سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از جوابتون
من نرم افزار رو نصب کردم. آپدیت آف لاینشم انجام دادم.
فایله کرک ( فعال سازشو) دارم. از سافت 98. ولی نمیدونم چطور فعالش کنم.
الان یه فایله ورد باز میکنم یه صفحه میاد میگه ایمیل وارد کن و ادامه مراحل. من کنسلش میکنم و یبعدا دیگه خود به خود آفیس بسته میشه. عملا هیچ کاری نمی تونم باهاش بکنم.

با سلام
دوست عزیز از این لینک می توانید نحوه فعال سازی آفیس 2013 را بخوانید .
با تشکر - سیستم 32

SEMINAR

کاربر فعال
یه چند تا سوال داشتم:
1- به نظر شما بهترین نرم افزار رایت کدومه؟ که حجمش کم باشه. کار باهاش آسون باشه. من فقط کارم رایت هستش.
2- بهترین نرم افزار پخش فیلم کدومه؟km یا pot یا..........
دوستان 2 تا سوال داشتم:
1- به نظر شما بهترین نرم افزار رایت کدومه؟ که حجمش کم باشه. کار کردن باهاش آسون باشه. من فقط کارم رایت هستش.
2- بهترین نرم افزار پخش فیلم کدومه؟km یا pot یا.............

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه چند تا سوال داشتم:
1- به نظر شما بهترین نرم افزار رایت کدومه؟ که حجمش کم باشه. کار باهاش آسون باشه. من فقط کارم رایت هستش.
2- بهترین نرم افزار پخش فیلم کدومه؟km یا pot یا..........
دوستان 2 تا سوال داشتم:

1- ashampoo و clone cd نرم افزار هاي خوبي هستن
2- media player classic و kmplayer

Abolfazl.B

عضو جدید
با سلام
روی لپ تاپ یکی ازدوستان ویندوز ۸ نصب کردم اما هر کار میکنم پورت یو اس بی ۳ اون کار نمیکنه.حتی از طریق برنامه های آپدیت درایور مثل driver viwer و driver soltionpack 2013 هم سیستم روچک کردم درایوvها آپدیت بود به سایت شرکت دل هم رفتم گفت درایو هات آپدیته.مشخصاتش اینه
cpu cori7
windoz 8 64
ram 6g
motherbord dell 0hvrtt
راستی خود پورت سالمه .چون باهاش میشه از طریق بوت ویندوز نصب کرد ولی وقتی ویندوز بالا میاد کار نمیکنه.ممنون میشم کمکم کنید.

آخرین ویرایش:

mr.mm.akkaf

عضو جدید
سلام منم این مشکلو داشتم البته لپ تاپ اچ پی بود گفتن ویندوزتو مجددا"عوض کن ویندوز تازه نصب شده رو پاک کردم و نسخه دیگه ای از ویندوزو نصب کردم درست شد
بازم نظر بقیه دوستان بپرس شاید راه حل دیگه ای داشته باشه.
محض اطلاع سی دی اولیه روش ایرانی نوشته بود امادر سی دی دومیه مهندسین ایرانی گلمون زیاد دخالتی نداشتن!

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
1-nero در این زمینه در چه جایگاهیه؟؟ من همیشه از نرو استفاده میکنم
2-km چیز خوبیه.

nero هم خيلي خوبه. وفقط تنها مشكلي كه داره سنگين بودن و نرم افزارهاي اضافيه كه داره. ashampoo تمام كارهايي كه روي سي دي نياز هست رو براتون انجام ميده.

fatemeh71

عضو جدید
سلام

یه مشکلی واسه لپ تاپم پیش اومده راهنمایی میخواستم :

تاچ پد لب تاپم (hp) از دیروز کار نمیکنه …چیکار کنم درست بشه؟

لطفا راهنماییم کنید.

کلیدهای fn+f7 هم زدم اما تاثیری نداشت!

rkm7232

عضو
سلام

یه مشکلی واسه لپ تاپم پیش اومده راهنمایی میخواستم :

تاچ پد لب تاپم (hp) از دیروز کار نمیکنه …چیکار کنم درست بشه؟

لطفا راهنماییم کنید.

کلیدهای fn+f7 هم زدم اما تاثیری نداشت!

سلام
بصورت دستی تو بخش synaptics pointing device فعالش کن.

اگه راه حل بالا کار نکرد برو توی device manager ببین اگه روش علامت تعجب (!) بود یا نتونستی اصلا پیداش کنی و نمیدونستی کجاس میتونی دوباره درایورشو نصب کنی و اگه نشد اون موقع ببر تعمیر.

mr.mm.akkaf

عضو جدید
سلام من لپ تاپم شده سشوار چکار باید کنم ؟
(5هسته اچ پی ویندوز تازه نصب انتی ویروس نود 6 کول پدم داره حتی زمانیکه کار سنگینی هم باهاش انجام نمیدم شدیدا"داغ میکنه )

rkm7232

عضو
سلام من لپ تاپم شده سشوار چکار باید کنم ؟
(5هسته اچ پی ویندوز تازه نصب انتی ویروس نود 6 کول پدم داره حتی زمانیکه کار سنگینی هم باهاش انجام نمیدم شدیدا"داغ میکنه )

ببین power plan لپتاپت (برو روی آیکن باتری گوشه صفحه کنار ساعت کلیک کن) روی power saver نباشه.
اگه نبود ببین فن لپتاپت کار میکنه... (باد میاد بیرون یا نه, یا نرم افزارایی هست که وضعیت فن ها رو نشون میده میتونی دانلود کنی کاملا رایگانه)
بعدش برو تو task manager قسمت proccess ببین cpu usage کدوم مورد زیاده تا اگه شد با حذف اون برنامه cpu یه کم بیکار شه...
اگه خوب نشد هرچه زودتر ببر تعمیر چون دوست من یه لپتاپ دل داشت زیاد داغ میکرد یه دفعه خاموش شد.. بعد بالا نمی اومد برد تعمیر درستش کرد بعد یه هفته دوباره خراب شد و روحش شاد شد :دی

Arman 512™

عضو جدید
* در ابتدا وارد سایت یاهو و بعد ایمیل خودتون بشین
* بعد بالا سمت چپ ایمیل روی اسمتون کلیک کنید
* از منوی باز شده گزینه Account info کلیک کنید

* امکان دارد یاهو یکبار دیگر از شما پسورد بخواهد و شما پسورد را وارد کنید
* در پنجره باز شده روی گزینه Change your password کلیک کنید

* در این مرحله ابتدا رمز فعلی خود را وارد کنید

* و در دوکادر دیگر رمز جدیدی که میخواهید داشته باشید را وارد کنید
* در انتها روی دکمه Save کلیک کنید و تمام.

paradise94

عضو جدید
سلام وقتی سایتی رو بازمیکنم بایدحتمافیلترشکنم وصل باشه اگه قطع کنم دیگه هیچ سایتی برام بازنمیشه.میشه کاری کرد ک این مشکل حل بشه؟

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان چطوری میتونم پسوورد وایرلس مودم دی لینک فعال کنم.با تشکر

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام وقتی سایتی رو بازمیکنم بایدحتمافیلترشکنم وصل باشه اگه قطع کنم دیگه هیچ سایتی برام بازنمیشه.میشه کاری کرد ک این مشکل حل بشه؟

سلام
شما قبلا فـيلتر شكن فعال كردين و proxy ست كردين. اگر نميتونين پروكسي رو حذف كنيد اسم مرورگرتون رو بگين تا مراحلش رو بهتون بگم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان چطوری میتونم پسوورد وایرلس مودم دی لینک فعال کنم.با تشکر
با سلام،
به تنظیمات روتر و بخش وایرلس و بخش security برید و در قسمت نوع امنیت، WPA2 رو انتخاب کنید. پسورد رو هم پایین صفحه یه لینک هست که داخلش می تونید ببینید! اگه پیدا نکردید بگید تا دقیق تر توضیح بدم!

paradise94

عضو جدید
سلامشما قبلا فـيلتر شكن فعال كردين و proxy ست كردين. اگر نميتونين پروكسي رو حذف كنيد اسم مرورگرتون رو بگين تا مراحلش رو بهتون بگم[/QUOTEمن منظورتون متوجه نشدم لطفا ساده ترتوضیح بدین چون زیادازکامپیوترسردرنمیارم.من ازgoogle chromاستفاده میکنم اماopera va muzila هم دارم البته همشون مث هم هستن بدون فیلترشکن هیچ سایتی بازنمیکنن.]

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من منظورتون متوجه نشدم لطفا ساده ترتوضیح بدین چون زیادازکامپیوترسردرنمیارم.من ازgoogle chromاستفاده میکنم اماopera va muzila هم دارم البته همشون مث هم هستن بدون فیلترشکن هیچ سایتی بازنمیکنن.

از كنترل پنل وارد internet options بشيد.
تب connections رو انتخاب كنيد و گزينه LAN setting رو بزنين. تو پنجره اي كه باز ميشه در قسمت proxy server تيك گزينه use a proxy .... رو حذف كنيد

paradise94

عضو جدید

از كنترل پنل وارد internet options بشيد.
تب connections رو انتخاب كنيد و گزينه LAN setting رو بزنين. تو پنجره اي كه باز ميشه در قسمت proxy server تيك گزينه use a proxy .... رو حذف كنيد
اگه این کارو بکنم بازم میتونم از فیلترشکنم استفاده کنم؟ چون بهش نیازدارم.
ممنون ازراهنماییتون

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز

وارد convert archive كه شديد مطابق شكل تنظيم كنيد

مشاهده پیوست 143076

1- اسم فايل ها و پوشه هايي كه فشرده شده اند رو نشون ميده
2- خروجي رو بصورت rar بذارين
3- مسيري براي خروجي تعيين كنيد
4- ok كنيد

دوست عزیز باز هم نشد
یک فایل واسه نمونه میگذارم ببینید که چرا نمیشه

پیوست ها

• Winrar Password Remover 2_[YekMobile.com].zip
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست عزیز باز هم نشد
یک فایل واسه نمونه میگذارم ببینید که چرا نمیشه

دوست عزيز پسوند فايلتون هر چي باشه تيك مربوط به اون فايل بايد زده بشه. اين فايل كه شما گذاشتين zip هست پس بايد تيك zip زده بشه. اون فايلي كه من پسوردشو حذف كردم rar بود براي همين تيك rar رو فعال كردم.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام .

خسته نباشید

دوستان ی مشکلی دارم . فایل پی دی اف حاوی مقاله هستش ولی بعضی از جاهای این فایل به صورت عکس هستند از اول عکس نبودن ولی ولی بعضی از جاها به صورت نوشته . من میخوام بعضی از پراگرفا رو بردارم .
ایا راهی هست از حالت عکس بودن خارج بشه ؟؟؟

فایلو میذارم که شما بدونید منظورم چی بود ( البته اول با نمر افزار پسورد ریمو پی دی اف پسوردا رو شکستم )

http://s1.picofile.com/file/7708367418/project.pdf.html

اگر همچین نرم افزاری وجود نداره . لطفا نرم افزاری معرفی کنید به همراه اموزش که بشه چند عکس از این عکسا رو حذف کنم .

آخرین ویرایش:

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
مموری دوربینم ویروسی شده بود و نیاز به فرمت داشت بعداز فرمت با نرم افزارهای مختلف ریکاوری خواستم عکسا رو برگردونم ولی هیچ کدوم از نرم افزارها نتونستن اینکار رو بکنن میشه یه نرم افزار خوب و قوی بهم معرفی کنید. این عکسا خیلی برام مهم:cry:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .
مموری دوربینم ویروسی شده بود و نیاز به فرمت داشت بعداز فرمت با نرم افزارهای مختلف ریکاوری خواستم عکسا رو برگردونم ولی هیچ کدوم از نرم افزارها نتونستن اینکار رو بکنن میشه یه نرم افزار خوب و قوی بهم معرفی کنید. این عکسا خیلی برام مهم:cry:

سلام
get data back
recover my file
بهترين نرم افزارهاي ريكاوري هستند.

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .

فکر کنم شما بطور کامل رمتون رو فرمت کردین که در این صورت احتمال بازگشت اطلاعات خیلی کمه
باید از حالت فرمت سریع استفاده میکردین
الان اگه با این نرم افزار هایی که دوستمون معرفی کردن نتونستین کاری بکنین باید از فکرش بیایین بیرون دیگه

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .

خسته نباشید

دوستان ی مشکلی دارم . فایل پی دی اف حاوی مقاله هستش ولی بعضی از جاهای این فایل به صورت عکس هستند از اول عکس نبودن ولی ولی بعضی از جاها به صورت نوشته . من میخوام بعضی از پراگرفا رو بردارم .
ایا راهی هست از حالت عکس بودن خارج بشه ؟؟؟

فایلو میذارم که شما بدونید منظورم چی بود ( البته اول با نمر افزار پسورد ریمو پی دی اف پسوردا رو شکستم )

http://s1.picofile.com/file/7708367418/project.pdf.html

اگر همچین نرم افزاری وجود نداره . لطفا نرم افزاری معرفی کنید به همراه اموزش که بشه چند عکس از این عکسا رو حذف کنم .

قبل این که پسوردش رو بشکنی اینجوری بود یا بعدش اینجوری شد؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم شما بطور کامل رمتون رو فرمت کردین که در این صورت احتمال بازگشت اطلاعات خیلی کمه
باید از حالت فرمت سریع استفاده میکردین
الان اگه با این نرم افزار هایی که دوستمون معرفی کردن نتونستین کاری بکنین باید از فکرش بیایین بیرون دیگه

با سلام
دوست عزیز
تفاوتی که فرمودید در Normal Format و Quick Format وجود ندارد .
در فرمت نوع Quick سکتورها خوانده نمی شوند و فقط آدرس اطلاعات از دفترچه مربوطه در partition Table پاک می شوند و فضای مربوطه به عنوان فضای خالی معرفی می شود ولی در فرمت نوع نرمال سکتورها فقط خوانده می شوند تا از نظر سلامت چک شوند و سپس آدرس اطلاعات پاک می شود و فضا به عنوان فضای خالی معرفی می شود .
به طور کلی تفاوت چندانی بین فرمت سریع و فرمت نرمال به جهت از دست دادن اطلاعات وجود ندارد .
نکته مهم در زمان فرمت کردن این است که اگر قضد بازیابی اطلاعات را دارید حتی الامکان Block Size را تغییر ندهید . در زمان فرمت کردن گزینه ای با عنوان Allocation Unit Size وجود دارد که تغییر در آن به میزان سرعت خواندن و پرتی فضا تاثیر خواهد داشت .
با تشکر - سیستم 32

بالا