زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

ان شالا به پایه هم پیر شن.سوفیا توهم سنی ازت گذشته بودو ما نمیدانستییییییییییم

بله...حالا یواش یواش خاطرات دهه ۵۰ رو براتون تعریف میکنم
فعلا به بزرگترتون احترام بذارید!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای بابا بچه ها من از خدامه برام زن بگیرن...زن کدام بود...شاید یکیو از دست بدم...شاید عشقمو شاید یه عزیز...شاید جونمو...حالا شما دعا کنید نشه...فقط دعا کنید

آهااااااااان
پس قراره واسه حاج خانمتون خاستگار بیاد؟!
دعا میکنم نشه...
کاش یکی هم انقد نگران شوهر کردن ما بود!
کجاااااااایی مخاطب خاص!

امیدهک1

عضو جدید
ولش کن تاپیکو بهم ریختم رفت....من افسرم همه افسرده شدن...خونه کافی نبود تاپیکم کشوندم عزا...راستی بچه ها از آرزو چه خبر...نیست...کم پیداست...من تا جمعه اسکیس کار نمی کنم...بعد اون منم شروع می کنم...سوفیا خانم دخترا همتون یه جورین مخاطب خاص بیاد می زنین تو سرش بدبختش می کنین جوری که از زندگی عاصی بشه...بعد می گین نامرد بود بی وفا بود رفت......نمی گین کاری کردیم دخترو از یه کیلومتری ببینه فرار کنه......البته ماجرا اونجور که همتون فکر می کنین نیست...ولی اینجوری فکر کنین بهتره...آرزوووووووووووووووووووووووو کوشییییییییییییییییییی...
کسی اسکیس کوچه آرزو ها را زده...البته گفته بود تو یه محله قدیمی و کوهستانی...
این کوچه آرزوها خیلی مهمه....
رامین 100تا شیت بکش بزار ببینم تو کارت درسته...
سوفیا خانم تو هیچی نکش..
خانم مهفا...تو یه شیت کافیه...
دیده و دل پر خون است، لب خندان/عقل از کف رفته است ،تب در جان
شب جامه سیاه برتن ،چشم گریان/شیرین مرا بردن ،خود ویلان
...رامین این شعرم ادمه بده برای آرزو

mahfa90

عضو جدید
امید کجاییی؟ شد یا نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگوووو استرسو تمومش کن..........

r.a.m.in

عضو جدید
سلاااااااااااامی گرم.سلامی به گرمیه آفتابه سوزان سمت کرمانشایان.امیییییییییییییید چطوری؟اقا چ خبر؟شعرها برایمان سوده ای ای عاشق دل باخته ی کوچه های دلتنگی.سوفیاااااااااااااا مخاطب خاص نداری با عرض پوزشوگشتم نبود.نگرد نیست
البته یکییییییییم هس میگه دنبالم نیا اسیرم میشی که شامل این احوال نمیشه

ایکاروس

عضو جدید
امید خان چی شد هنوز زنده ای خبری ده همه نگرانن:)

بچه ها ی سوال کسی گتاب طراحی شهری هنر نو کردن ساختار شهر توسلی و اهل کجا هستیم مروارید قاسمی رو نداره بزاره؟!!!!!!!!

mahfa90

عضو جدید
سلااام آقا رامین خاصی خواشی چ کی؟(بلدی که چجوری بخونی)
رامین.صوفیا مخاطب خاص میخواین چکار...بیکارید...وقت و انرژی و پول و.... زیادی کرده....به قول همدانی ها بری شیته (berey shite) ،مخا شی بکنی،شی میشه برات(shi mishe berat )،اونا که دارن شی کردن(ona ke daran shi kerdan)...

امیدهک1

عضو جدید
تمام شد

تمام شد

سلام بچه ها ...از لطفتون ممنونم...اگه نیومدم نت بخاطر اینکه حالم بد بود الانم یادشما افتادم...نمی دونم بگم خوب شد یا بد...فقط همه چی تمام شد...برای من که خیلی بد شد...ایشالا تو اسکیس همتون موفق میشید ...

mahfa90

عضو جدید
سلام بچه ها ...از لطفتون ممنونم...اگه نیومدم نت بخاطر اینکه حالم بد بود الانم یادشما افتادم...نمی دونم بگم خوب شد یا بد...فقط همه چی تمام شد...برای من که خیلی بد شد...ایشالا تو اسکیس همتون موفق میشید ...
یعنی چی امید؟؟؟میخوای سکیس کار نکنی؟؟؟

arc eng

عضو جدید

امید جان پسرم! هممون !

mahfa90

عضو جدید
امید جان ما از عمق قضیه خبر نداریم به همین دلیل شاید حرفامون خیلی تو رو آروم نکنه..ولی بدون تو این شرایط اصلا نباید تصمیم قطعی بلند مدت برای زندگیت بگیری حالا هرچی باشه حتی مثل اسکیس تمرین کردن یا نکردن...فقط حق داری همه چیز رو تعلیق کنی و به خودت مسلط باشی تا شرایط یکم بهتر بشه....

mahfa90

عضو جدید
یعنی خوش به حالتون...به همتون حسودیم میشه...همتون
اینجوری نگووو امید...هرکسی تو زندگی سختی های خاص خودشو داره...که شاید اصلا در تصورات تو نگنجه...مطمئن باش خیلیا مثل تو هستن یا از تو خیلی بدترن....پس ناامید نباش ...مثل اسمت امید داشته باش...

eli.archi

عضو جدید
باورم نمیشه یکی به ما حسودیش شده واقعا........
به روزی فکر کن که به این روزات می خندی.....:warn:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها سلام..
من سرم شلوغ بود چند روز نتونستم بیام
چرا اینجا انقدر غم انگیزه؟!
عاقا هرچی میکشیم از دست این مخاطب های خاصه
خدا خیرشون نده :(

آخرین ویرایش:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پنچر شدم...
یه اتفاق بد واسم افتاده هیچ کاری هم از دستم بر نمیاد فقط میشینم نگاه میکنم
:(:(

امیدهک1

عضو جدید
بچه ها سلام..
من سرم شلوغ بود چند روز نتونستم بیام
چرا اینجا انقدر غم انگیزه؟!
عاقا هرچی میکشیم از دست این مخاطب های خاصه
خدا خیرشون نده :(

نه بابانفرین نکن...ایشالا خدا خیرشون بده...
ما که خوشبخت نیستیم بزار مخاطب خاص خوشبخت باشه...

mahfa90

عضو جدید
امید خان نمیخوای از تو لاک خودت بیای بیرون؟؟؟حالا تو دست از اسکیس برداشتی مگه درست میشه اون قضیه... بیا یواش یواش شروع کن....چند وقت دیگه افسوس این روزا رو میخوری برادر من...

امیدهک1

عضو جدید
امید خان نمیخوای از تو لاک خودت بیای بیرون؟؟؟حالا تو دست از اسکیس برداشتی مگه درست میشه اون قضیه... بیا یواش یواش شروع کن....چند وقت دیگه افسوس این روزا رو میخوری برادر من...

می دونم خودمم می دونم... باور کن خیلی سخته...چه زود یه هفته گذشت...:cry:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

وا چه سوت و کور شده اینجا
اسپمر ها کجایین؟!

بالا