سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم
مرسی که جواب دادین :gol:
شاید براتون جالب باشه:
همون روز اول یوزر خودش که مشکل داشت، من برا یوزر administrator وارد کردم و امتحان کردم که درست نشد، از اون موقع با یوزرم همین ادمینه ، یعنی قسمت یوزر همین ادمین نوشته شده و نه یوزر اصلی!

امروز هم alt + ctrl+ del رو که زدم، هیچ اتفاقی نیفتاد!

سلام و ممنون از راهنمایی هاتون :gol:

من با دو تا سی دی ویندوز امتحان کردم، یکیش که همین سیستم خودم هم با همون نصب کردم!
به نظرتون نمی تونه به تنظیمات bios مربوط باشه؟

با دستورات command آشنایی دارم، ولی اونو هم وارد نشد...

توضیحات اضافه اینکه:
اوایل که یوزر رو به محض log on شدن، بدون اینکه وارد بشه، log off میشد، با سی دی ویندوز می خواستم repair انجام بدم، یکی دو بار امتحان کردم نشد...
یه سری خودش وارد مرحله نصب ویندوز شد (اگر هم من روی دکمه ها زدم نمی دونم!)
نصب رو تا پایان بردم...

حالا توی قسمت انتخاب سیستم عامل دو تا ویندوز xp نشون میده، اونی که جدیدتره بالا میاد...ولی توی درایو سی پوشه های ویندوز قبلی سر جاشونه و فقط یه پوشه windows0 اضافه شده....

خلاصه اینکه از این ویندوز من فایل userinit.exe رو کپی کردم... حالا هم از همون به سیستم دسترسی دارم ولی پوشه QB توی کل سیستم وجود نداره!

فکر کنم بهتره کلا ویندوز رو از اول نصب کنم.....

===================================================
یه سوال دیگه:
روی یه سیستمم کارت شبکه به صورت onboard هست، درایورهای سیستم در دسترسم نیست...حالا باید درایور مادربرد رو دانلود کنم، درسته؟ روی همون درایور کارت شبکه هم هست؟

سلام
شقایق جان یه بار چک کنید کلیدی از کیبورد شما گیر نکرده باشه .
بعضی وقت ها مشکلات بیهوده ای است که فکرش رو هم نمیشه کرد .
برای تست قبل از صفحه Log on کیبورد رو بکشید .
ان شاءالله که مشکلتون حل میشه .
به امید موفقیت

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام مجدد

و ضمن تشکر از دوستان اومدم بگم که کامپیوتر من دیگه بالا نمیاد و روی اون قسمت که اون اعداد هستن تا به ۱۰۰ برسه گیر می‌کنه الان هم کافی ‌نت اومدم نمیتونم ویندوزش رو هم عوض کنم به نظر شما از رمش هست چون فنش کار می‌کنه فکر نمیکنم پاورش هم مشکلی‌ داشته باشه
اگه امکان داره ظرف همین نیم ساعت جوابمو بدین چون دیگه دسترسی‌ به ‌نت ندارم ممنون میشم

با سلام
دوست عزیز اصا متوجه منظورتون نشدم .
کدوم قسمت سیستم تا 100 میرسه ؟
کمی واضح تر مشکلتون رو بنویسید تا متوجه منظورتون بشیم .
وارد مرحله بوت میشه ولی ویندوز لود نمیشه و گیر میکنه ؟
توضیحات شما برای من واضح نبود .
به امید موفقیت

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم
مرسی که جواب دادین :gol:
شاید براتون جالب باشه:
همون روز اول یوزر خودش که مشکل داشت، من برا یوزر administrator وارد کردم و امتحان کردم که درست نشد، از اون موقع با یوزرم همین ادمینه ، یعنی قسمت یوزر همین ادمین نوشته شده و نه یوزر اصلی!

امروز هم alt + ctrl+ del رو که زدم، هیچ اتفاقی نیفتاد!

سلام و ممنون از راهنمایی هاتون :gol:

من با دو تا سی دی ویندوز امتحان کردم، یکیش که همین سیستم خودم هم با همون نصب کردم!
به نظرتون نمی تونه به تنظیمات bios مربوط باشه؟

با دستورات command آشنایی دارم، ولی اونو هم وارد نشد...

توضیحات اضافه اینکه:
اوایل که یوزر رو به محض log on شدن، بدون اینکه وارد بشه، log off میشد، با سی دی ویندوز می خواستم repair انجام بدم، یکی دو بار امتحان کردم نشد...
یه سری خودش وارد مرحله نصب ویندوز شد (اگر هم من روی دکمه ها زدم نمی دونم!)
نصب رو تا پایان بردم...

حالا توی قسمت انتخاب سیستم عامل دو تا ویندوز xp نشون میده، اونی که جدیدتره بالا میاد...ولی توی درایو سی پوشه های ویندوز قبلی سر جاشونه و فقط یه پوشه windows0 اضافه شده....

خلاصه اینکه از این ویندوز من فایل userinit.exe رو کپی کردم... حالا هم از همون به سیستم دسترسی دارم ولی پوشه QB توی کل سیستم وجود نداره!

فکر کنم بهتره کلا ویندوز رو از اول نصب کنم.....

===================================================
یه سوال دیگه:
روی یه سیستمم کارت شبکه به صورت onboard هست، درایورهای سیستم در دسترسم نیست...حالا باید درایور مادربرد رو دانلود کنم، درسته؟ روی همون درایور کارت شبکه هم هست؟
با سلام،
امیدوارم بدون نصب ویندوز مشکل تون حل بشه! راه های زیر رو هم امتحان کنید:
1.خواستم تأکید کنم که فولدر QB تو یه فولدر Hidden قرار داره! البته اگه مطمئنید می ریم راه بعدی!
2.اگه موقع Reinstall که الان windows0 رو اضافه کرده، فولدر رو به windows تغییر می دادید، نصب ویندوز روی نسخه ی قبلی انجام می شد و الان احتمالاً مشکل تون حل می شد!
3.اگه Recovery Console رو ندارید یعنی در هنگام نصب ویندوز گزینه ی to repair a windows xp installation using recovery console, press r نمیاد، حتماً CDتون کامل نیست و این بخش ازش حذف شده! اما مهم نیست! می تونید این برنامه رو از این لینک دانلود کنید و با ابزارهای مخصوص رایت Bootable اونو تو CD بریزید و سیستم رو باهاش بوت کنید!
حالا باید Password کاربر Admin رو بزنید و دستورات زیر رو وارد کنید:
md tmp
copy c:\windows\system32\config\system c:\windows\tmp\system.bak
copy c:\windows\system32\config\software c:\windows\tmp\software.bak
copy c:\windows\system32\config\sam c:\windows\tmp\sam.bak
copy c:\windows\system32\config\security c:\windows\tmp\security.bak
copy c:\windows\system32\config\default c:\windows\tmp\default.bak

delete c:\windows\system32\config\system
delete c:\windows\system32\config\software
delete c:\windows\system32\config\sam
delete c:\windows\system32\config\security
delete c:\windows\system32\config\default

copy c:\windows\repair\system c:\windows\system32\config\system
copy c:\windows\repair\software c:\windows\system32\config\software
copy c:\windows\repair\sam c:\windows\system32\config\sam
copy c:\windows\repair\security c:\windows\system32\config\security
copy c:\windows\repair\default c:\windows\system32\config\default

expand c:\userinit.ex_ system32​

می تونید دستورات رو تو یه فایل با پسوند txt یا bat ذخیره کنید و اون رو با دستور batch اجرا کنید! فراموش نکنید که نام درایوها رو با توجه به سیستم تو تغییر بدید! برای خط آخر باید فایل userinit رو در درایو c کپی کنید. این فایل تو CDی ویندوز وجود داره!
بعد از این کار تست کنید که وارد سیستم می شه یا نه اگه نشد توضیحات این لینک رو بخونید! با این ابزار می تونید از خارج از سیستم عامل رجیستری رو تغییر بدید! باید موارد زیر رو که تو آدرس HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogonاه، تغییر بدید:
Shell = explorer.exe
Userinit=X:\windows\system32\userinit.exe
که x درایو ویندوزه!
3.در مورد کارت صدا هم، ابتدا ویندوز رو نصب کنید و بعد درایورهای مورد نیاز رو با استفاده از اطلاعات این تاپیک پیدا و دانلود کنید! از نرم افزار Driver Genius هم می تونید استفاده کنید! اگه هنوز ویندوز نریختید و درایوها کامل هستن می تونید با نرم افزاری که گفتم ازشون Backup بگیرید تا بعد از نصب ویندوز به راحتی نصب شون کنید!
با آرزوی موفقیت!!

relife

عضو جدید
سلام.
من چند تا مشکل باسیستم پیدا کردم.
از روی سیستم رو فلش چیزی کپی کنم یه فولدر به اسمnewمیاد که بازش که کردم با راست کلیک خودش باز نشد محتویات یه فولدر دیگه رو نشون داد!ولی با شیفت دیلیت پاک میشه به شرطی که دوباره چیزی رو فلش نریزیم.
چند روزه سرعت اینترنتم خیلی پایین اومده،دیال آپ کانکت میشم ولی الان افتضاحه سرعتم،این مشکل ربطی به سیستم من داره یا نه کلا همه گیره|(البته برای دیال آپ ها میگما ،اگر هست کسی)
سوم:تو این چند روزه(2-3 روز)دی وی دی فیلمهام(فقط فیلمها)بالا نمیاد،یعنی از هز4-5تا فقط یکی بالا میاد اینم از وقتی شد که یه فیلم خریدم رو سیستم دیدم.
میخوام ببینم این 2تا مشکل آخر میتونه مربوط به ویروس باشه؟
یه مورد دیگه:دیروز سیستم خاموش شد(برق رفت)بعد که روشنش کردم یه صفحه سیاه بالا اومد وتا ریست نکردمش بالا نیومد.
البته با یه spywareاسکن کردم2تا تروجان نشون داد که خیلی قدیمیه فایلهاش.
آنتی چیزی نشون نمیده.آنتی fsecureوویندوزم7
حالا منتظر رهنمایی هستم برای حل مشکلات.ممنون.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام.
من چند تا مشکل باسیستم پیدا کردم.
از روی سیستم رو فلش چیزی کپی کنم یه فولدر به اسمnewمیاد که بازش که کردم با راست کلیک خودش باز نشد محتویات یه فولدر دیگه رو نشون داد!ولی با شیفت دیلیت پاک میشه به شرطی که دوباره چیزی رو فلش نریزیم.
چند روزه سرعت اینترنتم خیلی پایین اومده،دیال آپ کانکت میشم ولی الان افتضاحه سرعتم،این مشکل ربطی به سیستم من داره یا نه کلا همه گیره|(البته برای دیال آپ ها میگما ،اگر هست کسی)
سوم:تو این چند روزه(2-3 روز)دی وی دی فیلمهام(فقط فیلمها)بالا نمیاد،یعنی از هز4-5تا فقط یکی بالا میاد اینم از وقتی شد که یه فیلم خریدم رو سیستم دیدم.
میخوام ببینم این 2تا مشکل آخر میتونه مربوط به ویروس باشه؟
یه مورد دیگه:دیروز سیستم خاموش شد(برق رفت)بعد که روشنش کردم یه صفحه سیاه بالا اومد وتا ریست نکردمش بالا نیومد.
البته با یه spywareاسکن کردم2تا تروجان نشون داد که خیلی قدیمیه فایلهاش.
آنتی چیزی نشون نمیده.آنتی fsecureوویندوزم7
حالا منتظر رهنمایی هستم برای حل مشکلات.ممنون.
با سلام،
از چه نسخه ای از F-Secure استفاده می کنید؟
راستش فکر می کنم آشنایی لازم رو برای استفاده از فایروال آنتی ویروس نداشتید و احتمال می دم که مدت زیادی هم از آپدیت شدنش گذشته!!
آنتی ویروس رو باز کنید و به Setting برید. حالا از سمت چپ، زیر Network Connections گزینه ی Application Control رو انتخاب کنید. حالا از سمت راست تمام موارد رو Remove کنید. به تب Setting هم برید و تیک گزینه ی Do not ask about known programs رو بردارید!
از این به بعد پیغام های مربوط به فایروال رو که ازتون می خواد به برنامه ای اجازه بدید که از اینترنت استفاده کنه، رو با دقت بیشتری بخونید! اگه برنامه رو نمی شناسید، Deny بزنید و اگه باز پیغام داد بپرسید تا بگم که لازمه یا نه! اگه برنامه رو می شناسید و لازمه به اینترنت دسترسی داشته باشه، تیک گزینه ی Do not ask رو بذارید و Allow بزنید! و اگه عکس این حالت بود، بعد از گذاشتن تیک، Deny رو انتخاب کنید!
اگه پیغامی مربوط به تلاش برای هک کردن سیستم اومد شما فقط Close رو انتخاب کنید!
در کل باید بگم که احتمالاً یه Worm وارد سیستم شده! اجازه بدید آنتی ویروس آپدیت بشه، اگه این کار خودکار انجام نمی شه، داخل برنامه روی check for updates کلیک کنید.
بعد از آپدیت شدن، باید اجازه بدید کل سیستم رو اسکن کنه! اگه حوصله ندارید، این کار رو فقط در مورد درایو ویندوز، انجام بدید!
در مورد سؤال دوم هم، اصولاً اگه برق سیستم به طور ناگهانی قطع بشه، یعنی ریست کنید یا ریست بشه (!)، این صفحه میاد! بالای صفحه هم علت رو متذکر می شه! کافیه Normal mode رو انتخاب کنید یا فقط یه Enter بزنید!

relife

عضو جدید
با سلام،
از چه نسخه ای از F-Secure استفاده می کنید؟
راستش فکر می کنم آشنایی لازم رو برای استفاده از فایروال آنتی ویروس نداشتید و احتمال می دم که مدت زیادی هم از آپدیت شدنش گذشته!!
آنتی ویروس رو باز کنید و به Setting برید. حالا از سمت چپ، زیر Network Connections گزینه ی Application Control رو انتخاب کنید. حالا از سمت راست تمام موارد رو Remove کنید. به تب Setting هم برید و تیک گزینه ی Do not ask about known programs رو بردارید!
از این به بعد پیغام های مربوط به فایروال رو که ازتون می خواد به برنامه ای اجازه بدید که از اینترنت استفاده کنه، رو با دقت بیشتری بخونید! اگه برنامه رو نمی شناسید، Deny بزنید و اگه باز پیغام داد بپرسید تا بگم که لازمه یا نه! اگه برنامه رو می شناسید و لازمه به اینترنت دسترسی داشته باشه، تیک گزینه ی Do not ask رو بذارید و Allow بزنید! و اگه عکس این حالت بود، بعد از گذاشتن تیک، Deny رو انتخاب کنید!
اگه پیغامی مربوط به تلاش برای هک کردن سیستم اومد شما فقط Close رو انتخاب کنید!
در کل باید بگم که احتمالاً یه Worm وارد سیستم شده! اجازه بدید آنتی ویروس آپدیت بشه، اگه این کار خودکار انجام نمی شه، داخل برنامه روی check for updates کلیک کنید.
بعد از آپدیت شدن، باید اجازه بدید کل سیستم رو اسکن کنه! اگه حوصله ندارید، این کار رو فقط در مورد درایو ویندوز، انجام بدید!
در مورد سؤال دوم هم، اصولاً اگه برق سیستم به طور ناگهانی قطع بشه، یعنی ریست کنید یا ریست بشه (!)، این صفحه میاد! بالای صفحه هم علت رو متذکر می شه! کافیه Normal mode رو انتخاب کنید یا فقط یه Enter بزنید!
سلام.
خیلی خیلی ممنون،دکمه تشکرم فعال تیست.
ازf-secure internet security2011استفاده میکنم.
یه بار آپدیت کردم،ولی چون دیال آپ کانکت میشم نمیتونم آنلاین آپدیت کنم لینک آپدیت آفلاینم پیدا نکردم هر چی گشتم.نه لینک آپدیت پیدا کردم نه سریال نامبر.خودشم خیلی طول میکشه آنلاین آپدیت شه.
این کاری که گفتید کردم ولی تو application controlهیچی نبود بخوام پاکش کنم!
در مورد اون صفحه سیاهم اصلا چیزی ننوشته بود فقط سیاه بود منم دیدم خیلی طول کشید هیچی نیومد ریست کردم.
در مورد فیلمها چی؟برای همین ویروسه؟
میشه لینک آپدیت و سریال نامبر آنتی رو معرفی کنید؟یه صفحه هم برای آنتی داشتید،میشه اونجا یه کم طرز کار باهاشو توضیح بدید؟خیلی خیلی ممنون.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام.
خیلی خیلی ممنون،دکمه تشکرم فعال تیست.
ازf-secure internet security2011استفاده میکنم.
یه بار آپدیت کردم،ولی چون دیال آپ کانکت میشم نمیتونم آنلاین آپدیت کنم لینک آپدیت آفلاینم پیدا نکردم هر چی گشتم.نه لینک آپدیت پیدا کردم نه سریال نامبر.خودشم خیلی طول میکشه آنلاین آپدیت شه.
این کاری که گفتید کردم ولی تو application controlهیچی نبود بخوام پاکش کنم!
در مورد اون صفحه سیاهم اصلا چیزی ننوشته بود فقط سیاه بود منم دیدم خیلی طول کشید هیچی نیومد ریست کردم.
در مورد فیلمها چی؟برای همین ویروسه؟
میشه لینک آپدیت و سریال نامبر آنتی رو معرفی کنید؟یه صفحه هم برای آنتی داشتید،میشه اونجا یه کم طرز کار باهاشو توضیح بدید؟خیلی خیلی ممنون.
من تو اون تاپیک در مورد F-Secure Client Security گفته بودم که خیلی شبیه به Internet Securityاه، اما مشکل سریال نداره! باید بگم که Internet Security هنوز آپدیت Offline نداره یا من نمی دونم! بهتره از همون Client Security استفاده کنید!
در مورد سریال هم هنوز Crack مناسبی براش عرضه نشده و می تونید به این لینک برید و مشخصات رو وارد کنید! سریال به ایمیل تون ارسال می شه و 6 ماهه س! بعد اون با یه ایمیل دیگه بگیرید! فراموش نکنید که پوشه ی Spam رو هم بررسی کنید! فراموش نکنید که حتماً حتماً آپدیتش کنید! فوقش یه شب تا صبح کامپوتر روشن می مونه! بعضی از ISP ها هم که شبانه های رایگان دارن!
در مورد Application Control هم آیا تیک Turn on application control هست؟ اگه نه بذارید! زیر اون یه سری Application باید باشه که روی تک تک شون کلیک کنید و Remove بزنید!
در مورد فیلم ها هم چه اتفاقی میفته که بخش نمی شن؟

shima88

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
من خیلی کارم گره خورده اینروزا.. روی لپ تاپم نرم افزار Folder lockنصب کرده بودم و فولدر شخصی خودم رو با این نرم افزار lockکرده بودم.
دیروز ویندوز لپ تاپم رو عوض کردم و اصلا یادم نبود قبلش فولدرم رو از این نرم افزار unlock کنم.

حالا تمام اطلاعاتم روی هارد دیسک وجود داره ولی دیده نمیشه. نمیبینمشون. چون توسط فولدر لوک قفل داشت و الان هم که مجددا فولدر لوک رو نصب کردم و همون پسورد رو دادم بهش گره از کارم باز نشد.
اطلاعاتم رو شدیدا لازم دارم
:cry:میخواستم از دوستانی که با این نرم افزار کار کردند یا راه حلی بلدند خواهش کنم منو راهنمایی کنند.چون خیلی اطلاعاتم مهمه برام..ممنونم ازتون

و اما مشکل دیگه ام اینه که یه تعداد فیلم از دوربین ریختم روی هارد سیستمم و حجمشون هم به دلیل کیفیت بالاش بسیار بالاست . و میخوام که این فیلم هارو روی دی وی دی رایت کنم بدون اینکه توی کیفیتش تغییری ایجاد بشه و همچنین در دستگاه های سینمای خانگی(DVD Player) هم اجرا بشه .
نرم افزار Ashampoo movie shrink & burn 3 کاملا بدرد کارم میخوره و همون ویژگی هایی رو داره که من میخوام . خودش حجم فیلم و فرمتش رو در حین رایت کردن روی دی وی دی اوکی میکنه .
ولی متاسفانه مشکلم اینجاست که طرز کار با این نرم افزار رو بطور کامل بلد نیستم و بطور امتحانی یک دی وی دی باهاش رایت کردم ولی در دستگاه dvd player اجرا نشد .فقط در لپ تاپ اجرا شد و کیفیتشم عاااااااااااالی بود. اگر کسی فایل آموزش این نرم افزار رو داره یا اینکه با این نرم افزار تابحال دی وی دی با شرایط من رایت کرده ممنون میشم کمک کنه چون بشدت عجله دارم ..:gol:

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان
من خیلی کارم گره خورده اینروزا.. روی لپ تاپم نرم افزار Folder lockنصب کرده بودم و فولدر شخصی خودم رو با این نرم افزار lockکرده بودم.
دیروز ویندوز لپ تاپم رو عوض کردم و اصلا یادم نبود قبلش فولدرم رو از این نرم افزار unlock کنم.

حالا تمام اطلاعاتم روی هارد دیسک وجود داره ولی دیده نمیشه. نمیبینمشون. چون توسط فولدر لوک قفل داشت و الان هم که مجددا فولدر لوک رو نصب کردم و همون پسورد رو دادم بهش گره از کارم باز نشد.
:cry:میخواستم از دوستانی که با این نرم افزار کار کردند یا راه حلی بلدند خواهش کنم منو راهنمایی کنند.چون خیلی اطلاعاتم مهمه برام..ممنونم ازتون

و اما مشکل دیگه ام اینه که یه تعداد فیلم از دوربین ریختم روی هارد سیستمم و حجمشون هم به دلیل کیفیت بالاش بسیار بالاست . و میخوام که این فیلم هارو روی دی وی دی رایت کنم بدون اینکه توی کیفیتش تغییری ایجاد بشه و همچنین در دستگاه های سینمای خانگی(DVD Player) هم اجرا بشه .
نرم افزار Ashampoo movie shrink & burn 3 کاملا بدرد کارم میخوره و همون ویژگی هایی رو داره که من میخوام . خودش حجم فیلم و فرمتش رو در حین رایت کردن روی دی وی دی اوکی میکنه .
ولی متاسفانه مشکلم اینجاست که طرز کار با این نرم افزار رو بطور کامل بلد نیستم و بطور امتحانی یک دی وی دی باهاش رایت کردم ولی در دستگاه dvd player اجرا نشد .فقط در لپ تاپ اجرا شد و کیفیتشم عاااااااااااالی بود. اگر کسی فایل آموزش این نرم افزار رو داره یا اینکه با این نرم افزار تابحال دی وی دی با شرایط من رایت کرده ممنون میشم کمک کنه چون بشدت عجله دارم ..:gol:

در مورد سوال اول
اگه که پوشه هات تو همون درایو ویندوز نبوده که پاک شده باشه مشکلی نیست
وبعد از حذف برنامه و یا حذف ویندوز پوشه ها خود به خود بر می گرده
و مال شما که برنگشته شاید که مخفی شده باشه
تو تنظیمات حالت show h رو انتخاب کن ببین درست میشه

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال دوم هم الان نصب ندارم که بگم
اما احتمالا شما از طریق data رایت کردی
شما باید حتما از طریق ویدو یا شبیه این اقدام به رایت کنی تا روی دی وی دی پلیر قابل خوندن باشه
یعنی بعد از رایت دوتا پوشه ویدیو و آیدیو ( صدا و تصویر ) تو دی وی دیت داشته باشی

shima88

عضو جدید
ممنونم ازینکه لطف کردید و پاسخ دادید.
اطلاعاتم در درایو ویندوز نیستش. از مسیر زیر فایل های مخفی رو ظاهر کردم
control panel >>folder option >> tab view >> show hidden files
ولی متاسفانه هنوزم فولدرم رو نمیبینم
از حجم هارد دیسکم میفهمم که اطلاعاتم وجود داره ولی نمیبینم !!
خیلی مضطربم خدا کنه درست شه :cry:

shima88

عضو جدید
سوال دوم هم الان نصب ندارم که بگم
اما احتمالا شما از طریق data رایت کردی
شما باید حتما از طریق ویدو یا شبیه این اقدام به رایت کنی تا روی دی وی دی پلیر قابل خوندن باشه
یعنی بعد از رایت دوتا پوشه ویدیو و آیدیو ( صدا و تصویر ) تو دی وی دیت داشته باشی

نمیدونم بخدا شانسی زدم دیگه !!
اگه لطف کنید یه لینک آپلود سنتر غیر از فورشیرد بمن بدید من فایل نصبشو آپ میکنم میذارم اینجا که زودتر پاسخ سوالمو بگیرم.مرسی

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم ازینکه لطف کردید و پاسخ دادید.
اطلاعاتم در درایو ویندوز نیستش. از مسیر زیر فایل های مخفی رو ظاهر کردم
control panel >>folder option >> tab view >> show hidden files
ولی متاسفانه هنوزم فولدرم رو نمیبینم
از حجم هارد دیسکم میفهمم که اطلاعاتم وجود داره ولی نمیبینم !!
خیلی مضطربم خدا کنه درست شه :cry:

خوب پس درست میشه
یه برنامه جالب هست دانلود کن
از این سایت
اینو دانلود کن و نصب کن
هرچه پوشه تو درایو باشه نشون میده
چه مخفی چه قفل شده و........
وبه راحتی پوشه ها رو باز کن و کپی کن هرجا که می خوای

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم بخدا شانسی زدم دیگه !!
اگه لطف کنید یه لینک آپلود سنتر غیر از فورشیرد بمن بدید من فایل نصبشو آپ میکنم میذارم اینجا که زودتر پاسخ سوالمو بگیرم.مرسی

متاسفانه من نت پرسرعت ندارم
بگردی پیداش می کنی

shima88

عضو جدید
نصبش کردم ولی بازم وقتی نرم افزارو اجراش کردم همه ی درایو ها رو دیدم با اطلاعاتش بجز همون فولدر خودم..اخه نرم افزار فولدر لوک خیلی قوی هستش گمون نمیکنم به این صورت باز بشه برام. بازم ناامید شدم

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان

با سلام
دوست عزیز
در خصوص سوال 1 :
نرم افزارهایی مثل Nero 6 و یا قبل از اون ، Win RAR قابلیت نمایش پوشه و فایل های مخفی رو دارند .
برای نرم افزار نرم وارد حالت Nero Burning Rom شوید و اقدام به انتخاب اطلاعات برای رایت کنید .
در ستون سمت راست اطلاعات را نمایشمی دهد . ببینید اطلاعات شما قابل نمایش است یا نه .
در نرم افزار Win RAR هم بدین صورت که با کلیک کردن بر روی پوشه ای که با ... عنوان دارد (اولین پوشه لیست) به صفحه قبل می روید همین کار را طی کنید تا به صفحه اطلاعات خود برسید .و اطلاعات خودتون رو ببینید .
سوال 2 :
در این خصوص پیشنهاد می کنم با نرم افزار Convert X To DVD فایل های خود را به DVD تبدیل کنید و رایت بزنید تا مشکل نداشته باشید . این نرم افزار DVD با فایل های VOB تبدیل می کند .
این نرم افزار قابلیت تبدیل بیش از 2 ساعت در DVD را دارد ولی بیش از 2 ساعت کم کم کیفیت فیلم کم می شود .
با تشکر - سیستم 32

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
نصبش کردم ولی بازم وقتی نرم افزارو اجراش کردم همه ی درایو ها رو دیدم با اطلاعاتش بجز همون فولدر خودم..اخه نرم افزار فولدر لوک خیلی قوی هستش گمون نمیکنم به این صورت باز بشه برام. بازم ناامید شدم

جالبه
من خودم یه بار این مشکل رو داشتم درست شد
اما یه راحل دیگه
وقتی قبلا نصب کردی برنامه فولدر لوک رو یه فایلی هست که باید ذخیره کنی یه جایی ببین پیداش می کنی
یا هم
الان برنامه رو حذف کن همون فولدر لوک ببین نمی شه

shima88

عضو جدید
http://www.ashampoo.com/en/usd/pin/0537/Burning_Software/Ashampoo-Movie-Shrink-Burn-3
این لینکی هستش که فک میکنم بتونید این نرم افزار ashampooo رو ازش دانلود کنید.
در رابطه با neroو winrarهم باید بگم نرم افزار folder lockخیلی وقی هستش و بعید میدونم به این راحتی بجر خودش بشه با نرم افزار دیگه ای فولدرم رو ظاهر کرد.
من فقط الان کارم گیر این نرم افزار ashampoo هستش بیشتر. یکی یاری برسونه فدای همتون.

yamacasis

عضو جدید
http://www.ashampoo.com/en/usd/pin/0537/Burning_Software/Ashampoo-Movie-Shrink-Burn-3
این لینکی هستش که فک میکنم بتونید این نرم افزار ashampooo رو ازش دانلود کنید.
در رابطه با neroو winrarهم باید بگم نرم افزار folder lockخیلی وقی هستش و بعید میدونم به این راحتی بجر خودش بشه با نرم افزار دیگه ای فولدرم رو ظاهر کرد.
من فقط الان کارم گیر این نرم افزار ashampoo هستش بیشتر. یکی یاری برسونه فدای همتون.

از برنامه های recovery اگه می خوای فایلاتو ببینی و برگردونی

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان

با سلام،
اول سؤال دوم که منم نظر دوست عزیزم System 32 رو تأیید می کنم! اون نرم افزار خیلی ساده و کاراست!
در مورد سؤال اول هم بهتره توضیح بیشتری بدید! آیا فایل هاتون تو درایوی بوده که ویندوز هم بوده؟ اگه نه از کجا می دونید الان هستن!؟ از روی حجم اشغال شده از درایو که نمی شه قضاوتی داشت!
از مسیری که برای نمایش فایل های Hidden می رفتید، تیک گزینه ی Hide procted operating system files رو هم بردارید، علاوه بر قرار دادن تیک Show hidden! اگه باز هم فایل هاتون رو ندیدید، مسیر زیر رو برید:
در منوی Start->run (در ویندوز 7 در محل Search منوی Start) تایپ کنید: cmd
حالا آدرسی رو که فولدرتون اونجاست رو از Address bar کپی کنید. آدرسی مثل d:\x\y
حالا در صفحه ی سیاه تایپ کنید: cd و کلیک راست کنید و Paste رو انتخاب کنید. حالا Enter بزنید.
حالا تایپ کنید: dir /ahs /b و Enter کنید. قبل از /ها یه فاصله وجود داره!
حاصل اجرای دستور نمایش فایل های مخفی مسیریه که شما وارد کردید و باید فولدرتون هم این جا باشه! اگه نیست، نیست دیگه!!!

shima88

عضو جدید
:redface:سلام
از همه ی دوستانی که لطف کردند و منو راهنمایی کردند خیلی ممنونم . راهنمایی هاتون به کارم اومد اما متاسفانه هنوز مشکلم حل نشدهو در رایت دی وی دی مورد نظرم با کیفیت بالا مشکل دارم
فرمت فیلم هایی که از روی دوربین کپچیر کردم روی هارد avi هستش و حجمشم بسیار بالاست و در عین حال کیفیت عالی هم داره.
میخوام این فیلم هارو با کیفیت بالا روی دی وی دی رایت کنم بطوریکه روی دستگاه DVD Pplayer خانگی اجرا شه.
از nero6 و nero کمک گرفتم ولی اصلا نتونستم باهاش کار کنم چون زمانیکه میخواستم فایل هارو addکنم به nero متاسفانه فقط فرمتهای خاصی رو قبول میکرد از جمله :bup , vob , ifo

در حالیکه فرمت فیلمیهای من هستش!! از نرم افزار ImTOO AVI to DVD Converter 2.0 کمک گرفتم برای تبدیل فرمت فیلمها ولی تبدیل نشد . حس کردم نرم افزار من مشکل داره.
با نرم افزار ashampoo moviee shrink & burn 3 هم یک دی وی دی با کیفیت بالا و عالی رایت کردم ولی در دستگاه خونه اجرا نشد در حالیکه از هرکی پرسیدم گفت درست رایت شده !
در حال حاضر نمیدونم باید چیکار کنم . نمیخوام هم در هر شرایطی کیفیت فیلمهام بیاد پایین . نیاز به رایت اون فیلمها روی دی وی دی با کیفیت بالا دارم . خیلی اعصابمو بهم ریخته .ممنون میشم راهنماییم کنید.اگه نرم افزار رایت دی وی دی خاصی مد نظرتون هست لینکشو برام بذارید تا دانلود کنم و با اون هم رایت کنم شاید بشه:surprised:
ممنونم از همگی/شیما

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface:سلام
از همه ی دوستانی که لطف کردند و منو راهنمایی کردند خیلی ممنونم . راهنمایی هاتون به کارم اومد اما متاسفانه هنوز مشکلم حل نشدهو در رایت دی وی دی مورد نظرم با کیفیت بالا مشکل دارم
فرمت فیلم هایی که از روی دوربین کپچیر کردم روی هارد avi هستش و حجمشم بسیار بالاست و در عین حال کیفیت عالی هم داره.
میخوام این فیلم هارو با کیفیت بالا روی دی وی دی رایت کنم بطوریکه روی دستگاه DVD Pplayer خانگی اجرا شه.
از nero6 و nero کمک گرفتم ولی اصلا نتونستم باهاش کار کنم چون زمانیکه میخواستم فایل هارو addکنم به nero متاسفانه فقط فرمتهای خاصی رو قبول میکرد از جمله :bup , vob , ifo

در حالیکه فرمت فیلمیهای من هستش!! از نرم افزار ImTOO AVI to DVD Converter 2.0 کمک گرفتم برای تبدیل فرمت فیلمها ولی تبدیل نشد . حس کردم نرم افزار من مشکل داره.
با نرم افزار ashampoo moviee shrink & burn 3 هم یک دی وی دی با کیفیت بالا و عالی رایت کردم ولی در دستگاه خونه اجرا نشد در حالیکه از هرکی پرسیدم گفت درست رایت شده !
در حال حاضر نمیدونم باید چیکار کنم . نمیخوام هم در هر شرایطی کیفیت فیلمهام بیاد پایین . نیاز به رایت اون فیلمها روی دی وی دی با کیفیت بالا دارم . خیلی اعصابمو بهم ریخته .ممنون میشم راهنماییم کنید.اگه نرم افزار رایت دی وی دی خاصی مد نظرتون هست لینکشو برام بذارید تا دانلود کنم و با اون هم رایت کنم شاید بشه:surprised:
ممنونم از همگی/شیما

با سلام
دوست عزیز
نرم افزار Convert X to DVD 3 رو تهیه و نصب کیند .
این نرم افزار تمامی فرمت های تصویری رو قبول می کنه .
فایل مورد نظرتون با فرمت AVI رو درگ کنید و توی صفحه این برنامه بندازید .
از تب Setting که آیکون آچار فرانسه داره ، تنظیمات مورد نظر (محل پوشه DVD) رو مشخص کنید .
دکمه Convert رو بزنید تا براتون DVD ساخته بشه .
بعد با Nero و با انتخاب رایت DVD تمامی فایل های داخل پوشه Video مربوط به DVD ساخته شده رو داخل برنامه نرو بریزید و رایت بزنید .
البته نرم افزار Convert X To DVD هم امکان رایت داره که با تنظیم سرعت قبل از شروع به تبدیل و قرار دادن DVD داخل درایو می تونید دی وی دی خودتون رو رایت هم بزنید .
امیدوارم متوجه منظور من شده باشید .
با تشکر - سیستم 32

program.yagot

عضو جدید
افتتاح سایت انجام مناقصات پروژه دانشجویی و برنامه نویسی
http://www.yagot.com/WWW.YAGOT.COM
سایت یاقوت به عنوان برترین فری لنسر ایرانی که با امکاناتی متفاوت پا به عرصه ی اینترنت گذاشته است.
سایت یاقوت این امکان را برای شما فراهم میکند که به عنوان یک خریدار در سایت عضوشده و پروژه ها و خدمات خود را بر روی سایت ارائه نماید تا توسط برنامه نویسان متعددی که دراین سایت عضو هستند پیشنهاد های خود را همراه با روش های کار خود به شما پیشنهاد داده و شما ومیتوانید از بین این پیشنهاد ها پایین ترین قیمت و یا پیشنهادی که برای پروژه شما بازدهی حداکثر را به عمل می آورد را انتخاب کنید و پس از تایید کیفیت و صحت پروژه مورد نظر خود وجه آنرا پرداخت نمایید البته پرداخت وجه به این صورت خواهد بود که شما وجه پروژه خود را نزد سایت گروگذاری نموده و تنها زمانی که شما پروژه را از لحاظ کیفیت و صحت انجام مورد تائید قرار دادید وجه به حساب برنامه نویس انتقال می یابد و در صورت بروز اختلاف مدیران سایت در بین شما و مجری داوری کرده و در صورت تخلف برنامه نویس وجه به حساب شما مسترد می گردد و این باعث اطمینان شما از صحت انجام درست کار می شود.
نکته : البته شما بجز پروزه های برنامه نویسی قادر هستید هر پروژه دیگری را هم ارسال کنید .
همچنین برای برنامه نویسان و افراد جویای کار های پاره وقت این امکان توسط یاقوت ایجاد شده است که از انجام پروژه درامد کسب نمایند.
برای برنامه نویسان هم این اطمینان سازی ایجاد شده است که به عنوان مجری در یاقوت ثبت نام کرده توسط این سایت وجه خدمات خود را به راحتی و با امنیت فراوان دریافت نمایید.
با تشکر تیم برنامه نویسی یاقوت http://www.yagot.com/WWW.YAGOT.COM

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز
نرم افزار Convert X to DVD 3 رو تهیه و نصب کیند .
این نرم افزار تمامی فرمت های تصویری رو قبول می کنه .
فایل مورد نظرتون با فرمت AVI رو درگ کنید و توی صفحه این برنامه بندازید .
از تب Setting که آیکون آچار فرانسه داره ، تنظیمات مورد نظر (محل پوشه DVD) رو مشخص کنید .
دکمه Convert رو بزنید تا براتون DVD ساخته بشه .
بعد با Nero و با انتخاب رایت DVD تمامی فایل های داخل پوشه Video مربوط به DVD ساخته شده رو داخل برنامه نرو بریزید و رایت بزنید .
البته نرم افزار Convert X To DVD هم امکان رایت داره که با تنظیم سرعت قبل از شروع به تبدیل و قرار دادن DVD داخل درایو می تونید دی وی دی خودتون رو رایت هم بزنید .
امیدوارم متوجه منظور من شده باشید .
با تشکر - سیستم 32
با سلام،
خواستم لینک دانلود هم کنار توضیحات تون باشه! دانلود!

relife

عضو جدید
من تو اون تاپیک در مورد F-Secure Client Security گفته بودم که خیلی شبیه به Internet Securityاه، اما مشکل سریال نداره! باید بگم که Internet Security هنوز آپدیت Offline نداره یا من نمی دونم! بهتره از همون Client Security استفاده کنید!
در مورد سریال هم هنوز Crack مناسبی براش عرضه نشده و می تونید به این لینک برید و مشخصات رو وارد کنید! سریال به ایمیل تون ارسال می شه و 6 ماهه س! بعد اون با یه ایمیل دیگه بگیرید! فراموش نکنید که پوشه ی Spam رو هم بررسی کنید! فراموش نکنید که حتماً حتماً آپدیتش کنید! فوقش یه شب تا صبح کامپوتر روشن می مونه! بعضی از ISP ها هم که شبانه های رایگان دارن!
در مورد Application Control هم آیا تیک Turn on application control هست؟ اگه نه بذارید! زیر اون یه سری Application باید باشه که روی تک تک شون کلیک کنید و Remove بزنید!
در مورد فیلم ها هم چه اتفاقی میفته که بخش نمی شن؟
سلام.
ممنون.من بازم دکمه تشکرم غیر فعاله.مشکل فیلمها اینه که از هر4-5 دی وی دی فقط یکی اتوران بالا میاد و تازه بعضی ها دستی هم باز میکنم با مدیا اجرا نمیشه.
متشکرم.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام.
ممنون.من بازم دکمه تشکرم غیر فعاله.مشکل فیلمها اینه که از هر4-5 دی وی دی فقط یکی اتوران بالا میاد و تازه بعضی ها دستی هم باز میکنم با مدیا اجرا نمیشه.
متشکرم.
با سلام،
آیا همه ی فیلم هاتون فرمت یکسان دارن؟ یا همه شون برای DVD-Player ایجاد شدن؟ این امکان وجود داره که مشکل CODEC داشته باشید، در این صورت می تونید بسته ی K-Lite mega codec pack رو که تو سایت های فارسی هم پیدا می شه، دانلود کنید!

apparel86

عضو جدید
لب تاب من ویروس win32.trojan گرفته که نود 32 نمیتونه پاک کنهوباید چی کار کنم؟
و هر فلشی که بهش میزنم نمیتونه safe remove کنه
اگه امکان داره منو راهنمایی کنین

farzad11311

عضو جدید
سلام دوستان

چند وقتی هست که هر هفته یکبار از ایمیل یاهوم یه ایمیل که حاوی یه لینک تبلیغاتیه، واسه Contact های میلم ارسال میشه. نمی دونم چطور میتونم جلو این کار رو بگیرم. شما می دونین؟

بالا