سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Sarp

مدیر بازنشسته
چي رو دانلود كنه ؟ اين ديكشنري ها رو وقتي مي خوام اضافه كنم مي خواد به سرورش وصل بشه ، connecting to sever اما هر چي صبر مي كنم اتفاقي نمي افته .. شايد به خاطر اينه كه تنظيمات رجيسبري و آپديتش رو عوض كردم كه expire نشه . نه ؟ اگه به سرور وصل هم بشه كه تشخيص مي ده نرم افزار من قلابيه expire ميشه خب ...
مجبور نیستید از طریق خود برنامه گلاسوریها رو دانلود کنید
میتونید جداگانه دانلود کنید و واسه همیشه داشته باشیدشون
سلام
چطوری میشه فایل پی دی اف رو به ورد تبدیل کنم؟؟
ممنون
سلام
اگر فارسی باشه هیچ جور

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام،
به دلیل استفاده از آنتی ویروس و قرنطینه شدن فایلها ویندوز بالا نمیاد...با ununtu به سیستم دسترسی دارم...چه جوری فایل های قرنطینه (پوشه QB) رو برگردونم؟

(البته این همون سیستم یک هفته پیش که لاگ آن نمی شد نیست...با اون هنوز کار نکردم)

آخرین ویرایش:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چطوری میشه فایل پی دی اف رو به ورد تبدیل کنم؟؟
ممنون
شما از طریق برنامه های موجود تو بازار میتونید این کار رو بکنید حتی اگه فارسی باشه متن
من چند تاش رو برات میزارم میتونی دانلود هم از سایت هاشون بکنی
4videosoft PDF convertor-- Anybizsoft PDF to word--و PDFTiger
از اینها استفاده کن مشگلت حل میشه

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
به دلیل استفاده از آنتی ویروس و قرنطینه شدن فایلها ویندوز بالا نمیاد...با ununtu به سیستم دسترسی دارم...چه جوری فایل های قرنطینه (پوشه QB) رو برگردونم؟
آنتی ویروست چیه؟
به هر صورت باید بری تو آنتی ویروست و فایلها رو ریستور کنی و بعد ببینی ویندوز بالا میاد یا نه که احتمالا بالا میاد در هر صورت ویندوز شما ویروسی و باید عوض بشه وگرنه باز همین حالت پیش میاد براتون

Ashraf lotfi

عضو جدید
سلام .
ویندوز کامپیوترم بالا نمی یاد . پیام می ده که هارد دیسکو نمی شناسه .
یه هارد دیسک دیگه رو بهش وصل کردم این دفعه ویندوز که بالا نمی یاد هیچ همش ریستارت هم می کنه . ...
به نظرتون چه مشکلی داره ؟؟؟

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
ویندوز کامپیوترم بالا نمی یاد . پیام می ده که هارد دیسکو نمی شناسه .
یه هارد دیسک دیگه رو بهش وصل کردم این دفعه ویندوز که بالا نمی یاد هیچ همش ریستارت هم می کنه . ...
به نظرتون چه مشکلی داره ؟؟؟
شما باید جامپر هاردتو رو عوض کنید و بزارید رو مستر و در مورد هارد های دیگه هم باید خدمتون عرض کنم هارد هایی که روشون ویندوز هست اگه از یه سیستم باز کنید و به یه سیستم دیگه بزنید معمولا ریستارت میشه چون بوت اون هارد رو نمیشناسه و مجدد باید ویندوز روش نصب بشه پس هارد دوم مشگلی نداره و سالمه فقط یه ویندوز میخواد هارد اول هم با جامپر درست میشه فقط یه جابجایی احتیاج داره

Ashraf lotfi

عضو جدید
شما باید جامپر هاردتو رو عوض کنید و بزارید رو مستر و در مورد هارد های دیگه هم باید خدمتون عرض کنم هارد هایی که روشون ویندوز هست اگه از یه سیستم باز کنید و به یه سیستم دیگه بزنید معمولا ریستارت میشه چون بوت اون هارد رو نمیشناسه و مجدد باید ویندوز روش نصب بشه پس هارد دوم مشگلی نداره و سالمه فقط یه ویندوز میخواد هارد اول هم با جامپر درست میشه فقط یه جابجایی احتیاج داره

من همین الان جامپرو جابه جا کردم ولی درست نشد . همون اتفاق قبلی افتاد .

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همین الان جامپرو جابه جا کردم ولی درست نشد . همون اتفاق قبلی افتاد .
سی دی رام و یا دی وی دی رام رو از سیستم جدا کنید و فقط هارد به سیستم وصل باشه و بعد با تغییر جامپر ریستارت کنید تا مستر رو پیدا کنید البته رو هارد ها همیشه میزنه

Ashraf lotfi

عضو جدید
سی دی رام و یا دی وی دی رام رو از سیستم جدا کنید و فقط هارد به سیستم وصل باشه و بعد با تغییر جامپر ریستارت کنید تا مستر رو پیدا کنید البته رو هارد ها همیشه میزنه

الان رو مستره ولی بازم بالا نمی یاد .

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجبور نیستید از طریق خود برنامه گلاسوریها رو دانلود کنید
میتونید جداگانه دانلود کنید و واسه همیشه داشته باشیدشون

سلام
اگر فارسی باشه هیچ جور
اره فارسیه.
یعنی هیچ راهی نداره؟

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از طریق برنامه های موجود تو بازار میتونید این کار رو بکنید حتی اگه فارسی باشه متن
من چند تاش رو برات میزارم میتونی دانلود هم از سایت هاشون بکنی
4videosoft PDF convertor-- Anybizsoft PDF to word--و PDFTiger
از اینها استفاده کن مشگلت حل میشه
مرسی از پاسخت
ولی دوستمون sarp میگه نمیشه
بالاخره میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام،

(البته این همون سیستم یک هفته پیش که لاگ آن نمی شد نیست...با اون هنوز کار نکردم)
فکر کنم اگر فایلها رو از یه جا دیگه کپی کنید تو سیستم خودتون بهتر باشه

saber13

عضو جدید
سلام بر دوستان به خصوص سیاد 84 که همیشه برای پاسخ گوئی حاضر هستند و حسابی هم برای این کار وقت صرف میکنند(و بقیه دوستان) و ارزش این کار را کسانی متوجه میشوند که حداقل چند سوال مطرح شده دوستان دیگر را پاسخ داده باشند، یه سوال دارم جوابشو رو تقریباً میدونم ولی میخوام دوستان هم نظر بدهند: فرق ویندوز اورجینال با غیر اورجینال( ویندوزهای مورد استفاده در ایران) دقیقاً در چیست؟ و اینکه بعضی مواقع میتوان آپدیت را با ویندوز غیر قانونی هم گرفت در این زمینه دوستان چه تجربه ای دارند ؟ و آیا این کار ضرری نخواهد داشت؟ چون من بعد از از دست دادن ویندوز اورجینال لپ تاپم یه ویندوز نسخه 64 بیتی حرفه ای 7 رو نصب کردم و 300 مگا بایت هم آپدیت گرفتم و نصب کردم، اطلاعاتم هم برایم خیلی ارزشمند هستند.

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام بر دوستان به خصوص سیاد 84 که همیشه برای پاسخ گوئی حاضر هستند و حسابی هم برای این کار وقت صرف میکنند(و بقیه دوستان) و ارزش این کار را کسانی متوجه میشوند که حداقل چند سوال مطرح شده دوستان دیگر را پاسخ داده باشند، یه سوال دارم جوابشو رو تقریباً میدونم ولی میخوام دوستان هم نظر بدهند: فرق ویندوز اورجینال با غیر اورجینال( ویندوزهای مورد استفاده در ایران) دقیقاً در چیست؟ و اینکه بعضی مواقع میتوان آپدیت را با ویندوز غیر قانونی هم گرفت در این زمینه دوستان چه تجربه ای دارند ؟ و آیا این کار ضرری نخواهد داشت؟ چون من بعد از از دست دادن ویندوز اورجینال لپ تاپم یه ویندوز نسخه 64 بیتی حرفه ای 7 رو نصب کردم و 300 مگا بایت هم آپدیت گرفتم و نصب کردم، اطلاعاتم هم برایم خیلی ارزشمند هستند.
سلام
ویندوز اورجینال هیچ تفاوتی با ویندوز کپی شده نداره
چون اصل برنامه یکیه
تفاوت در اینه که ویندوز اورجینال با سریالی که 300 و چند دلار دادی فعال میشه
و ویندوز کپی شده با یه کرک که بابتش پول ندادی فعال میشه
سریالی که بابتش پول دادی باعث میشه ویندوزت از طرف مایکروسافت به رسمیت شناخته شه و ویندوزت رو ساپورت کنه . مثل آپدیت و . . .
و کرکی هم که استفاده میکنی باعث میشه مایکروسافت پی به کپی بودن ویندوز نبره و همون شرایط و مزایای ویندوز اورجینال رو ارائه بده

فقط سعی کنید ویندوزی که دانلود میکنید یا 1000 تومن میدید میخرید ، دستکاری نشده باشه

architecttak

کاربر فعال
درود
كسي ميدونه جرا نميشه با مروركر فايرفوكس Gmail ساخت؟!
يا ربطي نداره؟ اخه اطلاعات رو كه وارد ميكنم اخرش بيغامculd not ميده!!:razz:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
چي رو دانلود كنه ؟ اين ديكشنري ها رو وقتي مي خوام اضافه كنم مي خواد به سرورش وصل بشه ، connecting to sever اما هر چي صبر مي كنم اتفاقي نمي افته .. شايد به خاطر اينه كه تنظيمات رجيسبري و آپديتش رو عوض كردم كه expire نشه . نه ؟ اگه به سرور وصل هم بشه كه تشخيص مي ده نرم افزار من قلابيه expire ميشه خب ...
با سلام،
قبلاً می شد Glossaryها رو دانلود کرد ولی جدیداً اون فایل ها رو باید دانلود کنید و اجازه بدید دیکشنری مربوط به خودشون رو دانلود کنن! مشکلی هم برای Crack برنامه پیش نمیاد! همین طور می تونید از پوشه ی Application data دنبال فولدر مربوط به دیکشنری بگردید و چیرهایی که دانلود می کنه رو کپی کنید تا دفعه ی بعد نیاز به دانلود نباشه!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام،

با سلام،
همون طور که قبلاً گفتم باید با توجه به آنتی ویروس تون مراحلی که شرکت سازنده گفته انجام بدید! در مورد kaspersky فکر می کنم فایل ها با نام یکسان و پسوند تغییر یافته تو اون پوشه هستند(مطمئن نیستم!)، پس اگه ممکنه بفرمایید که چه چیزهایی تو اون پوشه هست؟

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
همون طور که قبلاً گفتم باید با توجه به آنتی ویروس تون مراحلی که شرکت سازنده گفته انجام بدید! در مورد kaspersky فکر می کنم فایل ها با نام یکسان و پسوند تغییر یافته تو اون پوشه هستند(مطمئن نیستم!)، پس اگه ممکنه بفرمایید که چه چیزهایی تو اون پوشه هست؟

سلام
تو اون پوشه هم نام و هم پسوند فایل ها کاملا بهم ریخته!
اسم ها که بهم ریخته، پسوند همه هم klq شده بود...

مثلا روی سیستم خودم یکی از فایل های این پوشه f7970af0bb07572c.klq هست!

البته سایز این فایل ها مشخص و متفاوته باهم...
مثلا از چند کیلو تا چند مگ هستن....

دیشب هم سایت kasper نگاه می کردم، ظاهرا با اجرای برنامه می شه restore کرد فایل ها رو، ولی وقتی برنامه در حال اجرا نیست(به دلیل عدم امکان دسترسی به ویندوز، که تو پیام هم براتون شرح دادم) نمی دونم؟!

Sarp

مدیر بازنشسته
درود
كسي ميدونه جرا نميشه با مروركر فايرفوكس Gmail ساخت؟!
يا ربطي نداره؟ اخه اطلاعات رو كه وارد ميكنم اخرش بيغامculd not ميده!!:razz:
ربطی به فایرفاکس نداره
پیشنهاد میکنم از وی پــی ان استفاده کنید در هنگام ساخت اکانت جیمیل

ماریا جمشیدی

عضو جدید
[h=6]من میخواستم ویندوزمو لپ تاپمو عوض کنم اشتباهی کل هارد رو فرمت کردم و الان فقط یه پارتیشن دارم!!!بنظر شما اطلاعاتم ریکاوری میشه؟با چه نرم افزاری؟[/h]

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میخواستم ویندوزمو لپ تاپمو عوض کنم اشتباهی کل هارد رو فرمت کردم و الان فقط یه پارتیشن دارم!!!بنظر شما اطلاعاتم ریکاوری میشه؟با چه نرم افزاری؟

سلام...
ویندوز رو نصب کن...
پارتیشن هات رو مثل قبل بساز...
بعد اطلاعات فایل های متنی رو با GetData Back برگردون...
فایل های فیلم و تصویریو عکس رو هم با O&O Media recovery برگردون...
البته اگه اطلاعات مهمتری داری و نتونستی با نرم افزار برگردونی باید هارد رو ببری ولیعصر تا برات ریکاوری سخت افزاری بکنند...فقط از نظر مالی یکم برات گرون تموم میشه...
البته می تونی دستگاهی رو خودت بخری.... نزدیک ۳ تا ۴ تومن خرج داره...البته مدل معمولیش.... ولی بعدا می تونی باهاش کاسبی راه بندازی... دستگاه خیلی گرونش هم حدود ۱۵ تومن هستش که هر هاردی رو بهش بدی برات ریکاوری می کنه...
باتشکر....

Sarp

مدیر بازنشسته
من میخواستم ویندوزمو لپ تاپمو عوض کنم اشتباهی کل هارد رو فرمت کردم و الان فقط یه پارتیشن دارم!!!بنظر شما اطلاعاتم ریکاوری میشه؟با چه نرم افزاری؟
EasyRecovery Professional
GetDataBack for FAT / NTFS
R-Studio Corporate

با دوتای اولی تجربه های بسیار موفقی کسب کرده ام خودم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
این سخت افزار ریکاوری اسمش چیه؟

arman1629

عضو جدید
سلام
لطفا DLL,OCX,ACTIVEX,XML,BIN,TPU RES ,HTML,ISOCOMPILER,JPG,TXTتعریف کنید وبگید فرقشون چیه؟؟
با تشکر فراوان

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام
لطفا DLL,OCX,ACTIVEX,XML,BIN,TPU RES ,HTML,ISOCOMPILER,JPG,TXTتعریف کنید وبگید فرقشون چیه؟؟
با تشکر فراوان
فرقشون؟
اینا همه یک سری پسوند فایل هستند و شباهتی ندارن که تفاوتی داشته باشن!

بالا