زن ها آخرین موجودات روی زمین

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگفتم احوالاتتو به من بگی گفتم خودت یه چند تا شرکت بزن تا جوونا بیکار نمونن .......یادم نمیره ترانه جون قبل رفتنت اینجا چقدر فعال بودی ........شبا هم اینجا میخوابیدی ........گوش ما پره از این موعظه های بالا منبری آبجی ..........شمردن قبرا توسط من مانع پیشرفتت نمیشه هیچ باعث میشه بری تو سومین شرکت هم کار کنی ....حالا هم برو کارا تو بکن ......

من نمی خواستم احوالات بگم ......شما گفتی برای جونها برم شرکت بزنم منم گفتم فرصت این کارها رو ندارم .......اما من شما رو به خاطر ندارم ؟ شما؟!!
راحت باش ....فقط دیدم تاپیک درمورد خانمها داره خیلی زیاد میشه خواستم به عنوان یه هم رشته ای نصیحت کنم ........متاسفم که راه رو اشتباه اومدم
در ضمن بگم اگه کسی توی رشته ما سواد داشته یاشه خیلی راحت می تونه بره سر کار ......دیگه احتیاجی نیست که امثال من که دوساله فازغ التحصیل شدن برم برای چهار نفر دیگه هم کار درست کنن
شب همتون بخیر

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بمیر زباله
تو هم شانس آوردی
مسنجرم حالش خوب نی وگرنه تورم آسفالت میکردم!!!!!!!
عزیزم چرا با سهیل این برخورد رو میکنی؟؟؟.....
منم قبول دارم که سهیل بچه بدیه ولی میشه تحملش کرد........

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی خواستم احوالات بگم ......شما گفتی برای جونها برم شرکت بزنم منم گفتم فرصت این کارها رو ندارم .......اما من شما رو به خاطر ندارم ؟ شما؟!!
راحت باش ....فقط دیدم تاپیک درمورد خانمها داره خیلی زیاد میشه خواستم به عنوان یه هم رشته ای نصیحت کنم ........متاسفم که راه رو اشتباه اومدم
در ضمن بگم اگه کسی توی رشته ما سواد داشته یاشه خیلی راحت می تونه بره سر کار ......دیگه احتیاجی نیست که امثال من که دوساله فازغ التحصیل شدن برم برای چهار نفر دیگه هم کار درست کنن
شب همتون بخیر
آبجی گل و داداش سهیل لطفا کوتا بیاین،بسه.........

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب همتون بخیر
خیلی خوشحالم که سوادشو داری ........جون من تمنا میکنم بیا بزن این شرکتو .....لازم نیست تو منو بشناسی من به قدر کافی میشناسمت ممنون که نصیحت کردی ......ما خودمون بزرگتر داریم .......ترانه جونم اگه خواستی نصیحتی هم بکنی باید حرفی بزنی که ویرانم بکنه .....نه اینکه به کنایه حرف بزنی .....این کار نتیجش معکوسه .........شبت خوش ....

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا امروز رفته بودم قبرستون ....خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه .....اقا دقت کردم دیدم تو یه ردیف سیصد نفری فقط ده تاش زن هستش .....بقیه مرده .....انگار مربای مرد گذاشتن اونجا ......سر انگشتی حساب کردم دیدم اگه این ناتوازنی ادامه داشته باشه تا صد سال دیگه فقط زن ها میمونند ....:surprised: .......بیچاره مردا ....چقدر موجودات خوبی بودن ......چقدر راحت به سرشون با یه چشمک زدن شیره میمالیدیم:eek:....... دنیای بدون مرد :w00:.....دنیای بدون زیبایی ......طبق امار الان به مخ یه مرد معمولی در هر ثانیه 600 پاسکال فشار وارد میشه از طرف همسرش .......عجیبا عجبا

آفرین به داداشی خودم ... با این حساب کتاب دقیقت ... می گم حالا با این حساب شما در حال حاضر یک حساب سر انگشتی بفرمائین که .....
الآن چند به چنده ..؟
می خوام ببینم چند تا هوو باید تحمل کنم ...:biggrin::surprised:

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوشحالم که سوادشو داری ........جون من تمنا میکنم بیا بزن این شرکتو .....لازم نیست تو منو بشناسی من به قدر کافی میشناسمت ممنون که نصیحت کردی ......ما خودمون بزرگتر داریم .......ترانه جونم اگه خواستی نصیحتی هم بکنی باید حرفی بزنی که ویرانم بکنه .....نه اینکه به کنایه حرف بزنی .....این کار نتیجش معکوسه .........شبت خوش ....
سهیل گلم آتش بس.........

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون،خيلي با نمك بود:biggrin:
راستي چرا هر چند وقت بايد يه دعوا داشته باشيم با كسايي كه اصلا جنبه شوخي ندارن و نميدونن چه جوري بايد شوخي كنن!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا با يكم نگاه كردن به تايپيكا نميبينن كه تو اين باشگاه همه با هم خوبن،با هم شوخي ميكنن بدون اينكه به هم توهين كنن و از همه مهمتر جنبه بالايي دارن براي شوخي كردن و بحث كردن!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو شادي و غم همديگه شريكن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!چرا؟؟؟!!!

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي چرا هر چند وقت بايد يه دعوا داشته باشيم با كسايي كه اصلا جنبه شوخي ندارن و نميدونن چه جوري بايد شوخي كنن!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا با يكم نگاه كردن به تايپيكا نميبينن كه تو اين باشگاه همه با هم خوبن،با هم شوخي ميكنن بدون اينكه به هم توهين كنن و از همه مهمتر جنبه بالايي دارن براي شوخي كردن و بحث كردن!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو شادي و غم همديگه شريكن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!چرا؟؟؟!!!
عزیزم مرگ من چند صفحه برگرد عقب ببین کی فضای تاپیک رو به هم زد........
از اینکه منطقی به موضوع نگا کردی بسی حال خوشی مارا دست داد.........

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم مرگ من چند صفحه برگرد عقب ببین کی فضای تاپیک رو به هم زد........
از اینکه منطقی به موضوع نگا کردی بسی حال خوشی مارا دست داد.........
منم منظورم به همون آقايي بود كه خداحافظي كرد،من از صفحه اول دارم ميخونمش كه جواب دادم،سوء تفاهم نشه:gol:

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا امروز رفته بودم قبرستون ....خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه .....اقا دقت کردم دیدم تو یه ردیف سیصد نفری فقط ده تاش زن هستش .....بقیه مرده .....انگار مربای مرد گذاشتن اونجا ......سر انگشتی حساب کردم دیدم اگه این ناتوازنی ادامه داشته باشه تا صد سال دیگه فقط زن ها میمونند ....:surprised: .......بیچاره مردا ....چقدر موجودات خوبی بودن ......چقدر راحت به سرشون با یه چشمک زدن شیره میمالیدیم:eek:....... دنیای بدون مرد :w00:.....دنیای بدون زیبایی ......طبق امار الان به مخ یه مرد معمولی در هر ثانیه 600 پاسکال فشار وارد میشه از طرف همسرش .......عجیبا عجبا

:surprised::surprised: نه بابا

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر مثل اینکه گرد و خاک این جا خوابید... :gol:
اصولاً من از گرد و خاک خوشم نمی یاد... :D