سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

از روی آدرس یک وبلاگ میشه IP رو درآورد؟
من سایت cmystat.com رو پیدا کردم و آدرس وبلاگ رو وارد کردم و بهم یه IP داد .
ولی همون IP رو تو گوگل سرچ کردم دیدم خیلی از سایتها IP شون همینه ؟!!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

از روی آدرس یک وبلاگ میشه IP رو درآورد؟
من سایت cmystat.com رو پیدا کردم و آدرس وبلاگ رو وارد کردم و بهم یه IP داد .
ولی همون IP رو تو گوگل سرچ کردم دیدم خیلی از سایتها IP شون همینه ؟!!

سلام
خوب اون آی پی سرور هست
یه وبلاگ که نمی تونه آدرس ضخصی داشته باشه
آدرس و یا آی پی مخصوص و ثابت رو باید خرید که برای وبلاگ منطقی نیست و برای سایتهای شرکتهای مهم این کار انجام میشه
باتشکر

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوب اون آی پی سرور هست
یه وبلاگ که نمی تونه آدرس ضخصی داشته باشه
آدرس و یا آی پی مخصوص و ثابت رو باید خرید که برای وبلاگ منطقی نیست و برای سایتهای شرکتهای مهم این کار انجام میشه
باتشکر

مرسی از جوابت.:gol:
آره همچین چیزی رو میدونستم ولی میخواستم مطمئن شم :smile:

22adel

اخراجی موقت
ببخشید من اینو نمی دونستم آخه چند نفر تو وبلاگ های دیگه آدرس فیس بوکشونو داده بودن گفته بودن سوالاتتونو برام تو اون جا بنویسید تا کمکتون کنم به این خاطر من فکر نمی کردم که خلاف قانون باشه انشالله دیگه تکرار نمیشه

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم
من یه مشکلی دارم دو تا از سیستم های سایتم هر چی ویندوز می خوام نصب کنم
پیغام خطای memory میده یا اگرم نصب بشه بار دوم که سیستم روشن میشه پیغام می ده که نمیتونه بخونه به نظر شما مشکل چیه؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم
من یه مشکلی دارم دو تا از سیستم های سایتم هر چی ویندوز می خوام نصب کنم
پیغام خطای memory میده یا اگرم نصب بشه بار دوم که سیستم روشن میشه پیغام می ده که نمیتونه بخونه به نظر شما مشکل چیه؟

با سلام،
دقیقاً چه پیغامی؟ می تونید عکس بگیرید؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. معنی فارسی این جمله چی میشه:
sequential modular simulator

1trust

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم بدونم آیا میشه آی دی ایمیلمون رو تغییر بدیم بدون اینکه بخواییم ایمیل جدید بسازیم؟

رضاکلاته

عضو جدید
سلام فيلمي رودانلود کردم ولي موقع اجرا يک شورتکات برنامه داس درست شده واجرا نميشه آيا راهي هست که بشه اونودرست کرد ؟2.JPGحجمش هم حدود700مگه.
يک سوال ديگه هم دارم:
موقع پخش فيلم KMplayerمکث زيادي داره اعصاب خوردکنيه قبلا اينطور نبود الان هم هرازگاهي خوب ميشه ولي بيشتر اوقات موقع پخش هرفيلمي باهرفرمتي مکث زياد داره.راه حل چيه؟
درضمن اين چيه روي کامپيوتر من ؟5.jpg

آخرین ویرایش:

rahele83

عضو جدید
سلام من یه مشکل دارم پسوردم بامسنجر به صورت ذخیره شده دارم
ولی الان یادم رفته پسوردمو
میتونم بامسنجروار ایمیلم بشه ولی به acconunt info دسترسی ندارم
باید چه طورپسوردموبدست بیارم
کسی نمی تونه به من کمک کنه

CPlus

عضو جدید
کسی نمی تونه به من کمک کنه

سلام این برنامه رو نگاه کنید !!!

البته تا جایی که میدونم اون زمان قدیم بود که مسنجر پسورد رو داخل باکس میاورد !!! الان چند تا ستاره نمایشی نشون میده و پسورد کد شده رو از رجیستری میخونه و دیکد میکنه !!! و دیگه با اینچیزا نمیشه فهمید البته باز میتونید امتحان کنید
کد:
http://www.itsamples.com/password-viewer.html

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ، من یه مشکل دارم، ممنون میشم راهنمایی کنین :gol: :

یه پوشه با کلی فایل و زیرپوشه رو با ویندوز رمزنگاری (Encrypt) کردم،بعد فراموش کردم به حالت عادی برگردونم و ویندوز عوض کردم، و حالا به فایل هام دسترسی ندارم...آیا راهی هست که برشون گردونم؟؟

اطلاعات مهمی دارم... مثلا رمز بعضی حسابهام تو فایلیه که اونجا ذخیره کردم یا پسورد ایمیل هام یا ... :(

بازم سلام :gol:
در مورد همین مشکلی که چند وقت پیش مطرح کردم، توضیح اینکه با ویندوز 7 رمزنگاری کردم و همون موقع هم یه پیامی خود ویندوز داد (میدونم مرتبط رمزنگاری بود، ولی کامل نخوندمش)، که با کلیک روش یه ویزارد باز شد و منم تا آخرش رفتم، حاصلش یه فایل با پسوند pfx هست که در دسترسم هست...

این کمکی نمی کنه؟؟ که اطلاعاتم برگرده؟؟ لازمشون دارم واقعا :cry:

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
دقیقاً چه پیغامی؟ می تونید عکس بگیرید؟

سلام
متاسفانه نتونستم ازش عکس بگیرم
ولی متن خطا رو یادداشت کردم براتون میذارم.
windows failed to start recent hardware or software change might be the cause,to fix the problem
آدرس repair کردن سیستم رو میده.
و در عیر ااینصورت نوشته با جایی که سیستم از اونجا خریداری شده تماس برقرار بشه.
file\windows\system32\config\system
status: 0xc0000009
windows failed to load because the systetm registery file is missing or corrupt

این می تونه به خاطر جابه جایی احتمالی ram یا هارددیسک باشه؟

hossein2263

عضو جدید
سلام
من یه مشکلی درمورداینترنت دارم اگه یکی کمکم کنه ممنون میشم
مشکلم اینکه من از اینترنت وایرلس استفاده میکنم که خدمات دهنده وضعیت خوبی نداره تقریبا همیشه هرچنددقیقه باید قطع ووصل کنم تا بتونم صفحه ای روبازکنم یافایلی رودانلود کنم حالا مشکلم اینه که هنگام رفرش شدن صفحه دیسکانکت که میکنم یامواقعی که کانکت نیستم صفحه اینترنت روبازکنم به جای پیغامinternet explorer can not disply.....صفحه مربوط به خدمات دهنده رومیاره ومن مجبورم دوباره ازتویhistoryادرس صفحه روپیداکنم دوستان اگه لطف کنند منوراهنمایی کنندچطوری این مشکل روحل کنم ممنون میشم

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم سلام :gol: در مورد همین مشکلی که چند وقت پیش مطرح کردم، توضیح اینکه با ویندوز 7 رمزنگاری کردم و همون موقع هم یه پیامی خود ویندوز داد (میدونم مرتبط رمزنگاری بود، ولی کامل نخوندمش)، که با کلیک روش یه ویزارد باز شد و منم تا آخرش رفتم، حاصلش یه فایل با پسوند pfx هست که در دسترسم هست...این کمکی نمی کنه؟؟ که اطلاعاتم برگرده؟؟ لازمشون دارم واقعا :cry:
http://superuser.com/questions/330837/windows-7-reinstalled-bitlocker-or-not-encryption-issue..http://www.ehow.com/m/how_7326688_recover-password-encrypted-file.html

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
windows failed to start recent hardware or software change might be the cause,to fix the problem

با سلام،
چیزی که از متن پیام می شه فهمید اینه که فایل های اصلی ویندوزتون به هر دلیلی مثل مشکلاتی که برای هارد پیش اومده، دچار مشکل شده و نمی تونه پیداشون کنه! فکر نمی کنم بشه خیلی کاری انجام داد، اگه از ویندوز 7 استفاده می کنید، سعی کنید با استفاده از دی وی دی ویندوز، Repair کنید!
دقیقاً چه اتفاقی برای هارد افتاده؟

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
چیزی که از متن پیام می شه فهمید اینه که فایل های اصلی ویندوزتون به هر دلیلی مثل مشکلاتی که برای هارد پیش اومده، دچار مشکل شده و نمی تونه پیداشون کنه! فکر نمی کنم بشه خیلی کاری انجام داد، اگه از ویندوز 7 استفاده می کنید، سعی کنید با استفاده از دی وی دی ویندوز، Repair کنید!
دقیقاً چه اتفاقی برای هارد افتاده؟

سلام
ممنون بابت پاسختون
اتفاق خاصی برا هارد نیفتاده
می شه برا این باشه که تعداد دفعات زیادی ویندوز روش نصب شده؟

rahele83

عضو جدید
من اکثرنرم افزار های ریکاوی روامتحان کردم چیزی برنمیگردونن واکثرانوشت برای ویندوز اما من ازسون استفاده میکنم بیشترشون میگن باید رجیستربشن کسی نرم افزارکه نیازبه خریدوریجسترنداشته باشه نمی تونه به من معرفی کنه ممنون

rahele83

عضو جدید
یه برنامه بود که اسمش see password بود اونو تو نت پیدا کن رو پسورد درگ درگ کنی میتونی ببینی رمز رو . دی کد میشه
تینو سرچ کن تو گوگل
see password
من اکثرنرم افزار های ریکاوی روامتحان کردم چیزی برنمیگردونن واکثرابرای ویندوز اما من ازسون استفاده میکنم ؟!بیشترشون میگن باید رجیستربشن کسی نرم افزارکه نیازبه خریدوریجسترنداشته باشه نمی تونه به من معرفی کنه ممنون

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
ممنون بابت پاسختون
اتفاق خاصی برا هارد نیفتاده
می شه برا این باشه که تعداد دفعات زیادی ویندوز روش نصب شده؟

با سلام،
فکر نمی کنم چیزی که گفتید دلیل مشکل باشه! ممکنه یه مشکل نرم افزاری دلیل مشکل به وجود اومده باشه و بهتره که Repair کنید!

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام فيلمي رودانلود کردم ولي موقع اجرا يک شورتکات برنامه داس درست شده واجرا نميشه آيا راهي هست که بشه اونودرست کرد ؟مشاهده پیوست 128367حجمش هم حدود700مگه.
يک سوال ديگه هم دارم:
موقع پخش فيلم KMplayerمکث زيادي داره اعصاب خوردکنيه قبلا اينطور نبود الان هم هرازگاهي خوب ميشه ولي بيشتر اوقات موقع پخش هرفيلمي باهرفرمتي مکث زياد داره.راه حل چيه؟
درضمن اين چيه روي کامپيوتر من ؟مشاهده پیوست 128452

سوال اول
فایل اصلی رو یا حذفش کردین و یا جابجا

درمورد km هم ممکنه مشکلی براش پیش اومده یه بار حذف کنید دوباره نصب کنید
اجراش به سرعت سیستم هم میره شاید سرعت سیستمتون کم شده باشه

این نرم افزار هم مربوط به افزایش سرعت سیستم هستش

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

هاردتون رو یه بار بد سکتور یابی کنید و دوباره پارتیشن بندی کنید

1trust

عضو جدید
سلام. ممنونم از دوستانی که راهنمایی میکنن.:gol:میخواستم بدونم اگر ویندوز7و 8 همزمان روی یه pc نصب باشد مشکلی پیش میاد؟

بالا