زنم زیباست، نمی‌خواهم حجاب داشته باشد!

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنی در دادگاه گفت: همسرم از حجاب من ناراضی است و دوست ندارد حجاب پوشیده‌ای داشته باشم و بر این اساس دنبال طلاق دادن من است.

زنی در دادگاه خانواده حضور یافت و درخواست طلاق خود را به قاضی دادگاه ارائه کرد. وی در توضیح دلیل این درخواست گفت: یک سال گذشته به عقد همسرم درآمدم و بعد از مدت کوتاهی با برگزاری مراسم عروسی به منزل مشترک رفتیم و متاسفانه از همان ابتدا سر مسائل مذهبی دچار مشکل شدیم.

زن جوان ادامه داد: من و همسرم هر دو در خانواده مذهبی بزرگ شدیم و زمانی که همسرم به خواستگاری من آمد از این موضوع اطلاع داشت که حجاب من چگونه است و من تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم آن را تغییر دهم.

وی با بیان اینکه همسرم از ابتدا حجاب من را پذیرفته بود، اظهار کرد: بعد از گذشت مدت کوتاهی از شروع زندگی مشترک‌مان، مرتب از من ایراد می‌گرفت که چرا حجاب من این‌قدر پوشیده است در حالی که حجاب خانواده خودش نیز همانند حجاب من است.

زن جوان که ۲۵ سال سن داشت، عنوان کرد: همسرم از من می‌خواست تا حجابم را مطابق میل او تغییر دهم و در مهمانی‌هایی که من هرگز نمی‌توانم در آن حضور داشته باشم شرکت کنم. اوایل فکر کردم شاید بعد از گذشت مدت کوتاهی از حرف‌های خود پشیمان شود اما اصرار او هر روز پررنگ‌تر می‌شد.

شوهر این زن جوان نیر گفت: این درست است که من جزء خانواده مذهبی و معتقدی هستم اما افکار و عقاید شبیه آنها نیست و همسرم در واقع انتخاب پدر و مادرم است نه انتخاب خودم. زیرا من دوست ندارم همسرم حجاب داشته باشد.

وی در پاسخ به پرسش قاضی مبنی بر اینکه اگر افکارت این‌گونه است چرا این دختر را به عقد خود درآوردی؟، گفت: همسرم از لحاظ ظاهری بسیار زیباست و زمانی که او را دیدم به او علاقمند شدم و فکر کردم می‌توانم او را از افکارش دور کنم و پوشش او را به آنچه که خود می‌خواهم تغییر دهم.

مرد ۲۹ ساله مدعی شد: همسرم از نظر ظاهری بسیار زیبا است و به نظر من باید تا زمانی که زنده است از این زیبایی استفاده کند در حالی که او خود را در پوششی پنهان کرده است که نمی‌تواند از آن لذت ببرد.

پدر مرد که در دادگاه حضور داشت نیز گفت: پسرم لیاقت چنین دختری را ندارد، زیرا همه آرزوی داشتن چنین همسری را دارند اما پسر من آن‌قدر بی‌غیرت است که نمی‌داند از همسرش که ناموس او است چه چیزی را می‌خواهد.

وی ادامه داد: پسر من باید برای همیشه فراموش کند که پدر و مادری دارد.

قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات طرفین با صادر کردن حکم طلاق به زندگی یک‌ساله این زوج پایان داد.

منبع: ایسنا

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا..........
جامعه کلا نرمال نیست
اقا بیایین وسط بوم
یکی از اینور افتاده
یکی از اونور بوم
همینطور داریم تلفات میدیم که
...........:cool:

ایشون هم این وسط از اب گلالود ماهی محکوم کردن خودشون رو میگیره!!!

arghavantree

عضو جدید
از این مردا متاسفانه زیاد شدن....................
یک سری از خانوما به خاطر اسرار همسرانشونه که اینقدر جلف میاین بیرون...متاسفم واسه مردایی که هنوز نفهمیدند زنشون شریک زندگیه خودشونه نه مسئوله لذت بقیه ی آقایون

roya.b

عضو جدید

ایشون هم این وسط از اب گلالود ماهی محکوم کردن خودشون رو میگیره!!!

ایشون چیکار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

استاد نظرمو گفتم خودشم بدون ماهی گیری
ولی انگار بدت نمیاد خودت یه ماهی نصیبت بشه
............. خوشمزه :razz:

masoomeh.bnv

عضو جدید
الان از این مردای عوضی بی غیرت به وفور هستن و دیده میشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدارو شکر که این خانم از دست این ادم روانی تمام عیار راحت شد!!!!
متاسفانه پسرای الان نمیدونن زن مرواریده وحجابش صدفیه که ازش محافظت میکنه!!!! متاسفانه!!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زیاد خوشم نمی آد زنم حجابش طوری باشه که من خوشم نمی آد,اما هیچ وقت چنین زنی نمی برم که بخوام بد تغییرش بدم

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کنم قاضی به این دلیل با طلاق موافقت کرد که دید طرف مقابل زن یه مرد روانی به تمام معنا هست.
اقا رضا شما مدرک دکترای روانشناسیتونو کی گرفتین؟
نکنه اسم جدید فناوری همون روانشناسیه؟
چون گفته من حجاب دوست ندارم روانیه تمام عیاره؟؟؟؟
عجب!!!

kamran k

عضو جدید
این آقا زن آزاد ندیده. اگه یه بی بندوبار گیرش اومده بود قدر همچین زنی رو میدونست.
در ضمن این چیز عجیبی برای این مرد نیست فقط در ایران قابل پسند نیست.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه افکار های عجیبی دیده میشه
خیلی ادم های ساده و زود باوری هستین
خوب اینم طبیعیه
چون تو جهان سوم زندگی میکنیم دیگه

جالبه ما 99% رو ول کردیم اومدیم 1% رو میکوبونیم!!!

roya.b

عضو جدید
خدا از این قاضیا قسمت دوست بیچاره من کنه
قاضی طلاقشو نمیده بااینکه شوهرش روانیه(حالش بده)
چون اقا میره تو دادگاه گریه میکنه که زنمو دوست دارم

3 ماه تموم خودش مزاحم تلفنی زنش بوده
جالبه وقتی دوستم بهش میگه فلان شماره بهم پیامهای عشقولانه میده گیر داده بود به بیچاره دوستم که زود باش بگو این کیه؟

تا اینکه کاملا اتفاقی میفهمه شوهرش بوده با یه سیم کار دیگه که این شمارشو نداشته مزاحمش میشده

میدونم بعضیاتون میخواین بگین میخواسته دوستتو امتحان کنه ولی نه
طرف حالش واقعا بده چون این یه تیکه از ماجراشونه

چنلی بل

عضو جدید
این آقا زن آزاد ندیده. اگه یه بی بندوبار گیرش اومده بود قدر همچین زنی رو میدونست.
در ضمن این چیز عجیبی برای این مرد نیست فقط در ایران قابل پسند نیست.

زنی که حجاب نمیکنه یا مردی که حجاب دوست نداره بی بند و باره؟!!!!!
عجببببببببب!!!

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا شانس بده
یکی نمیتونه زنشو جمع کنه
یکی هم می مونه با مرد بی غیرتش چکار کنه

sana b

عضو جدید
عجب مردای بی غیرتی پیدا میشن تو این دوره زمونه
خدایا توبه توبه

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر منم مشکل در اعتقادات این آقا نیست هر کسی یه اعتقاداتی داره
مشکل اینجاست که نباید کسی رو وادار به انجام کاری که دوست نداره کرد

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.....
بچه ها چرا نخواهیم از یه دید دیگه نگاهش کنیم....چرا باید دخترای خیلی خوبمون رو تو لباس محجبه و چادر ببینیم و اینکه اون حجابی که این اقا دوست داشته رو روی سر یه خانم بد و ببخشید بی ادبی نباشه یه خانم خراب؟؟؟
چرا جامعه ی ما باید طوری باشه که دختر با حجاب مورد پسند این اقا نباید یه اخلاقی داشته باشه که به قول اون پدر ارزوی هر پسری باشه.......
چرا پندار های ما باید غلط باشه.....خوب من خواننده متن از کجا فهمیدم که اون حجابی که اون مرد می پسنده ناشایست و اون حجابی که خانم رعایت می کنه پسندیدست؟؟؟شاید قاضی واقعا بی طرف نبوده که فورا طلاق رو صادر کرده.....
و اینکه چرا باید اینجوری باشه که خوانوادش براش زنی رو بگیرن که پسر با حجاب ظاهریش موافق نباشه.....؟؟؟
اشتباه کجاست؟

ویسا

عضو جدید
سلام.....
بچه ها چرا نخواهیم از یه دید دیگه نگاهش کنیم....چرا باید دخترای خیلی خوبمون رو تو لباس محجبه و چادر ببینیم و اینکه اون حجابی که این اقا دوست داشته رو روی سر یه خانم بد و ببخشید بی ادبی نباشه یه خانم خراب؟؟؟
چرا جامعه ی ما باید طوری باشه که دختر با حجاب مورد پسند این اقا نباید یه اخلاقی داشته باشه که به قول اون پدر ارزوی هر پسری باشه.......
چرا پندار های ما باید غلط باشه.....خوب من خواننده متن از کجا فهمیدم که اون حجابی که اون مرد می پسنده ناشایست و اون حجابی که خانم رعایت می کنه پسندیدست؟؟؟شاید قاضی واقعا بی طرف نبوده که فورا طلاق رو صادر کرده.....
و اینکه چرا باید اینجوری باشه که خوانوادش براش زنی رو بگیرن که پسر با حجاب ظاهریش موافق نباشه.....؟؟؟
اشتباه کجاست؟
حق با شماست واقعا

به نظر من اشتباه در تفاوت دیدهاست.

دید همه نسبت به جامعه و حجاب و ... شبیه هم نیست خیلی ها هستند که نمی تونند این حرفهایی که شما میزنید رو درک کنند

alborz_2000

اخراجی موقت
زنی در دادگاه گفت: همسرم از حجاب من ناراضی است و دوست ندارد حجاب پوشیده‌ای داشته باشم و بر این اساس دنبال طلاق دادن من است.

زنی در دادگاه خانواده حضور یافت و درخواست طلاق خود را به قاضی دادگاه ارائه کرد. وی در توضیح دلیل این درخواست گفت: یک سال گذشته به عقد همسرم درآمدم و بعد از مدت کوتاهی با برگزاری مراسم عروسی به منزل مشترک رفتیم و متاسفانه از همان ابتدا سر مسائل مذهبی دچار مشکل شدیم.

زن جوان ادامه داد: من و همسرم هر دو در خانواده مذهبی بزرگ شدیم و زمانی که همسرم به خواستگاری من آمد از این موضوع اطلاع داشت که حجاب من چگونه است و من تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم آن را تغییر دهم.

وی با بیان اینکه همسرم از ابتدا حجاب من را پذیرفته بود، اظهار کرد: بعد از گذشت مدت کوتاهی از شروع زندگی مشترک‌مان، مرتب از من ایراد می‌گرفت که چرا حجاب من این‌قدر پوشیده است در حالی که حجاب خانواده خودش نیز همانند حجاب من است.

زن جوان که ۲۵ سال سن داشت، عنوان کرد: همسرم از من می‌خواست تا حجابم را مطابق میل او تغییر دهم و در مهمانی‌هایی که من هرگز نمی‌توانم در آن حضور داشته باشم شرکت کنم. اوایل فکر کردم شاید بعد از گذشت مدت کوتاهی از حرف‌های خود پشیمان شود اما اصرار او هر روز پررنگ‌تر می‌شد.

شوهر این زن جوان نیر گفت: این درست است که من جزء خانواده مذهبی و معتقدی هستم اما افکار و عقاید شبیه آنها نیست و همسرم در واقع انتخاب پدر و مادرم است نه انتخاب خودم. زیرا من دوست ندارم همسرم حجاب داشته باشد.

وی در پاسخ به پرسش قاضی مبنی بر اینکه اگر افکارت این‌گونه است چرا این دختر را به عقد خود درآوردی؟، گفت: همسرم از لحاظ ظاهری بسیار زیباست و زمانی که او را دیدم به او علاقمند شدم و فکر کردم می‌توانم او را از افکارش دور کنم و پوشش او را به آنچه که خود می‌خواهم تغییر دهم.

مرد ۲۹ ساله مدعی شد: همسرم از نظر ظاهری بسیار زیبا است و به نظر من باید تا زمانی که زنده است از این زیبایی استفاده کند در حالی که او خود را در پوششی پنهان کرده است که نمی‌تواند از آن لذت ببرد.

پدر مرد که در دادگاه حضور داشت نیز گفت: پسرم لیاقت چنین دختری را ندارد، زیرا همه آرزوی داشتن چنین همسری را دارند اما پسر من آن‌قدر بی‌غیرت است که نمی‌داند از همسرش که ناموس او است چه چیزی را می‌خواهد.

وی ادامه داد: پسر من باید برای همیشه فراموش کند که پدر و مادری دارد.

قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات طرفین با صادر کردن حکم طلاق به زندگی یک‌ساله این زوج پایان داد.

منبع: ایسنا
ملاک عمل، حرف شوهرشه، غیر منطقی هم نیست، اینجوری دوست داره، یکی هم اونجوری دوست داره.

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملاک عمل، حرف شوهرشه، غیر منطقی هم نیست، اینجوری دوست داره، یکی هم اونجوری دوست داره.

بله...موافقم.....پیامبر هم گفتن بالاترین ثواب برای زن اینکه همونجوری که شوهرش میخواد تغییر کنه.....نمیگیم حجاب رو برداره....میتونه ارایششو زیاد تر کنه...می تونه چادر رو برداره...مانتویی با حجاب هم داریم و دور از اسلام نیست....ما خیلی از مانتویی هامون بهتر از چادری ها هستن...حتی نوع پوشش و ارایششون

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا رضا شما مدرک دکترای روانشناسیتونو کی گرفتین؟
نکنه اسم جدید فناوری همون روانشناسیه؟
چون گفته من حجاب دوست ندارم روانیه تمام عیاره؟؟؟؟
عجب!!!

البته اگر شما مردی متاهل باشید دقیقا میفهمید که روانی یعنی چی؟؟؟

مرد فطرتا و ذاتا دوست داره زنش برای خودش باشه و دوست نداره که کسی به زنش نگاه بد و امیخته با لذت کنه و وقتی مردی(باز تاکید میکنم اگه متاهل باشید میفهمید.عموما اینجا کسانی نظر میدن که متاهل نیسن متاسفانه) اینطور که تو متن اومده باشه یه جور مشکل روانی و روانشناختی داره.
مردها اتفاقا ارزوی داشتن زنی مثل مشخصات این داستان رو دارند.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون میشم تو مباحثی که تخصص یا حداقل مطالعه ندارید نظر ندید.

ملاک عمل کجا گفته شده که شوهره؟؟؟؟

ملاک عمل اسلامه.و هر جایی که شوهر کاری خلاف دین و اسلام از زنش بخواد زن میبایست گوش نکنه.

من ادم مردسالاری هستم ولی اینطوریشو دیگه ندیدم.