سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سیستم خوبیه... یعنی از خوب اونورتر..

اما فک می کنم با این هزینه بتونید سیستم بهتری بخرید.... به نظرم از چن جای دیگه قیمت بگیرید.

موفق باشید

قیمت معقولی نیست ، همانطور که دوست عزیزمون گفتن میشه قطعات بهتری استفاده کرد .
پیشنهاد بنده به شما :
در صورت آگاه بودن به علم اسمبل کردن سیستم ، قطعات را خودتان تهیه کرده و اسمبل کنید .

خیلی ممنون از جوابتون

اما من هیچ از سخت افزار کامپیوتر سر در نمیارم

شما مثلا چه مارک یا مدل از قطعات رو پیشنهاد میکنید

که به فروشنده بگم من فلان قطعات رو می خوام :smile:

amir8809

عضو جدید
سلام
من وقتی میخوام ویندوز نصب کنم با این خطا(عکس زیر) در مرحله کپی فایلا مواجه میشم....لطفا راهنمایی کنید که مشکل چیه و چطوری حل میشه؟!
ضمن اینکه هارد سی دی رام و خود سی دی ویندوز تست شده و هیچ مشکلی ندارن(حداقل 5تا سی دی ویندوز اکس پی مختلف و ویندوز 7 ) پس لطفا دوستانی که میخوان جواب بدن نگن از هارد یا سی دی و ایناس!!
راستی یک نکته دیگه هم اینکه هر بار هر کدوم از سی دی هارو که نصب میکردم توی یک جا گیر میکرد...مثلا یکبار توی 70% و یکبار 80% و یکبار 60% و یکبارم کلا این مرحله رو رد کرد و توی مرحله بعدش گیر کرد!!!
اینم عکس :
21022011020.jpg

shadow_IR

کاربر بیش فعال
کامی بنده دچار ویروس بی خودی شده...
پیام های سیاسی زرد که بالای صفحه رژه می رن به وفووور!! هر چی دیلیت می کنم بازم می یاد...
میشه یه راهی بگین که کلاً حذف بشه؟!

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کامی بنده دچار ویروس بی خودی شده...
پیام های سیاسی زرد که بالای صفحه رژه می رن به وفووور!! هر چی دیلیت می کنم بازم می یاد...
میشه یه راهی بگین که کلاً حذف بشه؟!

این ویروس که مال 4-5 سال پیشه !

با یه آنتی ویروس آپدیت سیستموتون رو اسکن کنید !

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه ترجمه کنی دوست عزیز؟

سلام با اجازه از دوست عزیز ah.fekri که این لینک رو گذاشتن.
دوست عزیز فکر نمی کنم این جواب ها جواب سوال شما باشه ولی به هر حال راههایی که گفته شده این هست.
یکی اینکه در کروم در قسمت بوک مارک یه فولدر ایجاد کنید و تب های مورد نظر رو در اون فولدر قرار بدید چون کروم می تونه یکی یکی تب ها رو در یک فولدر سیو کنه ولی نمیتونه همه رو یکباره سیو کنه و می تونه با یک کلیک همه رو باز کنه. شما با رفتن به فولدر ساخته شده در بوک مارک و کلیک راست می تونید گزینه Open All Bookmarks را انتخاب کنید.
و راه دیگه این هست که تمام تب های مورد نظر رو در یه داریو سیو کنید.
یا اینکه بعد از باز شدن کروم گزینه Recently Closed Tabs که در زیر صفحه کروم قرار داره رو کلیک کنید.
و یا اینکه این مسیر رو در کروم برید Settings>Options>Basics>On startup>Reopen the pages that were last open چون تب هایی رو که اخرین بار قبل از بستن کروم باز بودن رو نمایش میده.

این خلاصه چیزی بود که من فهمیدم از این لینک امیدوارم تونسته باشم خوب ترجمه کنم.

با تشکر

آخرین ویرایش:

جوجوبا

عضو جدید
سلام به مهندسای عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه

میخوام کاری رو شروع کنم و ترجیح دیدم قبل از شروع مشورت کنم وشکی که دارم برطرف شه
اول اینکه بازار کار شبکه نسبت به طراحی سایت چطوره؟
در مسئله کار یه بحث حقوق و آینده شغلی هستش یه بحث هم علاقه اما خیلی وقتا مجبور میشیم بخاطر درآمد از علاقه صرف نظر کنیم
من به شبکه علاقه بیشتری دارم تا طراحی سایت اما تاجاییکه شنیدم بازار کار شبکه بهتره به شرطیکه دوره هاش گذرونده باشم
برای گذروندن دوره ها دوسال حداقل زمان وهزینه نیاز هست اما طراحی سایت ساده تر و کم هزینه است.
دوره های شبکه مایکروسافت توی تمام موسسات مشابه هستند ابتدا نت ورک پلاس و
mcitp , mcse ,ccna , ccnp , ccsp ,ccie
و... هستند
راجع به موسسه سوال کردم گفتن سماتک توی سیدخندان بهتر از مجتمع فنیه اگر شماهم موسسه معتبر با اساتید مجرب میشناسید ممنون میشم راهنمایی کنید
سوال دیگرم درمورد طراحی سایت هستش اینکه از نظر بازار کار مخصوصا برای دختر درامد واینده شغلی در مقایسه با شبکه چطوره؟ میگن شبکه خیلی وسیعه واگر وارد بازار کار نشی هر چی خوندی نه تنها یادت میره بلکه چون در عمل یادنگرفتی وقت وهزینت هدر میره میخوام بدونم اگر دوره های شبکه رو بگذرونم و خودم تلاش کنم راحت میتونم مشغول به کار شم یا حتما باید پارتی داشته باشم؟؟؟ چون وب پارتی نمیخواد
با تشکر فراوان

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مشکلی واسم پیش اومده ممنون میشم کمکم کنید.
از ورد 2007 استفاده می کردم اون رو حذف و ورد 2010 نصب کردم اما در ورد 2010 موقعی که کلیک راست می کنم منوی کلیک راست سریع ظاهر و پنهان می شود و نمی توانم از گزینه های کلیک راست استفاده کنم. قابل ذکره که مشکل از کلیک راست موسم نیست چون بقیه جاها کار میکند. و add in هایی در وردم فعال هستند که شاید بتوان با غیرفعال کردن آنها مشکل را حل کرد اما نیمدونم آن ها را چطور غیرفعال کنم. از طرفی هم کلیک راستم بر روی header کار می کند و گزینه edit header نشان می دهد اما در صفحه اصلی و روی ریبون ها کار نمیکند. با گرفتن shift+F10 هم منوی کلیک راست ظاهر می شود اما با موس ظاهر نمی شود. سیستم عامل هم ویندوز xp (32 بیتی) می باشد. چکار کنم مشکل کلیک راستم درست بشه؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مشکلی واسم پیش اومده ممنون میشم کمکم کنید.
از ورد 2007 استفاده می کردم اون رو حذف و ورد 2010 نصب کردم اما در ورد 2010 موقعی که کلیک راست می کنم منوی کلیک راست سریع ظاهر و پنهان می شود و نمی توانم از گزینه های کلیک راست استفاده کنم. قابل ذکره که مشکل از کلیک راست موسم نیست چون بقیه جاها کار میکند. و add in هایی در وردم فعال هستند که شاید بتوان با غیرفعال کردن آنها مشکل را حل کرد اما نیمدونم آن ها را چطور غیرفعال کنم. از طرفی هم کلیک راستم بر روی header کار می کند و گزینه edit header نشان می دهد اما در صفحه اصلی و روی ریبون ها کار نمیکند. با گرفتن shift+F10 هم منوی کلیک راست ظاهر می شود اما با موس ظاهر نمی شود. سیستم عامل هم ویندوز xp (32 بیتی) می باشد. چکار کنم مشکل کلیک راستم درست بشه؟
با سلام،
احتمالاً مشکل از همون Add-ins باید باشه! ازطریق Option به Trust Center و بعد Trust center setting برید. حالا از قسمت Addins گزینه ی Disable رو انتخاب کنید.
فکر کنم مستقیماً از قسمت Addins در Options هم می شه Addin خاصی رو غیرفعال کرد. باید انتخابش کنید و از پایین صفحه گزینه ی مناسب رو انتخاب کنید و GO رو بزنید!

reza2011

عضو جدید
سلام دوستان....... من می خوام یه سری آهنگو با نرم افزار Rockit pro dj میکس کنم.در واقع میخوام فاصله ی بین آهنگا رو از بین ببرمو انتهای هر آهنگو،با ابتدای آهنگه بعدی میکس کنم... ولی هر چی سعی میکنم نمیتونم از این نرم افزار استفاده کنم..یعنی میشه گفت ازش چیزی سر در نمیارم..نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا هر کدوم از دوستان که با این نرم افزار آشنایی داره،یه مقدار راهنماییم کنه.اگه هم نرم افزار بهتری رو برای این نوع میکس کردن سراغ دارین،لطفا بهم معرفی کنین.....واقعا لطف میکنین...ممنون.

سلام مونا جان .. من برنامه Nero Wave Editor رو بهت پيشنهاد ميكنم . چون واقعا كار با اون سادست و برنامه قوي اي هم هست ... اگر مشكلي داشتي هم من در خدمتم ....

amir8809

عضو جدید
سلام
من وقتی میخوام ویندوز نصب کنم با این خطا(عکس زیر) در مرحله کپی فایلا مواجه میشم....لطفا راهنمایی کنید که مشکل چیه و چطوری حل میشه؟!
ضمن اینکه هارد سی دی رام و خود سی دی ویندوز تست شده و هیچ مشکلی ندارن(حداقل 5تا سی دی ویندوز اکس پی مختلف و ویندوز 7 ) پس لطفا دوستانی که میخوان جواب بدن نگن از هارد یا سی دی و ایناس!!
راستی یک نکته دیگه هم اینکه هر بار هر کدوم از سی دی هارو که نصب میکردم توی یک جا گیر میکرد...مثلا یکبار توی 70% و یکبار 80% و یکبار 60% و یکبارم کلا این مرحله رو رد کرد و توی مرحله بعدش گیر کرد!!!
اینم عکس :
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=86544&d=1329929872&thumb=1

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اینم عکس :
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=86544&d=1329929872&thumb=1
سلام دوست من
وقتی که سی دی ویندوز مشکل داشته باشه ( خش زیاد) بعضی از فایلها کپی نمی شه و این خطا رو میده

amir8809

عضو جدید
سلام دوست من
وقتی که سی دی ویندوز مشکل داشته باشه ( خش زیاد) بعضی از فایلها کپی نمی شه و این خطا رو میده

دوست عزیز لطف کن یا متن منو کامل بخون یا بلد نیستی جواب نده کلا!!!
گفتم سی دی ویندوز تست شده...من با همین سی دی و همین سی دی رام روزی 10تا سیستم ویندوز نصب میکنم باز شما میگی از سی دی هست؟!؟!سی دی یک دونه خشم نداره!

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم سی دی ویندوز تست شده...من با همین سی دی و همین سی دی رام روزی 10تا سیستم ویندوز نصب میکنم باز شما میگی از سی دی هست؟!؟!سی دی یک دونه خشم نداره!
چه قدر هم خوش اخلاق
دوست عزیز
من گفتم هروقت سی دی خش داشته باشه و درست کپی نشه این خطا میاد حالا چرا برای شما میاد دیگه ...................

ah.fekri

عضو جدید
سلام به مهندسای عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه

میخوام کاری رو شروع کنم و ترجیح دیدم قبل از شروع مشورت کنم وشکی که دارم برطرف شه
اول اینکه بازار کار شبکه نسبت به طراحی سایت چطوره؟
در مسئله کار یه بحث حقوق و آینده شغلی هستش یه بحث هم علاقه اما خیلی وقتا مجبور میشیم بخاطر درآمد از علاقه صرف نظر کنیم
من به شبکه علاقه بیشتری دارم تا طراحی سایت اما تاجاییکه شنیدم بازار کار شبکه بهتره به شرطیکه دوره هاش گذرونده باشم
برای گذروندن دوره ها دوسال حداقل زمان وهزینه نیاز هست اما طراحی سایت ساده تر و کم هزینه است.
دوره های شبکه مایکروسافت توی تمام موسسات مشابه هستند ابتدا نت ورک پلاس و
mcitp , mcse ,ccna , ccnp , ccsp ,ccie
و... هستند
راجع به موسسه سوال کردم گفتن سماتک توی سیدخندان بهتر از مجتمع فنیه اگر شماهم موسسه معتبر با اساتید مجرب میشناسید ممنون میشم راهنمایی کنید
سوال دیگرم درمورد طراحی سایت هستش اینکه از نظر بازار کار مخصوصا برای دختر درامد واینده شغلی در مقایسه با شبکه چطوره؟ میگن شبکه خیلی وسیعه واگر وارد بازار کار نشی هر چی خوندی نه تنها یادت میره بلکه چون در عمل یادنگرفتی وقت وهزینت هدر میره میخوام بدونم اگر دوره های شبکه رو بگذرونم و خودم تلاش کنم راحت میتونم مشغول به کار شم یا حتما باید پارتی داشته باشم؟؟؟ چون وب پارتی نمیخواد
با تشکر فراوان

پاسخ دادن به بخشی از سوالات شما تبلیغات محسوب میشه و نمیشه اینجا پاسخ داد دوست عزیز .
اما در مورد بازار کار:
امروزه همه شرکت ها برا بالا بردن انفورماتیک و سطح کیفی شرکتشون به محیط شبکه نیاز مند هستند . و محیط شبکه (بیش از20 تا 30 نود ) نیازمند نگهداری و رفع معایب احتمالی میباشد .
این نیاز یک مدیر آی تی را میطلبد .
بازار کار شبکه خوبه ، به شرط اینکه کار بلد باشی . یه مدیر آی تی باید آچار فرانسه باشه . شبکه بدونه ، سخت افزار بدونه ، نرم افزار بدونه ، وب بدونه و . . .
شرکت های حال حاضر یه همیچین کسی رو میخوان .

پیشنهاد میکنم به سیسکو روی بیارین که خیلی شیرینه .
این لینک میتونه به خیلی از سولاتتون پاسخ بده :
http://forum.shafagh.com/forum.php
سوال تبلیغاتی هم داشتید پیام خصوصی بدیم ، یا میل بزنید .
موفق باشید.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
اینم عکس :
با سلام،
اگه از CDهاتون مطمئند با یکی از اون CDRomها که تست کرده بودید ویندوز بریزید!

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

دوست عزیز!!! لطف کن یا مودب باش یا بلد نیستی سوال نپرس کلا!!!

آرش جان از کاربرای محترم و دانای اینجاست.

حرفی رو نسنجیده نمیزنه.

شما خط اول عکسی که گذاشتی رو بخون میفهمی ایراد از کجاست!

واقعا مشخص نیست؟؟؟!!!

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اینم عکس :
مشکل احتمال زیاد بدسکتورهای هارد شماست که باید برطرف بشه

aarshad

عضو جدید
با سلام من يه لب تاب دارم كه وقتي با برنامه oovoo ميخوام با دوستم حرف بزنم اون صدامو نميشنوه درصورتي كه لب تاب خودش ميكروفن داره درسته؟

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام من يه لب تاب دارم كه وقتي با برنامه oovoo ميخوام با دوستم حرف بزنم اون صدامو نميشنوه درصورتي كه لب تاب خودش ميكروفن داره درسته؟
دوست من سلام
نوع لپ تاپ رو بگو در ضمن خودت می تونی تو اطلاعاتش بفهمی که داره یا نه
اگه وب کم داره امتحان کن ببین صدا ضبط می کنه
شاید هم بخواد که به برنامه میکروفن رو معرفی کنی !!!!!!!!!!!!!!!!!!

amir8809

عضو جدید
دوست عزیز!!! لطف کن یا مودب باش یا بلد نیستی سوال نپرس کلا!!!

آرش جان از کاربرای محترم و دانای اینجاست.

حرفی رو نسنجیده نمیزنه.

شما خط اول عکسی که گذاشتی رو بخون میفهمی ایراد از کجاست!

واقعا مشخص نیست؟؟؟!!!

اولا من بی ادبی نکردم دوما ظاهرا حرف زدن تو این فروم مساویه با میخ کوبیدن تو سنگه!!
من میگم هارد و سی دی و سی دی رام کلا تست شده و همشون 100% سالمن ولی باز یکی ورمیداره میگه مشکل از سی دی هست و یکی ورمیداره میگه از سی دی رام و اون یکی دیگه هم میگه هاردت بد سکتور داره!!!!به نظر شما اینا خیلی دانا هستن؟!؟!؟!؟
یعنی یکی از همین دانا ها متوجه نشد که ممکنه مشکل از مادربرد باشه نه هارد و سی دی و سی دی رام؟؟؟!!!
بله درسته با توجه به همون خط اول خودمم اول ذهنم به هارد و سی دی رام و سی دی رفت ولی وقتی خودم دارم میگم اونا تست شده و مشکل نداره دیگه دلیل نداره که بیان اینارو بگن!!!

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اولا من بی ادبی نکردم دوما ظاهرا حرف زدن تو این فروم مساویه با میخ کوبیدن تو سنگه!!
من میگم هارد و سی دی و سی دی رام کلا تست شده و همشون 100% سالمن ولی باز یکی ورمیداره میگه مشکل از سی دی هست و یکی ورمیداره میگه از سی دی رام و اون یکی دیگه هم میگه هاردت بد سکتور داره!!!!به نظر شما اینا خیلی دانا هستن؟!؟!؟!؟
یعنی یکی از همین دانا ها متوجه نشد که ممکنه مشکل از مادربرد باشه نه هارد و سی دی و سی دی رام؟؟؟!!!
بله درسته با توجه به همون خط اول خودمم اول ذهنم به هارد و سی دی رام و سی دی رفت ولی وقتی خودم دارم میگم اونا تست شده و مشکل نداره دیگه دلیل نداره که بیان اینارو بگن!!!

ببینید دوست عزیز !

اینجا هیچ کس در قبال راهنمایی و کمک به دیگران تعهدی نداره !

دوستانی که در این تاپیک سعی در کمک به بقیه کاربران دارن ، در عوض هیچی دارن از وقت و انرژی شون مایه میذارن !

شما اگر فکر می کنید اینجا کسی نمیتونه مشکلتون رو حل کنه ، سیستمتون رو ببرید به یکی از تعمیرگاههای تخصصی شهرتون !

آخرین ویرایش:

Abolfazl.B

عضو جدید
با سلام مادربرد کامپیوتر من p5ad2 -e هست من الان 2تا رم 1 گیگ رو کامپیوترم نصبه.حالا میخوام 2 گیگ دیگه به رمش اضافه کنم .به نظر شما 2تا رم 1 گیگ بخرم بهتره یا 1 دونه رم 2 گیگ.ممنون میشم راهنماییم کنید. اینم لینک عکس مادربرد http://www.xicomputer.com/products/prodimages/Asus_P5AD2-E_Deluxe.jpg

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ببینید دوست عزیز !

اینجا هیچ کس در قبال راهنمایی و کمک به دیگران تعهدی نداره !

دوستانی که در این تاپیک سعی در کمک به بقیه کاربران دارن ، در عوض هیچی دارن از وقت و انرژی شون دارن مایه میذارن !

شما اگر فکر می کنید اینجا کسی نمیتونه مشکلتون رو حل کنه ، سیستمتون رو ببرید به یکی از تعمیرگاههای تخصصی شهرتون !
تایید .
با تشکر

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با سلام مادربرد کامپیوتر من p5ad2 -e هست من الان 2تا رم 1 گیگ رو کامپیوترم نصبه.حالا میخوام 2 گیگ دیگه به رمش اضافه کنم .به نظر شما 2تا رم 1 گیگ بخرم بهتره یا 1 دونه رم 2 گیگ.ممنون میشم راهنماییم کنید. اینم لینک عکس مادربرد http://www.xicomputer.com/products/prodimages/Asus_P5AD2-E_Deluxe.jpg
اگه دوتا 1گیگ بخری بعد بخای ارتقا بدی دوباره دیگه امکان نداره مگه اینکه این ها رو دور بندازی.
ولی اگه نخای دیگه ارتقا بدی فکر کنم دوتا 1 گیگ بخری بهتره.

ah.fekri

عضو جدید

مادر برد شما همون برند و بردیه که من با تقویتش دارم 24 ساعته ازش سرویس میگیرم .
این برد از خاصیت Doual Channel پشتیبانی میکنه . همونطور که دوست عزیزمون فرمودن بهتر از 2 تا رم 1GB استفاده کنی . و بهتره که در اسلات های همرنگ استفاده بشه . (مشکی - مشکی) یا (زرد-زرد).
و این رو هم توجه کنید که از یک فرکانس باشن.
بهترین رفرنس برای استفاده از نوع ، برند و فرکانس رم رجوع کردن به دفترچه راهنمای مادر برد هست.

موفق باشید .

آخرین ویرایش:

sarake

عضو جدید
سلام
من یه مقاله معتبر اماری میخام.دانشگاه ما هزینه برا اشتراک هیچ سایتی نمی پردازه.تو چندتا سایت پسوورد یه سایتهایی رو نوشته بود.اینا پسوردها همه غیر معتبرن؟
نمیشه از این سایتها مثل ساینس دایرکت بدون پرداخت هزینه استفاده کرد؟

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان من میخوام به جای استفاده از lcd لپ تاپم از صفحه تلویزیونم استفاده کنم این کارو چه جوری انجام میدن؟؟ممنون از راهنماییتون

بالا