زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

امیرحسین.

اخراجی موقت
بچه هم که فکر میکنی.....:razz:
برو بزرگ شو....
اره من مامان بزرگم..
جوابتو دادم.... که جواب ندی.
شب بخیر.
برو بخواب بهتر شی....
هنگ کردی.:wallbash:سرتو بکوبون به این خوب میشی.
برو حالا ابی کن.
ای بابا سیمان سپاهان یا صنعت نفتی مگه !
نه آبی نه قرمز فقط زرد طلایی

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
درباره چی میحرفین بچه ها؟
منظور من از مهمونی همون قضیه آش و زولیا وحلیم و ایناست

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام زیبا جونممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
ای جونم بپر بغل اجی.............................
منم یه بوس گنده میکنممممممممممممممممممممم
الهی قربون اون صبوریت برم من.. عزیز دلم.:love:
..

اومدم آجی:w42:

واقعا من خیلی بزرگوارم که میزارم به شهرمون توهین بشه :D

من که فیس بوکمو دوساله بستم.. داخلشم دیگه نرفتم...
مسخره ترین جا همون جاست..
ببخشید به دوستان برنخوره.. جز الافی چیزی رو به ارمغان نمیزاره...
و شما رو از خانواده دور نمیکنه..
من مخالف این فیسبوکم.

دقیییییقا ;)

لایک :w11:

اصن ارزش سر زدن نداره همینقد که اخبارش به ایمیلم میاد و ملاحظه می فرمایم خیلیه !

سلام به همه
خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به خانوم مودور خودمون ! به افتخارش ! :w17:

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

_شما چرا اینقد سرخوشین؟؟؟
_رازمونو بهش بگیم داداش؟؟؟
بیا جلو بیا...
.
.
چون ما خیلی خیلی...
.
.
.
.
.
.
.
گاگولیم
!
* عصر يخبندان *

براي ديدن اين عكس با اندازه واقعي اينجا كليك كنيد . اندازه واقعي اين عكس 720x352 مي باشد

وقتی که بچه ها سشوار رو خراب کرده بودن:
آقای مجری: این وسیله برای بازیه؟
فامیل دور: اصن من نمیدونم آقای مجری شما چرا به ما انقد که به ما چیز میکنی سر افکندگی میاره، اون دستگاهی که دستته باید بندازی دور، سشواری که نتونه یه فرش ۹متری رو خشک کنه باید بندازی سطل آشغال
آقای مجری: مگه با این فرش شما خشک کردین؟
فامیل دور: چی میشه مگه؟
آقای مجری: آخه این مال خشک کردن موعه!
فامیل دور: آقای مجری جان، خب اونم موعه بالاخره فرق میکنه مگه؟ مو با مو فرق میکنه؟
آقای مجری: ۹ متر مو فرق میکنه با یه ذره مو!
فامیل دور: عزیز من فکر کن یه نفر کلش گندس ۹متره چیکار باید بکنه؟ میری جنس آشغالی میخری همینه دیگه!!!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سلام
سلام
سلام
و هزاران سلام
به همه ههههههههههههههههههههه دوستای عزیز تالار کشاورزی... ومهمونای گلمون.

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] ** بپذیریم که سرنوشت تابع اندیشه های ماست و
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] باور کنیم که خدا عاشق ماست [/FONT]​
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] و هیچ عاشقی معشوق خود را رنج نمیدهد...!**[/FONT]​
[/FONT]

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
**[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] می نویسم قاسم [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] می نویسم عباس[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] می نویسم** طاقت. صبر. وفا**[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] می نویسم زینب[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] می نویسم یاران[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] می نویسم لیلا[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] می نویسم اما... تو بخوان[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] **عشق .ادب. کرب وبلا**[/FONT]

[/FONT]

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] ** پروردگارا... [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] پروانه را بالش دادی[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif][/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] و خورشید نورش را[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif][/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] من جانم را برایت می دهم پس اجابتم کن!**[/FONT]

[/FONT]
[/FONT]

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیالوگ ماندگار سریال مادرانه که توجه سینماگران را به خود جلب کرد!

(از کی تا حالا با روسری می خوابی)!

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﻣﻦ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﺍﮔﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﯾﻪ ﺭﻭﺯِ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺑﻮﺩ الان ساعت ۹ شب بود
اما چون ماه رمضان هست هنوز عصر نشده!!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب موقع رفتن شد..
دوستان هم که جز نرگس جون و پزمان عزیز. کسی نبود..
ما میرویم....
خوش بگذره..
دیگه مابقیه این فعالیت کشاورزی با شما...
بابای.

امیرحسین.

اخراجی موقت
با سلام
پیشاپیش عید همگی مبارک :)
مدیر هم داره خونه تکانی شدیدی انجام میده این هم سندش :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
.
.
.
.
.
.
.

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

baran92

عضو جدید

[FONT=arial,helvetica,sans-serif] [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]خدای مهربانم[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif] گاهی دنیایم آنقدر کوچک می شود که صدای تیک تاک ساعت،پتکی میشود به سنگینی یک لحظه انتظار...[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]چشم دوخته ام به هر سه تای این عقربه ها،گوش سپرده ام به دنگ دنگ این دایره ی انتظار...[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]نکند جوجه ی ساعتی خوابش برده باشد؟؟؟!!!...[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]اما به حرمت تمام ثانیه های پرعشقی که با حرکت هر عقربه،تیک زدی،بار انتظار این روزها را هر چه قدر سنگین به جان میخرم،دوست دارم این ثانیه های پربار را...بیهوده که بگذرانم،غرور لحظه هایم را شکسته ام...[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]از دیروزهایی که به تو سپردم تا فرداهایی که به نگاهت گره زدم،یک دنیا آرامش ست...[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]با تو که باشم،آسوده ام...آسوده ام که همانند ما نیستی،عشق تو ساعتی نیست...[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]هر روز عشقی در گنجینه ی دل جا میدهی،بی آنکه از سهم فرداهایم کم کنی،نه چون من که حتی در یک ثانیه مکث شادی،حرمت این عشق را بارها شکسته ام!!!...[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]آری آسوده ام،با تو لحظه هایم پر وزن تر از این انتظارند،وزنی به سنگینی یک عشق...[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ساعتم را کوک نمیکنم دیگر...دیگر پا به پای عقربه ها نمی روم،عشق پا به پای من ست...[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]هر وقت خواستید تند بروید،کند بروید،اصلأ بایستید،بیمی نیست..[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]عشق پا به پای من ست...[/FONT]​

بالا