سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
4 ماه..:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
مگه میشه... من که دو هفته یه بار باید کلید عوض کنم.... هفته ای یه بارم اپدیت میخواد.//.
تازه 2013 هم هست./

من نگفتم با یه کلید 4 ماه آپدیت کردم ، گفتم؟ :D
عزیزم منظورم اینه اگه به موقع کلید هارو عوض کنی اصلن بلاک نمیشه
منم همیشه کلیدای جدید رو از سایت گردو میگیرم و هر روز آنتی ویروسمو آپدیت میکنم ، آپدیت روزانش هم کمتر از8-9 دقیقس

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کسی نیست به ما کمک کنه!!
من یکی از بلندگوهام کار نمیکنه،حتی هدفون هم میزارم یکی از گوشی هاش کار نمیکمه!!!حتی از بلند گوها و هندفون های دیگه هم استفاده کردم آنام یه طرفش کار نمیکرد!!!!!به نظرم بلندگو یا هدفون خراب نیست...مشکل نرم افزاری هست...یا شایدم سخت افزاری!!!!تو قسمت بالانس هم رفتم بالانس برقرار بود!!!!
از دوستان خواهشمندم یه یاری مرا بفرمایید!!!!!!!!!،پیروزی تیم ملی هم تبریک-یاعلی

لیختن اشتاین

عضو جدید
من نگفتم با یه کلید 4 ماه آپدیت کردم ، گفتم؟ :D
عزیزم منظورم اینه اگه به موقع کلید هارو عوض کنی اصلن بلاک نمیشه
منم همیشه کلیدای جدید رو از سایت گردو میگیرم و هر روز آنتی ویروسمو آپدیت میکنم ، آپدیت روزانش هم کمتر از8-9 دقیقس

منم خوب همیشه همین کارو میکنم././
ولی خوب دیگه به روز رسانی روزانست././

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
دوستان کسی نیست به ما کمک کنه!!
من یکی از بلندگوهام کار نمیکنه،حتی هدفون هم میزارم یکی از گوشی هاش کار نمیکمه!!!حتی از بلند گوها و هندفون های دیگه هم استفاده کردم آنام یه طرفش کار نمیکرد!!!!!به نظرم بلندگو یا هدفون خراب نیست...مشکل نرم افزاری هست...یا شایدم سخت افزاری!!!!تو قسمت بالانس هم رفتم بالانس برقرار بود!!!!
از دوستان خواهشمندم یه یاری مرا بفرمایید!!!!!!!!!،پیروزی تیم ملی هم تبریک-یاعلی

خب شما برای پیدا کردن مشکل میتونی اسپیکرات رو به یه چیزی وصل کنی ، مثلن یه سیستم دیگه یا وصل کنی به TV یا به DVD و ... بعد از اینکه مطمئن شدی که اسپیکرات سالمن بری سراغ کنسول اصلی سیستمت (همونی که همه ی فیش ها بهش وصل میشن و تنظیمات روی اون قرار داره)
معمولن هم بیشتر مشکلات سخت افزاری از طرف همین کنسول اصلیه و کمتر پیش میاد که خود اسپیکرها آسیب ببینن.
راستی تعویض ویندوز و نصب دوباره درایور صدا هم توصیه میشه :)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب شما برای پیدا کردن مشکل میتونی اسپیکرات رو به یه چیزی وصل کنی ، مثلن یه سیستم دیگه یا وصل کنی به TV یا به DVD و ... بعد از اینکه مطمئن شدی که اسپیکرات سالمن بری سراغ کنسول اصلی سیستمت (همونی که همه ی فیش ها بهش وصل میشن و تنظیمات روی اون قرار داره)
معمولن هم بیشتر مشکلات سخت افزاری از طرف همین کنسول اصلیه و کمتر پیش میاد که خود اسپیکرها آسیب ببینن.
راستی تعویض ویندوز و نصب دوباره درایور صدا هم توصیه میشه :)

ممنون،من یه باس دارم که که فیش بلند گوها بهش وصل میشه،تنظیماتی روش وجود نداره!!!منظورتونو درست متوجه نمیشم.....
کجا رو باید تنظیم کنم؟؟بیشتر راهنمایی کنین ممنون،ولی یه چیزیم هست خیلی وقته نصب ویندوزم نکردم!!!تقریبا یک سال خورده ای!!!ولی فک نکم ربطی داشته باشه!!!

ایران2

اخراجی موقت
سلام
[h=2][/h]
در نر م افزار Trojan remover آپدیتهای نرم افزار کجا ذخیره می شوند و آیا دوباره میشه از این آپدیتها استفاده ارد؟​

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
ممنون،من یه باس دارم که که فیش بلند گوها بهش وصل میشه

بله منظورم همین قسمته ، اکثر مواقع همین قسمت عیب پیدا میکنه ، من سیستمم یه مدت بود صداش زیاد بالا نمیومد ، بردم برام تست کردن ، یارو گفت یه IC سوخته ، که تعویض کردم و درست شد.

ولی یه چیزیم هست خیلی وقته نصب ویندوزم نکردم!!!تقریبا یک سال خورده ای!!!ولی فک نکم ربطی داشته باشه!!!

من گفتم ویندوز رو عوض کنید که تمام تنظیمات سیستم به حالت دیفالت برگرده.
اگه وقت ندارید میتونید بدید بیرون براتون عوض کنن.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله منظورم همین قسمته ، اکثر مواقع همین قسمت عیب پیدا میکنه ، من سیستمم یه مدت بود صداش زیاد بالا نمیومد ، بردم برام تست کردن ، یارو گفت یه IC سوخته ، که تعویض کردم و درست شد.

من گفتم ویندوز رو عوض کنید که تمام تنظیمات سیستم به حالت دیفالت برگرده.
اگه وقت ندارید میتونید بدید بیرون براتون عوض کنن.

ممنون رفیق،اینطوری که معلومه باید دردسر بکشم!!!ویندوز رو میتونم خودم نصب کنم و بایدم خودم نصب کنم،چون خودم به سلیقه خودم درست باید کنم،ولی وقت میبره!!!میدونی چیه اگه مطمئن بودم با نصب ویندوز مشکلم حل میشد با کمال میل نصب میکردم ولی الان که شک دارم،یه خورده زورم میاد از دوباره نصب ویندوز کنم!!!!!
میرم نمایندگی سامسونگ بهشون میگم که ببینم چکار باید کنم،به احتمال زیاد باس و بلندگوها رو میبرم که تست کنن!!!!
امیدوار بودم اینجا مشکلم حل شه!!!!!-یاعلی رفیق

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
ممنون رفیق،اینطوری که معلومه باید دردسر بکشم!!!ویندوز رو میتونم خودم نصب کنم و بایدم خودم نصب کنم،چون خودم به سلیقه خودم درست باید کنم،ولی وقت میبره!!!میدونی چیه اگه مطمئن بودم با نصب ویندوز مشکلم حل میشد با کمال میل نصب میکردم ولی الان که شک دارم،یه خورده زورم میاد از دوباره نصب ویندوز کنم!!!!!
میرم نمایندگی سامسونگ بهشون میگم که ببینم چکار باید کنم،به احتمال زیاد باس و بلندگوها رو میبرم که تست کنن!!!!
امیدوار بودم اینجا مشکلم حل شه!!!!!-یاعلی رفیق

به احتمال زیاد مشکل سخت افزاریه.
اگه گارانتی داری برو نمایندگی!
موفق باشی :gol:

Риал Краесис

عضو جدید
شما مطمئنی ناد؟؟؟ :eek: ند !!!!!!

وقتی دارم چند تا فایل کپی میکنم خیلی کند میشه اینم سیستمم موقع کپی http://upload7.ir/images/28780477195133032799.jpg

سلام به شما
یه چیزی نود ورژن 4 با ویندوز 8 سازگار نیست که میتونه یکی از دلایل کندی سیستم باشه.
در کل سیستمتون از لحاظ اجرای پروسسی مشکلی نداره من خودم همین الان دارم 8 استفاده میکنم و تنها خاصیتی که به من خیلی خوش نشسته همین کپی با سرعت بالاشه به طوری که چندین برابر 7 و خیلی سریع تر از اکس پی هستش من پیشتهادم برا انتی ویروس اسمارت سکیوریتی ورژن 6 هستش.
میتونید از سافت گذر دانلودش کنید و با یه کلید اونو راه اندازی و اپدیت کنید البته تو سافت گذر میتونید اپدیت افلاین هم پیدا کنید که پیشنهاد من اپ افلاین تا اخرین دیتا بیس و بعد استفاده از کلید برا به روزرسانی هستش.
در ضمن به حرف دوستانی هم که میگن نود ویروس نمیشناسه گوش نکنین الکی خودتونو درگیر انتی ویروس های دیگه که هم سیستم رو کند میکنن و هم دردسر های دیگه ای دارند نکنید وفقط یادتون نره حتما اینترنتی اپ کنید وگرنه انتی ویروس به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره(شی گفتم من):w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

آویتا

عضو جدید
دوستان سلام
مشکل من اینه که به ایمیلم نمی تونم دسترسی پیدا کنم ؟
مشکل از کجا شروع شد : من حدود 7، 8 ماه بود که فقط با فایر فاکس میلم رو چک می کردم اما پریروز با کروم این کار رو کردم حالا از اون روز به بعد وقتی می خوام لاگین کنم میگه شما با دستگاه ناشناخته ای اقدام به لاگین کرده بودید بعدم سوال امنیتی که موقع ساخت ایمیل انتخاب کردم رو می پرسه و متأسفانه من جوابی رو که انتخاب کرده بودم فراموش کردم همین طور آدرس ایمیل جایگزینی رو هم که انتخاب کرده بود هم فراموش کردم فک نکنین آلزیمر دارم این ایمیلم رو چیزی در حدود5، 6 سال قبل ساختم خوب یادم هر چیزی هم که فک می کردم ممکنه به عنوان جواب گفته باشم زدم نتیجش شد 12ساعت قفل شدن ایمیلم .
دوستان خواهش می کنم هر چه سریعتر یاری کنید بد جور گیر این ایمیلم هستم

MEHRASAZA

عضو جدید
با سلام
ویندوزه لپ تاپم پریده کلی اطلاعات داشتم که برام مهم بودن :'( میخواستم بدونم راهی هست که بتونم بازیابیشون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Arman 512™

عضو جدید
دوستان سلام
مشکل من اینه که به ایمیلم نمی تونم دسترسی پیدا کنم ؟
مشکل از کجا شروع شد : من حدود 7، 8 ماه بود که فقط با فایر فاکس میلم رو چک می کردم اما پریروز با کروم این کار رو کردم حالا از اون روز به بعد وقتی می خوام لاگین کنم میگه شما با دستگاه ناشناخته ای اقدام به لاگین کرده بودید بعدم سوال امنیتی که موقع ساخت ایمیل انتخاب کردم رو می پرسه و متأسفانه من جوابی رو که انتخاب کرده بودم فراموش کردم همین طور آدرس ایمیل جایگزینی رو هم که انتخاب کرده بود هم فراموش کردم فک نکنین آلزیمر دارم این ایمیلم رو چیزی در حدود5، 6 سال قبل ساختم خوب یادم هر چیزی هم که فک می کردم ممکنه به عنوان جواب گفته باشم زدم نتیجش شد 12ساعت قفل شدن ایمیلم .
دوستان خواهش می کنم هر چه سریعتر یاری کنید بد جور گیر این ایمیلم هستم

دوست عزیز شما 48 ساعت صبر کن ... بعد از طریق Firefox لاگین کنید ببینید وارد میشه یا ن ؟
در صورتی که همون اخطار را داد، بهم پ.خ کن تا متن ReActive یاهو میل رو واستون بفرستم./

poker1

عضو جدید
سلام ممنون میشم کمک کنید
دوستم نرم افزار مایا تو ویندوز 8 نصب کرده میگه نصب میشه اجرا نمیکنه حتی اکتیو هم نمیشه
قبلا این نرم افزارو تو وینوز 7 نصب کرده و به راحتی کرک کرده
حتی با فیلم اموزشی خود سی دی پیش رفته و یک فیلم دیگه از ایترنت گرفته
نزدیک 6 دفعه پاک کرد دوباره نصب کرده
لطفا کمک کنید من جلوش شرمنده نشم
ممنون

آویتا

عضو جدید
چقدر زیاد 48 ساعت چه خبره مگه آخه ، ولی خوب اگه با این کار درست می شه باشه .صب می کنم خیلی ممنونمممممممممممممم دوست عزیز

Arman 512™

عضو جدید
سلام ممنون میشم کمک کنید
دوستم نرم افزار مایا تو ویندوز 8 نصب کرده میگه نصب میشه اجرا نمیکنه حتی اکتیو هم نمیشه
قبلا این نرم افزارو تو وینوز 7 نصب کرده و به راحتی کرک کرده
حتی با فیلم اموزشی خود سی دی پیش رفته و یک فیلم دیگه از ایترنت گرفته
نزدیک 6 دفعه پاک کرد دوباره نصب کرده
لطفا کمک کنید من جلوش شرمنده نشم
ممنون

مطمئن هستید نرم افزار برای ویندوز 8 ریلیز شده ؟؟
ممکنه نسخه ی سازگار نباشه./
اسم نرم افزار را بنویسید بی زحمت ...

Unline

عضو جدید
چقدر زیاد 48 ساعت چه خبره مگه آخه ، ولی خوب اگه با این کار درست می شه باشه .صب می کنم خیلی ممنونمممممممممممممم دوست عزیز

سلام دوست عزیز

به وسیله ی نرم افزار Outlook و یا Mozilla Thunderbird ( پیشنهاد من اینه ) ایمیلتون رو باز کنید

این برنامه ها صرفا جهت باز کردن ایمیل هستند - ضمنا مشکلاتی هم که براتون پیش اومدن به وسیله ی این برنامه ها برطرف خواهند شد انشالله

در کل افرادی که با اینترنت و ایمیل زیاد سروکار دارند دیگه از طریق وب نباید ایمیل رو باز کنند - باید همیشه یک mail client مثل اینهایی که گفتم روی سیستمشون نصب باشه تا بتونن در عرض چند ثانیه ایمیلشون رو باز کنند و زمانشون تلف نشه

اگر هم سوالی در مورد این برنامه ها و نحوه ی کار با اونها داشتید پیام بدید راهنماییتون می کنم

موفق باشید

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من شکلایی که تو ورد میزارم بعضیاشون ناخواسته یه کادر مشکی بالا و سمت چپ شکلا میاد
تو قسمتی که مال افکتای دور عکس هست رفتم و همه رو غیرفعال کردم و لی نمیره چیکارش کنم
لطفا زودتر جواب بدین باید زودتر بفرستمش
مرسی

ایران2

اخراجی موقت
سلام بچه ها
من شکلایی که تو ورد میزارم بعضیاشون ناخواسته یه کادر مشکی بالا و سمت چپ شکلا میاد
تو قسمتی که مال افکتای دور عکس هست رفتم و همه رو غیرفعال کردم و لی نمیره چیکارش کنم
لطفا زودتر جواب بدین باید زودتر بفرستمش
مرسی
یه عکس میزاری ازش؟
سلام و درود

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فکر کنین عکستون تو صفحست بعد با مداد از بالا یه خط میکشین بالای عکس و میاین پایین..تا پایین سمت چپ!!
چکارش کنم به نظرتون؟؟

ایران2

اخراجی موقت
شما فکر کنین عکستون تو صفحست بعد با مداد از بالا یه خط میکشین بالای عکس و میاین پایین..تا پایین سمت چپ!!
چکارش کنم به نظرتون؟؟
عکس رو انتخاب کنید
picture tool
format
picture border
no outline
اگه حل نشد آپلود کنید قایلتون رو بررسیش کنم

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
حل نشد
نمیشه آپلود کنم
راهنمایی دیگه نمیشه بکنید؟
مرسی که وقت گذاشتین

O . P . O . S

عضو جدید
سلام د و س ت ا ن...نمدونم چرا جدیدا چند تا فایل زیپ که دانلود کردم اکسترکت هم شد ولی موقع میخوام بازش کنم ارور میدهs.jpgمن از چند جای مختلف دانلود کرم یعنی همش خراب بوده؟کسی میدونه باید چیکار کنم؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
راهنمایی میخوام . دوستان من نرم افزار nitro pdf رو دارمش ولی بلد نیستم با این نرم افزار قسمت پس زمینه فایلا رو تغییر بدم
مثلا همین عکسی ک گذاشتم در تمام صفحاتش این ادرس انگلیسی قرار داره . من چطوری میتونم اینو ورش دارم ؟؟؟

8989.jpg

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنمایی میخوام . دوستان من نرم افزار nitro pdf رو دارمش ولی بلد نیستم با این نرم افزار قسمت پس زمینه فایلا رو تغییر بدم
مثلا همین عکسی ک گذاشتم در تمام صفحاتش این ادرس انگلیسی قرار داره . من چطوری میتونم اینو ورش دارم ؟؟؟

مشاهده پیوست 155753

با سلام
دوست عزیز احتمالا خود Watermark نرم افزار هست .
نسخه نرم افزار شما کرک شده نیست و یا کرک آن غیرفعال شده است .
کر آن را عوض کنید ، احتمال بسیار زیاد درست خواهد شد .
با تشکر - سیستم 32

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز احتمالا خود Watermark نرم افزار هست .
نسخه نرم افزار شما کرک شده نیست و یا کرک آن غیرفعال شده است .
کر آن را عوض کنید ، احتمال بسیار زیاد درست خواهد شد .
با تشکر - سیستم 32
این فایلو دانلود کردم و به این طریق بوده ولی الان میخوام این نوشتهای پس زمینشو حذف کنم
تشکر از پاسختون . کرک شدش و همه گزینهاش فعاله . گزینه که باید باهاش این کا رو انجام بدم کجاست ؟؟؟

مشکلم روند انجام این کاره

بالا