زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان
خوبید؟
البته ظاهرا کسی نیست...
احتمالا به خاطر امتحانات که اینجا خلوت شده...
به هر حال من سلام میکنم ...

سلام سمانه خانم خوش اومدين
سلام
چطورین
چه خبرا
کیا هستن
من نبودم اومدم امير علي خوبي
سلام نفيسه جونم داداش جونم ساراي عزيزم زهرا جونم افسون جونم شبنم جونم و..................

كسي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام نيلوفر تو خوبي خانومي
مگه صبحا نمیخونن:surprised:

دیدم نبود:surprised:
شبنم تو مثل روح سرگرداني دم به دقيقه خدا حافظ رفتم :surprised:...... سلام اومدم :confused: همون روح سرگردان برات اسم خوبيه بزار زهرا بياد اسمتو ميزارم كاسپر

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبنم تو مثل روح سرگرداني دم به دقيقه خدا حافظ رفتم :surprised:...... سلام اومدم :confused: همون روح سرگردان برات اسم خوبيه بزار زهرا بياد اسمتو ميزارم كاسپر
:surprised::eek::surprised:خب سلام سلامتی میاره بعدش میخوام جای خالیمو احساس نکنین:D
ببخشید سلام

indicat

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام :w40: نفيسه جونم :w40: صبحت بخير ديگه كسي نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
من باید برم ظهر امتحان دارم برام دعا کنین
خدانگهدارتون
عليك سلام كاسپر جان ايشالله كه موفق ميشي
سلام و صبح بخیر به همه .....:gol::heart:
سلام نفيسه اواتار نو مبارك :eek:
سلام داداشي مرسي خوبم صبحتم بخير

سلام خانومي اميدوارم خوش باشي ارزو ميكنم نمره هات همه خوب بشن :gol:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام منم اومدم
وااااااااااااااااااااااااااااااای چه صبح دل انگیزی چه هوای ملسی
باز این خروس همسایه مون خواب موند!

cairo

عضو جدید
سلام بر و بچز پاکیزه کشاورزی. همه خوبین؟ زندگانی فرم یا نا فرم؟ من امروز 2 ساعتی هستم باهاتون. بشتابید:D
حمیدرضا .محمد رضا نفیسه زهرا همینا رو میشناسم دیگه اره؟ و بقیه کسایی که میشناسمو نمیشناسم.اهان مصطفی بیاید خودتونو معرفی کنید:biggrin:

Phyto

مدیر تالار
سلام به همه :
داداشی محمد رضا ...
آقا رضا آجی شبنم و نیلوی گل خودم ...
خوبین همه ...:D
آقا رضا عکس آواترم خوب بید ...؟

خوبه اگه بذاری بمونه :D
فقط انگار یخورده احساس ناراحتی میکنه این خانمه!!

Phyto

مدیر تالار
سلام بر و بچز پاکیزه کشاورزی. همه خوبین؟ زندگانی فرم یا نا فرم؟ من امروز 2 ساعتی هستم باهاتون. بشتابید:D
حمیدرضا .محمد رضا نفیسه زهرا همینا رو میشناسم دیگه اره؟ و بقیه کسایی که میشناسمو نمیشناسم.اهان مصطفی بیاید خودتونو معرفی کنید:biggrin:

سلام فرهادخان، خوش تشریف برگشتین
قبلا دیده بودم کل کل کردناتو!
رضا هستم یک شخصیت حقیقی منحصر به فرد
خوشبختم :gol:

Phyto

مدیر تالار
شبنم جون دوباره کوبیدی به جایی چراغت سوخته یا هی میری هی میای؟!

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرهاد سلام خوبی؟ از اینورا؟ راستی چرا به هم خورد کارت با فامیلتون؟ برو سوال جواب بده تو بخش خودمون. بدو بینم.:w12:. تعریف کن حسابی .تا شب هستی دیگه من کار دارم شب میام بازم. باشی همینجا وسط تالار بشین سماق بمک تا بیام:w17::w25:

cairo

عضو جدید
فرهاد سلام خوبی؟ از اینورا؟ راستی چرا به هم خورد کارت با فامیلتون؟ برو سوال جواب بده تو بخش خودمون. بدو بینم.:w12:. تعریف کن حسابی .تا شب هستی دیگه من کار دارم شب میام بازم. باشی همینجا وسط تالار بشین سماق بمک تا بیام:w17::w25:
حمید کجا میری کارت دارم بابا؟ بهم خور دیگه به امید خدا خودشون با هم حرفشون شد .:biggrin:جواب دادم سوالو سوال جدیدم گذاشتم;) تا شب من نمیتونم بمونم حالا بودی دیگه یه 2 ساعت. خوب برات پیا م میذارم بخون:smile:مگه من مثل شماها بیکارم بشینم این وسط :biggrin:

Phyto

مدیر تالار
همونم... خودشم... رضا!
فقط بسته بندیم ببخشید آواتارم عوض شده
نظر بدین...منتظرم!

آخرین ویرایش:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام سلام
من امتحانمو دادم........................عکس گریه فوق العاده شدید

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا رضا اواتورت خیلی ترسناکه من میترسم...نمیگی چن تا بچه که روحشون خیلی ظریفه اینجاس....................گریه شدید یعنی مامانمو میخوام و تعجب و:دی

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام فرهاد كاش بيشتر ميومدي حيف من نبودم
سلام شبنم جونم من فردا امتحان دارم دعا كن اوضام جوري نباشه كه عكس گريه بذارم
ايشالله كه خوب ميشه امتحانت نگران نباش بخوني حله
آقا رضا اواتورت خیلی ترسناکه من میترسم...نمیگی چن تا بچه که روحشون خیلی ظریفه اینجاس....................گریه شدید یعنی مامانمو میخوام و تعجب و:دی

كاسپر تو باز در رفت و امدي :gol:

بالا