سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

.میرحسین

عضو جدید
سلام دوست خوبم...ممنون که جواب دادی.برنامه نویسی دوس دارم و بازارش خوبه.یه سوالی فروشنده که هیچ وقت صادق نیست چطور بفهم چند ماه کارکرده؟؟؟ولی به گمانم نشه فهمید؟؟؟!!!!
2تا چیز مهمه :
1- برو ببین چقد قطعاتش چی هستن بیا اینجا بنویس
2 - خود صاحبش میگه چند مدته که لپ تاپ رو داره؟
*** اگه صاحبش آشنا باشه بهتره**

ptmehdi

عضو جدید
سلام ...بازم ممنون که سریع راهنمایی می کنید.یه راهنمایی دیگه:نرم افزاری یا پگی به اسم download offline وجود داره؟از کجا می تونم دانلودش کنم؟کاربردش در چه زمینه های هست؟چون من شنیدم برای دنلود فیلم و ...میشه استفاده کرد؟

masoodxl

عضو جدید
سلام
دوستان من اینترنتم adsl هست،وقتی مودمم رو روشن میکنم اینترنتم وصل نمیشه مگر اینکه به نرم افزار فری گیت متصل شم!!!

لطفا جهت رهایی از این مشکل منو راهنمایی کنید.مرسی

.میرحسین

عضو جدید
سلام ...بازم ممنون که سریع راهنمایی می کنید.یه راهنمایی دیگه:نرم افزاری یا پگی به اسم download offline وجود داره؟از کجا می تونم دانلودش کنم؟کاربردش در چه زمینه های هست؟چون من شنیدم برای دنلود فیلم و ...میشه استفاده کرد؟
با سلام
با سلام خدمت شما کاربر گرامی

این کار نیازی به هیچ خرج بالایی نداره. فقط نیاز به یک کارت dvb، یک دیش، یک lnb، مقداری سیم داره و برنامه مخصوص دان داره.
هیچ درد سری هم نداره فقط در یک صورت دردسر ساز میشه اونم شاکی خصوصی داشته باشی.

شما با این وسایل هم میتونی سند داشته باشی هم ریسیو. فقط کارشون با هم فرق داره.
برای دان آفلاین شما خیلی راحت وسایل رو ردیف میکنی، دیش رو به سمت مسیر دلخواه تنظیم میکنی، برنامه رو هم تنظیم میکنی خودش دان میکنه. این آفلاین هست.

امام برای سند شما دو راه دارید. یکی سند به وسیله adsl و دیگری به وسیله خوده دیش. فرقشون چیه؟ اولی که با adsl وصل میشه خوب معلومه باید اکانت adsl بگیری ولی دومی که از طریق خوده دیش هست رو باید اکانت مخصوص بگیری. که همه شرکتها ندارن و باید از نمایندگیشون که از طرف شرکتهایه خارجی هست بگیری.

فقط یه نکته مهم میمونه اونم اینه که اگه شما اینترنت آنلاین به وسیله خوده دیش یعنی اکانت مخصوص برای آن شدن با دیش بگیری سر و کارت به بچه هایه بالاست. چون سریعاً انگه جاسوس برای انگلییس و آمریکا رو بهت میچسبونن و خدا باید به دادت برسه.

پس به نفع و بصرف ما اینه که از همون آفلاین استفاده کنیم که هیچ خرج و اکانتی نیاز نداره.

باز سوالی بود در خدمتم.
با تشکر از شما عزیزان.
http://forum.iranvij.ir/%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA/81182-download-offline-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-print.html

.میرحسین

عضو جدید
سلام
دوستان من نرم افزار یاهو مسنجرم اصلاً ساین نمیشه!!!
اما به محض باز کردن نرم افزار فری گیت سریعاً ساین میشه!!!
جهت رفع این معضل بنده رو راهنمایی بفرمایید.با تشکر

سلام
نرم افزار بنده و خیلی از دوستان هم خیلی وقت هست که اینگونه هست.به جاش میتونید از نرم افزار digsby استفاده کنید.

سلام
دوستان من اینترنتم adsl هست،وقتی مودمم رو روشن میکنم اینترنتم وصل نمیشه مگر اینکه به نرم افزار فری گیت متصل شم!!!

لطفا جهت رهایی از این مشکل منو راهنمایی کنید.مرسی
سلام
مسعود خان چیکار میکنی با این کامپیوتر بیچاره؟:)چند سالته /؟؟
چراغ adsl و internet روشنه؟
خط تلفنتون مشکل نداره؟
چند روزه اینجوریه؟

masoodxl

عضو جدید
سلام

دوستان پرینتر رو وقتی باهاش پرینت میگیریم بعضی از جاها رو سفید میگیره!!!
مدلش کنون هست
علتش چیه؟؟؟از کجا بفهمم که شارژش تموم شده؟؟؟مرسی

.میرحسین

عضو جدید
سلام

دوستان پرینتر رو وقتی باهاش پرینت میگیریم بعضی از جاها رو سفید میگیره!!!
مدلش کنون هست
علتش چیه؟؟؟از کجا بفهمم که شارژش تموم شده؟؟؟مرسی
سلام
بعضی جاها چجوریه؟ خط عمودی؟خط افقی؟ یا همه صفحه؟ کمرنگ یا سفید؟
علت هاش کمه.2حالت بیشتر نیست
1- شارژش تموم شده
2- کارتریجت خرابه
در حالت اول اگه حدود 2000برگ باهاش زده باشی پس شارزش تمومه در غیر اینصورت کارتریجت خرابه.
شارژش تموم شده باشه کارتریج سبکه !! ببری نمایندگی راحت تشخیص میده.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..
من قبلا مودم با سیم داشتم الان بی سیم گرفتم ولی بدونه سیم نمیره نت...
ینی سیم و میکشم قطع میشه..چیکار کنم از دست این سیما خلاص بشم؟
لطفا جواب بدید..
قبلا تشکر میکنم از جوابتون..مرسی

.میرحسین

عضو جدید
سلام..
من قبلا مودم با سیم داشتم الان بی سیم گرفتم ولی بدونه سیم نمیره نت...
ینی سیم و میکشم قطع میشه..چیکار کنم از دست این سیما خلاص بشم؟
لطفا جواب بدید..
قبلا تشکر میکنم از جوابتون..مرسی
با چماق بزن تو کله ی سیما .اونوقت سیما میمیره به جاش شیما میاد:biggrin:.

اون شرکت که برات کانفیگ کرد و تنظیم کرد به همون میگفتی برات نصب میکرد.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با چماق بزن تو کله ی سیما .اونوقت سیما میمیره به جاش شیما میاد:biggrin:.

اون شرکت که برات کانفیگ کرد و تنظیم کرد به همون میگفتی برات نصب میکرد.

هههههه...
خطمون قبلا نصب شده...کدوم شرکت؟
خودم نصب کردمش...
بلد نیستی بگو بلت نیستم الکی وقت گرانبهای منو چرا میگیری..

اخه به شما هم میگن مهندس!!!!!!!

.میرحسین

عضو جدید
هههههه...
خطمون قبلا نصب شده...کدوم شرکت؟
خودم نصب کردمش...
بلد نیستی بگو بلت نیستم الکی وقت گرانبهای منو چرا میگیری..

اخه به شما هم میگن مهندس!!!!!!!
اون دکمه پشتش رو بزن روشن میشه
آنتن در نظر گرفته شده برای این محصول از زاویه مانور 180 درجه افقی و 90 درجه عمودی بهره می برد و متاسفانه قابل جدا شدن یا Detachable نیست. برای روشن یا خاموش کردن اتصال بی سیم این دستگاه یک دکمه مشکی رنگ کوچک در قسمت پشت دستگاه در کنار دکمه WPS تعبیه شده است.
http://tizyab.ir/195176_%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85-d-link/#

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنتن در نظر گرفته شده برای این محصول از زاویه مانور 180 درجه افقی و 90 درجه عمودی بهره می برد و متاسفانه قابل جدا شدن یا Detachable نیست. برای روشن یا خاموش کردن اتصال بی سیم این دستگاه یک دکمه مشکی رنگ کوچک در قسمت پشت دستگاه در کنار دکمه WPS تعبیه شده است.
http://tizyab.ir/195176_%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85-d-link/#

وای فای لپ تاپ چطوری آن میشه...؟
میگه وای فای آفه واسه همین نمیره..

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://tizyab.ir/195176_تنظیم-مودم-بی-سیم-d-link/#

وای فای لپ تاپ چطوری آن میشه...؟
میگه وای فای آفه واسه همین نمیره..

masoodxl

عضو جدید
سلام
بعضی جاها چجوریه؟ خط عمودی؟خط افقی؟ یا همه صفحه؟ کمرنگ یا سفید؟
علت هاش کمه.2حالت بیشتر نیست
1- شارژش تموم شده
2- کارتریجت خرابه
در حالت اول اگه حدود 2000برگ باهاش زده باشی پس شارزش تمومه در غیر اینصورت کارتریجت خرابه.
شارژش تموم شده باشه کارتریج سبکه !! ببری نمایندگی راحت تشخیص میده.
خط عمودی

fotros69

عضو جدید
سلام من تازه اومدم بحثتون رو خوندم.
خود تونر یا به قول شما کارتریج یه رول داره اونو عوض کنه میتونه مشکلشو حل کنه. البته نمیدونم دقیقا مدل چاپگرش چیه مگه نه راهنمایی بیشتری میکردم.

.میرحسین

عضو جدید
سلام من تازه اومدم بحثتون رو خوندم.
خود تونر یا به قول شما کارتریج یه رول داره اونو عوض کنه میتونه مشکلشو حل کنه. البته نمیدونم دقیقا مدل چاپگرش چیه مگه نه راهنمایی بیشتری میکردم.
همون قطعه که اسمش درام هست حدود 20 تومن خرج برمیداره.

dave10

عضو جدید
دوستان من یه مشکل بدجوری با h*ot*s-p-ot پیدا کردم

چند روز پیش به خاطر یه مشکلی مجبور شدم پاکش کنم بعد حالا دوباره که نصب کرد (چند ورژن مختلفشم امتحان کردم ورژن اخرش یعنی 3.17 امتحان کردم) وقتی اجراش میکنم کامل وصل میشه و رو حالت protected قرار میگیره ولی اصلا سایتی باز نمیشه یا هم اگه باز کنه به صورت همون شی ل ت ر میارهم ن خودم ویندوزم 7و از فایرفاکس استفاده میکنم(ورژن 24) تو تنظیمات network هم رو همه ی مواردش(no proxy,auto,manual,use system proxy) امتحان کردم ولی همشون عین هم ارور میدن سه از add onsهات ا*سپا*ت نصب کردم (h*o*tsp*-t helper 3.17,extention 3.09,lیکی هم مال تولبارش 10.21.1.17 ) دیگه نمیدونم چیکار باید کنم قبل از اینکه پاکش کنم عالی کار میکرد ولی الن نه خواهشا هرکی میدونه کمک کنه فقط رو همین فایر فاکس مرسی

ptmehdi

عضو جدید
با سلام
با سلام خدمت شما کاربر گرامی

این کار نیازی به هیچ خرج بالایی نداره. فقط نیاز به یک کارت dvb، یک دیش، یک lnb، مقداری سیم داره و برنامه مخصوص دان داره.
هیچ درد سری هم نداره فقط در یک صورت دردسر ساز میشه اونم شاکی خصوصی داشته باشی.

شما با این وسایل هم میتونی سند داشته باشی هم ریسیو. فقط کارشون با هم فرق داره.
برای دان آفلاین شما خیلی راحت وسایل رو ردیف میکنی، دیش رو به سمت مسیر دلخواه تنظیم میکنی، برنامه رو هم تنظیم میکنی خودش دان میکنه. این آفلاین هست.

امام برای سند شما دو راه دارید. یکی سند به وسیله adsl و دیگری به وسیله خوده دیش. فرقشون چیه؟ اولی که با adsl وصل میشه خوب معلومه باید اکانت adsl بگیری ولی دومی که از طریق خوده دیش هست رو باید اکانت مخصوص بگیری. که همه شرکتها ندارن و باید از نمایندگیشون که از طرف شرکتهایه خارجی هست بگیری.

فقط یه نکته مهم میمونه اونم اینه که اگه شما اینترنت آنلاین به وسیله خوده دیش یعنی اکانت مخصوص برای آن شدن با دیش بگیری سر و کارت به بچه هایه بالاست. چون سریعاً انگه جاسوس برای انگلییس و آمریکا رو بهت میچسبونن و خدا باید به دادت برسه.

پس به نفع و بصرف ما اینه که از همون آفلاین استفاده کنیم که هیچ خرج و اکانتی نیاز نداره.

باز سوالی بود در خدمتم.
با تشکر از شما عزیزان.
http://forum.iranvij.ir/تکنولوژی-و-اینترنت/81182-download-offline-دانلود-آفلاین-بیا-اینجا-print.html
سلام دوست خوبم...ممنون برای راهنمایت.میشه از نظر هزینه ای بگی که چقدر هزینه کارت dvb هست؟؟آخه پرسیدم میگن 400 تا 450 هزار تومان ؟؟؟:eek:آیا درسته یا اینکه طرف مقابل ما رو ساده گیر اورده؟؟؟؟:razz:نکته دوم: برای نصب می خواد چیکار کنه که اینقد هزینه میخواد ممنون میشم کامل راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:gol:

.میرحسین

عضو جدید
سلام دوست خوبم...ممنون برای راهنمایت.میشه از نظر هزینه ای بگی که چقدر هزینه کارت dvb هست؟؟آخه پرسیدم میگن 400 تا 450 هزار تومان ؟؟؟:eek:آیا درسته یا اینکه طرف مقابل ما رو ساده گیر اورده؟؟؟؟:razz:نکته دوم: برای نصب می خواد چیکار کنه که اینقد هزینه میخواد ممنون میشم کامل راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:gol:
کارت dvbکدوم کیفیت بالایی داره؟

خواهش میکنم.
نه نیاز به اون همه فضای هارد نیست. شما اگه بتونید خوب مدیریت کنید نیازی به اون ندارید. فقط در یه صورت نیاز به اون همه فضای هارد دارید که بخواهید برای خودتون آرشیو درست کنید.
من نمیدونم شما برای چه کاری میخوایی که بدونی کدوم کارت کیفیت بالایی داره؟ ولی برای دانلود آفلاین هیچکدوم از کارت ها با هم فرقی نداره. اگه شما مسیر تون رو خوب تنظیم کنید همه کارت ها به یک اندازه هستند. ولی برایه دیدن شبکه های ماهواره ای کارتی که قابلیت hd یا s2 داشته باشه کیفیت بالایی داره.
پیشنهاد من به شما گرفتن کارت معمولی هستش که هم میتونید دان داشته باشید هم شبکه های ماهواره ای رو نگاه کنید. در ضمن این کارت قیمت بالایی نداره یه چیزی تو مایه های 65 الی 70 هزار تومن متغیره.
http://forum.iranvij.ir/%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA/81182-download-offline-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-3-print.html

اگه با دیش و ماهواره و کارت dvb و تجهیزات و تنظیماتش باشه 400 خوبه

dave10

عضو جدید
دوستان من یه مشکل بدجوری با h*ot*s-p-ot پیدا کردم

چند روز پیش به خاطر یه مشکلی مجبور شدم پاکش کنم بعد حالا دوباره که نصب کرد (چند ورژن مختلفشم امتحان کردم ورژن اخرش یعنی 3.17 امتحان کردم) وقتی اجراش میکنم کامل وصل میشه و رو حالت protected قرار میگیره ولی اصلا سایتی باز نمیشه یا هم اگه باز کنه به صورت همون شی ل ت ر میارهم ن خودم ویندوزم 7و از فایرفاکس استفاده میکنم(ورژن 24) تو تنظیمات network هم رو همه ی مواردش(no proxy,auto,manual,use system proxy) امتحان کردم ولی همشون عین هم ارور میدن سه از add onsهات ا*سپا*ت نصب کردم (h*o*tsp*-t helper 3.17,extention 3.09,lیکی هم مال تولبارش 10.21.1.17 ) دیگه نمیدونم چیکار باید کنم قبل از اینکه پاکش کنم عالی کار میکرد ولی الن نه خواهشا هرکی میدونه کمک کنه فقط رو همین فایر فاکس مرسی

دوستان خواهشا به این مشکل منم یه رسیدگی بکنید مرسی

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقت همگی بخیر
ی وسوال داشتم در مورد ساخت ایمیل در سایت یاهو

نمی دونم در قسمتی ک موبایل رو لازم داره چه شماره موبایلی رو وارد کنم
ضمنن هر چی گشتم در قسمت لیست پیش شماره ها ، نام کشور ایران درج نشده
ینی در واقع من باید چ کشوری رو در قسمت وارد کردن موبایل انتخاب کنم

ی سوال دیگه : اینکه اگه نخام موبایلی وارد نکنم ایا راه دیگه ای برا ساخت ایمیل از طریق سایت یاهو وجود داره یا فقط باید موبایل رو وارد کرد تا بشه ایمیل درست کرد
؟

ممنون

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وقت همگی بخیر

ی سوال دیگه : اینکه اگه نخام موبایلی وارد نکنم ایا راه دیگه ای برا ساخت ایمیل از طریق سایت یاهو وجود داره یا فقط باید موبایل رو وارد کرد تا بشه ایمیل درست کرد
؟

ممنون

تا جايي كه من ميدونم راهي وجود نداره. يكي كه خارج از ايران موبايل داره بايد بگين براتون بسازه

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کسی رو ندارم ک بش بگم بسازه

خو ینی اگه یکی اون ور کسی رو نداشته باشه هیچ راه حلی واسه ساخت ایمیل نداره ؟
این جوری ک نمیشه ک
اصن منطقی نیس

تا جايي كه من ميدونم راهي وجود نداره. يكي كه خارج از ايران موبايل داره بايد بگين براتون بسازه

nafis...

مدیر بازنشسته
وقت همگی بخیر

؟

ممنون
سلام
این تاپیک رو ببینید
:gol:
[h=1]فیلم های آموزشی دور زدن تحریم یاهو و ساخت ایمیل در این سایت[/h]

zohrehgermany

عضو جدید
سلام
در بین متخصصین کسی هست که بتونه در مورد زیر به من کمک کنه؟
لینک صفحه زیر کتابی رو باز میکنه که قابل مشاهده هست ولی نمیشه دانلود بشه ایا کسی میدونه که چطور میتونم کتاب زیر رو دانلود کنم؟
در ضمن این سایت به زبان آلمانی هست اگر مشکلی بود من توضیح میدم.

http://www.cornelsen.de/home/katalog/titel/9783060400133

برای باز کردن کتاب و دیدن صفحات آن باید روی لینک سمت راست که کنار عکس کتاب هست کلیک کرد " Blick ins Buch"

ممنون

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام
در بین متخصصین کسی هست که بتونه در مورد زیر به من کمک کنه؟
لینک صفحه زیر کتابی رو باز میکنه که قابل مشاهده هست ولی نمیشه دانلود بشه ایا کسی میدونه که چطور میتونم کتاب زیر رو دانلود کنم؟
در ضمن این سایت به زبان آلمانی هست اگر مشکلی بود من توضیح میدم.

http://www.cornelsen.de/home/katalog/titel/9783060400133

برای باز کردن کتاب و دیدن صفحات آن باید روی لینک سمت راست که کنار عکس کتاب هست کلیک کرد " Blick ins Buch"

ممنون
سلام
در این تاپیک مطرح کنید
شاید دوستان دسترسی داشته باشند

[h=3]تاپیک اختصاصی درخواست کتاب[/h]

بالا