زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام و ظهر پنجشنبه همگی به خیر

Phyto

مدیر تالار
خوب این سلیقه خودته ظاهرا یا افسون
من تا حالا دقت نکردم ببینم پر رنگ یا کمرنگهستن و علتش چیه
اولا اینکه زدن این تاپیک کلا بی معنی بود
دوما فرقی بین هیچ کاربری نیست هر کسی اینجا عضوه عزیزه
سوما اینطور کارا باعث دلخوری میشه

اگه رتبه ها و امتیازات هست این کارتون بیمعنیه
...
راستش منم حکمت این تاپیکو نفهمیدم! این مگه همین معرفی اجمالی اعضای تالار براساس رشته تحصیلی نیست؟ اگه همونه که به قول محمدرضا کلا بی معنیه این یکی، اگه فرق میکنه که بگین ما هم فرقشو بفهمیم. ظاهرا اسم تاپیک اعضای فعاله، ولی اسامی همه هست چه فعال چه غیر فعال... یکی بیاد توضیح بده دلیل ارسال این تاپیک چی بوده شاید ما هم روشن شدیم!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش منم حکمت این تاپیکو نفهمیدم! این مگه همین معرفی اجمالی اعضای تالار براساس رشته تحصیلی نیست؟ اگه همونه که به قول محمدرضا کلا بی معنیه این یکی، اگه فرق میکنه که بگین ما هم فرقشو بفهمیم. ظاهرا اسم تاپیک اعضای فعاله، ولی اسامی همه هست چه فعال چه غیر فعال... یکی بیاد توضیح بده دلیل ارسال این تاپیک چی بوده شاید ما هم روشن شدیم!

ای خدا من و نجات بده از دست اینا.......................

دلیلش اینه!!

آقای وحید مهدی عزیز در زمان های بسیار دور! یک تاپیک برای معرفی اعضا گذاشت....اما الان بعد مدت ها خیلی اومدنو رفتن و اون تاپیک هیچ تغییری نکرده!!

برای همین افسون جان در همون تاپیک اسم اعضای تالار کشاورزی را به تفکیک رشته در صفحه 22 و 23 به صورت پست گذاشت... اما دیدم جاش خوب نیست و همه در جریان نیستند و نمیتونن ببینن با اجازه خودش برداشتم گذاشتمش تو یه تاپیک جدید اینم لینکش!!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/31418-معرفی-اجمالی-اعضای-تالار-براساس-رشته-تحصیلی/page22

افسون گاهی یه حرفایی میزنه که بعدها به اون نتیجه میرسم!!!

حتی بهم تذکر داد زدن این تاپیکم دردسر ساز میشه!!!

اما الان به حرفش رسیدم!!!

واقعا که.....

Phyto

مدیر تالار

دلیلش اینه!!

آقای وحید مهدی عزیز در زمان های بسیار دور! یک تاپیک برای معرفی اعضا گذاشت....اما الان بعد مدت ها خیلی اومدنو رفتن و اون تاپیک هیچ تغییری نکرده!!

برای همین افسون جان در همون تاپیک اسم اعضای تالار کشاورزی را به تفکیک رشته در صفحه 22 و 23 به صورت پست گذاشت... اما دیدم جاش خوب نیست و همه در جریان نیستند و نمیتونن ببینن با اجازه خودش برداشتم گذاشتمش تو یه تاپیک جدید اینم لینکش!!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/31418-معرفی-اجمالی-اعضای-تالار-براساس-رشته-تحصیلی/page22

واقعا که.....

حالا چرا میزنی دلبندم؟ برام جای سواله که دوتا تاپیک مثل هم چرا و به چه علت! با این توضیحی که الان دادی هم متاسفانه قانع نشدم! اگه تاپیک اول زیاد مورد استفاده نیست و جای مطلب اصلیش خوب نیست پس باید حذف بشه و این تاپیک جایگزین اون بشه. در هر حال این یکی هم با توجه به پُستهایی که تا الان توش دیده میشه تا یکی دو هفته دیگه میشه مثل همون اولی!

Phyto

مدیر تالار
اگه منظور از این تاپیکها دسترسی اعضا به سایر دوستان بر اساس رشته تحصیلی هست و لاغیر میشه یه تاپیک مخصوص گذاشت و فقط معرفی اعضا و تفکیک بر اساس رشته توش باشه و قفل بشه که پستهای اصلی لابلای صحبتهای بقیه دوستان گم نشه.

نقره بارون

عضو جدید

دلیلش اینه!!

واقعا که.....

میبینی داداشی
خوبی هم نیومده به کسی

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه منظور از این تاپیکها دسترسی اعضا به سایر دوستان بر اساس رشته تحصیلی هست و لاغیر میشه یه تاپیک مخصوص گذاشت و فقط معرفی اعضا و تفکیک بر اساس رشته توش باشه و قفل بشه که پستهای اصلی لابلای صحبتهای بقیه دوستان گم نشه.

اتفاقا میخواستم بگم افسون قفلش کنه...

اشتباه کردم....

حق باتوئه....

Phyto

مدیر تالار
اتفاقا میخواستم بگم افسون قفلش کنه...

اشتباه کردم....

حق باتوئه....

پس با این حساب خواهش میشود پُستهای اسپم همگی حذف و تاپیک قفل شود. تاپیک اول هم دیگه لزومش احساس نمیشه بنابراین بهتره پاک بشه. چطوره؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس با این حساب خواهش میشود پُستهای اسپم همگی حذف و تاپیک قفل شود. تاپیک اول هم دیگه لزومش احساس نمیشه بنابراین بهتره پاک بشه. چطوره؟

این دیگه بر میگرده به نظر شخصی افسون جان.....

Phyto

مدیر تالار
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar139819_41.gif
کم حوصله شدم...نه حوصله تایپ دارم...نه حوصله ذوق کردن...نه حوصله تعارف و ...احوالپرسی و ...نه حوصله عکس گذاشتن...
حوصله خیلی چیزا رو ندارم...همین

.....

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
علیک سلام خوبی ؟
احوالات خاصه از میانه مرافقات عامه بهتره!
:surprised::surprised:چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احوالات عامه که خوبم:دی
احوالات خاصه:دلم و حالم شدیدا گرقته از بی معرفتی بچه های دانشگاه

میگم رضا تو چیشات کجاها کار میکنه:دی

خدا بهت صبر بده مریم خانوم
با من که نبودی :w20:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علیک سلام خوبی ؟

:surprised::surprised:چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا بهت صبر بده مریم خانوم
با من که نبودی :w20:

صبر زیااااااااااااد انشالله
تو؟؟؟؟؟نه:دی

بی معرفتن دیگه...به خصوص هم ورودیام...حدودا صد و اندی هم ورودی دارم یکیشون معرفت ندارن...به خدا ورودی های بعدیمون خیلیییییییییی با معرفت ترن...اصلا کلا از همه لحاظ بهترن...ورودی ما به درد هیچییی نمیخورن...خدا زیادشون نکنه

Phyto

مدیر تالار
بی معرفتن دیگه...به خصوص هم ورودیام...حدودا صد و اندی هم ورودی دارم یکیشون معرفت ندارن...به خدا ورودی های بعدیمون خیلیییییییییی با معرفت ترن...اصلا کلا از همه لحاظ بهترن...ورودی ما به درد هیچییی نمیخورن...خدا زیادشون نکنه

چی شده مگه؟ تقلب نمیرسونن؟ نمونه برات جمع نمیکنن؟ بجات حاضری نمیزنن؟ جزوه هاشونو بهت نمیدن؟ ...!

Phyto

مدیر تالار
با اجازه اساتید برم یه چرخی بزنم دوزار کاسب شم! شاید برگشتم... رخصت

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی شده مگه؟ تقلب نمیرسونن؟ نمونه برات جمع نمیکنن؟ بجات حاضری نمیزنن؟ جزوه هاشونو بهت نمیدن؟ ...!
نه بابا...این کارا رو که عمرا واست انجام بدن....این کاراشون هم هیچ وقت نخواستم و نمیخوام...
یکی از نمونه کاراشون...خیلی از بچه ها میدونن که من فقط ازمایشگاها رو میرم..به خاطر همین از خیلی از خبرا بیخبرم...امروز همه رفتن بازدید افات...یکی به من نگفته...من شونصد کیلومتر رفتم واسه کلاس بعد میبینم که یه نفر نیست...اگه من یه خبر مربوط به کلاسای خارح از دانشگاه یا چه میدونم هر چیزی به تک تکشون خبر میدم و واسه تک تکشون کامل توضیح میدم...بعد اونا نکردن یه اس مس بدن ...بعد که بهشون میگم میگن ما فک میکردیم میدونی...فک میکردیم اله و بله... نمیدونم تو روز اینا چقد فک میکنن...

بالا