زیبا،تاثیر گذار و قابل تامل

naser.66

عضو جدید
مرسی زیبا بود
شنیده بودم ولی بازم اینقدر جذاب بود متنش که لازم بود باز هم بخونم
مرسی

صدای سکوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از استارتر عزیز هم چنین علی آقا که دعوت کردن:w27:
خیلی زیباس

اما همه ی اینها باور میخواد...خوشبختی نگاه ما آدما به زندگیه کافیه باور کنیم که خوشبختیم

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
مرسی عزیزمممم..تشکرام واسه تاپیک بهزاد ته کشید..ساری

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود
و واقعا هم حقیقت داره

خوشبختی همون راهه نه مقصد!
کاشکی همیشه این به یادمون بمونه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند لحظه تامل

چند لحظه تامل

نوشته خوبی بود
اما آدم توی زمان حال زندگی میکنه
اینکه با گذشتن زمان توقعاتش بیشتر میشه برای اینکه انسان سیری ناپذیره ، پس اگر تلاش نکنیم برای زندگی بهتر باید همیشه با چیزی کم بسازیم

((آدمها به اندازه فکرشون و تلاشی که براش میکنن و با توجه به موقعیتی که توش قرار دارن ( از نظر مالی یا داشتن آشنا یا فراهم بودن خیلی چیزی یا طبق روال نتیجه گرفتن ) بزرگ میشن و از زندگیشون لذت میبرن ))

این جمله آدم سرشناسی نبود ، این حاصل یه عمر زندگی کردن من بود که فهمیدم و خواستم دیگران هم بدونن ، شاید به دردشون خرد

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عآلی بود!
من یکی یه جورایی زندگیم رو تعطیل کرده بودم و منتظر بودم تا یه اتفاق جدید توی زندگیم بیوفته تا خوشبختی رو حس کنم. حالا می دونم که خوشبختی مقصد نیست!!!! همین مسیری هستش که دارم میرم :D

saghar*20*

عضو جدید
ممنون گلم عالي بود.....ايكاش ميشدعميقاباورش داشتواين باوروحفظ ميكرد.........

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در تمام طول زندگیم خواستم ادم تاثیرگذاری باشم....گاهی وقتها هم بودم...ولی نه خیلی وقتا که دلم میخواست....حالا میفهمم چرا اونطور که خواستم نشد دلیل:برای اینکه به قول شوما همش صبر کردم تا موقعیت مقصد (واژه خود ساخته است)یا مطلوبم افریده بشه...غافل از اینکه از عمرم برای اون هزینه شد..خوشحالم..که سوای شعار ها و کلیشه های متداول اسرار و رموز موفقیت یک دستاور عملی و عینی بدست اوردم....موفقیت چیزی جز راضی بودن از زندگی نیست..خدایا متشکرم..:smile:

آخرین ویرایش:

rahasadr

عضو جدید
سپاسگزارم
قضیه اینه که اگه زندگی همیشه بر وفق مرادمان باشد دیگه هیچ تنوعی و تفاوتی در لحظات به چشم نمیخوره خودمونم خسته میشیم یه حدیث از حضرت علی خوندم که میگفت:
اگر همه مردم شهر جمع بشن در میدان وسط شهر و مشکلاتشون را بریزن روی دایره میدانو فرصت این را داشته باشن که مشکلاتشون با یکدیگر عوض کنن هر کسی وقتی مشکلات دیگران را میبینه مشکل خودشو برمیداره میگه مشکل خودم از همه بهتر.
زندگی هر کس همون لحظاتی که از خودش تاثیر گرفته درست به اندازه توان و وسعش هست.
و یه مطلب علمی خوندم که اگر تو سخت ترین لحظات زندگی لبخند بزنی ماده ای در خون ترشح میشه که کلا شاد میشی و تاثیرش از هزاران داروی شادی آور بیشتره.
من خودم امتحان کردم جواب داده شما هم امتحان کنید.