سایت 10000 متری در تهران برای طراحی پارک موزه

mehraboon

عضو جدید
سلام دوستای عزیز لطفا اگه سایت با متراژ10000 متر برای طراحی پارک موزه و یه سایت به متراژ5000 برای طراحی مجتمع مسکونی در تهران دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید خیلی فوریه:w20::question::question:

سلام دوستای عزیز لطفا اگه سایت با متراژ10000 متر برای طراحی پارک موزه و یه سایت به متراژ5000 برای طراحی مجتمع مسکونی در تهران دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید خیلی فوریه:w20::question::question:
سلام دوست عزیز .حتما باید 10000 متر باشه ؟چون یه زمین هست تو ونک دقیقا بر میدان ونک که از خیابان خدامی و ولی عصر دسترسی داره من خودم این زمین رو برای پایان نامم انتخاب کردم ولی حدود 18 هزار متر میشه . ولی خیلی زمین خوبیه. :book:

mehraboon

عضو جدید
سلام دوست عزیز .حتما باید 10000 متر باشه ؟چون یه زمین هست تو ونک دقیقا بر میدان ونک که از خیابان خدامی و ولی عصر دسترسی داره من خودم این زمین رو برای پایان نامم انتخاب کردم ولی حدود 18 هزار متر میشه . ولی خیلی زمین خوبیه. :book:
سلام نه اشکالی نداره اگر متراژ بیشتر باشه فقط ممنون میشم اگه پلان و متراژ و اندازه های دقیقشو برام بذاری

سلام نه اشکالی نداره اگر متراژ بیشتر باشه فقط ممنون میشم اگه پلان و متراژ و اندازه های دقیقشو برام بذاری
من خودم هم فقط همین دو تا عکس رو از زمین دارم .امیدوارم به دردت بخوره.اگه بازم اطلاعاتی پیدا کردم بهت میگم
Picture1.jpgPicture2.jpg

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
دقیقا کاربری این زمین چیه؟ من از وقتی یادمه این زمینو به همین شکل دیدم، دورشو عمریه حصارکشی کردن، در امتداد شمال جنوب کنار خیابون ولیعصره و در امتداد جنوب و بر خیابون درست روبروی بازار بزرگ ونکه

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا کاربری این زمین چیه؟ من از وقتی یادمه این زمینو به همین شکل دیدم، دورشو عمریه حصارکشی کردن، در امتداد شمال جنوب کنار خیابون ولیعصره و در امتداد جنوب و بر خیابون درست روبروی بازار بزرگ ونکه

قبلا سینما وی بوده مهندس جان

با ماشین می ایستادن و فیلم می دیدن.

زمین تو خیابون پاسداران زیر فرهنگسرا جنب شهر کتاب فعلی و خونه سابق گوگوش هست حدود 10 هم هست

یادگار امام رو اگر از شمال به جنوب بیای و رو پل نری و بپیچی سمت جلال بر یادگار و جلال یه زمین هست که مسکونیه حدود 5000 هم هست

موفق باشید

mehraboon

عضو جدید

جدیدا که رفتم این زمین رو ببینم .شنیدم قرار که مرکز تجاری اداری بشه و پارکینگ طبقاتی .دوتا شرکت هم دارن روش کار میکنن:D

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینم یه سایت 5،6 هزار متری هست در شهرک غرب پیروزان
خود سایت ربع دایرست که حدود یک طبقه با خیابان اختلاف ارتفاع داره.اطرافش هم مسکونی است
متاسفانه نقشه اش را ندارم ولی سایت پر پتانسیلیه

mehraboon

عضو جدید
ممنون دوست عزیفقط یه سوال؟؟؟؟؟ من برای اندازه دقیق و پلان سایت باید برم شهرداری منطقه؟؟؟؟؟؟

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیفقط یه سوال؟؟؟؟؟ من برای اندازه دقیق و پلان سایت باید برم شهرداری منطقه؟؟؟؟؟؟
اگر نقشه را از سازمان نقشه برداری بگیری بهتره نسبت به شهرداری(میدان ازادی خیابان معراج،سازمان نقشه برداری،نزدیک فرودگاه؛با کارت دانشجویی نصف قیمت)
حسن اش به اینه که فایل کدی میده و برای طراحی سایت پلان هم راحتتر و دقیقتر است وکافیه جایگذاری کنی

بالا