زندگی دختر و پسرای پولدار تهرانی

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه مایه دارهای تهرانی چطور زندگی می کنند؟! لابد با خواندن این تیتر گمان کردید که عکاس و خبرنگار ما شال و کلاه کرده اند و رفته اند در بین بچه مایه دارها! و گزارش زندگی آنها را پاپاراتزی وار تهیه کرده اند! حتما همین حالا خیلی از خواننده ها ما را به نقص حریم خصوصی متهم کرده اند و آماده اند که در کامنت ها خدمت ما برسند، اما …اما باور کنید داستان چیز دیگری است!
این خود “بچه مایه دارهای تهرانی” هستند که صفحه ای برای نمایش سبک زندگی شان ساخته اند و این عکسها را نه عکاس ما، بلکه دوربین موبایل خود آنها با رضا و رغبت ثبت کرده است.
مایه داربودن در تهران یعنی بالا ونک! یعنی یک جبر جغرافیایی شیرین! بگذریم که خیلی از این مایه دارها، نسبتی با ساکنان و باغداران و اهالی قدیمی شمیران ندارند و یک شبه(!) کیسه ای دوخته اند و جالا شده اند مایه دار! ما هم اول باورمان نمی شد این عکسها مال تهران خودمان باشد، اما اینجا لس آنجس نیست، اینحا تهران است! باور کنید!
ماشین‌های میلیاردی، خانه‌های چند میلیاردی، لباس‌ها و ساعت‌های مارک‌دار اروپایی، مهمانی‌های پرخرج در ویلاهای شمال و لواسون!

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینارو تو سایتی گذاشته بود یا خودت جمع آوری کردی محبوبه جان؟

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب که چی؟!!!

پول دارن حالشم میبرن

مشکل شما اینه که چرا اینا خوش دارن میگذرونن مگه نه؟

مث اینکه سوتعبیر شده ار تاپیکی ک گذاشتم
من نگفتم مشکل دارم ک چرا خوش میگذرونن، نوش جونشووووووووووووووووونننننننننننننن
عیسی ب دین خودش، موسی هم ب دین خودش

اینارو تو سایتی گذاشته بود یا خودت جمع آوری کردی محبوبه جان؟

بعله از سایتی گرفتم

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشکال نداره قبر هممون یه اندازه هس دیگه:d

اینو نگیم چی بگیم

تو هند یه باوری دارن به اسم تناسخ خیلی هم بهش معتقدند
زاغه نشین ها کنار پولدار ها زندگی میکنن ولی اصلا اعتراضی به وضع خودشون یا چیز دیگه ای نمیکنن چون معتقدند با این کار وقتی که مردند و تو جسم دیگه متولد شدن یه ادم پولدار تر میشن و البته سفید تر(عقده سفید شدن دارن خخخ)
میگن اگه به وضع موجودمون معترض باشیم تو قالب یه حیوون به دنیا میایم
با همین مذهب اعتقاد یا هرچی که اسمشو میزاریم یه جمعیت میلیاردی رو کنترل میکن وگرنه سنگ رو سنگ بند نمیشد
البته واسه تغییر وضع موجودشون تلاش میکنن

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینو نگیم چی بگیم

تو هند یه باوری دارن به اسم تناسخ خیلی هم بهش معتقدند
زاغه نشین ها کنار پولدار ها زندگی میکنن ولی اصلا اعتراضی به وضع خودشون یا چیز دیگه ای نمیکنن چون معتقدند با این کار وقتی که مردند و تو جسم دیگه متولد شدن یه ادم پولدار تر میشن و البته سفید تر(عقده سفید شدن دارن خخخ)
میگن اگه به وضع موجودمون معترض باشیم تو قالب یه حیوون به دنیا میایم
با همین مذهب اعتقاد یا هرچی که اسمشو میزاریم یه جمعیت میلیاردی رو کنترل میکن وگرنه سنگ رو سنگ بند نمیشد
البته واسه تغییر وضع موجودشون تلاش میکنن

ینی شما میفرمایید: بنده ک همچین تاپیکی زدم یجور اعتراض کردم یا شایدم حسادت درسته؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ینی شما میفرمایید: بنده ک همچین تاپیکی زدم یجور اعتراض کردم یا شایدم حسادت درسته؟

قصد یا ... شما برای من مهم نیست داریم درباره این صحبت میکنیم که چرا نمیتونیم خوش باشیم نه خودمون خوش میگذرونیم نه میزاریم بقیه خوش باشن ربطی هم به طبقه اجتماعی و میزان ثروتمون نداره

حرفای منم مخاطب خاص نداره

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همه عزیزان معذرت میخوام، خواهشا هیچ گونه سوتعبیری از این تاپیک نداشته باشید، من بی منظور همچین چیزی رو گذاشتم
:w22::w20::w20:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همه عزیزان معذرت میخوام، خواهشا هیچ گونه سوتعبیری از این تاپیک نداشته باشید، من بی منظور همچین چیزی رو گذاشتم
:w22::w20::w20:

چراااا:surprised:

هیچوقت به خاطر کار اشتباهی که نکردی عذر خواهی نکن

تو فقط استارتر هستی
یه موضوع رو مطرح کردی همین

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداراشكر جاي اينها نيستم

باهات موافقم دوستم
کاش بجای این ریخت و پاشا یه خورده هم به کسانی که مریض دارن و پول درمان مریضشو ندارن فکر میکردن
شادی خوبه ولی چیزاییه مهم تری هم وجود داره
:gol: