!!!!!!!! ساعت جدید یا قدیم !!!!!!!!!!!! نظر بدید

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شما درباره اینکه در اول بهار ساعت ها یک ساعت به جلو کشیده میشه چی هست

به نظر من همون ساعت قدیم بمونه بهتره یعنی به جلو کشیده نشه!!!!!!!!!!:que::que::que::que:

scorpion16

عضو جدید
من کلا تا قبل از سال 87 نسبت به تغییر ساعت آدم بی طرفی بودم ، اما بعد از اینکه سال 85 و 86 ساعت به جلو کشیده نشد و دوباره تو سال 1387 به جلو کشیده شد ، تازه فهمیدم من قبل از سال 85 چه مشکلاتی رو تحمل میکردم و نمیفهمیدم ! تو سال 85 و 86 انصافا اصلا تو ترافیک اتوبان رسالت (و کلا چند اتوبانی که من در آن رفت و آمد داشتم) به هیچ وجه با ترافیک سنگینی که الان در سال 1389 اون رو تحمل میکنم یکی نبود ... یعنی در سال 1385 و 1386 که ساعت ثابت موند ، ترافینک خیلی سبک تر از سالهای بعد از 86 شد ... صبای ترافیک خیلی از مشکلاتی که تو سال 87 و 88 داشتم به هیچ وجه تو سال 85 و 86 این مشکلات وجود نداشت... این به کنار ، کلا آدم هم اول بهار و هم اول پاییز سر در گم میشه ، اول بهار ساعت 12 شب ، یوهو بهت بگن الان ساعت 1 بامداد اصلا ادم یه جوری میشه ...

به هر حال نظر من هم مانند بیشتر مردم ایران و شما دو دوست عزیز یکی است ، کلا این جلو کشیدن ساعت به مزاج ما نمیچسبه

scorpion16

عضو جدید
متاسفانه مثل اینکه این سایت ف.ی.ل.ت.ر شده ، هر کسی نمیتونه به این سایت بیاد و نظر خودش رو اعلام کنه .... چه مملکت مذخرفی داریم ، واسه چیزهایی که ما رو زجر میده حق نداریم اظهار نظر کنیم... به امید روزی که ویرانه آباد درست بشه

بالا