زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

يه نوع خود تلقينيه روشيه كه ميتوني با آن هم خواب مصنوعي ايجاد كني يا اينكه در هروضعيت روحي كه هستي بر عكس اون حالت را ايجاد كني

فرزانه رفیعی

عضو جدید
يه نوع خود تلقينيه روشيه كه ميتوني با آن هم خواب مصنوعي ايجاد كني يا اينكه در هروضعيت روحي كه هستي بر عكس اون حالت را ايجاد كني
جالبه دوست دارم اطلاعات بیشتری در موردش پیدا کنم از راهنماییتون ممنونم

خواستم شوخي بكنم كه دلت باز شه ببين عزيزم اگه بيش از 15ثانيه به يك جسم ثابت نگاه كني آن جسم ثابت را متحرك مي بيني در واقع آن جسم حركت نميكنه بلكه تجزيه تحليل مغز به هم ميخوره ما گاهي وقتها لازم داريم سيستم مغز را خودمون به هم بزنيم تا از آثار تخريبي بعض افكار در امان باشيم يكي از ابزار كار اتو هپنوتيزم يا خود تلقيني است مثلا" اگه شما در بستر خوابتون 50بار در حالت رلاكس نفس ارام بكشيد طوريكه فكرتان فقط به خواب باشه شايد نرسيده به عدد 50 خوابتان بگيرد ... اگه حوصله اش داري بگو ادامه بديم

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
خواستم شوخي بكنم كه دلت باز شه ببين عزيزم اگه بيش از 15ثانيه به يك جسم ثابت نگاه كني آن جسم ثابت را متحرك مي بيني در واقع آن جسم حركت نميكنه بلكه تجزيه تحليل مغز به هم ميخوره ما گاهي وقتها لازم داريم سيستم مغز را خودمون به هم بزنيم تا از آثار تخريبي بعض افكار در امان باشيم يكي از ابزار كار اتو هپنوتيزم يا خود تلقيني است مثلا" اگه شما در بستر خوابتون 50بار در حالت رلاكس نفس ارام بكشيد طوريكه فكرتان فقط به خواب باشه شايد نرسيده به عدد 50 خوابتان بگيرد ... اگه حوصله اش داري بگو ادامه بديم

فکر کنم همون دو سه شماره اول خوابش برد !! :D

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
ژله درست کردم تو مسابقه شرکت کنم یادم رفت اسم سایت رو بنویسم بذارم کنار ژله بعد با اون عکس بگیرم تازه الان یادم افتاده:cry:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
خاک به سرم سه شنبه امتحان آز بیماری گیاهی دارم یعد اون وقت دارم تو اینترنت ول می گردم:surprised:

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
خاک به سرم سه شنبه امتحان آز بیماری گیاهی دارم یعد اون وقت دارم تو اینترنت ول می گردم:surprised:

خدا نکنه
کو تا سه شنبه حالا؟
چه استرسی هستیا؟وقتی در طول ترم نمیخونی اینم نتیجه شه:mad:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
خدا نکنه
کو تا سه شنبه حالا؟
چه استرسی هستیا؟وقتی در طول ترم نمیخونی اینم نتیجه شه:mad:

می شه پس فردا هیچی هم نخوندم الانم دارم می رم بخونم. هم نمونه ی می کروسکوپی داره هم ماکروسکوپی. الان برم بخونم.

شب بخیر. راستی دارن تو حیاط دانشکده یه کانکس دیگه می ذارن

MehD1979

کاربر ممتاز
می شه پس فردا هیچی هم نخوندم الانم دارم می رم بخونم. هم نمونه ی می کروسکوپی داره هم ماکروسکوپی. الان برم بخونم.

شب بخیر. راستی دارن تو حیاط دانشکده یه کانکس دیگه می ذارن

باشه بخون

نه بابا؟بازم کانکس؟چندشم میشه
چه گدا شدن والا

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
رفتم بخونم ولی دیدم نمونه میکروسکوپی ها رو هیچ کدومو بلد نیستم. در طول ترم نمی ذاشت عکس بگیریم. الان گفته برید فیلمشو از مسئول آزمایشگاه بگیرید اونم واسه یه استاد دیگس. از درس خودشم چند نفر فیلم گرفتن عکساش تو این فایلی که از مسئول آزمایشگاه گرفتم هست که جلسه ی آخر مرور کرده ولی من خودم حالم خوب نبود رفته بودم ته آزمایشگاه عکس و فیلم نگرفتم. اینارو هم بلد نیستم حالا تا فردا شب باید یه کاری بکنم سه شنبه امتحان دارم.

MehD1979

کاربر ممتاز
رفتم بخونم ولی دیدم نمونه میکروسکوپی ها رو هیچ کدومو بلد نیستم. در طول ترم نمی ذاشت عکس بگیریم. الان گفته برید فیلمشو از مسئول آزمایشگاه بگیرید اونم واسه یه استاد دیگس. از درس خودشم چند نفر فیلم گرفتن عکساش تو این فایلی که از مسئول آزمایشگاه گرفتم هست که جلسه ی آخر مرور کرده ولی من خودم حالم خوب نبود رفته بودم ته آزمایشگاه عکس و فیلم نگرفتم. اینارو هم بلد نیستم حالا تا فردا شب باید یه کاری بکنم سه شنبه امتحان دارم.

دست کم نگیر
همینا الکی الکی معدلو میارن پایین

shalizeh-0123

عضو جدید
پس از مرگ از شخصي پرسيدند :
جواني خود را چگونه گذراندي ؟
ندايي از عرش برآمد که :
بدبخت ايرانيه ،
ولش کنين ،
برين سراغ سوال بعدي....

shalizeh-0123

عضو جدید
منطقِ پدرو مادر از تحصیل در دانشگاه: "این همه درس خوندی، درِ یه نایلون رو نمیتونی‌ باز کنی‌!

shalizeh-0123

عضو جدید
هیچ وقت کار امروز رو به فردا ننداز...
فردا یه عالمه کار داری،
قشنگ بندازش واسه دو سه هفته دیگه که خیالــــــــــــــتم راحت باشه

• Like
واکنش ها: fgni

shalizeh-0123

عضو جدید
دوست دخترم موبایلش آنتن نمیداد ، بهش مسیج دادم : نمیتونم بگیرمت …
جواب داد : به درک! مگه کم خواستگار دارم؟

shalizeh-0123

عضو جدید
خدا جونم یه سواله فنی!
نمیشد یه حرکت میزدی اونهمه خاصیت که تو شلغمه تو چیپس و پفک باشه آیا؟؟

shalizeh-0123

عضو جدید
از تشیع جنازه پدر بزرگم برمیگشتیم عمه ام داشت خودشو از شدت ناراحتی میکشت. یکی از اقوام گفت عزیزم چقدر مدل موهات قشنگه! یهو عمه صاف نشست گفت: تازه الان بهم ریختس!

shalizeh-0123

عضو جدید
تجسم کنید !!
تو یه روز سرد
پیجامه های گرمت رو می پوشی و میپری تو تختت،
بالش رو درست می كنی، پتو رو می كشی رو خودت، خودت رو این اونور می كنی، یكمم خودت رو می كشی، حسابی که گرم شدی چشاتو میبندی که بخوابی....
یه دفعه می بینی چراغ اتاق رو یادت رفته خاموش كنی!!

shalizeh-0123

عضو جدید
زنگ زدم پشتیبانی میگم چرا سرعت اینترنتم کم شده؟
میگه چون کندی سرعت دارین!
خیالم راحت شد، پس دلیلش اینه، خودمم شک کرده بودم!:surprised:

بالا