سال 2012 چه اتفاقی .........

dj.juniors

عضو جدید
سلام به همه بچه های مهندسان یه چند وقتیه یه سوالی برام ایجاد شده که سال 2012 واقعا چه اتفاقی برای دنیا می یفته آیا اینکه خیلی ها پیش بینی کردن دنیا تموم میشه درسته یا نه
نظر شما در این باره چییه اگه این اتفاق بیفته ..............

ed323

عضو جدید
سلام به همه بچه های مهندسان یه چند وقتیه یه سوالی برام ایجاد شده که سال 2012 واقعا چه اتفاقی برای دنیا می یفته آیا اینکه خیلی ها پیش بینی کردن دنیا تموم میشه درسته یا نه
هيچي نميشه نگران نباشيد اگه درستم پيش بيني كرده باشن خب يه روزي اين اتفاقمي افتاد پس هر چه زودتر بهتر !;)

dj.juniors

عضو جدید
ای بابا من هنوز آرزو دارم
می خوام تازه مهندس بشم تازه اینجا فعالیت کنم
که چی تموم بشه :دی

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال یه روزی این اتفاق میافته دیگه!!

moya_memar

عضو جدید
اون که یه فیلم بود بماند.اما من توی یه مقاله خوندم که میگن پیش بینی شده این اتفاق بیافته پس بیاید پول تو جیبی هامونو جم کنیم بریم یکی از صندلی های 1 میلیاردی کشتیه چینی ها رو از الان که نمی شه ولی همون اواخرش که حراجش کردن بخریم.
مرگ حقه...........کی گفته ها ها؟؟؟؟؟؟؟(حالا تو رو خدا یکی نیاد بگه آره این یارو مرتد از خدا بی خبره.....)

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی.خیالت راحت باشه

با شما موافقم

به نظر من هم این جور شایعات و فیلمها قراره فقط افکار عمومی رو تحت تاثیر قرار بدن ...

اگه فیلم رو دیده باشید متوجه میشید که هدف چیه ؟؟؟:mad:

Anahita.pb

عضو جدید
مهم ترین اتفاق المپیک خواهد بود:D
اینام همش الکیه.ما کلی امید داریم اقای رئیس جمهورم کلی طرح خوب خوب داره اینا همه هستن
:D:D

sam-smith

عضو جدید

دوستام یه مستند داشتن که البته نشد ببینمش ولی اون مستند در مورد کسی بود که بین 1500 تا 1560 میلادی زندگی می کرده و ماجرای پایان دنیا رو پیش بینی کرده، من که خیلی دوست دارم تموم بشه

dj.juniors

عضو جدید
دوستام یه مستند داشتن که البته نشد ببینمش ولی اون مستند در مورد کسی بود که بین 1500 تا 1560 میلادی زندگی می کرده و ماجرای پایان دنیا رو پیش بینی کرده، من که خیلی دوست دارم تموم بشه
اسمش نوستار داموس هس اگه اشتباه نکنم
خیلی باحاه قشنگ حالیت میکنه که درسته :دی