سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

akbar159

عضو جدید
سلام دوستان

من میخوام فرترن 90 رو در لپ تاپم که ویندوزش سون هست نصب کنم.ولی نمیدونم چرا نصب کامل نمیشه،و ارورهای زیر را میدهد.

آیا باید برای نصب روش خاصی رو انجام بدیم؟

ممنون میشم یه لینک برای فرترن 90 بهم پیشنهاد کنین که حتما در لپ تاپم نصب بشه.

ممنون

برای نصب فایل زیر از فایل نصب رو اجرا میکنم:

وقتی که نصب کردم،و اجرا میکنم،صفحه در حالت عادی اینطور میباشد:

وقتی که گزینه فایل رو میزنم و New را انتخاب میکنم کادر ارور زیر میاید:

وقتی Ok رو میزنم کادر زیر میاید:

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

یاحق

masoodxl

عضو جدید
سلام
دوستان من نرم افزار یاهو مسنجرم اصلاً ساین نمیشه!!!
اما به محض باز کردن نرم افزار فری گیت سریعاً ساین میشه!!!
جهت رفع این معضل بنده رو راهنمایی بفرمایید.با تشکر

.میرحسین

عضو جدید
سلام
دوستان من نرم افزار یاهو مسنجرم اصلاً ساین نمیشه!!!
اما به محض باز کردن نرم افزار فری گیت سریعاً ساین میشه!!!
جهت رفع این معضل بنده رو راهنمایی بفرمایید.با تشکر
سلام
نرم افزار بنده و خیلی از دوستان هم خیلی وقت هست که اینگونه هست.به جاش میتونید از نرم افزار digsby استفاده کنید.

akbar159

عضو جدید
سلام دوستان

من میخوام فرترن 90 رو در لپ تاپم که ویندوزش سون هست نصب کنم.ولی نمیدونم چرا نصب کامل نمیشه،و ارورهای زیر را میدهد.

آیا باید برای نصب روش خاصی رو انجام بدیم؟

ممنون میشم یه لینک برای فرترن 90 بهم پیشنهاد کنین که حتما در لپ تاپم نصب بشه.

ممنون...........

سلام

به نظرم چون نرم افزار جدیدی هست کسی اطلاعی نداره:(

من فایل setup.exe رو از عکس اول هم رو اجرا کردم که ارور زیر رو داد:

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان من میخواستم نرم افزار سی پلاس پلاس رو نصب کنم واسه ورژن 2008 هستش(Visual C++2008)

در هنگام نصب ارور زیر رو میدهد،در ضمن ویندوزم سون هست و رو لپ تاپ میخوام نصب کنم قبلا رو پی سی و با ویندوز ایکس پی نصب کردم ولی نمیدونم چرا رو لپ تاپ نصب نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

برام خیلی مهمه.

سلام

کسی نبود راهنمایی بفرماید:(

من گزینه سومی از پایینم هم امتحان کردم که کادر زیر میاید که نمیدونم اصلا چیه؟؟!!:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

به نظرم چون نرم افزار جدیدی هست کسی اطلاعی نداره:(

من فایل setup.exe رو از عکس اول هم رو اجرا کردم که ارور زیر رو داد:

سلام . به نظر من باید نرم افزار مختص ورژن ویندوزتون نصب کنید . ببنید ورژن ویندوزتون جنده و اون نرم افزارو نصب کنید

akbar159

عضو جدید
سلام . به نظر من باید نرم افزار مختص ورژن ویندوزتون نصب کنید . ببنید ورژن ویندوزتون جنده و اون نرم افزارو نصب کنید

سلام دوست عزیز شما فرق بین فرترن و ویژوال فرترن رو میدونین؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز شما فرق بین فرترن و ویژوال فرترن رو میدونین؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام . دقیق نمیدونم . ولی تا اونجایی که میدونم . و الان ی سرچ زدم براتون . این معنی رو میده . با فرترن کار نکردم تا الان

زبان‌های برنامه‌نویسی ویژوال (VPL) به زبان‌هایی می‌گن که شما به عنوان برنامه‌نویس کد «نمی‌نویسی» و صرفا با یه سری نمودار و فلوچارت و الگوریتم‌سازی‌تصویری برنامه‌ رو آماده می‌کنی.

در ضمن این نرم افزار شما به احتمال زیاد برای نسخه های 64 بیتی ویندوز هست . باید نرم افزاری برای نسخه های 32 بیتی تهیه کنید .

akbar159

عضو جدید
دوستان طبق اروری که داده باید مایروسافت ویژوال استودیو 2010 رو قبل نصب کردن pvf (که نمیدونم چیه!!) نصب کنم.

در حالی که مایکروسافت ویژوال استودیو خودش یه نرم افزار برنامه نویسی هست!!!!من که نمیخوام دوتا نرم افزار برنامه نویسی نصب کنم!!!!

دوستان مممنون میشم راهنمایی بفرمایید.:(

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
من ویژوال فرترن(
PGI Visual Fortran v11.9)

رو نصب خواستم بکنم ولی در حین نصب ارور زیر رو میده،ممنون میشم کمک بفرمایید:

سلام دوست عزیز
شما قبل از نصب ویژوال فرترن باید visual stadio2010 رو نصب کنید چون حالت فایل اجرایی رو برای ویژوال فورترن داره
برای دانلود معمولا" همراه خود ویژوال فورترن نصب میشه اما شما میتونید از سایت www.pgroup.com دانلود و نصب کنید
موفق باشید

akbar159

عضو جدید
سلام دوست عزیز
شما قبل از نصب ویژوال فرترن باید visual stadio2010 رو نصب کنید چون حالت فایل اجرایی رو برای ویژوال فورترن داره
برای دانلود معمولا" همراه خود ویژوال فورترن نصب میشه اما شما میتونید از سایت www.pgroup.com دانلود و نصب کنید
موفق باشید

ممنون دوست عزیز

شما فرق بین ویژوال فرترن و فرترن رو میدونین؟

فرق خیلی خاصی با هم دارن؟

akbar159

عضو جدید
سلام دوست عزیز
موفق باشید

سلام دوست عزیز

من رفتم سرچ کردم این نرم افزار ویژوال استودیو خیلی حجمش زیاده!!!!

یعنی باید اینو چطوری بگیرم!!!!؟؟؟

آقایان و خانمان عزیز دمتون گرم یکی راهنمایی بفرماید:(

ثواب داره به خدا:(

یاحق

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز

شما فرق بین ویژوال فرترن و فرترن رو میدونین؟

فرق خیلی خاصی با هم دارن؟
قابلیت های فرترن PGI
کامپایلرهای فرترن PGI ویژگی ها و کارایی هایی که در سطح جهانی مطرح می باشند را به شما ارائه خواهد داد که از میان آن ها می توان به پشتیبانی همزمان خودکار بودن و OpenMP، به منظور بهینه سازی عملکرد پردازشگرهای چند هسته ای اشاره کرد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار PGI Visual Fortran :
- به کارگیری رنگ های متفاوت در نمایش کد های فرترن جهت سهولت برنامه نویسی
- تکمیل کلمات کلیدی
- شامل Fortran debug engine
- تجزیه و تحلیل خودکار وابستگی ها
- سازگار با مایکروسافت ویژوال C++
- دارای پروژه های نمونه
- محیط برنامه نویسی Bundled Visual Studio 2010
- کتابخانه های math با کارایی بالا Bundled ACML
- پشتیبانی از اجراهای multi-threaded با Intel MKL
- ایجاد، راه اندازی و اشکال زدایی برنامه های Microsoft MPI
PGI Visual Fortran ابزارها و کامپایلرهای موازی Fortran را برای Microsoft Windows فراهم می کند. PGI Visual Fortran (PVF) مجموعه ای از کامپایلرهای موازی فرترن را با کارآیی بالا برای توسعه دهنده های ویندوز مایکروسافت که از Microsoft Visual Studio استفاده می کنند، فراهم نموده است.

.میرحسین

عضو جدید
سلام دوست عزیز

من رفتم سرچ کردم این نرم افزار ویژئال استودیو خیلی حجمش زیاده!!!!

یعنی باید اینو چطوری بگیرم!!!!؟؟؟

آقایان و خانمان عزیز دمتون گرم یکی راهنمایی بفرماید:(

ثواب داره به خدا:(

یاحق
سلام
میری بازار دی وی دی وِیژوال استودیو 2010 را میخری نصب میکنی بعد برنامه خودت رو نصب میکنی

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید....به نظرتون لپ تاپ دسته دوم خوبه ایرادی نداره بخرم؟؟؟لطفا راهنمایی کنید نهایت کار من با لپ تاپ فقط برنامه نویسی هست نمیخوام پول زیادی هزینه کنم؟؟؟اگه لپ تاپ دسته دوم خوبه برم سراغش؟؟؟:confused::confused:

.میرحسین

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید....به نظرتون لپ تاپ دسته دوم خوبه ایرادی نداره بخرم؟؟؟لطفا راهنمایی کنید نهایت کار من با لپ تاپ فقط برنامه نویسی هست نمیخوام پول زیادی هزینه کنم؟؟؟اگه لپ تاپ دسته دوم خوبه برم سراغش؟؟؟:confused::confused:
سلام دوستی
خسته نیستیم :)دشمن خستس;)
دست دوم داریم تا دست دوم:Dدست دومی که 6 ماه کار کرده هست تا دست دومی که 5سال کار کرده.حالا کدومش منظورته؟
رشتت غیر مهندسی هست چجوری میخای برنامه نویسی کنی؟

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
چرا بد باشه اگه مطمئنی که سالمه و در حدی هست که کارت رو راه بندازه بخر

.میرحسین

عضو جدید
سلام دوستان از لینک زیر فرترن 90 رو دانلود کردم و نیازی به نصب ویژوال استودیو نبود....

http://fa.irmec.ir/1392/04/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B190-microsoft-fortran-powerstation-4/

صفحه اصلیش به این شکله:

حالا واقعا این فرترن هست؟؟؟
با سلام
نمیدونم ولی
راحت ترین کار بری بازار بگی فرترن رو میخام 4 تومن میدی دی وی دی رو میگیری نصب میکنی:)

im.r3za

عضو جدید
سلام و درود به همه دوستان عزیز

دوستان من باید چنتا موضوع در رابطه با
نظریه زبان پیدا کنم و برای سمینار با استادم ست کنم

اگه میشه چنتا موضوع خوب و روان بهم پیشنهاد بدین تا بفرستم برای استاد

موضوعات باید به نظریه زبان ربط داشته باشه مثه ماشیتهای سوپر تورین

بالا