فلش توشون به کار رفته مشکل دارم و البته تو فروم خود موزیلا هم گشتم و چیزی پیدا نکردم فکر کنم باید تا نسخه های بعد صبر کنیم
البته من سیستم عاملم ویندوز 8.1 هست که متاسفانه در مشکلاتم بی تاثیر نیست

ويندوز من7 هست.با ايكس پي اين مشكل رو ندارم.واقعا راه ديگه اي نيست؟:(

masoodxl

عضو جدید
سلام

دوستان من ویندوز لپ تاپم رو همین الان تعویض کردم و سون رو نصب کردم،الان تصویرش تار و مات شده!!!

لطفاً بفرمایید که باید چکار کنم؟؟؟

طریقه ساخت اکانتهای جدا برای استفاده شخصی رو برتم توضیح بدین.متشکرم

بالا