زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

razi azad

عضو جدید
دوستان سلام زمنم دارم يواش يواش نكران ازاده جون ميشم:que:!!!!انشاله هر جا هست سالم و سلامت باشه...

mahfa90

عضو جدید
بچه ها من نسبت به غیبت طولانی آزاده استرس شدید گرفتم.:(یعنی چی شده؟؟؟؟:cry:از ظهر تاحالا نمیتونم کار کنم دلشوره گرفتم.مدیر تالارمون هدیه جان هم نیستش.اون میتونه ازش خبری بده...تمرین اسکیس رو بی خیال... آزاده کجاااااااست؟؟؟ خدایا همه چیزو ختم به خیر کن...

mahfa90

عضو جدید
azadeh is coming

azadeh is coming

بچه ها یک خبر خوووب!!!:w42:
بالاخره موفق شدم از آزاده جون خبر بگیرم
:w14:...حالش خوبه خداروشکر:w40:...به احتمال زیاد تا آخر هفته میاد بهمون سر میزنه....:w33:

r.a.m.in

عضو جدید
دوستان چقد همکاری میکنن. مرسی از همکاریاتون.چیههههههههههههه؟کسی بامن حرف نمیزنه.چیزی شده است آیا؟
دوستان هرازگاهی بیاید تو تاپیک فلسفه بحث کنید:w00:.بالاخره نقش فلسفه در معماری و طراحی شهری پررنگه.منکه اونجام.بدجورم بحث شده. معماریا اینطورن دیگه هم جارو به آشوب میکشن:neutral::w18::w26::w35::w43::w22:

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
دوستان چقد همکاری میکنن. مرسی از همکاریاتون.چیههههههههههههه؟کسی بامن حرف نمیزنه.چیزی شده است آیا؟
دوستان هرازگاهی بیاید تو تاپیک فلسفه بحث کنید:w00:.بالاخره نقش فلسفه در معماری و طراحی شهری پررنگه.منکه اونجام.بدجورم بحث شده. معماریا اینطورن دیگه هم جارو به آشوب میکشن:neutral::w18::w26::w35::w43::w22:

رامین خان لینک تاپیکشو بذار ، ممنون :gol:

arc eng

عضو جدید
خب بیا بزن...به خدا راضیم...دو روزه یدونه خطم نکشیدم...آخه آدم اینقد بی مصرف!!!؟؟؟

این حرفا چیه میزنی خب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به این فکر نکن که دو روزه هیچ خطی نکشیدی اینجوری فقط خودتو عذاب دادی...

ی استراحت کوچولو کن بدون هیچ عذاب وجدانی و بعد با انرژی دوباره استارت بزن دوستم;)

r.a.m.in

عضو جدید
مهفا جان منم دارم کم کاری میکنم.امنم مث توام.کار داشتم که نمیرفتم اونور بحث کنمممممممممممممم.ناراحت نبااااااش.
راستیییییییییی تمریناتتو انجام ندادی؟

r.a.m.in

عضو جدید
نمخاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام.نمخاااااااااااااااااااااااااااام.ممنون که اومدید برااااااااااااا بحث.واقعا سرافرازمون کردید شما معمارای گرامی

arc eng

عضو جدید
مهفااااااااااااااااااااااااااااا

دمپایی ابری دوس داری یا پلاستیکی؟؟؟؟

mahfa90

عضو جدید
کسی اینجا هست؟؟؟؟دمپایی آوردم....مال خودم پلاستیکیه ابری داری بیار که درد نداشته باشه....

arc eng

عضو جدید
نمخاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام.نمخاااااااااااااااااااااااااااام.ممنون که اومدید برااااااااااااا بحث.واقعا سرافرازمون کردید شما معمارای گرامی

حرص نخور:cool:... حس تایپ نبود:D

mahfa90

عضو جدید
رامینم دلش کتک میخواد اونم کار نمیکنه برو بیارش از خجالتش دربیایم.در ضمن با دمپایی پلاستیکی بزنش:cool:

mahfa90

عضو جدید
مهفا جان منم دارم کم کاری میکنم.امنم مث توام.کار داشتم که نمیرفتم اونور بحث کنمممممممممممممم.ناراحت نبااااااش.
راستیییییییییی تمریناتتو انجام ندادی؟
تو هم دلت کتک میخواد پس...

رامین خب بحث عمیق بود آخه ما بیام اونجا چی بگیم...

arc eng

عضو جدید
بچه ها من بابت دیشب عذر میخوام نتونستم از خجالتتون دربیام. خوابم برد.:razz:

mahfa90

عضو جدید
تو عمرم به هیچ کس و هیچ چیز تاحالا غبطه نخوردم الا به این تالار و تاپیک معماریا.....صبح اینجوری بودم :eek: افراد آنلاین معماری 2240 نفر،شهرسازی 4 نفر...کجایید پس؟؟؟پوسیدم دیگه.....:w22::w47:

بالا