زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم..هان من خوبم ولی یکمی حوصله ندارم نیدونم چرا؟؟؟
حوصله نداشتن به خاطر بي هدفيه...
برو انگيزه درست كن.. اول از همه برو خودتو بساز .. بشين نقاشي كن....
سرحال مياي.. بلد هم نيستي.. مداد يا خودكار دستت بگير بكش.. هي بكش... حوصلت سرجاش مياد. و بعد برو بيرون رو تماشا كن.. بيرون يعني اسمونو...
يه نفس عمكيق بكش و حوصلت سرجاش مياد.

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
لحظه هایی هست که وقتی سخت دلگیری دردت را در سینه ات فرو می ریزی تا آشکار نگردد

لحظه هایی هست که وقتی اشک در چشمانت حلقه زده، بغض می کنی اما پشت لبخندی ساده پنهان خواهی کرد

لحظه هایی هست که وقتی دلت خیلی گرفته و می خواهی درد دلت را فریاد بزنی از سنگینی بغضت نمی توانی
لحظه هایی هست که سخت، خسته می شوی از دست کسانی که حرف هایت را نمی فهمند و باز چیزی نمی گویی
لحظه هایی هست که وقتی از تنهایی زمین گیر می شوی، سرت را به دیوار تنهاییت می گذاری و باز هیچ نمی گویی
لحظه هایی هست که دلت می خواهد فریاد زنی و خالی شوی از هر چه درد، ولی باز نمی توانی...
و
لحظه ایی که سخت تر از تمام لحظه هاست. لحظه ای که عادت می کنی به هر چه درد و چه سخت لحظه ایست..

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفتی!!!
گفتی کاردارم:) نگفتی کار میکنم:)
شاغلی یعنی؟

چرا كسي كه ميگه من حوصله ندارم و همش اذيت ميكني..
من چندباري مشاهده كردم شما خيلي سر به سر دوستان ميزاري..اين كار شما اصلا صحيح نيست..
سر به سر گذاشتن هم يكي از شاخه هاي احترامه..
پس رعايت كنيد دوست عزيز.

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
حوصله نداشتن به خاطر بي هدفيه...
برو انگيزه درست كن.. اول از همه برو خودتو بساز .. بشين نقاشي كن....
سرحال مياي.. بلد هم نيستي.. مداد يا خودكار دستت بگير بكش.. هي بكش... حوصلت سرجاش مياد. و بعد برو بيرون رو تماشا كن.. بيرون يعني اسمونو...
يه نفس عمكيق بكش و حوصلت سرجاش مياد.
ممنووووووووووووووووووووووون...:redface:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
لحظه هایی هست که وقتی سخت دلگیری دردت را در سینه ات فرو می ریزی تا آشکار نگردد
خوب اينكار اصلا صحيح نيست عزيزم... اينكار يعني بيماري قلبي ايجاد كردن كه خدا نكنه براي كسي اتفاق بيفتد.

لحظه هایی هست که وقتی اشک در چشمانت حلقه زده، بغض می کنی اما پشت لبخندی ساده پنهان خواهی کرد
چشمانت وقتي پر اشك ميشه و اون رو بيرون نميريزي.. يعني بينايي خودتو داري تحديد ميكني.. وحتي لبخندت با جمع شدن اشك باز نخواهد شد
لحظه هایی هست که وقتی دلت خیلی گرفته و می خواهی درد دلت را فریاد بزنی از سنگینی بغضت نمی توانی
وقتي فرياد نزني... اون موقع است كه احساس خفگي خواهي كرد.

لحظه هایی هست که سخت، خسته می شوی از دست کسانی که حرف هایت را نمی فهمند و باز چیزی نمی گویی
دلت ميخواد خفشون كني...اخ اين كه بزرگترين درد است.

لحظه هایی هست که وقتی از تنهایی زمین گیر می شوی، سرت را به دیوار تنهاییت می گذاری و باز هیچ نمی گویی
ولي بايد بلند شد...

لحظه هایی هست که دلت می خواهد فریاد زنی و خالی شوی از هر چه درد، ولی باز نمی توانی...
اين يه كوه ميخواد براي فرياد زدن
لحظه ایی که سخت تر از تمام لحظه هاست. لحظه ای که عادت می کنی به هر چه درد و چه سخت لحظه ایست..
بدترين درده.. و اشتباه ترين.. كار.
وتمام اين حرفا رو ميتواني به تصوير بكشي.. با يك مداد روي كاغذ.

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا....!!!!!!!!!
من چندروزه كه نت نداشتم..قطع بود.. حتي موبايلم..
نه انتن بود هيچي...
الانم هرلحظه ممكنه اين اتفاق بيفته
چراخوب؟؟؟؟مال من adsl ه خوبه ولی بعضی مواقع سرعتش پایینه ویاهو هم هنگ میکنه..بقیه خوبه شاید از شهرتونه...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چراخوب؟؟؟؟مال من adsl ه خوبه ولی بعضی مواقع سرعتش پایینه ویاهو هم هنگ میکنه..بقیه خوبه شاید از شهرتونه...[/QUOTE
ببخشيد من تهران هستم...
ديگه اينجا مشكل داشته باشه كه ديگه هيچي...
البته خودم ميدونم چرا .. ولي خوب نميشه اينجا صحبتي ازش كرد.خلاف قانونه.

sina ccna

اخراجی موقت
چراخوب؟؟؟؟مال من adsl ه خوبه ولی بعضی مواقع سرعتش پایینه ویاهو هم هنگ میکنه..بقیه خوبه شاید از شهرتونه...[/QUOTE
ببخشيد من تهران هستم...
قند شکن و ......:)

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد من تهران هستم...
هان اوکی...پس نگو میان میبرنمون..:D

بالا