سخت ترین و مشکل ترین درس

Salehy

عضو جدید
من دینامیک ماشین رو دفعه اول پاس کردم خدایش خیلی سختتر از دینامیک بود واسه امتحان پوستم کند همش خدا خدا میکردم قبول بشم آخر هم 10 گرفتم

mm.salemi

عضو جدید
سخت ترین درس بدون شک دینامیک هستش اما خوب دروس عمومی خیلی اعصاب خرد کنن. من خودم با ارتعاشات خیلی حال کردم. درس فوق العاده شیرینیه. به هر حال موفق باشید. کلیدی ترین درس کارشناسی دینامیکه. شک نکن.

mr honest

عضو جدید
شک نکن که یکی از مهمترین و کلیدی ترین درسای دوره کارشناسی دینامیکه ویا به عبارتی شاخ مکانیکه ;)

engparisa

عضو جدید
درود
به نظر من درسهاي تخصصي خيلي راحت تر از درس هاي پايه هستند.
ديناميك سخته نسبتا ولي به قول دوستان خيلي به استادي كه باهاش درس برداشتي ربط داره

mansourniya

عضو جدید
سلام
به نظر منم ديناميك وديناميك ماشين خيلي انرژي ميبرن.خيلي بايد باهاشون سركله بزني.ولي دروس سيالات هم شيرين و راحترن.مقاومت هم كه شفتالو.

trinitynim

عضو جدید
شک نکنید که دینامیک سخت ترین درس در بین تمام رشته های مهندسی هست.
دینامیک ماشین هم جزو گلابی ترین درس های دانشگاهه.
کنترل اتوماتیک هم سخته.سیالات هم دنگ و فنگش زیاده ولی انصافا هیچی دینامیک نمیشه.

mamadbobo

عضو جدید
وای از تربیت بدنی

وای از تربیت بدنی

دوستان از یاد نبرند تربیتم جزو درسای زجر آور هستش........

hamidmec

عضو جدید
کنترل و ارتعاشات هنوزم سرشون میترسم با اینکه یه سال پیش پاسیدمشون کردم

hossein_1990

عضو جدید
بستته به هر فردیه!
برا من ارتعاشات سخته همه چی توش پیدا میشه از ریاضی مهندسی و معادلات گرفته تا دینامیک

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دانشگاه ما که دینامیک از همه سخت تره. چون خودم بعد از 4 بار پاس کردم. ندرتا کسی پیدا میشه که این درسو واسه اولین بار برداره و پاس کنه.

sortme

عضو جدید
دینامیک ماشین و طراحی مکانیزمها یکی از شیرین ترین درسهاست.من که خیلی باش حال کردم.
به نظر من غول مکانیک طراحی اجزاء و انتقال حرارته که با اون پروژه های سنگینش پدر آدمو در میاره.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا سختی چیه
اگه الان مثله من ترمو2 داشته باشی و 2ساعت دیگه امتحانه و تو هنوز یه سکل حل نکردی چون همین چند دقیقه پیش تمومش کردی میشه سخت!
اما میدونی که ترمو 2 شدیدا درس اسونیه!

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم شما سیالات 2 پاس نکردید نه؟ آرزو خواهید کرد 5 تا دینامیک پاس میکردید ولی اینو نه!
در ضمن ترمو2 هم کم چیزی نیست! کلی باید با اعداد و ارقام و میان یابی سروکله بزنید! ولی خوب کنترل اتوماتیک هم مسلما در رده های بالا قرار میگیره. کلا همشون مزخرفن;)

بالا