زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
دردونه یه دونه !
آخ جوووووووووووووووون.

من باید برم کاری نداری..بای...
یعنی من خراب این شکلکتم رزا...

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلامممم به همگی...
خوبید دوستان؟؟؟؟
سلاااااااااااااااام !!!
نه من خوب نیستم !!!! رزا هم اینجاست چه خوب !!! رزا به این پسر خاله ات بگو نخود چی بار بخوریم !!! حوصلمون باز بشه !!! ههه

eliot -esf

کاربر ممتاز
سیلام مجدد بچه ها ! :D

الی ! تو کی دیدی رضا پذیرایی کنه :D

هیچ وقت :Dیکبار یک چای به من داده بود اونم یخ کرده بود مال تو بود نخورده بودی ! هه

به خاطر این گفتم
از فعالیت های روزانه خسته شده اید؟! دنبال یه جای با صفا میگردین تا بشینین و نخودچی بخورین؟

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
منم اومدم خوبي رضا

خانوم نگار خوبي شما ارادتمند

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ببینید چه کرده این بشر...!

کشکول (از شیر مرغ تا جون آدمیزاد!)

eliot -esf

کاربر ممتاز

بفرمایید نخودچی!! :

وای باورم نمیشه !!!!
اقا بیان اینجا نخودچی خوروون
بالاخره ما نخود چی های این تایپیک دیدیم !! هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین از خواب بیدار نشده.صبح همگی بخیر......

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه ترین تصاویر میکروسکوپی، زیبا و ترسناک
به دوستای کشاورزی و منابع طبیعی پیشنهاد میدم یه سر بزنید.حاضرم شرط بزارم پشیمون نمیشید...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
لبخند بزن
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده میشود
که به جای پاسخ به لبخند هایت
با تمام ساز هایت می رقصد
باور کن!:smile:

shalizeh-0123

عضو جدید
یه داستان خنده دار!!!!!!!!!

یه داستان خنده دار!!!!!!!!!

یاﺭﻭ ﺯﺑﻮﻧﺶ ﻣﻲﮔﺮﻓﺘﻪ، میره ﺩﺍﺭﻭﺧﻮﻧﻪ ﻣﻲ ﮔﻪ:ﺁﻗﺎ ﺩﻳﺐ ﺩﺍﺭﻱ؟ ﻛﺎﺭﻣﻨﺪ ﺩﺍﺭﻭﺧﻮﻧﻪ ﻣﻲﮔﻪ:ﺩﻳﺐ ﺩﻳﮕﻪ ﭼﻴﻪ؟ ﻳﺎﺭﻭ ﺟﻮﺍﺏ میده: ﺩﻳﺐ ﺩﻳﮕﻪ.ﺍﻳﻦ ﻭﺭﺵ ﺩﻳﺐ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻥ ﻭﺭﺵ ﺩﻳﺐ ﺩﺍﺭﻩ. ... ﻛﺎﺭﻣﻨﺪﻩ ﻣﻲ ﮔﻪ: ﻭﺍﻻ ﻣﺎ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺩﻳﺐ ﻧﺸﻨﻴﺪﻳﻢ. ﭼﻲ ﻫﺴﺖ ﺍﻳﻦ ﺩﻳﺐ؟ ﻳﺎﺭﻭ ﻣﻲ ﮔﻪ:ﺑﺎﺑﺎ ﺩﻳﺐ، ﺩﻳﺐ! ... ... ... ﻃﺮﻑ میبینه ﻧﻤﻲﻓﻬﻤﻪ، ﻣﻲﺭﻩ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺲ ﺩﺍﺭﻭﺧﻮﻧﻪ ﻣﻲ ﮔﻪ. ﺍﻭﻥﻣﻴﺂﺩ‌ ﻣﻲﭘﺮﺳﻪ:ﭼﻲﻣﻲﺧﻮﺍﻱ ﻋﺰﻳﺰﻡ؟ ﻳﺎﺭﻭ ﻣﻲ ﮔﻪ:ﺩﻳﺐ! ﺭﺋﻴﺲ ﻣﻲ ﭘﺮﺳﻪ:ﺩﻳﺐ ﺩﻳﮕﻪ ﭼﻴﻪ؟ ﻳﺎﺭﻭﻣﻲﮔﻪ: ﺑﺎﺑﺎ ﺩﻳﺐ ﺩﻳﮕﻪ.ﺍﻳﻦ ﻭﺭﺵﺩﻳﺐ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻥ‌ ﻭﺭﺵ ﺩﻳﺐ ﺩﺍﺭﻩ. ﺭﺋﻴﺲ ﺩﺍﺭﻭﺧﻮﻧﻪ ﻣﻲﮔﻪ: ﺗﻮ ﻣﻄﻤﺌﻨﻲﻛﻪ ﺍﺳﻤﺶ ﺩﻳﺒﻪ؟ ﻳﺎﺭﻭ ﻣﻲﮔﻪ: ﺁﺭﻩﺑﺎﺑﺎ. ﺧﻮﺩﻡﺩﺍﺋﻢ ﻣﺼﺮﻑ ﺩﺍﺭﻡ. ﺷﻤﺎ ﻧﻤﻲﺩﻭﻧﻴﺪ ﺩﻳﺐ ﭼﻴﻪ؟ ﺭﺋﻴﺲ ﻫﻢ ﻫﺮ ﻛﺎﺭﻱ ﻣﻲﻛﻨﻪ، ﻧﻤﻲﺗﻮﻧﻪﺳﺮ ﺩﺭ ﺑﻴﺎﺭﻩ ﻭ کلافه ﻣﻲ ﺷﻪ… ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﻛﺎﺭﻣﻨﺪﺍﻱ ﺩﺍﺭﻭﺧﻮﻧﻪ ﻣﻴﺂﺩ ﺟﻠﻮ ﻭ ﻣﻲﮔﻪ: ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﺑﭽﻪﻫﺎﻱ ﺩﺍﺭﻭﺧﻮﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﻴﻦ ﺁﻗﺎ ﺯﺑﻮﻧﺶ ﻣﻲﮔﻴﺮﻩ. ﻓﻜﺮﻛﻨﻢ ﺑﻔﻬﻤﻪ ﺍﻳﻦ ﭼﻲ ﻣﻲﺧﻮﺍﺩ. ﺍﻣﺎ ﺍﻻﻥ ﺷﻴﻔﺘﺶ ﻧﻴﺴﺖ. ﺭﺋﻴﺲ ﺩﺍﺭﻭﺧﻮﻧﻪ ﻛﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﺸﺘﺎﻕ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺑﻔﻬﻤﻪ ﺩﻳﺐ ﭼﻴﻪ، ﮔﻔﺖ: ﺍﺷﻜﺎﻝ ﻧﺪﺍﺭﻩ. ﻳﻜﻲ ﺑﺮﻩ ﺩﻧﺒﺎﻟﺶ،ﺳﺮﻳﻊ ﺑﺮﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻴﺎﺭﺗﺶ. ﻣﻲﺭﻥ ﺍﻭﻥ ﻛﺎﺭﻣﻨﺪﻩ ﺭﻭ ﻣﻴﺎﺭﻥ. ﻭﻗﺘﻲ ﻣﻲﺭﺳﻪ، ﺍﺯ ﻳﺎﺭﻭ ﻣﻲﭘﺮﺳﻪ: ﭼﻲ ﻣﻲ ﺧﻮﺍﻱ؟ ﻳﺎﺭﻭ ﻣﻲ ﮔﻪ:ﺩﻳﺐ! ﻛﺎﺭﻣﻨﺪﻩ ﻣﻲ ﮔﻪ:ﺩﻳﺐ؟ ﻳﺎﺭﻭ: ﺁﺭﻩ. ﻛﺎﺭمنده ﻣﻲﮔﻪ: ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﻭﺭﺵ ﺩﻳﺐ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻥ ﻭﺭﺵ ﺩﻳﺐ ﺩﺍﺭﻩ؟ ﻳﺎﺭﻭ : ﺁﺭﻩ. ﻛﺎﺭﻣﻨﺪ:ﺩﺍﺭﻳﻢ! ﭼﻄﻮﺭ ﻧﻔﻬﻤﻴﺪﻥ ﺗﻮ ﭼﻲ ﻣﻲ ﺧﻮﺍﻱ؟! ﻫﻤﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺷﺪﻥ که ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻓﻬﻤﻴﺪﻥ ﻳﺎﺭﻭ ﭼﻲ ﻣﻲ ﺧﻮﺍﺩ. ﻛﺎﺭﻣﻨﺪﻩ ﺳﺮﻳﻊ ﻣﻲﺭﻩ ﺗﻮﻱ ﺍﻧﺒﺎﺭ ﻭ ﺩﻳﺐ ﺭﻭ ﻣﻴﺬﺍﺭﻩ ﺗﻮﻱ ﻳﻪ ﻣﺸﻤﻊ ﻣﺸﻜﻲ ﻭ ﻣﻴﺎﺭﻩ ﻣﻲﺩﻩ ﺑﻪ ﻳﺎﺭﻭ ﻭ ﺍﻭﻧﻢ ﻣﻲ ﺭﻩ ﭘﻲ ﻛﺎﺭﺵ. ﻫﻤﻪ ﺟﻤﻊ ﻣﻲﺷﻦ ﺩﻭﺭ ﺍﻭﻥ ﻛﺎﺭﻣﻨﺪ ﻭﺑﺎ ﻛﻨﺠﻜﺎﻭﻱ ﻣﻲﭘﺮﺳﻦ: ﭼﻲ ﻣﻲﺧﻮﺍﺳﺖ ﺍﻳﻦ؟ ﻛﺎﺭﻣﻨﺪﻩ ﻣﻲ ﮔﻪ:ﺩﻳﺐ! ﻣﻲﭘﺮﺳﻦ: ﺩﻳﺐ؟ ﺩﻳﺐ ﺩﻳﮕﻪ ﭼﻴﻪ؟ ﻣﻲﮔﻪ:ﺑﺎﺑﺎ ﻫﻤﻮﻥ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﻭﺭﺵ ﺩﻳﺐ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻥ ﻭﺭﺵ ﺩﻳﺐ ﺩﺍﺭﻩ! ﺭﺋﻴﺲ ﺷﺎﻛﻲ ﻣﻲﺷﻪ ﻭ ﻣﻲﮔﻪ: ﺍﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﻓﺎﻳﺪﻩ ﻧﺪﺍﺭﻩ. ﺑﺮﻭ ﻳﻪ ﺩﻭﻧﻪ ﺩﻳﺐ ﻭﺭ ﺩﺍﺭ ﺑﻴﺎﺭ ﺑﺒﻴﻨﻴﻢ ﺩﻳﺐ ﭼﻴﻪ؟ ﻛﺎﺭﻣﻨﺪﻩ ﻣﻲﮔﻪ: ﺗﻤﻮﻡﺷﺪ. ﺁﺧﺮﻳﻦ ﺩﻳﺐ ﺭﻭ ﺩﺍﺩﻡ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺑﺎ ﺭﻓﺖ

بیتا24

عضو جدید
سلام

سلام

آیا پدر، مادرت عاشق هم بودند یا هستند؟ عشقشون نسبت به هم چطور بود یا هست؟

بالا