سه شنبه 17 اسفند روز جهانی زن. تبریک به همه خانمهای محترمه باشگاه

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منطق پشتش رو اینجا بارها توضیح دادم، این روز هیچ کاری برای احیای حقوق زنان نمیشه، اینم منطق پشتش.
بازم خواستی میگم.

خوشم اومد چون دیدم اینم مثل روز جهانی زن ، همش شعاره و نمادین...

منم کفتم که همین دلیل تو منطق نیست فقط یه حس ابراز ناراحتی از گم شدن هدف اصلی 8 مارسه . ولی بودنش وگفتن این 8 مارس خودش برای عقلا یاداور مبارزات زنان در تاریخه.و این بهترین منطق برای جلوگیری از حذف این نام و روزهای مشابه در تقویم و یاداوری ان به هم در قالب تبریک و بحث و موشکافی ریشه هاست.این بهتر از به فراموشی سپردن این نامگذاریهاست. به نظرت این منطقیتر نیست؟ جون مصطفی نیست؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشاپیش میگم تا بعدا نگید نگفته .:mad::mad:

روز مرد انچنان تاپیکی براتون بزنم که مرغان هوا به حالتون گریه کنن . از الان هر چی تاپیک ضد مرده میذارم کنار برای روز مرد ;)

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون جملتون مشخص نبود ایرانو میگید!
بله ایران این روز مامن خوبی است برای گروه ها و گروهک های سیاسی...

این حرفتو نشنیده میگیرم . چون نمیخوام تاپیکم خراب بشه.ولی مقصودتو از این لجاجتها فهمیدم.بس کن خواهشا. منو بگو که دارم با این بحث میکنم نگو آقا منظورش چیز دیگه بوده ...

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
منطق پشتش رو اینجا بارها توضیح دادم، این روز هیچ کاری برای احیای حقوق زنان نمیشه، اینم منطق پشتش.
بازم خواستی میگم.

چرا اسمی از تلاشهای دولت احمدی نژاد در ثبت این روز نیست؟
البته پیشنهادش رو جمهوری آذربایجان به سازمان ملل داد....

خوشم اومد چون دیدم اینم مثل روز جهانی زن ، همش شعاره و نمادین...

نوروز، عید باستانی ترکها و مردم منطقه با پیشنهاد کشورهای ترکیه، آذربایجان، ترکمنستان، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، افغانستان و ایران در سازمان ملل به عنوان "روز بین المللی نوروز" به ثبت رسید.
آلبانی، هندوستان و مقدونیه نیز از این طرح حمایت کردند.
سفیر دائم آذربایجان در سازمان ملل و سفیر ایران در سازمان ملل متحد به هنگام معرفی قطعنامه مربوطه به ایراد سخنرانی درباره نوروز پرداختند.
روز چهارم اسفند مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه روز بین المللی نوروز را در زیر چارچوب ماده ۴۹ با عنوان "فرهنگ صلح" مورد تصویب قرار داد.
روز اول بهار یا نوروز که در زبان ترکی ارگنه گون یا ارگنه کن نیز نامیده می شود توسط ملت ترک در سراسر جهان به عنوان یک عید باستانی که ریشه در تاریخ دور و دراز آنها دارد، گرامی داشته می شود.
این عید علاوه بر کشورهای ترک زبان ترکیه، ترکمنستان، آذربایجان، قزاقستان، قرقیزستان و ازبکستان و نیز جمهوریهای خودمختار و جوامع ترک توسط سایر ملیتهای منطقه نیز گرامی داشته می شود.

اتفاقا نوروز به پیشنهاد و پی گیری ترکیه و با کمک سایر کشورهای منطقه ثبت جهانی شده

ضمنا گفته باشم من پان ترک نیستم ولی در مورد نوروز ترکیه پیشقدم شده.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلم میاد خوبم میاد

من رفتم کلی کار انجام دادم برگشتم هنوز شما دارید کل کل می کنید

روز مردی هم هست دیگه

هستیم در خدمتتون اون روز

مقصر اصلی مصطفی بود .من چیکاره بیدم.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم کفتم که همین دلیل تو منطق نیست فقط یه حس ابراز ناراحتی از گم شدن هدف اصلی 8 مارسه . ولی بودنش وگفتن این 8 مارس خودش برای عقلا یاداور مبارزات زنان در تاریخه.و این بهترین منطق برای جلوگیری از حذف این نام و روزهای مشابه در تقویم و یاداوری ان به هم در قالب تبریک و بحث و موشکافی ریشه هاست.این بهتر از به فراموشی سپردن این نامگذاریهاست. به نظرت این منطقیتر نیست؟ جون مصطفی نیست؟
نه چیزی فراتر از حسه، منطقش رو با سند و مدرک نشونت دادم، اونم نه از زبون خودم از زبون نویسنده ویکی پدیا.

گفتم، شما عادت کردید به دل خوش کردن به مناسبت ها و بیانیه های این چنینی، وگرنه هیچ موشکافی و بحثی هیچ جا انجام نمیشه.
چیزی که تو میگی فقط تئوریه، بله در تئوری این خوبه، در عمل چیز دیگری در حال انجام است...

این حرفتو نشنیده میگیرم . چون نمیخوام تاپیکم خراب بشه.ولی مقصودتو از این لجاجتها فهمیدم.بس کن خواهشا. منو بگو که دارم با این بحث میکنم نگو آقا منظورش چیز دیگه بوده ...
منظورمو بارها گفتم، بازم میگم همونطور که بهت قول داده بودم:
بنده با فلسفه این روز های دل خوش کنک و گول زننده برای زنان مشکل دارم. وقتی این روز خلاضه شده در تبریک گفتن خالی، خودمون از این روز های تبریک گویی خشک و خالی داریم. ترجیح میدم دلمو به اون خوش کنم!

مقصود من هم از این لجاجتها این برداشت شما نبود، بهتره هی مرتب از حرفهای من برداشت به ظن خودت نکنی، قبلا گفتی هدف من آمریکاست، الآن میگی هدفم اینه، ولی هیچکدوم هدف من نیست، همون که بالا گفتم هدف منه، فرافکنی ممنوع. نیت خوانی هم ممنوع.

نوروز، عید باستانی ترکها و مردم منطقه با پیشنهاد کشورهای ترکیه، آذربایجان، ترکمنستان، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، افغانستان و ایران در سازمان ملل به عنوان "روز بین المللی نوروز" به ثبت رسید.
سفیر دائم آذربایجان در سازمان ملل و سفیر ایران در سازمان ملل متحد به هنگام معرفی قطعنامه مربوطه به ایراد سخنرانی درباره نوروز پرداختند.
روز چهارم اسفند مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه روز بین المللی نوروز را در زیر چارچوب ماده ۴۹ با عنوان "فرهنگ صلح" مورد تصویب قرار داد.
روز اول بهار یا نوروز که در زبان ترکی ارگنه گون یا ارگنه کن نیز نامیده می شود توسط ملت ترک در سراسر جهان به عنوان یک عید باستانی که ریشه در تاریخ دور و دراز آنها دارد، گرامی داشته می شود.
این عید علاوه بر کشورهای ترک زبان ترکیه، ترکمنستان، آذربایجان، قزاقستان، قرقیزستان و ازبکستان و نیز جمهوریهای خودمختار و جوامع ترک توسط سایر ملیتهای منطقه نیز گرامی داشته می شود.

اتفاقا نوروز به پیشنهاد و پی گیری ترکیه و با کمک سایر کشورهای منطقه ثبت جهانی شده

بهتر بود از فرد دیگری نقل قول میگرفتید:
در هفتاد و یکمین نشست شصت و چهارمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد که بعداز ظهر روز سه شنبه ۲۳ فوریه( ۴ اسفند) در مقر این سازمان در نیویورک برگزار و با تصویب قطعنامه ای عید نوروز به رسمیت شناخته شد. س از چند سال تلاش پی‌گیر ایرانیان و ایرانی‌تباران در سراسر جهان سرانجام جشن بزرگ نوروز همزمان با یکم فروردین ماه برابر با ۲۱ مارس به عنوان «روز جهانی نوروز» در مجمع عمومی سازمان ملل به رسمیت شناخته شد...ول مثلا کریسمس جهانی نیست...!

ضمن انکه http://www.un.org/News/Press/docs/2010/ga10916.doc.htm
پیش نویس این قطعنامه رو آذربایجان تهیه کرده...

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مقصود من هم از این لجاجتها این برداشت شما نبود، بهتره هی مرتب از حرفهای من برداشت به ظن خودت نکنی، قبلا گفتی هدف من آمریکاست، الآن میگی هدفم اینه، ولی هیچکدوم هدف من نیست، همون که بالا گفتم هدف منه، فرافکنی ممنوع. نیت خوانی هم ممنوع.

..
البته تو که نبودی داشتی دنبال اسم امریکا می گشتی بین اسامی کشورهای که روز 8 مارس رو جشن میگیرن.البته من یکی از اهدافتو گفتم در مورد اینه
برداشت بد و فرافکنی نمیکنم تو مستقیما منظورتو نشون دادی. ببخشید ها گاگول که نیستیم.
خیلی از اون روزهای جهانی در ایران هم گرامی داشته میشه و در موردش بحث میشه و غیره. انوقت تو داری با کل دنیا ساز مخالف میزنی ومیگی این روزها ی جهانی دل خوش کنکه و بی فایده است. قطعا جامعه جهانی از تو بیشتر میفهمه که در بزرگداشت این روزها اقدام میکنه .حتی در ایران. وصدا وسیما ودانشگاهها و مراکز مرتبط .

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمونه بارز بحث بر سر هیچ و پوچ!!!
منظورت از هیچ و پوچ چیه؟
مصطفی با زیر سئوال بردن روزهای جهانی و مخصوصا 8 مارس برابر 17 اسفند سعی در به انحراف کشیدن موضوع تاپیک داره.نمیدونم چرا لجاجت میکنه

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو و اقا مصطفی ندارید . جفتتون مردید :mad:

روز مرد تلافی میکنم .;)

در ضمن اقا مصطفی سلام

کلهم حالم خوش نیست وگرنه برای کل کل بودم در خدمتتون:biggrin:

روز مرد کیه؟؟؟/
راستی اگه به کسی که ازدواج کرده بگن مرد پس روز مرد به ما ربطی نداره.چون ما مجردیم.
در ضمن مرد بودن به جنسیت نیست.نر بودن با مرد بودن فرق داره.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو و اقا مصطفی ندارید . جفتتون مردید :mad:

روز مرد تلافی میکنم .;)

در ضمن اقا مصطفی سلام

کلهم حالم خوش نیست وگرنه برای کل کل بودم در خدمتتون:biggrin:
و علیکم السلام
ما هستیم در خدمتتون...
خدا بد نده؟

البته تو که نبودی داشتی دنبال اسم امریکا می گشتی بین اسامی کشورهای که روز 8 مارس رو جشن میگیرن.البته من یکی از اهدافتو گفتم در مورد اینه
برداشت بد و فرافکنی نمیکنم تو مستقیما منظورتو نشون دادی. ببخشید ها گاگول که نیستیم.
خیلی از اون روزهای جهانی در ایران هم گرامی داشته میشه و در موردش بحث میشه و غیره. انوقت تو داری با کل دنیا ساز مخالف میزنی ومیگی این روزها ی جهانی دل خوش کنکه و بی فایده است. قطعا جامعه جهانی از تو بیشتر میفهمه که در بزرگداشت این روزها اقدام میکنه .حتی در ایران. وصدا وسیما ودانشگاهها و مراکز مرتبط .
من فقط یک اشاره کردم و گذشتم، تو دوست داری بچسبونیش به هدف من!!!
مستقیما بله منظورمو نشون دادم، منتها برداشت شما منظور من نیست، گاگول هم نیستید ،دوست دارید چیزی پیدا کنید برای پوشاندن هدف اصلی بنده...

خیلی وقت پیش بهت گفتم، تو برای من یه مثال از این کل دنیا بیار که کدوم حق زنان در این روز احیا شده و به نتیجه رسیده؟ ولی منتها نداشتی مثالی از این موضوع، ولی باز اینجا میگی با کل دنیا دارم ساز مخالف میزنم، کل دنیا این روز شده تبریک گفتن صرف به خانمها، ویکی پدیا رو هم که دیگه قبول نداری!!!!

در بزرگداشت حق زنان اقدام نمیکنه جامعه جهانی، در بزرگداشت خود زنان اقدام میکنه، تبریک میگن همه به بانوان، همین.

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز چهارم اسفند مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه روز بین المللیز را در زیر چارچوب ماده ۴۹ با عنوان "فرهنگ صلح" مورد تصویب قرار داد.

درسته...

قطعنامه نوروز با همکاری ایران ، جمهوری آذربایجان، افغانستان، تاجیکستان، ترکیه، ترکمنستان، قزاقستان و قرقیزستان آماده و به مجمع عمومی سازمان ملل ارایه شده بود.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و علیکم السلام
ما هستیم در خدمتتون...
خدا بد نده؟

من فقط یک اشاره کردم و گذشتم، تو دوست داری بچسبونیش به هدف من!!!
مستقیما بله منظورمو نشون دادم، منتها برداشت شما منظور من نیست، گاگول هم نیستید ،دوست دارید چیزی پیدا کنید برای پوشاندن هدف اصلی بنده...

خیلی وقت پیش بهت گفتم، تو برای من یه مثال از این کل دنیا بیار که کدوم حق زنان در این روز احیا شده و به نتیجه رسیده؟ ولی منتها نداشتی مثالی از این موضوع، ولی باز اینجا میگی با کل دنیا دارم ساز مخالف میزنم، کل دنیا این روز شده تبریک گفتن صرف به خانمها، ویکی پدیا رو هم که دیگه قبول نداری!!!!

در بزرگداشت حق زنان اقدام نمیکنه جامعه جهانی، در بزرگداشت خود زنان اقدام میکنه، تبریک میگن همه به بانوان، همین.
باز هم رفتی سر حرف اولت. ول کن بابا تو پستای مون نمیخونی .چون جوابات ربطی به پستای من نداره اکثرا.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت از هیچ و پوچ چیه؟
مصطفی با زیر سئوال بردن روزهای جهانی و مخصوصا 8 مارس برابر 17 اسفند سعی در به انحراف کشیدن موضوع تاپیک داره.نمیدونم چرا لجاجت میکنه

منظورم دقیقا همینه.

تو پست اول تاپیک راجع به انحصاری بودن این روز حرفی زده نشده. همینطور از روز زن خودمونم هیچ حرفی زده نشده. ارزش گذاری هم در کار نبود. پس بحث پوچ و بیهوده است. از جانب هرکسی که شروع شده و از جانب هر کسی که پیگیری شده از نظر من نکوهیده است.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سه شنبه 17 اسفند امسال برابر است با 8 مارس و روز جهانی زن.
این روز را گرامی بدانیم.
من به نوبه خودم به همه خانمهای محترمه باشگاه تبریک میگویم. :w23::gol::gol::gol:
منم این روز را به همه خانم ها مخصوصا خانم های گل باشگاه تبریک میگم
درضمن خانم محترم نه خانم محترمه مگه عربی................

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز هم رفتی سر حرف اولت. ول کن بابا تو پستای مون نمیخونی .چون جوابات ربطی به پستای من نداره اکثرا.
ایضا شما نیز نمیخونید و حواباتون ربطی به حرف های من نداره!

میگی کل دنیا تو این روز در مورد حقوق زنان بحث میشه، مگه نمیگی؟
خب یه مثال از این کل دنیا به همراه نتیجش واسه من بیار...

این درخواست من ربطی به اون حرف تو نداره؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم دقیقا همینه.

تو پست اول تاپیک راجع به انحصاری بودن این روز حرفی زده نشده. همینطور از روز زن خودمونم هیچ حرفی زده نشده. ارزش گذاری هم در کار نبود. پس بحث پوچ و بیهوده است. از جانب هرکسی که شروع شده و از جانب هر کسی که پیگیری شده از نظر من نکوهیده است.

تموم شد. از طرف من تمومه

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم این روز را به همه خانم ها مخصوصا خانم های گل باشگاه تبریک میگم
درضمن خانم محترم نه خانم محترمه مگه عربی................
محترم کلمه عربیه .یا نباید به کار بره یا این ایراد درست نیست. کلمه عربیه پس درسته

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایضا شما نیز نمیخونید و حواباتون ربطی به حرف های من نداره!

میگی کل دنیا تو این روز در مورد حقوق زنان بحث میشه، مگه نمیگی؟
خب یه مثال از این کل دنیا به همراه نتیجش واسه من بیار...

این درخواست من ربطی به اون حرف تو نداره؟

یکی از دوستان چند تا عکس گذاشت بس نبود؟ برو عمو تو هدفت چیز دیگس . مشکلت جای دیگست. بیخیال.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محترم کلمه عربیه .یا نباید به کار بره یا این ایراد درست نیست. کلمه عربیه پس درسته
مجترم کلمه ایست عربی ولی در فارسی هم به کار میره و چون در فارسی به کار میره، باید دستور زبان فارسی در موردش اعمال بشه، در دستور زبان فارسی صفت از موصوفش ة تانیث نمیگیره.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از دوستان چند تا عکس گذاشت بس نبود؟ برو عمو تو هدفت چیز دیگس . مشکلت جای دیگست. بیخیال.
میخوای منم چندتا عکس از استثمار زنان در اروپا بزارم برات؟ فکر کنم برای رد کردن اون عکسها بس باشه...

اگه با عکس تو خیالت راحت میشه، باشه میرم عمو جون، هدف من هم همونه که گفتم، متاسفانه ناتوانی در پاسخ گویی و دفاع از حرفت.
مشکل من هم همانی است که بارها گفتم...

باشه بیخیال...

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجترم کلمه ایست عربی ولی در فارسی هم به کار میره و چون در فارسی به کار میره، باید دستور زبان فارسی در موردش اعمال بشه، در دستور زبان فارسی صفت از موصوفش ة تانیث نمیگیره.

در مورد پیامبر فارسی و اکرم عربی که میشه پیامبر اکرم چی میگی.
محترم چه بخواهیم وچه نخواهیم عربیه و فارسی نیست. حالا چیرو میخواهید از فارسی جدا کنید؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میخوای منم چندتا عکس از استثمار زنان در اروپا بزارم برات؟ فکر کنم برای رد کردن اون عکسها بس باشه...

اگه با عکس تو خیالت راحت میشه، باشه میرم عمو جون، هدف من هم همونه که گفتم، متاسفانه ناتوانی در پاسخ گویی و دفاع از حرفت.
مشکل من هم همانی است که بارها گفتم...

باشه بیخیال...
در مقابل بی منطقی تو ناتوانم. اخه پسر خوب چه ربطی به اروپا داره حرفای من. ای بابا. استعمار زن همه جا میشه همه جا. میفهمی؟ بابا این حرفت اصلا آخر بی سر و تهیه. بابا چه ربطی به موضوع ما داره اخه. وااااای

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد پیامبر فارسی و اکرم عربی که میشه پیامبر اکرم چی میگی.
محترم چه بخواهیم وچه نخواهیم عربیه و فارسی نیست. حالا چیرو میخواهید از فارسی جدا کنید؟
پیامبر اکرم کدوم قانون دستور زبان فارسی نقض شده؟

عربیه ولی در ساختار زبان فراسی که به کار میره باید قواعد زبان فارسی استفاده بشه، در همه زبانها همینطوره، همه زبانها کلماتی از زبانهای دیگر درشون هست...

در مقابل بی منطقی تو ناتوانم. اخه پسر خوب چه ربطی به اروپا داره حرفای من. ای بابا. استعمار زن همه جا میشه همه جا. میفهمی؟ بابا این حرفت اصلا آخر بی سر و تهیه. بابا چه ربطی به موضوع ما داره اخه. وااااای
بله بی منطقی است و اخر بی سر و تهی.
خودت گفتی، بی خیال...

IRANema

عضو جدید
الان شما داريد بحث ميكنيد روي اين موضوع

ولي الان اقايان فتنه براي روز جهاني زن يه بيانيه ميدن و مردم و شهر رو اشوب ميكنن - و به بهانه اين روز جهاني باز هم مشكل ايجاد ميكنن

وا... اين كارا همش نقشه و برنامست - حالا نه نگاه كنيد - كسي خام اين موارد نشه