زندگی مردی با 39 همسر در ساختمانی یکصد اتاقه + عکس

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز

- بدون شک زیونا چانا بزرگترین خانواده دنیا را دارد .

او به همراه 39 همسر و 94 فرزند و14 عروس و 33نوه اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند .البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ در ایالت میزورام هندوستان قرار گرفته است .آقای چانا به روزنامه سان گفت :من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است .من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می کنم خوشحالم.اداره این اردوگاه بزرگ به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد . برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است .آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان ترین زن با اوزندگی می کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند.رینکمینی یکی اززنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ ترین مرد دهکده می داند .او 17 سال قبل و پس از نامه ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد.چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید در آنجاست.

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهره مار یا مهره اژدها قضیه اینه؟؟؟:surprised:
متوسط درآمدش چقدره ؟؟:surprised:
مال این از خونواده گذشته نوانخانه شده........!!!:surprised:

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دیگه یکی 40 تا 40 میگیره یکی نمیتونی یکیشو بگیره .... هی

کاری نداره اگه تو هم میتونی... برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج تهیه کنی ......میتونی 80 تا بگیری :دی

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهره مار یا مهره اژدها قضیه اینه؟؟؟:surprised:
متوسط درآمدش چقدره ؟؟:surprised:
مال این از خونواده گذشته نوانخانه شده........!!!:surprised:

نه مهره ماره نه ازدها .. پـــــول همه کاره اس

حتما خیلی پول داره وگرنه بعد از گرفتن اویش پشیم.ن میشد

ولی چه جوری 39 تا زن با هم میسازن ؟ از اداره کرده یه کشورم سخت تره اداره 39 تا زن !!!!!

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاری نداره اگه تو هم میتونی... برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز تهیه کنی ......میتونی 80 تا بگیری :دی

نه بابا ما از گرفتن همون یکیشم وحشت داریم ...
این تازه بخش کوچیکی از مشکلاتشه ... چه جوری این همه بدون مشکل کنار هم زندگی میکنن واقعا کاره مرده سخته

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مهره ماره نه ازدها .. پـــــول همه کاره اس

حتما خیلی پول داره وگرنه بعد از گرفتن اویش پشیم.ن میشد

ولی چه جوری 39 تا زن با هم میسازن ؟ از اداره کرده یه کشورم سخت تره اداره 39 تا زن !!!!!

وقعا چه جوري با هم ميسازن؟ برو كار كن مگو چيست كار!!!!!!!
خوش به حالش چقد تو اين دنيا حال ميكنه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا ما از گرفتن همون یکیشم وحشت داریم ...
این تازه بخش کوچیکی از مشکلاتشه ... چه جوری این همه بدون مشکل کنار هم زندگی میکنن واقعا کاره مرده سخته

مرده که واقعاً دیوانه ست...
من اگه این همه پول داشتم میرفتم دور دنیا رو میگشتم کیفشو میبردم حال میکردم...
نه اینکه هی اتاق درست کنم زن بگیرم .......مدیریتشون کنم که چی مثلا....

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقعا چه جوري با هم ميسازن؟ برو كار كن مگو چيست كار!!!!!!!
خوش به حالش چقد تو اين دنيا حال ميكنه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرده که واقعاً دیوانه ست...
من اگه این همه پول داشتم میرفتم دور دنیا رو میگشتم کیفشو میبردم حال میکردم...
نه اینکه هی اتاق درست کنم زن بگیرم .......مدیریتشون کنم که چی مثلا....

خوب دیگه هرکی یه جور حال میکنه ...
میدونی مرده چقدر ثواب میکنه ... دخترای مردمو میگیره ... از ترشیدگی درشون میاره :دی
این زنا چه جور حاضر شدن با چندتا زن دیگه زندگی کنن ؟
ظاهرا زندگیش اصلا نباید ارامش داشته باشه

ویسا

عضو جدید
:w25:ببین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی آخر شجاعته

39 تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که اینو الگو میکنم

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دیگه هرکی یه جور حال میکنه ...
میدونی مرده چقدر ثواب میکنه ... دخترای مردمو میگیره ... از ترشیدگی درشون میاره :دی
این زنا چه جور حاضر شدن با چندتا زن دیگه زندگی کنن ؟
ظاهرا زندگیش اصلا نباید ارامش داشته باشه

حتما حال ميكنه كه اين همه زن گرفته بازم ميخواد بگيره ولي اون زناي بدبخت همش تو جنگ و دعوان احتمالا.
واقعا ثوابم داره

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا فتحعلی شاه قاجار 700 تا زن داشته
1100 تا هم بچه
خونواده اون از همه بزرگتر بوده
ایشالا که روز به روز به عذابش اضافه شه
البته هم بخاطر بدبخت کردن اون همه زن و هم بخاطر ظلم هایی که در حق همه مردم شریف ایران کرده

seren

عضو جدید
تازه اون که از همه جوون تره پیش خودش نگه می داره،بقیه رو میفرسته تو اتاقا
عجب رویی داره والا:w00::w06:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز

- بدون شک زیونا چانا بزرگترین خانواده دنیا را دارد .

او به همراه 39 همسر و 94 فرزند و14 عروس و 33نوه اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند .البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ در ایالت میزورام هندوستان قرار گرفته است .آقای چانا به روزنامه سان گفت :من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است .من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می کنم خوشحالم.اداره این اردوگاه بزرگ به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد . برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است .آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان ترین زن با اوزندگی می کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند.رینکمینی یکی اززنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ ترین مرد دهکده می داند .او 17 سال قبل و پس از نامه ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد.چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید در آنجاست.
آخر دنیا شده.......
یکی میره 39 تا زن میگیره.یه عده زیادی هم حتی نمی تونن به یه خانم ازدواج کنن.................................