سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
نرم افزار ترجمه متن از انگلیسی به فارسی که ترجمه عالی انجام بده چه چیزی هست ؟

متن ترجمه انجام بده

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
نرم افزار ترجمه متن از انگلیسی به فارسی که ترجمه عالی انجام بده چه چیزی هست ؟

متن ترجمه انجام بده

نرم افزار نمیخواد مهندس!
اینترنتی انجام بده، البته اگه مربوط ب رشتت هست و اصطلاحات خاص داره ی معانی خاص خودت باید کنترل کنی

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشد...
ی سوالی داشتم ,علت اینکه نمیتونم بعضی ار تصاویر و عکسارو که کاربرا میزارن ببینم چیه؟؟؟؟
سپاس از راهنماییتون

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشد...
ی سوالی داشتم ,علت اینکه نمیتونم بعضی ار تصاویر و عکسارو که کاربرا میزارن ببینم چیه؟؟؟؟
سپاس از راهنماییتون
سرعت اینرتنت وقتی خیلی پایین باشه یا از پراکسی استفاده بشه
یا از جایی اینترنت بگیرید که سایتهای محدود شده اون بیشتر از بقیه باشه

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.من یه برنامه ای نوشتم،(دفترچه تلفن)تو قسمت ویرایش شماره شماره رو عوض میکنه اما داخل فایلو عوض نمیکنه.فقط شماره جدید رو ب آخر لیست اضافه کرده چرا؟؟؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام.من یه برنامه ای نوشتم،(دفترچه تلفن)تو قسمت ویرایش شماره شماره رو عوض میکنه اما داخل فایلو عوض نمیکنه.فقط شماره جدید رو ب آخر لیست اضافه کرده چرا؟؟؟
سلاک
چک کنید ببینید دستورات حذف و جایگذاری بطور صحیح در جای مناسب هستند یا نه

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاک
چک کنید ببینید دستورات حذف و جایگذاری بطور صحیح در جای مناسب هستند یا نه
سلام داخل خود برنامه بعد از ویرایش که چک میکنم شماره رو تغییر داده ولی داخل فایل ن.دستورات درستن.بدبختی اینجاست که دیروز برنامه درست عمل میکرد صبح که از خواب بیدار شدم ن.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام داخل خود برنامه بعد از ویرایش که چک میکنم شماره رو تغییر داده ولی داخل فایل ن.دستورات درستن.بدبختی اینجاست که دیروز برنامه درست عمل میکرد صبح که از خواب بیدار شدم ن.
حدسم اینه دستورات کار با فایلتون ایراد داره فقط. اون ها رو چک کنید

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام کسی میدونه چرا عکس ها تو گوگل کروم باز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
سلام
اگر همه عکس ها رو نشون نمیده برو داخل تنظیمات، قسمت advanced، آخره آخر reset رو بزن
اگه بعضی از سایت ها رو نشون نمیده، با فیلتر شکن نشون میده

sara202

عضو جدید
سلام
اگر همه عکس ها رو نشون نمیده برو داخل تنظیمات، قسمت advanced، آخره آخر reset رو بزن
اگه بعضی از سایت ها رو نشون نمیده، با فیلتر شکن نشون میده

فقط بعضیا رو نشون نمیده!!!! اخه قبلا بدون فیلترشکن همه باز میشد!!!

eng.che

کاربر فعال
سلام
دوتا جدول توی یه فایل وورد دارم که هرکاری میکنم گروپ نمیشن و توی سیستم دیگه که فایل باز شده تا مرتب کنن، همه جدول ها بهم ریخته و قاطی شدن. راه حل چیه؟

Ya Hosen

عضو جدید
ســــلام دوستان برنامه گوگل ارث رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه میگه کارت گرافیک شما پشتیبانی نمیکنه کمکم کنید الان باید چی کارکنم این برنامه واسه نسخه های دیگه کارت گرافیک برنامه داره یا نه ؟؟؟؟؟؟
با تشــــــــکر

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

ســــلام دوستان برنامه گوگل ارث رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه میگه کارت گرافیک شما پشتیبانی نمیکنه کمکم کنید الان باید چی کارکنم این برنامه واسه نسخه های دیگه کارت گرافیک برنامه داره یا نه ؟؟؟؟؟؟
با تشــــــــکر
سلام.
گرافیکت نصبه؟
چیه مدلش؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام داداش رو جعبه ش زده Geforce Gt
inno3d

داش سید منتظر جوابتم دمت گرم یه کمکی بده
کامپیوتره درسته؟
یه حرکتی بزن برادر، رو برنامه کیلیک راست کن و run in high performance انتخاب کن ببین میشه یا نه

Ya Hosen

عضو جدید
کامپیوتره درسته؟
یه حرکتی بزن برادر، رو برنامه کیلیک راست کن و run in high performance انتخاب کن ببین میشه یا نه
پ ن پ واسه تلویزیون میخوام خوب داداش میگه کارت گرافیکت پشتیبانی نمیکنه دیگه تازه 1گیگ هم هس این حرکت رو هم زدم نشد

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

پ ن پ واسه تلویزیون میخوام خوب داداش میگه کارت گرافیکت پشتیبانی نمیکنه دیگه تازه 1گیگ هم هس این حرکت رو هم زدم نشد
دکتر، پرسیدم ببینم لپ تاپه یا pcاز تو تنظیمات nvidia برو google earth رو به لیست پیش فرض اجرا اضافه کن.
۱ل؟
خب directx رو آپدیت کن. رو آخرین آپدیت گرافیکت هست. فک نکنم خودش به تنهایی برای دانلود باشه
میزنه حالت directx رو پشتیبانی نمیکنه

Ya Hosen

عضو جدید
دکتر، پرسیدم ببینم لپ تاپه یا pcاز تو تنظیمات nvidia برو google earth رو به لیست پیش فرض اجرا اضافه کن.
۱ل؟
خب directx رو آپدیت کن. رو آخرین آپدیت گرافیکت هست. فک نکنم خودش به تنهایی برای دانلود باشه
داداش تنظیمات nvidia رو ازکجا پیدا کنم
بعد directx رو چ جوری اپدیت کنم؟؟؟؟؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

داداش تنظیمات nvidia رو ازکجا پیدا کنم
بعد directx رو چ جوری اپدیت کنم؟؟؟؟؟
خب گرافیکت نصب نیست دیگه.
با فیلتر شکن برو به nvidia.com و درایور گرافیکتو دانلود کن نصب کن درست میشه

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

دمت گرم از راهماییت حقیقتش الان فیلترشکن ندارم چن مگ هستش؟؟؟ ینی نصب هر درایوی به این نسخه گرافیک جواب میده؟؟؟؟
قربانت
فک کنم یه ۲۰۰ مگه
سایتش فیلتر نیست ولی اجازه دانلود به ایران نمیده برای همین فیلتر شکن میخواد.
تو قسمت دانلود درایورش که بری مدل گرافیکتو انتخاب میکنی و...
اگه بگردی تو سایتای ایرانی فک کنم باشه. نسخه pc رو نمیدونم ولی لپ تاپا همشون به هم میخوره

Ya Hosen

عضو جدید
قربانت
فک کنم یه ۲۰۰ مگه
سایتش فیلتر نیست ولی اجازه دانلود به ایران نمیده برای همین فیلتر شکن میخواد.
تو قسمت دانلود درایورش که بری مدل گرافیکتو انتخاب میکنی و...
اگه بگردی تو سایتای ایرانی فک کنم باشه. نسخه pc رو نمیدونم ولی لپ تاپا همشون به هم میخوره
مـــــــــــــــر30 داداش شب خوش

Asayesefid

عضو جدید
سلام دوستان.
من دقایقی پیش کشف کردم که مشکلی که به ظاهر نرم افزاری می اومد از کیبوردم بوده.. یعنی ماجرا از این قرار بود که من توی برنامه ی AutoCad هر بار که روی صفحه کلیک و بعدش drag & drop می کردم که به ظاهر باید عمل select رو انجام می داد، به جاش برام دستور copy clipboard رو اجرا می کرد.. و در نرم افزار 3dMax هم وقتی روی viewport پرسپکتیو، کلیک و بعدش drag می کردم، برام یه دوربین می ساخت و viewport رو تبدیل به صورت اتوماتیک به camera تبدیل می کرد.. هر کس که با این نرم افزارها آشنا باشه می گه نرم افزار داره دستور Ctrl+C رو اجرا می کنه.. (گرچه این وسط یه علامت سوالی می مونه، اینکه وقتی در نرم افزار 3dMax عمل کلیک و drag رو انجام می دم و viewport به نمای camera تبدیل می شه، قاعدتاً هر بار که من کلیک و drag می کنم باید دوباره دوربین بسازه دیگه، اما در کمال تعجب، تا وقتی که viewport در حالت همین camera بمونه، همه چیز کاملاً عادی و بدون مشکله، منم هر بار که کلیک و drag می کنم، همون عمل select عادی خودش رو انجام می ده؛ به محض اینکه viewport رو از حالت camera دوباره به perpective تبدیل کنم، با اولین drag & drop دوباره یه دوربین جدید ساخته میشه و داستان تکرار می شه.... یعنی می خوام بگم من نمی تونم با قطعیت بگم drag باعث Ctrl+C میشه...)
در هر صورت من کیبورد رو قطع کردم و بعد از چک کردن نرم افزارها دیدم بدون کیبورد مشکلم حل می شه..
حالا به نظرتون باید چی کار کنم؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

سلام دوستان.
من دقایقی پیش کشف کردم که مشکلی که به ظاهر نرم افزاری می اومد از کیبوردم بوده.. یعنی ماجرا از این قرار بود که من توی برنامه ی AutoCad هر بار که روی صفحه کلیک و بعدش drag & drop می کردم که به ظاهر باید عمل select رو انجام می داد، به جاش برام دستور copy clipboard رو اجرا می کرد.. و در نرم افزار 3dMax هم وقتی روی viewport پرسپکتیو، کلیک و بعدش drag می کردم، برام یه دوربین می ساخت و viewport رو تبدیل به صورت اتوماتیک به camera تبدیل می کرد.. هر کس که با این نرم افزارها آشنا باشه می گه نرم افزار داره دستور Ctrl+C رو اجرا می کنه.. (گرچه این وسط یه علامت سوالی می مونه، اینکه وقتی در نرم افزار 3dMax عمل کلیک و drag رو انجام می دم و viewport به نمای camera تبدیل می شه، قاعدتاً هر بار که من کلیک و drag می کنم باید دوباره دوربین بسازه دیگه، اما در کمال تعجب، تا وقتی که viewport در حالت همین camera بمونه، همه چیز کاملاً عادی و بدون مشکله، منم هر بار که کلیک و drag می کنم، همون عمل select عادی خودش رو انجام می ده؛ به محض اینکه viewport رو از حالت camera دوباره به perpective تبدیل کنم، با اولین drag & drop دوباره یه دوربین جدید ساخته میشه و داستان تکرار می شه.... یعنی می خوام بگم من نمی تونم با قطعیت بگم drag باعث Ctrl+C میشه...)
در هر صورت من کیبورد رو قطع کردم و بعد از چک کردن نرم افزارها دیدم بدون کیبورد مشکلم حل می شه..
سلام
کیبورد رو عوض کنین

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

با سلام
دوست عزیز یک احتمال دیگر اینکه یکی از دکمه های کیبورد شما گیر کرده و یا حالت hot key مربوط به ویندوز فعال شده است .
مشابه این عمل وقتی شما توی فتوشاپ کلید Alt را نگه دارید و یک لایه از عکس را Drag کنید به صورت خودکار از آن لایه کپی می سازد .
قابلیت Hot key مربوط به کلید های اصلی که در کلید های ترکیبی ستفاده می شوند می باشد . Alt, Ctrl,Shift or Windows Logo
در ویندوز نسخه ویستا به بعد با 5 بار زدن هر یک از این کلیدها این قابلیت فعال می شود .
پیشنهاد می کنم On Screen Keyboard را باز کنید و بررسی کنید کلیدی در حاالت زده شدن نباشد .
با تشکر - سیستم 32

بالا