زندگی مردی با 39 همسر در ساختمانی یکصد اتاقه !!!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

- بدون شک زیونا چانا بزرگترین خانواده دنیا را دارد .
او به همراه 39 همسر و 94 فرزند و14 عروس و 33نوه اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند .البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ در ایالت میزورام هندوستان قرار گرفته است .آقای چانا به روزنامه سان گفت :من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است .من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می کنم خوشحالم.اداره این اردوگاه بزرگ به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد . برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است .آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان ترین زن با اوزندگی می کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند.رینکمینی یکی اززنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ ترین مرد دهکده می داند .او 17 سال قبل و پس از نامه ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد.چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید در آنجاست

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اینجوریشم دیدیم:surprised::surprised::surprised:
تازه اقا هنوزم تو فکر تجدید فراشه!!!!!!!!!!!!!!!!!
والاااااااااااااااا:biggrin::biggrin:

mirror_life2006

عضو جدید
بابا مایه داره دیگه البته هندیا مایه داراشون تو کله دنیا حرفه اولو میزنن من چند ماهی هند زندگی کردم و تعجب نکردم به این تایپینگ واسه هندیا عادیه

nadielectron

عضو جدید
ای ول

ای ول

او به همراه 39 همسر و 94 فرزند و14 عروس و 33نوه اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند .البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ در ایالت میزورام هندوستان قرار گرفته است .آقای چانا به روزنامه سان گفت :من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است .من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می کنم خوشحالم.اداره این اردوگاه بزرگ به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد . برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است .آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان ترین زن با اوزندگی می کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند.رینکمینی یکی اززنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ ترین مرد دهکده می داند .او 17 سال قبل و پس از نامه ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد.چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید در آنجاست

خدایش به این میگن مرد...39 تا زن رو چه جوری...ما ایرانیا از پس یه دونشم بر نمیایم

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااای چه نفرت انگیز.
39 تا زن وااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییی

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه عشق واقعی باشه یه زن برای دنیا و آخرت کافیه................

paeeizan

اخراجی موقت
چه مرد خوش اشتهایی ...
.
.
.
انوقت چطوری به اینهمه زن سرویس میداده .... هر زن 38 شب بایست تو صف وایسه .....

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:واییییییییییییییییییییییییییییی چه خبرهههههههههه!!!!!!!!!!!!!:surprised:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای یییییییییییییی!39تا زن اگه حداقلم یه بچه داشته باشه میشه چندتا؟؟؟؟؟؟؟؟؟اسم هاشونو یادش میمونه!؟؟؟؟ تصورشم سخته!

noirgalaxy

عضو جدید

مطمئني از روزنامه مطلبو كش نرفتي