سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام
ممنون
نه آنتی ویروس نیست ظاهرا یکیش برنامه مربوط به وایرلس هست اکثر مواقع این برنامه 50 درصد را اشغال می کنه
wirelessselector که موقعی هم که می خوام سیستم را خاموش کنم ارور End task می ده
ویکی دیگه هم اینه system Idle Process
ممنون از کمک هاتون :gol:
system Idle Process که پردازش های معمول سیستمه و هیچ اشکالی نداره
من توی لپتاپ شما اطلاعات چندانی ندارم اما احتمالا" اگر وایرلس رو خاموش کنید و یا داخل همون Process و بر روی همون نام برنامه گزینه ی END TASK رو بزنید برنامه بسته میشه (البته با ریست دوباره برنامه اجرا میشه اما برای اجرا نشدن کلی هم راه هست);)

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
system Idle Process که پردازش های معمول سیستمه و هیچ اشکالی نداره
من توی لپتاپ شما اطلاعات چندانی ندارم اما احتمالا" اگر وایرلس رو خاموش کنید و یا داخل همون Process و بر روی همون نام برنامه گزینه ی END TASK رو بزنید برنامه بسته میشه (البته با ریست دوباره برنامه اجرا میشه اما برای اجرا نشدن کلی هم راه هست);)
ممنون از لطفتون
هر اصلاعاتی ی خواین بدم خدمتتون :)
برام جالبیش این بود که وقتی هم خاموش کردم بازم این برنامه 50 درصد را گرفته بود !
ممکنه درست نصب نشده باشه ؟
آخه موقع خاموش کردن هم این برنامه ارور می ده !

HaMiD.TcI

مدیر تالار
احتمالا" درست نصب نشده یا کلا" همینطوریه
شما برنامه رو از همون جایی که گفتم ببندین ببینید درست میشه و سرعتتون میره بالا یا نه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: sh85

AMXSTAR

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوالی داشتم این که نمیدونم چرا هر چی فیلم دانلود میکنم بعدش میرم زیرنویسشو پیدا میکنم ، وقتی زیرنویس رو به فیلم اضافه میکنم ، زیرنویس فارسی بصورت حروف عجیب و غریبی به شکل زیر نشون داده میشه، حتی چندین زیرنویس از سایتهای مختلف پیدا کردم بازم فرقی نکرده! شایان ذکره که فرمت فایل ویدئوییم MKV هستش و من فایل ویدئویی رو با برنامه KM PLAYER باز میکنم ، بعدش فایل SRT زیرنویس رو به داخل KM PLAYER درگ میکنم .

خیلی ممنونم و موفق و پیروز باشید

Dj.BoY

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوالی داشتم این که نمیدونم چرا هر چی فیلم دانلود میکنم بعدش میرم زیرنویسشو پیدا میکنم ، وقتی زیرنویس رو به فیلم اضافه میکنم ، زیرنویس فارسی بصورت حروف عجیب و غریبی به شکل زیر نشون داده میشه، حتی چندین زیرنویس از سایتهای مختلف پیدا کردم بازم فرقی نکرده! شایان ذکره که فرمت فایل ویدئوییم MKV هستش و من فایل ویدئویی رو با برنامه KM PLAYER باز میکنم ، بعدش فایل SRT زیرنویس رو به داخل KM PLAYER درگ میکنم .

باید بری داخل کی ام پلیر کلید F2 رو فشار میدی بعد اپشن برنامه باز میشه ودر ستون سمت چپبر روی بعلاوه ی subtitle procsing کلیک میکنید و روی گزینه ی font style کلیک میکنی و در سمت راست روی گزینه ی char set کلیک میکنی و گزینه ی arabic رو انتخاب میکنید.;)

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام دوستان

از Control Panel وارد regional and language میشید و در advanced فارسی رو انتخاب میکنید و ok رو میزنید
سیستم رو ریست کنید

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:w21:
راستش دوباره ویندوز رو نصب کردم همونطوری که گفتین
دیگه اون پیغام قبلی رو نمیده ولی هنوز هشدارش در مورد fail شدن هارد به قوت خودش باقیه:

با سلام
دوست عزیز هر هارد یه محلی داره در ماژول های Firmware به نام S.M.A.R.T که وظیفه اون ثبت خطاهای هارد هست .
پیغامی که شما روی سیستمتون دریافت کردید مبنی بر پر شدن این دفترچه است و می گوید (( این هارد محل امنی برای ذخیره اطلاعات نیست . لطفا هر چه سریعتر نسبت به جابجایی اطلاعات خود اقدام کنید . ))
ضمنا اگر در Setup بایوس شما این تنظیم فعال باشد حتما قبل از بوت از هارد این پیغام را دریافت خواهید کرد .
به محض پر شدن دفترچه S.M.A.R.T دیگر به هیچ وجه به اطلاعات خود دسترسی ندارید تا زمانی که این فترچه را خالی کنید .
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس زیر ( وبلاگ من ) بروید .
www.system32-co.tk
با تشکر - سیستم 32

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مدل یه کارت صدا رو ندونیم میشه کاری کنیم که با استفاده از اینترنت سرعت بالا خود کارت صدا درایورشو از اینترنت دانلود کنه ؟

یه کامپیوتر قدیمی اینجا هست که کارت صداش نصب نیست به نظر شما راه حل چیه ؟

آخرین ویرایش:

javad123javad

عضو جدید
اگه مدل یه کارت صدا رو ندونیم میشه کاری کنیم که با استفاده از اینترنت سرعت بالا خود کارت صدا درایورشو از اینترنت دانلود کنه ؟

مدل اكثر قطعات سخت افزاري روشون نوشته شده هست...جز اينكه به صورت دستي پاك شده باشه...نگاهي به قطعه بندازيد مطمئناً مي تونيد مدلش رو پيدا كنيد...در غير اينصورت بعضي از سايت هاي دانلود درايور،نرم افزار هايي رو(Driver Detector)ارائه دادن كه مي تونه قطعات رو شناسايي كنه و درايور مناسب رو دانلود كنه...بعضي از نرم افزار ها مثل SiS Software هم اين توانايي رو دارن...
نمونه اي از اين نرم افزار:http://www.drivershq.com

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
دوست عزیز معمولا نسخه های جدیدتر ویندوز XP این مشکل رو ندارند و صدا و بعضی از سخت افزارها رو نصب می کنند .
ضمنا شما می تونید با نصب ویندوز های alldrive صدا را هم همزمان نصب ویندوز نصب کنید .
با تشکر - سیستم 32

RainMan 2008

عضو جدید
recently events

recently events

سلام دوستان
میخواستم بدونم چطور میشه فهمید که کسی اطلاعاتی رو از رو هاردت کپی کرده یا نه؟
چنین امکانی تو ویندوز هست؟
من از ویندوز 7 استفاده می کنم.

mahdi400

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشي
مدتي است كه از سرور USPوCD Draiv كامپيوترمان بسته شده آيا براي باز كردن نرمافزاري هست اگر غير از نرم افزار راهي هست لطفاً راهنمايي فرمائيد
با تشكر فراوان

setareharchitect

عضو جدید
دوستان از کدام قسمت از میل می شه متوجه شد از آخرین باری که میلتون سری زدید آیا دوستانی که در اد لیستتون هستند میلشون رو چک کردند
آیا آپدیت میل به طور اتوماتیک انجام می شه یا مقصود از آپدیت هایی کهخ در میل مشاهده می کنیم اینه که دوستان موجود در اد لیست ما بعد از آخرین باری که ما میلمون رو چک کردیم اونها به میلشون سر زدند

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
این امکان وجود نداره
ولی می تونید از حالت Encrypt برای کپی نشدن فایل ها استفاده کنید
یا یه System Logger برای مدیریت کار های انجام شده توسط سیستم عامل نصب کنید
با عرض سلام و خسته نباشي
مدتي است كه از سرور USPوCD Draiv كامپيوترمان بسته شده آيا براي باز كردن نرمافزاري هست اگر غير از نرم افزار راهي هست لطفاً راهنمايي فرمائيد
با تشكر فراوان

اگر منظورتون همون USB و CD Drive هست. بستگی به نوع شبکه شما داره
و در اکثر حالت ها جواب منفی هستش
دوستان از کدام قسمت از میل می شه متوجه شد از آخرین باری که میلتون سری زدید آیا دوستانی که در اد لیستتون هستند میلشون رو چک کردند
آیا آپدیت میل به طور اتوماتیک انجام می شه یا مقصود از آپدیت هایی کهخ در میل مشاهده می کنیم اینه که دوستان موجود در اد لیست ما بعد از آخرین باری که ما میلمون رو چک کردیم اونها به میلشون سر زدند
این امکان وجود نداره

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
این امکان وجود نداره
ولی می تونید از حالت Encrypt برای کپی نشدن فایل ها استفاده کنید
یا یه System Logger برای مدیریت کار های انجام شده توسط سیستم عامل نصب کنید

اگر منظورتون همون USB و CD Drive هست. بستگی به نوع شبکه شما داره
و در اکثر حالت ها جواب منفی هستش

این امکان وجود نداره

برای جلوگیری از کپی کلیک راست adva/pro/یکی از گزینه پایین .کسی نمیتونه کپی کنه
فقط در سیستم تو باز میشه:cool:

javad123javad

عضو جدید
سلام دوستان
به مسير زير بريد:
Start-->Runوتايپ كنيدclipbrdتاريخچه كپي هايي كه قبل از خاموش شدن ويندوز انجام شده قابل مشاهده هست.

RainMan 2008

عضو جدید
Your Freedom Anti Filter

Your Freedom Anti Filter

ممنون از دوستان به خاطر کمکشون
یه سوال دیگه راجع به نرم افزار your freedom دارم، کسی از این آنتی ***** استفاده می کنه؟
ظاهرا این نرم افزار به صورت خودکار تغییراتی رو در تظیمات مرورگر ایجاد می کنه. با این تغییرات دیگه هر وقت بخوای به نت وصل شی باید از این نرم افزار استفاده کنی.
من از دوتا Browser استفاده می کنم: IE و Firefox
هر دوتاشون هم اینطورین یعنی بدون باز کردن نرم افزار سایت بالا نمی یارن.
می خواستم بدونم این تغییرات کجا اعمال می شه که هر وقت خواستم برگردونمش تا اگه خواستم بدون آنتی ***** هم به نت دسترسی داشته باشم، بشه.
آخه این نرم افزار یکم سرعت رو پایین میاره.

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه راجع به نرم افزار your freedom دارم، کسی از این آنتی ***** استفاده می کنه؟
ظاهرا این نرم افزار به صورت خودکار تغییراتی رو در تظیمات مرورگر ایجاد می کنه. با این تغییرات دیگه هر وقت بخوای به نت وصل شی باید از این نرم افزار استفاده کنی.
می خواستم بدونم این تغییرات کجا اعمال می شه که هر وقت خواستم برگردونمش تا اگه خواستم بدون آنتی ***** هم به نت دسترسی داشته باشم، بشه.

برو تو تنظیمات انتی اول غیر فعال کن برو ببین میره:cool:

RainMan 2008

عضو جدید
کسپر اورجینال

برو تو تنظیمات انتی اول غیر فعال کن برو ببین میره:cool:
اگه منظورت آنتی ویروسه، اون ایرادی نمیگیره
شاید منظورم رو نتونستم خوب بیان کنم
من مشکلی با کار کردن نرم افزار ندارم، خیلی هم خوب کار می کنه
فقط من بعضی وقتا می خوام بدون استفاده از این نرم افزار به نت وصل شم
وقتی نرم افزار نصب میشه با تغییراتی که اعمال می کنه دیگه Browser وقتی سایت بالا میاره که این نرم افزار فعال باشه
یعنی وقتی نرم افزار رو می بندم دیگه با IE یا Firefox هیچ سایتی رو نمیاره
می خواستم کاری کنم که دیگه برای باز کردن google و yahoo و بقیه سایت ها مجبور نباشم
که اول Your freedom رو باز کنم بعد وارد نت بشم.

mr.sajjad

عضو جدید

باید بری تو تنظیمات مرورگر شماره ip و پورت و که برنامه your freeedom برای پروکسی گذاشته برداری

mojtaba888

عضو جدید
سلام
یه مدته هروقت میخوام درایوی رو فرمت کنم (با R-click) پیغم میده که برنامه ای در این درایو در حال اجراست و فرمت نمیشه در حالی که اون درایو خالیه .
من میتونم از طریق cmd فرمتش کنم اما بعد از چند روز باز همون اتفاق میفته.
چه کار باید بکنم؟ ویروسه یا بدسکتور؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام
یه مدته هروقت میخوام درایوی رو فرمت کنم (با R-click) پیغم میده که برنامه ای در این درایو در حال اجراست و فرمت نمیشه در حالی که اون درایو خالیه .
من میتونم از طریق cmd فرمتش کنم اما بعد از چند روز باز همون اتفاق میفته.
چه کار باید بکنم؟ ویروسه یا بدسکتور؟
ویروس هست
CMD از حالت Force استفاده می کنه برای همین Format میشه
علت تکرار هم وجود ویروس در قسمت های دیگه Hard شماست
بهترین حالت Scan کل هاردتون توسط یه انتی ویروسه

mojtaba888

عضو جدید
من هم با نود 32 هم با کسپر و هم با نورتون اسکن کردم اما چیزی پیدا نکرده.
دیگه چه کاری برای رفع این مشکل میشه کرد؟
اطلاعات مهمی رو سیستم دارم که نمی تونم کل هارد رو فرمت کنم.

f.g

عضو جدید
سلام
جای جامپر های Slave/Master هارد دیسکه کجاست می شه لطف کنید راهنماییم کنید.

xilizax

عضو جدید
من هم با نود 32 هم با کسپر و هم با نورتون اسکن کردم اما چیزی پیدا نکرده.
دیگه چه کاری برای رفع این مشکل میشه کرد؟
اطلاعات مهمی رو سیستم دارم که نمی تونم کل هارد رو فرمت کنم.

از یک AntiSpyware خوب مثل Spyware Doctor یا Malware's Byte استفاده کن.
امیدوارم مشکلت حل بشه.

بالا