سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از شما ولی دوستان اگه اطلاعات بیشتری داشتن راهنماییم کنید تا ببینم مشکل دقیقا از کجاس منکه چیزی از این کد خطا سر در نیاوردم
مشکل قطعا سخت افزاریه ..حالا یا رم یا مادربورد یا سی پی یو ..باید هرکدوم رو جدا چک کنی ببینی ایراد از کدومه

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
شما باید با کابل lan لبتاب و کامپیوترتون رو شبکه کنید کابل لن همون کابلیه که مودمتون رو به کامپیوتر وصل میکنه.یه سرچی تو گوگل کنی کامل توضیحاتش رو پیدا میکنی
ممنونم دوست عزیز...
ولی هارد رو از روی کامپیوتر برداشتم . یعنی یه هارد دارم یه لپ تاپ ... کامپیوتری نیست

رضاکلاته

عضو جدید
سلام دوستان اگه پوشه قرنطينه esetروطبق آدرس زير پاک کنم اشکالي نداره با توجه به حجم زيادآن؟eset.JPG

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان اگه پوشه قرنطينه esetروطبق آدرس زير پاک کنم اشکالي نداره با توجه به حجم زيادآن؟مشاهده پیوست 135363
ماشاا...فک کنم الان کلکسیونه ویروس داری ، حیف نیست پاکشون کنی ؟خود انتی ویروس هم این امکان رو داره که فایلهایی که قرنطینه کرده رو پاک کنه از طریق خودش اینکارو انجام بده

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم دوست عزیز...ولی هارد رو از روی کامپیوتر برداشتم . یعنی یه هارد دارم یه لپ تاپ ... کامپیوتری نیست
یه مبدل هایی هست برای تبدیل ساتا به یو اس بی که میشه هارد رو به وسیله اون مثل یه هارد اکسترنال به سیستم وصل کرد نمیدونم دقیقا اسمش چیه خودمون از یه بنده خدایی گرفتیم.. کامپیوتریا میشناسن ..البته اینم بگم کابل برق داره و نمیشه اینور اونور بردش

perlitic

عضو جدید
سلام
یه سوال فنی
شاید جاش اینجا نباشه...!! ولی ..
میشه کمکم کنید و بگید چطور میشه از یوتیوپ فیلم دانلود کنم؟ خیلی ضروریه!! مرسی

دو سه روزه توی اینترنت دارم میگردم و هرچی نرم افزار دم دستم میرسه دانلود و ران می کنم ولی هیچ کدوم جواب نمیده!!

کمکم کنید مرسی

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
اگه توسط ...شکن به سیستم آی پی داده بشه چطور باید لغو بشه ؟
با تشکر

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه سوال فنیشاید جاش اینجا نباشه...!! ولی ..میشه کمکم کنید و بگید چطور میشه از یوتیوپ فیلم دانلود کنم؟ خیلی ضروریه!! مرسیدو سه روزه توی اینترنت دارم میگردم و هرچی نرم افزار دم دستم میرسه دانلود و ران می کنم ولی هیچ کدوم جواب نمیده!!کمکم کنید مرسی
از سایتای کنورت کننده مثل www.ytconv.com استفاده کن تبدیل فرمتم انجام میدن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
بهتره که از پورت LAN روترتون استفاده کنید! اگه کیس تون ورودی LAN داره با یه کابل LAN روتر رو به کیس وصل کنید. در این صورت به درایور یا چیزای دیگه هم نیازی نخواهد بود!

ممنون دوست عزیز لطف کردی ، فکر میکردم با اونم باید سی دی رو نصب کنم ، دستت درد نکنه

Abolfazl.B

عضو جدید
سلام
یه سوال فنی

دو سه روزه توی اینترنت دارم میگردم و هرچی نرم افزار دم دستم میرسه دانلود و ران می کنم ولی هیچ کدوم جواب نمیده!!

کمکم کنید مرسی
با اینترنت دانلود منیجر این کار به راحتی امکان داره

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال فنی

کمکم کنید مرسی
سلام...
با IDM دانلود کن
اینجا هم یه سری بزن
http://rezakazime1.blogfa.com/post-130.aspx

CheerfulGirl

عضو جدید
سلام
من easy php و xampp رو بارها و بارها نصب کردم ولی نمیتونم به لوکال دسترسی پیدا کنم وقتی ادرس لوکال رو میزنم وارد صفحه سرچ میشه
error.jpg
من روی پی سی نصب کردم مشکلی نداره نمیدونم چرا روی لب تاب اینجوری میشه
یعنی کسی هست بتونه کمک کنه
مرسی

mahboob@

عضو جدید
سلام
یه سوال اکانت یاهو من قفل شده و سوال امنیتی ازم میخواد با وجود اینکه مطمئنم پسورد رو درست وارد میکنم !!
چون ایمیل قدیمی هست سوالات امنیتی رو هم یادم نمیاد کسی نمیدونه چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟؟؟

CPlus

عضو جدید
سلام
یه سوال اکانت یاهو من قفل شده و سوال امنیتی ازم میخواد با وجود اینکه مطمئنم پسورد رو درست وارد میکنم !!
چون ایمیل قدیمی هست سوالات امنیتی رو هم یادم نمیاد کسی نمیدونه چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟؟؟

از کامپیوتری استفاده کن که آخرین بار باهاش لاگین شدی ، باز میشه

اگه ببینه سیست عوض شده یا آیپی یا کشورت اکانت رو فقط با سوال امنیتی باز میکنه

CPlus

عضو جدید
سلام
من easy php و xampp رو بارها و بارها نصب کردم ولی نمیتونم به لوکال دسترسی پیدا کنم وقتی ادرس لوکال رو میزنم وارد صفحه سرچ میشه
من روی پی سی نصب کردم مشکلی نداره نمیدونم چرا روی لب تاب اینجوری میشه
یعنی کسی هست بتونه کمک کنه
مرسی

ببین با آیپی باز میشه ؟ 127.0.0.1

rosa0098

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
یه مشکل کامپیوتری دارم که به هر دری زدم حل نشد که نشد!!!!:cry:
پی سی من بلافاصله بعد از اینکه هر نوع آنتی *****ی(ساکس، فری گیت،سایفون و....) رو فعال می کنم کلا هنگ میکنه و هیچ راهی نداره جز اینکه ریستش کنم...تا حالا چند جا هم نشون دادم نتونستن مشکلمو حل کنن...خواهش میکنم اگه کسی راه حلی سراغ داره راهنماییم کنه.ممنون می شم

mona_69

عضو جدید
سلام دوستان...آیدی یاهوم چند وقتیه بلاک شده...با اینکه مدام بهش سرمیزدم ولی نمیدونم چرا اینجوری شده!ایمیلمم نمیتونم باز کنم....ممنون از کمکتون.....

mahboob@

عضو جدید
از کامپیوتری استفاده کن که آخرین بار باهاش لاگین شدی ، باز میشه

اگه ببینه سیست عوض شده یا آیپی یا کشورت اکانت رو فقط با سوال امنیتی باز میکنه

مرسی از توضیحتون دوست عزیز من با لپ تاپ خودم آن بودم یه ساعت بستم اکانتم رو و باز با همین لپ تاپ و نت خواستم وارد شم پیغام داد که قفل شده !!!
البته ظاهن مشکل خیلی ها هست این فعلا

RIG

متخصص C#.net
سلام دوستان...آیدی یاهوم چند وقتیه بلاک شده...با اینکه مدام بهش سرمیزدم ولی نمیدونم چرا اینجوری شده!ایمیلمم نمیتونم باز کنم....ممنون از کمکتون.....
سلام همشهری خوبی؟
نگران نباش معمولا خودش درست میشه ... 24 ساعته یا 48 یا 12 ساعته ...
حالا اکه نشد به این ایمیل ها
my-login-support@cc.yahoo-inc.com
account-security-help@cc.yahoo-inc.com
asia-account@yahoo-inc.comsubject: Reactived my account
باید به این شکل
hi
I’m not able to sing in my yahoo account its say that yahoo ID has
disconnected please help me and active my yahoo mail i thing i did some
ting wrong and my yahoo ID got disconnected i have my yahoo ID information
1. Yahoo! ID: Your ID
2. Date of birth (mm-dd-yyyy): 20/12/1970
3. ZIP/Postal Code: 52913
4. Country : United States
5. Alternate (non-Yahoo!) : Your Email
6. Your new alternate email address: Your Emial
7. Secret Question: What is your pets name? and Answer: jiji​
اطلاعات رو بفرستی و یا زنگ بزن ۱-۴۰۸-۳۴۹-۱۵۷۲

CPlus

عضو جدید
مرسی از توضیحتون دوست عزیز من با لپ تاپ خودم آن بودم یه ساعت بستم اکانتم رو و باز با همین لپ تاپ و نت خواستم وارد شم پیغام داد که قفل شده !!!
البته ظاهن مشکل خیلی ها هست این فعلا

مشکل نیست :دی یه مزایا هستش ، و سیستم کاملا جدید در یاهو ، که واقعا بدرد بخور هستش ، تا شما باشین دیگه سوال امنیتی رو یادتون باشه :D

12 ساعت صبر کنید دوباره امتحان کنید ، بعید میدونم با همون کامپیوتر و همون آیپی باز نشه ، احیانا پروک--سی که ندارین ؟ یا و-ی پی ان ؟ اگه دارید قطعش کنید و امتحان کنید ، ممکنه با توجه به کشوری که موقع ثبت نام هم انتخاب کردید عمل کنه ، در کل من از رمز و رازاش بی خبرم :D

mahboob@

عضو جدید
مشکل نیست :دی یه مزایا هستش ، و سیستم کاملا جدید در یاهو ، که واقعا بدرد بخور هستش ، تا شما باشین دیگه سوال امنیتی رو یادتون باشه :D

12 ساعت صبر کنید دوباره امتحان کنید ، بعید میدونم با همون کامپیوتر و همون آیپی باز نشه ، احیانا پروک--سی که ندارین ؟ یا و-ی پی ان ؟ اگه دارید قطعش کنید و امتحان کنید ، ممکنه با توجه به کشوری که موقع ثبت نام هم انتخاب کردید عمل کنه ، در کل من از رمز و رازاش بی خبرم :D
الا ن حدود 48 ساعت هست که قفل هست و هنوز برطرف نشده ! نه هیچ نوع فیل -- تر شکنی رو این سیستم ندارم !! آخه این اکانت مال شش هفت سال پیش هست اصلا یادم نمیاد چی زدم !!!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الا ن حدود 48 ساعت هست که قفل هست و هنوز برطرف نشده ! نه هیچ نوع فیل -- تر شکنی رو این سیستم ندارم !! آخه این اکانت مال شش هفت سال پیش هست اصلا یادم نمیاد چی زدم !!!
خسته نباشید!
خب این ای دی که این همه وقت بدون استفاده مونده ،برا چی می خوای دوباره ازش استفاده کنی!
راحت و بی درد سر یکی دیگه درست کن!
سنگ مفت! آی دی یاهو هم مفت!
حیف وقت!

jafar01

عضو جدید
باسلام علت خطای مقابل برای گامپیوتر چیست چطور ویندوز را بالا بیارم   reboot and select proper boot device باتشکرفراوانjafar01

آریاتس

عضو جدید
سلام
من وقتی میلم رو باز میکنم عکسایی که زیرش نوشته تبلیغات مربوط به سایت برام باز میشه ولی این عکسا اصلا برای یاهو نیست چون فوق العاده کیفیت پایین تری داره و یا اینکه عضویت تو بعضی گروه ها بهم پیشنهاد میشه
که در هر صورت در صورت باز کردن اون پیج ها از من یوزر و پسورد میخواد !!!!! میدونم که این صفحه ها رو هکر ها درست میکنم برای به دست آوردن پسورد ! ولی خب من ثبت نام نکردم
یه اکانت جدید ساختم بازم این مشکلو پیدا کردم یه پیج توی ف ی س ب و ک هم ساختم اونم همین مشکل رو پیدا کرد
کلا از سیستم خودم که هر کسی وارد بشه این مشکل رو روی هر اکانت داره و تازه برای دیگران هم قابل رویت بود
در ضمن به محض ساختن یه پیج توی ف ی س مسیجم رو اصلا نتونستم باز کنم جاش اون تبلیغات می اومد ! :(
حالا من چیکار باید کنم
ویروسی شده ! در همین حد که آنتی ویروسم رو دوباره آپدیت کنم کفایت میکنه یا باید ویندوز عوض کنم ؟؟؟؟

salmanasadi

عضو جدید
سلام خسته نباشیدلطفابه من کمک کنید
من تمام اطلاعات روی لبتابم اینکریپت شده چطوری میتونم ازادشون کنم
بعدازاینکه این پیغام اومد
وهرکاری کردم نرفت ویندوزروکه عوض کردم اطلاعاتم اینکرپت شدحالا چیکارکنم لطفاکمک کنیدممنون

sina-electronic

عضو جدید
سلام
من لپ تاپم قبل اینکه ویندوز نصب کنم حدود 3 ساعت شارژ نگه میداشت ولی الان این میزان شده یک ساعت و ربع .
می خواستم بدونم علت از چی میتونه باشه ؟

mona_69

عضو جدید
سلام همشهری خوبی؟
نگران نباش معمولا خودش درست میشه ... 24 ساعته یا 48 یا 12 ساعته ...
حالا اکه نشد به این ایمیل ها
my-login-support@cc.yahoo-inc.com
account-security-help@cc.yahoo-inc.com
asia-account@yahoo-inc.comsubject: Reactived my account
باید به این شکل
hi
I’m not able to sing in my yahoo account its say that yahoo ID has
disconnected please help me and active my yahoo mail i thing i did some
ting wrong and my yahoo ID got disconnected i have my yahoo ID information
1. Yahoo! ID: Your ID
2. Date of birth (mm-dd-yyyy): 20/12/1970
3. ZIP/Postal Code: 52913
4. Country : United States
5. Alternate (non-Yahoo!) : Your Email
6. Your new alternate email address: Your Emial
7. Secret Question: What is your pets name? and Answer: jiji
اطلاعات رو بفرستی و یا زنگ بزن ۱-۴۰۸-۳۴۹-۱۵۷۲

سلام دوست عزیز...ممنونم
الان 2 هفته ای میشه که بلاکه...درنتیجه باید اطلاعاتو به اون ایمیلها بفرستم...ولی آخه من اطلاعات آیدیمو (Date of birth-Secret Question)ندارم :(...حالا چی باید بکنم؟؟
مرسی که راهنمایی میکنین...:gol::gol::gol:

بالا