سلحشور: جايزه فرهادي يك خيانت بزرگ در حق ملت است!!

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوج نيوز: سلحشور گفت : جايزه گرفتن جدايي نادر از سيمين را براي ايران افتخار نمي دانم و
معتقدم فرهادي يك فيلم متضاد با اعتقادات مردم وفرهنگ ايراني ساخته است.

فرج الله سلحشور درباره جايزه گرفتن فيلم جدايي نادر از سيمين در گلدن گلوب اظهار داشت:
جدايي نادر از سيمين يك فيلم در ضديت اعتقادات مردم وتوهين به فرهنگ وخانواده در ايران است و براي همين نميتوان گفت اين فيلم براي ايران وما افتخار آورده است.

سلحشور در پاسخ به اين موضوع كه اين فيلم را خود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به اين جشنواره ها فرستاده اند پاسخ داد:
مسئولان وزارت ارشاد به ايران وفرهنگ ايران خيانت كردند وبه نظر من رسانه ملي كار درستي انجام داد كه اين موضوع را پوشش خبري نداد.

وي افزود: جدايي نادر از سيمين به همراه تاييد كنندگان آن براي ارسالش به اسكار به كشور و اسلام خيانت كرده اند و
به نظر من و تمام ولايتمداران جايزه گلدن كلوب جدايي نادراز سيمين هيچ افتخاري براي كشور وملت ما نيست بلكه يك خيانت بزرگ در حق ملت است!!!!

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلحشور خودشو چرا قاطی میکنه!!!!!
کسی از اون نظر نخواست
نفهمه بیلمز:mad:

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق است.

saye_s

عضو جدید
به این کار میگن ابراز وجود
میخواسته ابراز وجود کنه شما به دل نگیر

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا اگه ما نخوایم تو تو این زمینه ها ما رو از بیانات پر فیضتون مستفیض نکنین کیو باید ببینیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسمش حرفاش اعصابمو بهم میریزه

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا ذهنیت غرب و به ایران تغییر داد
ایشون فیلمو با دقت ببینه!
پ ن پ اخراجی های 3 خوبه :biggrin:

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلحشور به نمایندگی از مردم ایران گفته...
اگه مسعود کیمیایی گفته بود یا بیضایی یا بنی اعتماد یا خیلی های دیگه که فیلم سازن نه دلقک قبول اما این که از فیلم چیزی نمیدونه
خدا شفا بده
حسود هرگز نیاسووووووود

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه مسعود کیمیایی گفته بود یا بیضایی یا بنی اعتماد یا خیلی های دیگه که فیلم سازن نه دلقک قبول اما این که از فیلم چیزی نمیدونه
خدا شفا بده
حسود هرگز نیاسووووووود

اخه اگه اونا هم میگفتن من ازشون نا امید میشدم.......

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوج نيوز: سلحشور گفت : جايزه گرفتن جدايي نادر از سيمين را براي ايران افتخار نمي دانم و
معتقدم فرهادي يك فيلم متضاد با اعتقادات مردم وفرهنگ ايراني ساخته است.

فرج الله سلحشور درباره جايزه گرفتن فيلم جدايي نادر از سيمين در گلدن گلوب اظهار داشت:
جدايي نادر از سيمين يك فيلم در ضديت اعتقادات مردم وتوهين به فرهنگ وخانواده در ايران است و براي همين نميتوان گفت اين فيلم براي ايران وما افتخار آورده است.

سلحشور در پاسخ به اين موضوع كه اين فيلم را خود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به اين جشنواره ها فرستاده اند پاسخ داد:
مسئولان وزارت ارشاد به ايران وفرهنگ ايران خيانت كردند وبه نظر من رسانه ملي كار درستي انجام داد كه اين موضوع را پوشش خبري نداد.

وي افزود: جدايي نادر از سيمين به همراه تاييد كنندگان آن براي ارسالش به اسكار به كشور و اسلام خيانت كرده اند و
به نظر من و تمام ولايتمداران جايزه گلدن كلوب جدايي نادراز سيمين هيچ افتخاري براي كشور وملت ما نيست بلكه يك خيانت بزرگ در حق ملت است!!!!

خیانتو فرهادی کرده یا اونی که 3000میلیاردو گذاشت تو جیبشو دررفت؟؟؟:mad:

من نمیفهمم چرا ما وقتی نمیتونیم خودمون پیشرفت کنیم یقه کسی که به موفقیت رسیده رو میگیریمو میکشونیمش پایین:mad:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی موقع میاد به زنای سینما توهین میکنه میگه هرزه
الانم که اینجوری
متاسفم

خب دیگه همیشه ادمای اینجوری پیدا میشن....ولی اصله بدبختی اینیه که همچین ادمایی بتونن اظهاره نظر کنن و بشن نماینده ی مردم...!!

بالا