سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

masoodxl

عضو جدید
سلام
جدیدترین نسخه ناد 32 برای ویندوز سون میخواستم

لطفا طریقه اکتیو و آپدیت و کار باهاش رو برام توضیح بدین.متشکرم

masoodxl

عضو جدید
سلام
در موقع نصب نرم افزار winrar این ارور رو دریافت میکنم!!!
لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
لطفا طریقه اکتیو و آپدیت و کار باهاش رو برام توضیح بدین.متشکرم

شما وقتی در پنجره بالا سایت روی نود کلیک کنید در پایان صفحه هم لینک دانلود وهم آپدیت آفلاین و پی دی اف راهنما موجوده.

hoseng

کاربر بیش فعال
ويندوز من7 هست.با ايكس پي اين مشكل رو ندارم.واقعا راه ديگه اي نيست؟:(
نسخه فایر فاکستون چیه. نسخه فلش پلیرتون چیه؟
من حدس میزنم یه سری از این نسخه ها با هم سازگاری ندارن مثلا من فلش پلیرم 11.9 و فایر فاکسم 25 هست و موقع باز کردن سایت حاویه فلش Runtime Error میده
من حدس میزنم سازگاری نداشته باشن

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یه سوال کوچیک.......تفاوت سرعت یه مودم......وقتی یه بار با کابل lan وصل شی یه بار از وایرلس استفاده کنی چقدره؟؟؟؟؟؟ اصلا تفاوت سرعت داره؟؟:cool:

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
نسخه فایر فاکستون چیه. نسخه فلش پلیرتون چیه؟
من حدس میزنم یه سری از این نسخه ها با هم سازگاری ندارن مثلا من فلش پلیرم 11.9 و فایر فاکسم 25 هست و موقع باز کردن سایت حاویه فلش Runtime Error میده
من حدس میزنم سازگاری نداشته باشن
سلام
فکر میکنم فلش پلیرم 11 باشه و فایر فاکس هم 25.1 هست البته فایر فاکس های دیگرو هم امتحان کردم مشکلم حل نشد.مشکلم اینه که مثلا الان که موس رو روی عکس آواتار شما یا نام شما که لینکه حرکت
میدم و یا موقع تایپ مثل الان صفحه هی چشمک میزنه ولی روی نوشته های معمولی این مشکل رو ندارم.با اکسپلورر این مشکل رو ندارم.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز نشدن فایل های rar دانلود شده از اینترنت

باز نشدن فایل های rar دانلود شده از اینترنت

سلام دوستان :gol:
سوای دارم گفتم که از شما مهندسین کامپیوتر بپرسم: اینکه چرا هر فایل فشرده ای که از اینترنت دانلود میکنم نیمه دانلود شده و بعد از باز کردنش پیغام unexpected end of archive میده.
می خواستم بدونم علتش چیه...؟

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام
فکر میکنم فلش پلیرم 11 باشه و فایر فاکس هم 25.1 هست البته فایر فاکس های دیگرو هم امتحان کردم مشکلم حل نشد.مشکلم اینه که مثلا الان که موس رو روی عکس آواتار شما یا نام شما که لینکه حرکت
میدم و یا موقع تایپ مثل الان صفحه هی چشمک میزنه ولی روی نوشته های معمولی این مشکل رو ندارم.با اکسپلورر این مشکل رو ندارم.
اینرنت اکسپلورر رو که کلا بزار کنار ولش کن فعلا کروم رو نصب کن استفاده کن اصلا شاید دیگه سمت موزیلا نری;)

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان

یه مشکل عجیب برام پیش آمده،من وقتی وارد اکانت یاهو میشم که ایمیلمو چک کنم،پیج ایمیلم چیزایی عجیبی میاد و خوب باز نمیشه،دلیلش چیه؟؟؟؟

هک نشده باشم؟:(

اینم تصاویر،تو رو خدا کمکم کنین.

ممنون میشم کمکم کنیین:(

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

یه مشکل عجیب برام پیش آمده،من وقتی وارد اکانت یاهو میشم که ایمیلمو چک کنم،پیج ایمیلم چیزایی عجیبی میاد و خوب باز نمیشه،دلیلش چیه؟؟؟؟

ممنون میشم کمکم کنیین:(
همیشه همینجوریه؟ یه بار با فیلتر شکن باز کن ببین چجوریه

Zahra F.J

عضو جدید
کممممکککککککک!!!!!!
برنامه ای بنویسید که نمره،معدل،اسم دانش آموز و نام هردرس را بگوید.(برای nدانش آمز و kدرس)به زبان ++Dev c

yas91

عضو جدید
باز نشدن درایو فلش

باز نشدن درایو فلش

با سلام. وقتی روی درایو فلش دابل کلیک میکنم پیغام میده فلش باید فرمت بشه اما قابل فرمت نیست و من نمیخوام اطلاعات فلش پاک بشه. لطفا راهنمایی کنید.

hoseng

کاربر بیش فعال
کممممکککککککک!!!!!!
برنامه ای بنویسید که نمره،معدل،اسم دانش آموز و نام هردرس را بگوید.(برای nدانش آمز و kدرس)به زبان ++Dev c
1-این اسمش کمک نمیشه میشه انجام پروژه حاضر و آماده
2-dev c++ اسم زبان نیست اسم یه نوع کامپایلر برای زبان C++ هستش
3- شما رشتتون مهندسی کامپیوتر هستش به نظرم باید از همین جا شروع کنید رو پای خودتون وایسید وگرنه تا آخرش دووم نمیارید

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
کممممکککککککک!!!!!!
به رشته‌ت علاقه نداری نخون دیگه. پسر هم نیستی که بگم میری سربازی.

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل ایمیل دارم......کمک لازم دارم

مشکل ایمیل دارم......کمک لازم دارم

با سلام....

من مدتی هست ک ایمیلم رو ک باز میکنم........ب مدت یک دقیقه کلا سیستم هنگ میکنه.........بعدش هم ک درست میشه

پیامهارو باز نمیکنه.......و اگه هم باز میکنه......عکسها رو نشون نمیده

الان هم جدیدا..........وقتی ک ایمیل باز میشه........شکل صفحه بهم میریزه........و اصلا صفحه ب صورت ستونی زیر هم قرار میگیره.......!!

اخرین بار پسوردم رو عوض کردم......بعضی از مشکلات حل شد.......اما باز بیشتر مشکلات باقی مونده

دقیقا یک هفته ای هست ک اینجوری شده

من مشکل سرعت ندارم.....

و روی چند سیستم هم امتهان کردم.......همینطوره

تمام پیام هام هم حذف کردم بازم درست نشد.........

دوستان اگه کسی میتون کمک کنه..............ممنون میشم...........

باتشکر از همگی:gol:

alimka

عضو جدید
یه سوال کوچیک.......تفاوت سرعت یه مودم......وقتی یه بار با کابل lan وصل شی یه بار از وایرلس استفاده کنی چقدره؟؟؟؟؟؟ اصلا تفاوت سرعت داره؟؟:cool:

در ایران خیر. کلا سرعت یکیه. شما با وایرلس می تونید 52 مگ جابه جا کنید اما با lan می تونید تا 100 مگ جابه جا کنید. البته بستگی به مودم هم داره.

alimka

عضو جدید
سلام دوستان :gol:
سوای دارم گفتم که از شما مهندسین کامپیوتر بپرسم: اینکه چرا هر فایل فشرده ای که از اینترنت دانلود میکنم نیمه دانلود شده و بعد از باز کردنش پیغام unexpected end of archive میده.
می خواستم بدونم علتش چیه...؟
دلایل که می تونه زیاد باشه. یکیش می تونه خراب بودن دانلود منیجرتون باشه. دوباره نصب کنید یا یکی دیگه نصب کنید و تست کنید

Zahra F.J

عضو جدید
1-این اسمش کمک نمیشه میشه انجام پروژه حاضر و آماده
2-dev c++ اسم زبان نیست اسم یه نوع کامپایلر برای زبان C++ هستش
3- شما رشتتون مهندسی کامپیوتر هستش به نظرم باید از همین جا شروع کنید رو پای خودتون وایسید وگرنه تا آخرش دووم نمیارید

شما درست میگید ولی خیلی سخته من تازه ترم یکم برنامه نویسی هنوز برام جا نیفتاده تقصیر من چیه خب؟!!!

alimka

عضو جدید
شما درست میگید ولی خیلی سخته من تازه ترم یکم برنامه نویسی هنوز برام جا نیفتاده تقصیر من چیه خب؟!!!

زهرا خانم به نظر شما آیا ما هم از کودکی برنامه نویس به دنیا اومدیم ؟ ما هم مثه شما. اما مساله مهم پشتکار هست. مطمئن باشید برای استاد شما جواب مهم نیست همین که ببینه شما تلاش خودت رو کردی نمره رو بهت میده. اگه پشتکار داشتی در برنامه نویسی چیزی داری واسه گفتن اما اگه بخوای اینکارو بکنی نه. باور کن برای ساده ترین سوالات هم ساعت ها فکر کردم اما خودم حلش کردم و تونستم جواب رو بدست بیارم. خیلی نکات رو یاد گرفتم که حتی برخی از استایدمون هم بلد نبودن.این پسو پیش کار شمارو یه برنامه نویس واقعی بار میاره.
این کل حرف من با شما و امثال شمایی که تازه کار هستین هست. ایشالله که موفق باشید.

masoodxl

عضو جدید
سلام

دوستان من ویندوز لپ تاپم رو همین الان تعویض کردم و سون رو نصب کردم،الان تصویرش تار و مات شده!!!

لطفاً بفرمایید که باید چکار کنم؟؟؟

masoodxl

عضو جدید
سلام

لپ تاپ هم همانند کامپیوتر دکستاپ یه سری سی دی داره که موقع نصب مجدد ویندوز باید دوباره نصب بشن؟؟؟مرسی

Zahra F.J

عضو جدید
زهرا خانم به نظر شما آیا ما هم از کودکی برنامه نویس به دنیا اومدیم ؟ ما هم مثه شما. اما مساله مهم پشتکار هست. مطمئن باشید برای استاد شما جواب مهم نیست همین که ببینه شما تلاش خودت رو کردی نمره رو بهت میده. اگه پشتکار داشتی در برنامه نویسی چیزی داری واسه گفتن اما اگه بخوای اینکارو بکنی نه. باور کن برای ساده ترین سوالات هم ساعت ها فکر کردم اما خودم حلش کردم و تونستم جواب رو بدست بیارم. خیلی نکات رو یاد گرفتم که حتی برخی از استایدمون هم بلد نبودن.این پسو پیش کار شمارو یه برنامه نویس واقعی بار میاره.
این کل حرف من با شما و امثال شمایی که تازه کار هستین هست. ایشالله که موفق باشید.

چشم علی آقا سعیمو میکنم مرسی بابت حرفایی که زدید ولی ای کاش یه راهنمایی میکرئیئ که چیکار کنم؟!

بالا