### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان فرانسه اينجا مطرح كنيد ###

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
لطفا تمامی سوالات سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان فرانسه را فقط اينجا مطرح كنيد و پس از ارسال سوال صبور باشید.با تشکر

آخرین ویرایش:

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سوال در رابطه با کنکور سراسری فرانسه

سوال در رابطه با کنکور سراسری فرانسه

سلام دوستان

کسی میدونه برای قبولی کنکور کارشناسی (سراسری) زبان فرانسه درصدها باید چه جور باشه ؟
به خود زبان فرانسه میخوام امتحان بدم. ولی عربی و دینی و ادبیات کامل یادم رفته ... ممنون میشم راهنماییم کنید.

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان

کسی میدونه برای قبولی کنکور کارشناسی (سراسری) زبان فرانسه درصدها باید چه جور باشه ؟
به خود زبان فرانسه میخوام امتحان بدم. ولی عربی و دینی و ادبیات کامل یادم رفته ... ممنون میشم راهنماییم کنید.

برای قبولی توی هر کنکور زبانی باید درصدهای عمومی بالا باشه. اگر عمومیا رو بالای 60 و 70 بزنین رتبه‌ی خوبی میارین. حتی اگه زبان تخصصی رو کمتر از 40 زده باشین

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

یک مثال

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
میخاستم بدونم که ((خدا)) به فرانسوی چی میشه؟
تلفظش چطوریه؟

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان اگه کسی نرم افزار دیکشنری فرانسه به انگلیسی یا فرانسه به فارسی برای موبایل یا لپ تاب داره ممنون میشم یا معرفی کنه یا بتونه بذاره که دانلود کنیم!
مخصوصا اگه کسی دیکشنری Robert داره!
مرسی.

mithridath

عضو جدید
لطفا تمامی سوالات سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان فرانسه را فقط اينجا مطرح كنيد
سلام
ببخشید کسی معنای دقیق عبارت زیر-متن از سگالن است -را میداند من از ترجمه های آنلاین چیزی دستگیرم نشد که میگویند انتقال از امپراطوری چین تا امپراطوری من ثابت؟! است(این درست است واگر هست منظورش چیست؟!) :
"Le transfert de l'empire de Chine à l'empire de soi-même est constant "

topman85

عضو جدید
خود آموزی

خود آموزی

سلام. من عاشق زبان فرانسوی ام. ولی هر کاری می کنم به صورت خودآموز یاد بگیرم نمی تونم. شرایطم هم جوریه که نمی تونم کلاس برم. ممکنه کسی راهنمایی ام کنه و راه و روش یادگیری زبان فرانسه رو به صورت فردی و خودآموز بهم بگه؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام. من عاشق زبان فرانسوی ام. ولی هر کاری می کنم به صورت خودآموز یاد بگیرم نمی تونم. شرایطم هم جوریه که نمی تونم کلاس برم. ممکنه کسی راهنمایی ام کنه و راه و روش یادگیری زبان فرانسه رو به صورت فردی و خودآموز بهم بگه؟
سلام....با نرم افزار شروع کنید به یادگیری....بنظرم بهتر میشه یاد گرفت.....نرم افزار رزتا استون نرم افزار خوبیه برای شروع

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

سلام....با نرم افزار شروع کنید به یادگیری....بنظرم بهتر میشه یاد گرفت.....نرم افزار رزتا استون نرم افزار خوبیه برای شروع

اره، منم از صفر با نرم افزار رزتا استون شروع کردم و بنظرم خیلی خوبه برای از پایه خوندن...:cool:

آموزش زبان فرانسه. توسط کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه.

آموزش زبان فرانسه. توسط کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه.

سلام.من مدرس زبان فرانسه هستم. هرگونه کمک در یادگیری زبان فرانسه خواستید در این تاپیک مطرح کنید. ترجمه انواع متون فرانسوی، مقاله و...

topman85

عضو جدید
من این نرم افزار رو همین امروز تهیه اش کردم ولی اصلن ازش راضی نیستم. راستش این نرم افزار یه سری فایل های پی دی اف داره و یه سری فایلهای صوتی که هیچ کدومشون ربطی به هم دیگه ندارن. مثلن وقتی به فایل های صوتی گوش می دم اصلن معلوم نیست کدوم قسمت از فایل های پی دی اف رو داره می خونه...

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
من این نرم افزار رو همین امروز تهیه اش کردم ولی اصلن ازش راضی نیستم. راستش این نرم افزار یه سری فایل های پی دی اف داره و یه سری فایلهای صوتی که هیچ کدومشون ربطی به هم دیگه ندارن. مثلن وقتی به فایل های صوتی گوش می دم اصلن معلوم نیست کدوم قسمت از فایل های پی دی اف رو داره می خونه...

سلام

مطمئنید درست دانلود کردید این نرم افزار اصلا پی دی اف و ام پی تری نداره!!!

P O U R I A

مدیر تالار
از فروشگاه خریدم... یعنی دانلود شده اش با اون چه که تو بازاره فرق می کنه؟

اگه منظور شما رزتا استون هست .. اره فقط یک نرم افزاره و pdf و فایل صوتی نداره ....

P O U R I A

مدیر تالار
ولی آخه من از فروشگاه خریدم!! 8500 پولش دادم:eek:
لینک دانلودش رو اگه دارین ممنون می شم بذارین.

این نرم افزار یک فایل نصب داره که حدود 110 مگابایت هست و برای هر زبانی 5 سی دی در 5 سطح هست که می تونی از طریق خود نرم افزار اون ها رو به نرم افزار اضافه کنید ...

دانلود نرم افزار rosetta :

http://www.irlanguage.com/290/

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها واسه زبان فرانسه چه آموزشگاهی رو پیشنهاد می کنید؟! چطوریاست اصلا؟! باید قبلش تعین سطح کنم؟!

hamid_diba

اخراجی موقت
برای کنکور ارشد فرانسه شما چه کتاب های مفیدی پیشنهاد میکنید؟

cora

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط عمومی بزن میانگین در صد عمومیات بالا 55 باشه قبولی من خودم اینطوری بودم .رتبمم بد نشد.

cora

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من مدرس زبان فرانسه هستم. هرگونه کمک در یادگیری زبان فرانسه خواستید در این تاپیک مطرح کنید. ترجمه انواع متون فرانسوی، مقاله و...
میشه لطف کنید کتابهایی رو که به نظرتون منبع ارشد هستن نام ببرین

serversaeed

عضو جدید
چرا در فرانسه ار / غ تلفظ میشود؟

چی بگم, خب مثل اینه که بپرسی چرا تو فارسی س س تلفظ میشه و تو انگلیسی r ر تلفظ میشه, خب اینا شکل حروف هستن و تلفظشون زبان به زبان فرق می کنه. مثلا تا اونجایی که میدونم تو ترکی c صدای چ , s صدای ش میده.

بالا