سوالات، مشکلات، درخواست ها، تنها در این تاپیک مطرح شود

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
منظورتون همون فاز3(مطالعات مالی) طرح توجیهی هست دیگه؟
من 4 تا طرح براتون گذاشتم.:gol:

پیوست ها

• tarhe tojihi.rar
    2.7 مگایابت · بازدیدها: 0

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
ابتدا در يك فايل ورد يك مجموعه به اسم a تعريف كنيم.مثلا a قيمت است كه مجموعه مقاديري را شامل مي شود و b هم مثلا ميزان فروش است كه آن هم تعدادي مي شود.و مجموعه اي از اعداد را شامل مي شود.بعد با توجه به اينكه اين دو مجموعه بر يكديگر تأثير ميگذارند (هرچقدر a بيشتر بشود bكمتر مي شود) ميتوانيم اين دو مجموعه و رابطه بينشان را در مطلب به صورت f a then bرنامه نويسي كنيم .اين برنامه نويسي و فايل ورد را براي من ايميل كنيد.اين درخواست استادمونه كه من فردا يعني دهم دي بايد بفرستم كه بتونم شش نمره ميانترمو بگيرم خيلي داغونم گير افتادم نمي دونم چيكار كنم .من بلد نيستم كه چطوري اينجا يه درخواست راهنمايي را به اشتراك بگذارم واسه همه اگركه ممكنه كمكم كنيد يا شما بگذاريد تا بقيه ببينند و اگه مي تونند كمكم كنند

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
کتاب اصول مدیریت دکتر علی رضائیان کسی ندار ه برای من بزاره خودم دارمش اما چند صفحه اش گم شده؟!

bespar

عضو جدید
موسسه مشاوران :: تجربه های خود را بگویید

موسسه مشاوران :: تجربه های خود را بگویید

با سلام

من در جستجوی موسسه ای بودم که بتونم دوره های MBA یکساله رو طی کنم تا در کوتاهترین زمان ممکن، هم مدرک مناسبی برای کار و سوابق کاری بگیرم و هم از نظر منابع آموزشی کامل باشه. به من موسسه مشاوران را توصیه کرده اند.
تجربیات خودتون رو از این موسسه بفرمایید و یا اگر موسسه دیگه ای رو پیشنهاد می کنید و امتیاز برتری نسبت به این موسسه رو بفرمایید.. کمک بزرگی در حق من کرده اید.

با تشکر
موسوی

javad.winer

عضو جدید
سلام
اینجا کسی هست که با نرم افزار مدیریت پروژه (ms-project) کار کرده باشه؟
یا اطلاعات کاملی در موردش داشته باشه؟ خیلی ممنون میشم در این مورد کسی کمکم کنه:)

آخرین ویرایش:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام
اینجا کسی هست که با نرم افزار مدیریت پروژه (ms-project) کار کرده باشه؟
یا اطلاعات کاملی در موردش داشته باشه؟ خیلی ممنون میشم در این مورد کسی کمکم کنه:)
سلام. من پستتون رو انتقال دادم اینجا.

یعنی آموزشش رو میخواید؟
2تا فایل آموزش دارم. براتون گذاشتم:gol:

پیوست ها

• msp 2007.rar
    7.6 مگایابت · بازدیدها: 0
  • amouzesh MSP.pdf
    241.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

javad.winer

عضو جدید
سلام دوستان
کسی فایل های اموزشی( برنامه ریزی و کنترل پروژه با msp و primavera ) رو داره به من بده؟:D

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

پیوست ها

• Primavera3-farsi.rar
    2.7 مگایابت · بازدیدها: 0

davod_ertez

عضو جدید
کمک :: حل مسئله پزوهش عملیاتی...درخت تصمیم گیری

کمک :: حل مسئله پزوهش عملیاتی...درخت تصمیم گیری

سلام
یه مسئله در مورد درخت تصمیم گیری پزوهش عملیاتی هست
استاد حلش را برا امتحان خواسته.خواهشا هر کی میتونه برام حلش کنه.
1 نمره از پایان ترم همین سواله1.jpg

davod_ertez

عضو جدید
کسی نبود کمک کنه واقعا زود لازمش دارم

سلام
یه مسئله در مورد درخت تصمیم گیری پزوهش عملیاتی هست
استاد حلش را برا امتحان خواسته.خواهشا هر کی میتونه برام حلش کنه.
1 نمره از پایان ترم همین سوالهمشاهده پیوست 131071

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان تا حالا کسی برای مصاخبه استخدامی گمرک شرکت کرده؟

میخوام بدونم چه سوالاتی پرسیده میشه؟؟؟؟؟؟؟

من قسمت خدمات اداری شرکت کردم
چه سوالاتی تو مصاحبه پرسیده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ..رشته ما رو هم میگیرن؟
قبلا از پاسخ شما تشکر میکنم.:smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
کسی از دوستان نرم افزار minytabرو داره؟

یا نرم افزار مربوط به کنترل کیفیت.
مرسی

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
با سلام
برای کسی که اطلاعات زیادی در طول روز دریافت میکند.چه روشی را برای ذخیره و یادآوری آنها پیشنهاد میکنید؟؟

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
برای کسی که اطلاعات زیادی در طول روز دریافت میکند.چه روشی را برای ذخیره و یادآوری آنها پیشنهاد میکنید؟؟
ببینید شما باید اطلاعاتی که مد نظرتون هست در دسته بندی و موضوع بندی خاص جمع آوری کنید
بعد هم یا از لحاظ الکترونیکی یا از لحاظ مکتوب یاد اور برای خودتون قرار بدید یعنی برنامه روزانه ای اختصاص بدید برای رجوع به اون اطلاعات یا به روز کردن اطلاعات
این کار از لحاظ الکترونیکیهم از طریق موبایل هم از طریق کامپیتر امکان پذیره
اگه پاسخ جواب مدنظر شما نبود میتونید سوالتونو مجدد با توضیحات بیشتر بیان کنید:gol:

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
ببینید شما باید اطلاعاتی که مد نظرتون هست در دسته بندی و موضوع بندی خاص جمع آوری کنید
بعد هم یا از لحاظ الکترونیکی یا از لحاظ مکتوب یاد اور برای خودتون قرار بدید یعنی برنامه روزانه ای اختصاص بدید برای رجوع به اون اطلاعات یا به روز کردن اطلاعات
این کار از لحاظ الکترونیکیهم از طریق موبایل هم از طریق کامپیتر امکان پذیره
اگه پاسخ جواب مدنظر شما نبود میتونید سوالتونو مجدد با توضیحات بیشتر بیان کنید:gol:
با تشکر
میشه قسمت مکتوب رو بیشتر توضیح بدید.
دسته بندی موضوعی باید انجام بشه یا دسته بندی بر اساس تاریخ ؟؟ برنامه روزانه رو در برگ کاغذ یادداشت کرد یا در دفترچه یادداشت
با تشکر

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با تشکر
میشه قسمت مکتوب رو بیشتر توضیح بدید.
دسته بندی موضوعی باید انجام بشه یا دسته بندی بر اساس تاریخ ؟؟ برنامه روزانه رو در برگ کاغذ یادداشت کرد یا در دفترچه یادداشت
با تشکر
خواهش میکنم
دقت داشته باشید...دسته بندی موضوعی در الویته چون اینجوری در کمال بی نظمی بعد چند روز کاملا از پیگیری اطلاعات خسته میشید
مخصوصا اگه حجم اطلاعت زیاد باشه
و کلا تمرکزتونو از دست میدید
زمانی که از لحاظ موضوعی دسته بندی انجام شد از لحاظ تاریخی به روز رسانیرو انجام بدید
و البته شیوه های داده گستر کامپیوتری خیلی بیشتر کمکتون میکنه تا نوشتاری و شیوه دفترچه یاد داشت
چون امکام مخدوش شدن اطلاعت فراموش کردن بررسی و ... وجود دارد

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
خواهش میکنم
دقت داشته باشید...دسته بندی موضوعی در الویته چون اینجوری در کمال بی نظمی بعد چند روز کاملا از پیگیری اطلاعات خسته میشید
مخصوصا اگه حجم اطلاعت زیاد باشه
و کلا تمرکزتونو از دست میدید
زمانی که از لحاظ موضوعی دسته بندی انجام شد از لحاظ تاریخی به روز رسانیرو انجام بدید
و البته شیوه های داده گستر کامپیوتری خیلی بیشتر کمکتون میکنه تا نوشتاری و شیوه دفترچه یاد داشت
چون امکام مخدوش شدن اطلاعت فراموش کردن بررسی و ... وجود دارد
یعنی در دو دفتر یادداشت متفاوت یکی موضوعی و یکی تاریخی باشه؟؟
یا توی همون موضوعی چلوی هر کاری تاریخش رو بنویسم؟؟
یا اول موضوعی رو بنویسم بعد در یک صفحه بصورت تاریخی باشه؟؟
با تشکر

Peyman1976

عضو جدید
بازرگانی خارجی

بازرگانی خارجی

آیا کسی می داند فرق بین By payment و By negociation در اعتبارات اسنادی دیداری چیست؟

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یعنی در دو دفتر یادداشت متفاوت یکی موضوعی و یکی تاریخی باشه؟؟
یا توی همون موضوعی چلوی هر کاری تاریخش رو بنویسم؟؟
یا اول موضوعی رو بنویسم بعد در یک صفحه بصورت تاریخی باشه؟؟
با تشکر
نه همون یه دفتر تفکیک موضوع داشته باش با ذکر تاریخ مرتب کن زمان بره اما به اندازه خودش کارایی داره

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام به مدیران ...
یه سوال ساده دارم . البته خودم به جاهایی رسیدم ولی میخوام به طور علمی تفاوت پروسه با پروژه رو بدونم.
با تشکر قبلی

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام به مدیران ...
یه سوال ساده دارم . البته خودم به جاهایی رسیدم ولی میخوام به طور علمی تفاوت پروسه با پروژه رو بدونم.
با تشکر قبلی

سلام.

تعریف پروژه: مجموعه تلاش های موقتی برای دستیابی به یک تعهد و یا ایجاد یک محصول(کالا/خدمت) مشخص

(پروژه‌ها شامل فعالیتهایی هستند كه باید در تاریخهای معین ، با هزینه‌هایی معین و كیفیت تعیین‌شده‌ای به انجام برسند.)

موقتی: به معنای مقطعی بودن است، یعنی پروژه ها زمان شروع و پایان مشخص دارند.

زمان پایان: زمانی است که پروژه به تعهد خود رسیده باشد.(تبصره: اگر مشخص شود که پروژه قادر به تحقق اهداف نیست، پایان پروژه اعلام می شود.)

نکته: موقتی بودن به معنای کوتاه بودن زمان پروژه نیست.

نکته: زمان اجرای هیچ پروژه ای نامحدود نیست. پروژه یک تلاش مداوم نمی تواند باشد.

نتایج/محصولات پروژه برخلاف دوره زمانی خلق آن ها معمولا موقتی نیستند. اغلب پروژه ها، متعهد به ایجاد یک یا چند نتیجه ماندگارند.

مشخص: به این معناست که خدمت یا کالای خلق شده کاملا تعریف شده و روشن است و از موارد مشابه، متمایز می باشد.
===============

تعریف فرآیند:فرآيند مجموعه فعالیتهای متوالی و مرتبط بوده که محصول خاصی را بوجود می آورد و برای ایجاد این محصول به درون دادهای خاصی نیاز دارد که زمینه را برای درست عمل نمودن آن فراهم می سازند.

===============
فک کنم تفاوتش اینه که فرآیند باید مرحله به مرحله و پشت سر هم و به ترتیب انجام بشه، ولی پروژه اینطور نیست.

بقیه دوستان هم نظری دارن لطف کنن بگن.:gol:

آخرین ویرایش:

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
نه همون یه دفتر تفکیک موضوع داشته باش با ذکر تاریخ مرتب کن زمان بره اما به اندازه خودش کارایی داره

با سلام.
یعنی 4 موضوع داشته باشم در 4 صفحه مختلف کارهای همون موضوع رو بنویسم.
توی همون صفحه موضوعات به ترتیب تاریخ باشند یا در صفحه ی دیگر؟؟
اگر در صفحه همون موضوع کارها به ترتیب تاریخ باشند بعد کاری پیش بیاد که تاریخش در وسط کارها باشه باید کجا نوشته بشه و چجوری؟؟
با تشکر از خانم مدیر

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

با سلام.
یعنی 4 موضوع داشته باشم در 4 صفحه مختلف کارهای همون موضوع رو بنویسم.
توی همون صفحه موضوعات به ترتیب تاریخ باشند یا در صفحه ی دیگر؟؟
اگر در صفحه همون موضوع کارها به ترتیب تاریخ باشند بعد کاری پیش بیاد که تاریخش در وسط کارها باشه باید کجا نوشته بشه و چجوری؟؟
با تشکر از خانم مدیر

نه دیگه توهمون صفحه جلو کارات تاریخاشم بزن کاریم پیش اومد زیرش یاد داشت کن براش اولویت تعیین کنید

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام خدمت دوستان عزیز...یه سوال داشتم میخواستم بدونم اونم اینه که من میخوام برای بازار کار و اینکه هدفم کلا اینه مه برای اینکه فرصتهای اقتصادیو بهتر بشناسم ..یه تیم رو بتونم هدایت کنم و کلا از لحاظ اقتصادی بتونم خودمو تو یه گروه نشون بدم...میخواستم گرایش ارشدمو مدیریت ام بی ای بخونم...رشتم معماری بوده...البته یه گرایش هم ما داشتیم به عنوان مدیریت پروژه...سوالم از دوستای عزیز اینه که آیا دانشگاه شرکت کردن و خوندن درسهای تئوری اون میتونه منو به هدفم تو بازار ایران برسونه یا نه اینم مثل رشته های دیگه آکادمیکه و تو بازار زیاد کارایی نداره ؟و مورد بعدی اینه که نظرتون با این موسسات آزاد چیه که رفتن به اونجا میتونه مناسب باشه برام؟..هدف من مدرک نی...بیشتر اینه که اصول کاربردی یاد بگیرم...پیشاپیش ازتون ممنونم

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان عزیز...یه سوال داشتم میخواستم بدونم اونم اینه که من میخوام برای بازار کار و اینکه هدفم کلا اینه مه برای اینکه فرصتهای اقتصادیو بهتر بشناسم ..یه تیم رو بتونم هدایت کنم و کلا از لحاظ اقتصادی بتونم خودمو تو یه گروه نشون بدم...میخواستم گرایش ارشدمو مدیریت ام بی ای بخونم...رشتم معماری بوده...البته یه گرایش هم ما داشتیم به عنوان مدیریت پروژه...سوالم از دوستای عزیز اینه که آیا دانشگاه شرکت کردن و خوندن درسهای تئوری اون میتونه منو به هدفم تو بازار ایران برسونه یا نه اینم مثل رشته های دیگه آکادمیکه و تو بازار زیاد کارایی نداره ؟و مورد بعدی اینه که نظرتون با این موسسات آزاد چیه که رفتن به اونجا میتونه مناسب باشه برام؟..هدف من مدرک نی...بیشتر اینه که اصول کاربردی یاد بگیرم...پیشاپیش ازتون ممنونم

سلام دوست عزیز.
موسسات آزاد و خوندن کتابهای مدیریتی خیلی خوبن و بی تاثیر نیستن.
ولی کار تجربی یه چیز دیگه ست.بهترین شناخت فرصتها وقتیه که برید تو کار و از طریق تجربه آزمون و خطا به هدفتون برسین.

far far

عضو جدید
کمک میخوام اساسی

کمک میخوام اساسی

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان....
من یه سوالی دارم....من اخیرا تو دانشگاه پیام نور واحد پاکدشت مدیریت صنعتی قبول شدم....خیلی خوشحال بودم چون رشته شو دوست داشتم و زیر نظر سراسری بود....اما به خاطر چیزایی که شنیدم ترس برم داشته...من شنیدم امتحاناش تستی و تشریحی با همه و اصلا مثل آزاد کلاس برا تدریس نداره و فقط کلاس رفع اشکال و هماهنگی با استاد داره......در اصل خودم باید بخونم و برم امتحان بدم......میخواستم ببینم آیا واقعا این راسته....کسی هست که منو کمک کنه....

بالا