سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
مربوط به چ مدلی؟؟
باید دانلود کنم تا نصب بشه..یا خود مودم سی دی چیزی داره؟؟:confused:

سلام بعضی از سخت افزارها با وصل کردن و روشن کردن شروع به شناسایی (معمولا در ویندوز 7 به بعد) شده و از روی رم روی سخت افزار درایور نصب می شود .
اگر هم اینگونه نبود مطمئنا سی دی درایور دستگاه موجود است که با نصب درایور مشکلتان رفع خواهد شد .
اگر از وایرلس آن استفاده می کنید که بایستی گیرنده وایرلس روی سیستم شما فعال باشد .
اگر هم از کابل شبکه استفاده می کنید بایستی درایور کارت شبکه سیستم (معمولا از روی سی دی مادربرد) نصب شود .
با تشکر - سیستم 32

Reza_vc

عضو جدید
ممنون از دوستان
راستش شهر ما نفت خیزه و تقریبا همه ی استخدامیا یا مال شرکت نفته یا وزارت نیرو ! میخوام بدونم اگه بخوام اینجاها استخدام شم باید برم دنبال برنامه نویسی یا شبکه یا ... ؟
خواهشا هرکی میدونه راهنمایی کنه

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک مدیا مثل مموری کارت که میتونه روی سخت افزار های مختلف مثل رم ریدر ( PC ) و دوربین یا موبایل قرار بگیره باید اول توسط کامپیوتر فرمت بشه.بعد همون کارت رو روی دوربین بندازید و با دوربین فرمتش کنید.
و گرنه ناچار به فرمت های پیاپی خواهید بود.

اگر دوربینتون نرم افزارش کپی شده از شرکت هایی مثل سونی یا پاناسونیک یا کنون هست ، که توسط شرکت های چینی کپی شده ،
به زبان ساده تر اگر دوربینتون چینی هست نه تنها این مشکل فیکس نمیشه بلکه بعد از مدتی خود دوربین از کار خواهد افتاد.

نه عزیزم...
کنن اما چینی نیست... ژاپن گرفتم...
راهی هست کلا مشکلشو بر طرف کنم...؟؟؟

یکی از دوستان هم گفتن اول تو کامپیوتر فرمت کن و مموری را باز نکن و بعد با خود دوربین فرمت کن.....

نه از دوربین که نیست احتمالا 90 درصد از سیستم ویروسیه و یا شایدهم مموری...

ممنون...
الان با خود دوربین هم فرمت کردم...

راهی هست که متوجه بشم مشکل از مموریشه یا نه...؟؟؟
چون فعلا گارانتی داره اگه بدونم مشکل داره عوضش میکنم...

آخرین ویرایش:

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم...
کنن اما چینی نیست... ژاپن گرفتم...

ممنون... فقط با دوربین چطور میتونم فرمتش کنم...؟؟؟

اگه ژاپنی هست وقتی مموری خامی که کامپیوتر فرمتش کرده روش بندازید خودش فرمت میشه توی منوی Sony اینطور هست.
البته در مورد Cannon نمیدونم ، توی منو بگردید ببینید Format پیدا میکنید یا خیر.

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه ژاپنی هست وقتی مموری خامی که کامپیوتر فرمتش کرده روش بندازید خودش فرمت میشه توی منوی Sony اینطور هست.
البته در مورد Cannon نمیدونم ، توی منو بگردید ببینید Format پیدا میکنید یا خیر.

آره فرمت بود...
اما من واسه اطمینان یه بار دیگه از منوی دوربین فرمتش کردم...

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
دوست عزیز یه عکس ازشون بگیر بذار اینجا !
باشه چشم
ولی پیغامش اینه که من اجازه دسترسی ندارم و باید با ادمین ارتباط برقرار کنم.
این فایلها کپی هم نمیشن توی فلش و تیک رمزشون هم برداشته نمیشه.

دخترشرقی

عضو جدید
توی folder options برو توی تب view و در قسمت hidden files and folders تیک show hidden files,folders,drives رو بزن و بعد از اون بشمر 3تا گزینه بیا پایین تر تیک hide protected operating file system رو بردار یه پیغام میده yes بزن و بعد ok کن

ممنون از شما
این عکسا رو ببینید درسته؟اطلاعاتم هنو هیدن هستش

7.jpg

پیوست ها

• 5.jpg
    5.jpg
    3.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

farah65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه برنامه ارشیو نقشه دارم که نصف فونت ها را درست نشون میده و نصف دیگر را عجیب و غریب!!!!!!ویندوزمو عوض کردم درست نشد!فونت اضافه کردم ولی بازم درست نشد!جالب اینجاست وقتی فایل access این برنامه را روی سیستم دیگه میبرم هیچ مشکلی نداره!!!!!پوشه فونت سیستم دیگه رو جایگزین پوشه فونت کردم ولی بازم درست نشد...از برنامه عیب یابی فونت استفاده کردم ولی بازم.........به نظر شما من باید چیکار کنم؟

SuPpOrTeR

عضو جدید
ممنون از شما

مشاهده پیوست 170931
گزینه show hidden رو انتخاب کنید !

من مشکل تون رو از اول نخوندم ولی اگه قبلش ویروسی شده باشید و الان بعد ویروس کشی فایلها نمایش داده نمیشن از back 2 normal mode جهت اشکارسازی پوشه ها استفاده کنید!

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام
من یه برنامه ارشیو نقشه دارم که نصف فونت ها را درست نشون میده و نصف دیگر را عجیب و غریب!!!!!!ویندوزمو عوض کردم درست نشد!فونت اضافه کردم ولی بازم درست نشد!جالب اینجاست وقتی فایل access این برنامه را روی سیستم دیگه میبرم هیچ مشکلی نداره!!!!!پوشه فونت سیستم دیگه رو جایگزین پوشه فونت کردم ولی بازم درست نشد...از برنامه عیب یابی فونت استفاده کردم ولی بازم.........به نظر شما من باید چیکار کنم؟
سلام

لطف کنید یه عکس از مشکل تون بذارید !

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
مربوط به چ مدلی؟؟
باید دانلود کنم تا نصب بشه..یا خود مودم سی دی چیزی داره؟؟:confused:
معمولاً یه سی دی کوچواو همراه دستگاه تون هست که درایور رو هم شامل می شه! این درایور فقط وقتی از USB استفاده می کنید، نیازه! اگه سی دی رو ندارید از اینترنت دانلود کنید!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

مطمئنین...؟؟؟
واسه همین وقتی دوباره میزنم دوربین میگه تصویری وجود نداره...؟؟؟ و بعدش اگه عکس بگیرم ذخیره نمیشه...؟؟؟

بله. سیستما دانشگامون همینجوره رم و فلش ک بش وصل میکنیم این مشکل پدیدار میشه!

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ممنون از شما

مشاهده پیوست 170931

درسته همینجا
وقتی show hidden... رو انتخاب میکنی اوکی میکنی؛ بعد که دوباره میای اینجا برگشته روی dont show...؟؟
اگه نه طبق اونی که بهت گفتم عمل کن

دخترشرقی

عضو جدید
درسته همینجا
وقتی show hidden... رو انتخاب میکنی اوکی میکنی؛ بعد که دوباره میای اینجا برگشته روی dont show...؟؟
اگه نه طبق اونی که بهت گفتم عمل کن

نه برنگشته
خیلی خیلی ممنون:smile:
:w27::w27::w27:
اما یه ویروس گرفته البته فکر کنم
چون الان که فایلام باز شدن
یه شورت کات از کل درایو فلشم گرفته بعد باید وارد اون بشم به بتونم وارد اطلاعات فلشم بشم
اینو چیکارش کنم؟

SuPpOrTeR

عضو جدید
نه برنگشته
یه شورت کات از کل درایو فلشم گرفته بعد باید وارد اون بشم به بتونم وارد اطلاعات فلشم بشم
اینو چیکارش کنم؟
پست قبلی بنده در مورد سوال تون رو ببینید !

hasan_w

اخراجی موقت
لپ تاپت چیه؟ تو قسمت پاورش چیکارا کردی واس بهینه سازی مصرف باتری؟

لپ تاپم فوجیتسو LH532،core i7،6GB RAM

واسه این چیزا اصلا من کاری نکردم،نمیدونم اصلا در مورد چی میگین!!!

خود نمایندگی اول برام ویندوز هشت رو نصب کرد،که من آوردم خونه ویندوز سون روش نصب کردم......

ممنون میشم راهنمایی کنین خیلی اذیتم کرده......سرعتش پایینه

hasan_w

اخراجی موقت
ویندوز اورجینال دارید ؟

والله وقتی بنده هم لپ تاپ گرفتم ویندوز اصلیش با اینکه اورجینال بود ولی سرعت خیلی پایینی داشت که با عض کردنش مشکل حل شد !

قبل از عوض کردنش یک backup بگیرید !

آنتی ویروس نود32 هم مناسب هست فقط از نسخه های کرک شده استفاده نکنید !

برای بهینه سازی سیستم از wise 365 یا tuneup utilites استفاده کنید !

کاربرد نرم افزارها ساده هست !

کارایی که شما هم گفتین رو انجام دادم ولی تغییری نکرد:(

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
پاسخ

پاسخ

نه برنگشته
اینو چیکارش کنم؟
بله ویروس نیوفلدر گرفته. میتونی بعد اینکه ویروس کشیش کردی همینجور که بهت گفتم فولدرهای مخفی شده رو نمایش بدی ولی از اون شورت کات هایی که هست استفاده نکن فولدر های خودت که میشناسی و کم رنگ شده رو باز کن اطلاعاتت رو هرجا میخوای کپی کن فلشتو فرمت کن بعد دوباره فایل هاتو داخلش کپی کن که همه چی عادی شه. همه اینایی که گفتم رو با نرم افزار های مختلف میشه انجام داد ولی این ساده ترین راه بدون نرم افزار جانبی و فقط با خود ویندوز بود (که من بیشتر به خود ویندوز اعتماد دارم!!!). پیشنهاد میدم یکی از اون فلدر های عزیز مخفی شونده رو هم یجا انتقال بده که داشته باشی یهو یروز لازمت میشه یچیزیو توش مخفی کنی;) برای مخفی کردنش تیک hide protected system... که برداری کافیه!
پست قبلی بنده در مورد سوال تون رو ببینید !
درست راهنماییشون بفرمایین چجوری back to normal رو انجام بدن منم نفهمیدم!!!

من مشکل تون رو از اول نخوندم ولی اگه قبلش ویروسی شده باشید و الان بعد ویروس کشی فایلها نمایش داده نمیشن از back 2 normal mode جهت اشکارسازی پوشه ها استفاده کنید!
show hidden به تهنایی بدرد نمیخوره دوست من
کارایی که شما هم گفتین رو انجام دادم ولی تغییری نکرد:(

لپ تاپم فوجیتسو LH532،core i7،6GB RAM

واسه این چیزا اصلا من کاری نکردم،نمیدونم اصلا در مورد چی میگین!!!

خود نمایندگی اول برام ویندوز هشت رو نصب کرد،که من آوردم خونه ویندوز سون روش نصب کردم......

ممنون میشم راهنمایی کنین خیلی اذیتم کرده......سرعتش پایینه
چرا ویندوز عوض کردی 8 که بهتره؟!
خب کامل بگو چیکارا کردی؟ ویندوزی که ریختی چیه؟ با چی کرکش کردی؟ حالا که کرک کردی آپدیتشم کردی؟ ویندوزت چند بیتیه؟

دخترشرقی

عضو جدید

ممنون از شما
back 2 normal mode از کجا بیارم؟
در ضمن یسری از اطلاعاتم نمایش داده شده اما هنو یسریش هیدن هست

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ممنون از شما
ببین این ویروس میاد هرچی تو فلشت هست بصورت سیستمی هیدن میکنه. ینی برنامه هات خودشون هیدن میشن و پوشه هات یه شورت کات ساخته میشه ازشون و پوشه های اصلی هیدن میمونن. برای اینکه ببینیشون همونجور که گفتم باید شو هیدن رو انتخاب و تیک گزینه هاید پروتکتد سیستم رو برداری. این کارو که بکنی هرچی تو فلش هست نشون داده میشه و میتونی ازشون استفاده کنی. محتوای داخل هرپوشه رو هم همونطور که گفتم میتونی کپی کنی داخل یه پوشه نو که خودت میسازی. حالا با هر قسمتش ایراد داری بگو رات بگم. اصن میتونی یه عکس از محتوای فلشت بذاری؟ توجه کن شو هیدن باشه. اون back to normal هم فکر میکنم نرم افزار باشه

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از شما

با سلام
دوست عزیز
برای بازگردانی فایل های مخفی شده app های کوچکی نوشته شده اند که با جستجو در اینترنت می توانید پیدا کنید .
در حال حاضر دسترسی ندارم . اگر تا غروب نتوانستید مشکل را رفع کنید سعی می کنم برایتان آپلود کنم .
با این نرم افزارها فقط درایو مورد نظر را معرفی کرده و با زدن دکمه مربوطه تمامی فایل های و فولدرهای مخفی شده معمولی و سیستمی به حالت نرمال برخواهند گشت .
با تشکر - سیستم 32

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان به کمک فوری شما نیاز دارم ... من نمیتونم کاسپر 10 رو از سیستمم حذف کنم /// چون ناقص نصب شده حتی repair هم برام غیر فعاله و در لیست برنامه هام نیست ... ولی در program files پوشه اش هست
اون راه های cmd و regeditرو هم امتحان کردم ... فایده نداشت

SuPpOrTeR

عضو جدید
دوستان به کمک فوری شما نیاز دارم ... من نمیتونم کاسپر 10 رو از سیستمم حذف کنم /// چون ناقص نصب شده حتی repair هم برام غیر فعاله و در لیست برنامه هام نیست ... ولی در program files پوشه اش هست
اون راه های cmd و regeditرو هم امتحان کردم ... فایده نداشت
سلام

نرم افزار Your uninstaller رو نصب کنید ! شناسایی میشه بعد راحت پاک کنید !

najii

عضو جدید
سوال

سوال

این سیستم با این مشخصات برای کار طراحی چطوره: مخصوصا vga
اگه بخوام قیمتش رو تا 3 بیارم پایین کدوم قطعات رو کم کنم؟

MB: ASUS - M5A99FX PRO
CPU: AMD - M5A78L LE
VGA: ASUS - ATI RADEON - 6670 - 2GB
RAM: Corsair 2*4GB DDR3 1600
HDD: WD 7200RPM black 500GB/1TB
Power: Green 530A
Case: Green Orbit
Speaker: MICROLAB M500U
Monitor: 22

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام
من با ی ورژن ویندوز7 چندتا فایلو رمز کردم (اونجا که هیدن میشه تیک encrypt را زدم).حالا ی ورژن دیگه نصب کردم و نمیتونم اونا را باز کنم.
حتی به اکانتم فول کنترل دادم اما بازم نتونستم و فک میکنم به خاطر عوض شدن کلیدهای رمزنگاری باشه.
الان باید چکار کنم؟
رمز گذاری تو ورژن های مختلف متفاوت هست ! توی کدوم ورژن قفل گذاری کردید و الان چه ورژنی نصب کردید ؟
اینم عکساش

اینم وقتی که تیک encrypt رو برداشتم و اکی رو زدم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
این سیستم با این مشخصات برای کار طراحی چطوره: مخصوصا vga
اگه بخوام قیمتش رو تا 3 بیارم پایین کدوم قطعات رو کم کنم؟

MB: ASUS - M5A99FX PRO
CPU: AMD - M5A78L LE
VGA: ASUS - ATI RADEON - 6670 - 2GB
RAM: Corsair 2*4GB DDR3 1600
HDD: WD 7200RPM black 500GB/1TB
Power: Green 530A
Case: Green Orbit
Speaker: MICROLAB M500U
Monitor: 22
بنظر خوبه. سی پی یو با مادر بردت خوب مچ میشن؟
بنظرم اگه هاردو کم کنی یا کیس یکم بنفعته

ajabgirimidi

عضو جدید
سلام دوستان من یه مدل لپ تاپ مدل hp650 دارم
مشکلم اینه که وقتی وایرلس لپ تابو روشن میکنم مودم ریست میشه تا وقتی که وایرلس روشنه مودم درحال ریست شدنه !!! چیکار کنم ؟ :(

البته با یه لپ تاپ دیگه این مشکل و ندارم

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از شما

ببین این ویروس میاد هرچی تو فلشت هست بصورت سیستمی هیدن میکنه. ینی برنامه هات خودشون هیدن میشن و پوشه هات یه شورت کات ساخته میشه ازشون و پوشه های اصلی هیدن میمونن. برای اینکه ببینیشون همونجور که گفتم باید شو هیدن رو انتخاب و تیک گزینه هاید پروتکتد سیستم رو برداری. این کارو که بکنی هرچی تو فلش هست نشون داده میشه و میتونی ازشون استفاده کنی. محتوای داخل هرپوشه رو هم همونطور که گفتم میتونی کپی کنی داخل یه پوشه نو که خودت میسازی. حالا با هر قسمتش ایراد داری بگو رات بگم. اصن میتونی یه عکس از محتوای فلشت بذاری؟ توجه کن شو هیدن باشه. اون back to normal هم فکر میکنم نرم افزار باشه

با سلام
دوست عزیز
برای بازگردانی فایل های مخفی شده app های کوچکی نوشته شده اند که با جستجو در اینترنت می توانید پیدا کنید .
در حال حاضر دسترسی ندارم . اگر تا غروب نتوانستید مشکل را رفع کنید سعی می کنم برایتان آپلود کنم .
با این نرم افزارها فقط درایو مورد نظر را معرفی کرده و با زدن دکمه مربوطه تمامی فایل های و فولدرهای مخفی شده معمولی و سیستمی به حالت نرمال برخواهند گشت .
با تشکر - سیستم 32

با سلام
دوست عزیز فایل پیوست شده را دانلود کنید .
با این نرم افزار هم می توانید یک پوشه دلخواه را Super Hidden کنید و هم می توانید از Super Hidden خارج کنید .
مشاهده پیوست System Fixer v 4.0.rar

با تشکر - سیستم 32

بالا